AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Vítejte v novém diskusním fóru
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Zdravím všechny příznivce seriálu Cobra 11 na našem diskusním fóru,

jak jistě mnozí víte, na původním hostingu, na serverech site.cz, byly dlouhou dobu naše stránky včetně diskusního fóra nedostupné. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl stránky přemístit na nový hosting, na adresu www.afc11.cz.

Bohužel na serverech site.cz je databáze MySQL téměř rok nedostupná (už ani neočekávám, zda ještě někdy půjde), čili jsem nemohl provést zalohy registrací a příspěvků nás všech. Tímto jsme ztratili veškerou původní databázi: Nezbývá nám tedy nic jiného, než začít od úplného začátku Sad

Věřím, že zanedlouho budeme mít fórum opět plné zajímavostí a novinek ze světa Cobry 11.

Předem vám děkuji za věrnost tomuto fóru a za vaše názory, se kterými se rádi podělíte s ostatními.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Moc děkuju že si to zas založil. Doufám že už ty výpadky nebudou. Ale myslím že forum už nebude také ,,zajimavé" jako před tím, určitě se na nás ,,vyprdnou" někteří uživatele Crying or Very sad Crying or Very sad . Ale co, uvidí se Very Happy Cool .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Díky, díky, díky! Moc děkuji za tohle forko... Embarassed

(Kdyžtak to po nějaké době smázněte, pls.. Já to jen musela říci nahlas. Embarassed )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Také děkuji, je fajn být zase doma, Alšo Wink a samozřejmě vidět Vás všechny. Kdo má na koho kontakt, předejte mu, prosím, zprávu, že už forum jede Smile pak se nás tu sejde víc... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
já mám kontakt jen na 3 z fóra Embarassed Razz . Ale už to ví Wink .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tolik jsem se těšil. Otravoval jsem kvůli tomu i Aleše. Tímto se mu omlouvám... Promiň Aleši

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
halihmed


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Bohumilice
Odpovědět s citátem
taktéž děkuji Alešovi, že se na stránky a forum "nevykašlal" a opět je spustil

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Super, že zas forum funguje, doufejme, že vydrží už forever!!! Cool Very Happy

Ali, taky Ti moooc děkuji za znovuzaložení fora. Wink

Věřím, že společnými silami to tu opět jak se patří ROZJEDEEEEM! Twisted Evil Tak do toho, děcka! Wink Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
Aleshku, ...i já se přidávám k velkému díky!! Laughing

Určitě všichni ocení, to že forum opět funguje!!

S databází se nedá nic dělat, pokud jste všichni stále věrnými fanoušci seriálu COBRA 11 a chcete toto forum opět OŽIVIT!! určitě bude zase jako dřív!!! Laughing Já tomu pevně věřím, ale trošku to bude chvili trvat....

Jinak tomuto foru přeji, více příspěvků, více fanoušků, více návštěvnosti ...prostě všeho nej!!

TAK A TED S ČISTÝM ŠTÍTEM , jak se říká!!!!!
Very Happy

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Taky Ti, Ali, hrozně moc děkuju za znovuzaložení tohodle fora Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
Ahojík jsem ráda,že to tu zase šlape.Je mě však líto,že se nezachovalo povídkové forum.Jsem ochotna dodat skoro veškeré povídky do povídkového fora.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Skvělé, Andy Smile musíme si to prostě znovu vystavět... Sad Wink Wink
Hlavní je, že se sem všichni zase scházejí Laughing

Ještě mě napadlo, zda by našla přidat funkce, kde by se nemusel házet celý www odkaz, ale stačilo by slovo, na které by se kliklo a přešlo se na danou stránku... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
WOX-Bylo by mejlepší aby se o povídky staral zase jeden člověk jako to bylo dřív.Nevím je to prostě jen můj názor.

wox-to se mě moc ptáš,sice umím na pc spoustu věcí,ale dotohodle fakt nevidím.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Informace k povídkovému fóru
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Zdravím přátelé,

na nové Povídkové fórum se můžete těšit v neděli 14.10. po 20.hodině na adrese povidky.afc11.cz. Kromě databáze (registrace, témata, příspěvky) bude vše zachováno. Děkuji za spolupráci s Woxys. Jsem rád, že Andy, na rozdíl odemě, prováděla zálohy povídek (na mě by už toho bylo trochu moc).

Jinak před chvílí jsem doladil nastavení tohoto fóra a do galerie postaviček jsem vložil obrázky herců, které si můžete nastavit ve svém profilu.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
ALEŠI-Díky ti,žes to zase dal do kupy.Jestli budeš moct,založ povídkové forum a já se pokusím tam dostat povídky co mám uložené na CD.Budu tedka delší dobu doma,tak na to budu mít čas.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Ještě mě napadlo, zda by našla přidat funkce, kde by se nemusel házet celý www odkaz, ale stačilo by slovo, na které by se kliklo a přešlo se na danou stránku... Smile

To funguje. Pomocí URL. [url=http://forum.afc11.cz ] něco [/u rl]
Jen sem to roztáhl, musíš vložit za to 1 url =, ale bacha ať to máš v závorce. Výsledek: forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Paráda, děkuji Ti moc! Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
Super som strasne rad ze forum znovu funguje uz mi zacalo riadne chybat a drzim admin teamu palce nech to vydrzi co najdlhsie Very Happy FORUM FOREVER
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sun


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Taky jsem moc ráda že forum zase funguje, už jsem v jeho obnovu snad ani nedoufala. Sad Ztráta databáze je velká škoda, ale snad se to dá zase nějak do kupy Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Koukám že dnes to tu příliš žije, ale pořád chybí někteří lidičky, jelikož na webu bylo že to bude zprovozněné do 14.10. Možná zítra přijdou další Smile .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Taky jsem moooc ráda, že to zase funguje Very Happy Jenom škoda, že vypadly ty povídky, zase všechno všichni psát znova Sad

Aleš: díky za znovuzaložení, tentokrát snad už nastálo! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martík


Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já se taky přidávám! Jsem moooc ráda, že už to zase jede Laughing už mi to dost chybělo... Rolling Eyes takže dííík Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Marcia, neboj, povídky máme přece v PC, Andy navíc údajně skoro všechny zálohovala Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lotte


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 4
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Ahojky lidičky, jsem moc ráda, že i přes problémy jsme se zase dali dohromady Very Happy Mam Vas moc ráda

děkuju moc Aleši



Ach domove, sladký domove!

_________________
Jsem šťastná žena! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Viktor
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 32
Odpovědět s citátem
Zdravím všechny,
přidávám se k velkému dík Alešovi za rozjetí fóra! Jistě to bylo náročný a práce bylo mnoho. Snad už podobné problémy nenastanou. Přístup bývalého poskytovatele byl opravdu neuspokojivý. Na sídelní adrese, kterou jsem navštívil, o nich nikdo nic nevěděl. Je dobře, že jsi to přemístil jinam.
Mám teď hodně práce, přesto se pokusím jakožto nový admin na fóru pomáhat.
Přeju hodně zábavy na fóru.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Ahoj kamaradi,
jsem rad, ze jste zustali foru verni, vratili se zpatky a prispivate sem kvalitnimi nazory. Dekuji vsem za vasi snahu zase pekne rozjet forum. Bez vas by tato ma prace byla k nicemu.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Martina
Moderátor

Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
AHOJKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY,

jsem móóóc ráda, že můžu být zpátky u partičky skvělých lidí. Musela jsem si bohužel změnit nick, bo jsem u svého posledního (Martina) asi zapoměla heslo, takže teď jsem Martinka, ale to jenom proto, aby se to nepletlo...

Děkuji moc všem, kteří se podíleli, podílí se a budou se podílet na tomto foru, protože už se mi ptali i z Německa, co se s náma stalo, že jsme nedostupní. S hrdostí jim tedy mohu, skoro po půl roce, odpovědět, že jsme zpět a ještě s větším nasazením budujeme nej stránky o Cobře v ČR, né-li v Evropě a dokonce né-li ve světě Cool

Téda, to bylo.... Fakt jsme mi ale hrozně scházeli. Normálně skoro ronim slzy, jak jsem šťastná. Já na spousty z vás neměla ani mail, tak jsem vám nemohla napsat. No hrozný, tohle období bez fora a bez vás.

PS. Ještě taková drobnost - chtěla bych si sem nahrát foto, ale opět si nepamatuji jak, když je moc velký Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Čauky......takže aj ja ti chcem takto verejne poďakovať!!!
Som strašne rada, že to tu už funguje a že zase existuje skvelá stránka o skvelom seriály Cobre 11. Wink
Tak ešte raz ďakujem!!!!!!!

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Jsem rád, že jsme se tu opět na fóru sešli .... Alešovi to dalo hafo práce a zaslouží si veeeelkou mazáckou pochvalu. Naše fórum bylo velmi dobře zajeto, bohužel jsme o spoustu dat přišli, ale pevně věřím tomu, že to tu zase rozjedem. Naše fórum nám mohou závidět i Činčilovci ... pač to jejich je hamižný Laughing Laughing Cool

Takže přeju novému fóru hodně nových příspěvků, aktuálních informací .... no a někdy to zase zapijem, aby jsme z toho taky něco měli Laughing Laughing Laughing Wink

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Taky jsem strašně rád za znovuzrození stránek Kobry 11 kde se všichni určitě moc pobavíme
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vítejte v novém diskusním fóru
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma