AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Nejoblíbenější/nenáviděná scéna
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
,,Tak a je to za námi," vzdychla Andrea a pohlédla na Semira. V jejích očích byly smutek i smířenost zároveň.
Vzal do ruky propisku a sklonil se, aby se také podepsal: už během jemných tahů pera cítil, jak jeho duši zaplavuje triumfální pocit osvobození. ,,Ne," odložil rozvodový formulář a klidně se pousmál. ,,Až teď je to za námi. Díkybohu."



Jo, tak tohle by asi byla moje nejoblíbenější scéna XD
Ale jsem zvědavá na tu Vaši - při které scéně doteď nemůžete dýchat, po zádech Vám jde mráz... nebo se i při jejím dvacátém zhlédnutí stále válíte po zemi smíchy? A je taková vůbec? Nebo je jich více?

U mě je nejvíce nenáviděná scéna jasná, respektive je jich více XD takže: obrací se mi žaludek pokaždé, když se andrea dotkne Semira (fuuuj), z jejich svatby se mi udělalo špatně a o tom, že má andrea děcko, mi stačilo jen slyšet, abych uvažovala o tom, jak se plete smyčka XD


(prosím, nevyčítejte mi, že už je tady spousta podobných témat. Házím to sem, aby se DF trošku hnulo, protože spí... a tohle je docela dobrý námět, ne? Prošla jsem DF a na zcela stejné téma jsem nenarazila, tak... Třeba někdo pokecá.)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Nejlepší scéna - Určitě se to u mě mění, ale v současné době je to začátek dílu Nouzové přistání, kdy si Semir hraje s letadlem a málem "sestřelí" Andrého.

Nenáviděná scéna - Vraždy všech komisařů, počínaje Ingem přes Andrého a Toma až k Gedeónovi Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
Tak oblíbených scén mám docela hodně, ale nejraději mám ty z dílu Lepší zlomená noha nežli vaz Laughing Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=4-b-JlQdtQA

a neoblíbené scény? Určitě vraždy komisařů, když zabili Andrého tak mi bylo tak hrozně, hlaně z toho, že ho Semir v tom moři nemohl najít Crying or Very sad
a taky když jsou komisaři považování za zběhlíky a zavřeni do vězení (štvanice)

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Vůbec nemám představu jakou oblíbenou scénu mám, ale asi se mi nejvíce líbila scéna v 9. řadě v ZOO. Laughing Laughing Jak Tom pak vytáhl slanečka ze svého saka. A celé BMW smrdělo rybinou. Tak to se mi líbilo. A nejhrůznější scéna asi byla, když mi zabili mého oblíbence Toma Kranicha v deštivém večeru. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Nejoblibenjší scéna
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Tina11 napsal:
Vůbec nemám představu jakou oblíbenou scénu mám, ale asi se mi nejvíce líbila scéna v 9. řadě v ZOO. Laughing Laughing Jak Tom pak vytáhl slanečka ze svého saka. A celé BMW smrdělo rybinou. Tak to se mi líbilo. A nejhrůznější scéna asi byla, když mi zabili mého oblíbence Toma Kranicha v deštivém večeru. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


No nejoblibenejší scéna je vždycky se mi libilo když semir a tom zvyklidovali služební autíčka ap pak šly na kobereček š šéfoví . No nejsmučnější je to když zabily tomika to se mi chtělo brečet a taky , že jsem se rozbrečela a to řádně ! Sad Sad Embarassed Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Taky se mi moc líbí, když dálniční komisařové zničí autíčka. To taky moc miluji ze seriálu. Laughing Laughing Já pplno jiných oblíbených scén. Taky se mi ještě líbila jedna scéna. V Smrtící jízde linky 834 úplně na konci - Tomík zachránil psíka Mufíka - majitelka pejsaka měla radost, že neskončil v plamench autobusu a pak jak měl Semir na ruce připoutaný volant z autobusu. Wink Wink Wink

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
Mě se zamlouvá celá Kobra.A komu se se některá nelíbí,tak at se na ni nedívá.To je můj názor.Někoho Kobra jako seriál vlastně ani nezajímá.Dívá se na ni jen kvůli jednej postavě.Tak to se pak mezi fanoušky Kobry počítat nemůže.
Jedině co bych mohla vytknout,né Kobře,ale rejžovi,že obsazuje pořád jedny a ty samé herce dokola.Jednou ho obsadí do záporáka,v dalším díle zase do kladáka a všichni dělají jako by ho nikdy neviděli

Jen jsem moc zvědavá,co bude dělat WOX až si Semir najde nějakou jinou. Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Moje oblíbené scény jsou: nehody (ale ne sestřihané z jiných dílu), pronásledování, veškerá akce a hádky.
A cény co nemusím jsou: Vraždy komisařů, sestřihané nehody.
Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
andy: hádej. S výkřikem ,,Odpusť andreo, i ty, děcko se psím jménem!" si podřežu žíly Cool Cool Cool Cool



Strašně moc se mi líbí scéna z Horečnatých snů, kdy Semir stojí uprostřed parkoviště a najednou má u hlavy pistoli Laughing Laughing Laughing to je pecka XD a pak zastávka u benzinky, kde si záporák bezmocného, o hodně menšího packu drží s lehkostí děcka, co svírá plyšáka :aww: to je opravdu skvělé :aww:

Pak ještě z Výpadku paměti ta scéna, kde Semira vlečou svázaného a chtějí ho uškrtit :aww:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Má nejoblíbenější scéna? U myší hnáty.. jak si mám vybrat? Laughing Laughing Laughing

Mám jich více, tak ty nej...

1. Semir a Jan a letící hranolky, hahaha Laughing Laughing Laughing
2. Semir a Tom se hádají, kdo bude řídit Excellero ("Já jsem menší!" "A já starší, dej to sem!" XD)
3. scéna z Týmu 2: Hartmutt Andree opraví pc, pochválí se... a v zápětí vrazí hlavou zespoda do stolu a pc opět spadne (včetně Hartmutta) Laughing Laughing
4. Semir, vytahující Bena z rakve Smile

Nejneoblíbenější?

1. padající kotva, dopadající na auto (brrrrrrrrr...)
2. smrt Chrise Rittera (vážně.. nelíbí se mi, jak ho zabili.. přijde mi to.. mhm.. trapné...)
3. hodně scén z prvních sérií... ranná Kobra není mým hobby Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
WOX-No nevím kdo je děcko,já se nezamilovala do neexistující osoby jako ty. Laughing Laughing a pak jestli je někdo ve 40 letech děcko,tak fakt nevím,možná ty třeba budeš Laughing :lol:Ne já už se jen směju a nejenom já. Laughing Laughing Laughing Zamilovat se do postavy tak jako ty,to dneska už opravdu dělají jen děti Laughing Laughing Laughing

Už jsem ti nejednou říkala,abys mě nechala na pokoji.Tak mě nech bejt a neurážej.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Tak moja nie že najobľúbenejšia scéna,ale táto mi prvá napadla(lebo som ju naposledy videla na RTL,vo štvrtok),je v časti myslím že sa volá Lovci a lovení a ako ide Semir s Tomom cez zoo v aute a Semir je celý nadšený zo zvieratiek...to je parádne na tom som sa poriadne nasmiala... Very Happy Very Happy Smile
a ešte neviem ale z akej časti to je,je tam ešte Andre a Semir tam stretol takého chlapíka čo tiež hral simulátory lietadiel (ten típek bol pilot) a myslím že to bolo v tej časti a ked Semir pristával s lietadlom(myslím že to bol 2plošník)... Very Happy Very Happy to bolo zlaté Smile Very Happy Laughing


No a neobľúbené samozrejme smrť všetkých Semirovich kolegov Sad Sad Sad Crying or Very sad pri ktorých som samozrejme plakala Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Andy, já ale nemluvila o tobě, ale o andree a jejím děcku. Nebo si myslíš, že jsi andrea? XD já možná mám ráda neexistující postavu, ale ty se s ní navíc ztotožňuješ, to je o dost horší XD nebuď paranoidní, ne vše, co říkám, se týká tebe Laughing Laughing Laughing Laughing a vůbec na mě nemluv, nemíním přenášet spory z PF na DF. Pokud se ti toto téma nelíbí, tak sem nepiš a hotovo XD rozhodně nebuď off-topic, toto vlákno se týká scén z Kobry. Ne tebe.


Zajímavé, vy mluvíte o smrti postav jako o nejhorších scénách... ale třeba ta Chrisova smrt mě docela potěšila Laughing Laughing nelíbilo se mi, jak byla ,,hrdinská", ale jsem ráda, že odešel.

A samozřejmě je perfektní každá scéna, kde Ben protřepává háro! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
[quote="Woxys"]
A samozřejmě je perfektní každá scéna, kde Ben protřepává háro! Laughing [/quote]

Nebo něco jí Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Nó... moje nejoblíbenější scéna?? To je težké vybrat... Líbí se mi všechny scénky s Chrisem Laughing A s Benem ta scéna na pláži, když Ben hlídá malou Aidu Laughing To je fakt vtipný... a taky, v díle Bengraben, úúplně na konci, když Bena našli, jak ho Hotte zdvihl a potom jak se hádali, kdo bude řídit to jejich ukořistěné fáro a ten pohled za tím odjíždějícím autem Embarassed To je dokonalé Cool
A v pilotním díle 13. série miluju, jak je soud s Kalvusem, ale propustí ho, jak je z toho Semir úplně nešťastný Crying or Very sad Neříkám, že sem nebyla... sem brečela jak želva tehdy Laughing Nebo to, jak ten agent (aspoň mně agenta připomínal) má nějakou blbou narážku na Chrise a Semir se na ňho vrhne... Nebo mám ráda celý díl Přízraky minulosti, tam to je hodně o Chrisovi Cool A taky je to smutný... Mojích oblíbených scén je dost, to tu asi nebudu všechno říkat...

A neoblíbené scény?? Tehdy jak zabili Chrise, to bylo strašnééé... Né, že to bylo trapné, nebo směšné, ale prostě nemám ráda, když někdo zabíjí moji nejoblíbenější postavu Evil or Very Mad Dál se mi nelíbí různé scény z prvních dílů Kobry, příjde mi to směšné, ale tak na tu dobu to byl nejvymakanější seriál. S tím, co je z Kobry 11 teď, se to nedá srovnávat, já osobně mám radši ty nové díly Cool Ale to sem zase trochu odbočila, Laughing No, neoblíbených scén je málo, ale já sem ještě neviděla fůru dílů s Tomem... tam by se jich našlo Laughing

Toť asi vše, ale vím, že já si jen co to odešlu na nějaké vzpomenu Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
O.Hnizdil napsal:
Nebo něco jí Laughing


Přesně Laughing Laughing Laughing to se jim vážně podařilo, házet tam tyhle komické vložky pro pozorné XD dřív se pořád cpal Semir, viz jeho slavná scéna s cukrovou vatou Laughing

Jo a ještě je perfektní téma Semir a maminka (,,Puky na džínsech!" XD) Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
Přesně Laughing Laughing Laughing to se jim vážně podařilo, házet tam tyhle komické vložky pro pozorné XD dřív se pořád cpal Semir, viz jeho slavná scéna s cukrovou vatou Laughing

Jo ten díl si pamatuji, to byli na tý pouti, teda musím říct, že Semir do sebe celou tu dobu něco cpal Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Moje nejoblíbenější scéna: (schválně jestli poznáte, z jakého je dílu)
člověk1:Pošlu vám ty peníze, hned zítra, ano? člověk 2: Je mi opravdu líto, že se vyjadřuji tak nesrozumitelně. člověk 1: Né to né, prosímvás né. člověk 2: Zítra se odsud odstěhuješ a při předání klíčů zaplatíš
celé dlužné nájemné v hotovosti, do posledního centu. člověk 1: Jó zatraceně. člověk 2: Jestli se sejdeme příště tak už se nebudeš muset bát o svoje ručičky neplatiči. BUM! ááá.člověk 2: A jestli budu nucen přijít ještě jednou, tak ti obstarám nové bydlení a to 1 a půl čtverečního metru ve sklepě. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Že by to bylo z dílu Vymahač? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Cobra: Jo přesně tak. Jen si nejmem jistý, jestli Hansen přivřel ruce do piána Matusheckovi nebo Krupovi. Nevíš?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Nejoblíbenější scény:
1. Koma - když Ben prokopne přední sklo a nechá v něm svou milovanou botičku Laughing
2. Jízda smrti linky 834 - když vysvětlují Anně, kdo s ní domluvil stěhování Bonratha služebním vozem "...to on..." a každý ukazuje na toho druhého LaughingLaughing
3. Na konci světa - když Semir brečí nad ztrátou Bena, který mu v tu chvíli zaklepe prstem na rameno LaughingLaughingLaughing
4. Peníze za hlavu Kim Krüger - Zuzana slintající nad Benovou postavičkou LaughingLaughingLaughing
5. Stínový muž - Semirova hláška "máš nakřivo pěšinku" a vůbec pokaždé, když si Semir utahuje z toho Benova "super-květáku" WinkLaughingLaughing
(ano novější Kobra je mi bližší)

Nenáviděné scény:
1. Mezi nepřáteli - protože větší trapárnu, než smrt Chrise Rittera, jsem snad ještě jakživa neviděla, tolik jsem se u Kobry snad ještě nikdy nenasmála Rolling Eyes XD
2. Tulipány z Amsterodamu - když Semir a Tom vysloveně čekají na kapotě, aby je záporák mohl srazit ze srázu (do očí bijící, zbytečné a trapné Rolling Eyes )
3. Veškeré scény, kde Semir řeší plenky pro své první dítě Sad
4. Peníze za hlavu Kim Krüger - když nabourají se zmrzlinářským autem a téměř vypadnou z okénka s nalepenými obličeji na sobě Confused
5. Veškeré scény se Schröderem - Brr, už ne! Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shark


Založen: 25. 05. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovakia - B.B
Odpovědět s citátem
Moje naj scénky :

Semir a Jan :
pískanie
rockn roll - hádka o rádio


návrat Toma
príchod Jana
príchod Chrisa
príchod Bena
príchod Kim Kruegrovej


Nenávidené
rozlúčka s Tomom po smrti Eleny
smrť Andrého, Toma, Chrisa
a ešťe odchod Anny Engelhardtovej

_________________
Maturita Formalita Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Ale fakt nejoblíbenější scéna je z dílu Loupeřiví ryíř André na náklaďáku ovládádá bagr Arrow To bylo super Cool .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Maximus


Založen: 03. 08. 2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Strečno
Odpovědět s citátem
Mne sa najviac páčia scény, keď zločinec uniká na nejakom vozidle a Semir so svojim partnerom zhabú niekomu naokolo auto so slovami "Diaľničná polícia. Požičiame si vaše auto. Vrátime vám ho." A samozrejme všetci vieme, ako to nakoniec takmer vždy dopadne.

Okrem toho sa mi páčila ešte jedna scéna, ale neviem, v ktorom diele to bolo. Keď si Semir s Janom požičali auto od Andrei s tým, že ho vrátia bez jediného škrabanca. Auto samozrejme roztrieskali na márne kúsky. Potom sa na stanici Andrea pýta na svoje auto a Semir odpovedá, že je v poriadku, iba je na ňom taká malá hrčka.


Čo sa týka najmenej obľúbených scén, tak je to asi prvý odchod a potom i smrť Toma Kranicha, keďže to bol môj obľúbený Semirov partner.

_________________
Kto seje vietor, bude žať búrku.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN Messenger
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Netuším, jestli to, co zde uvedu, mi vadí natolik, abych to pojal slovy "nenavíděná scená", ale v poslední době, co se doma nudím a zkouknu za den i několik dílů mě vždy dostala jedna a tatáž scéna, kdy některý z komisařů pronásledují záporáka a k pronásledování si vyberou zaparkované vozidlo. To zvýrazněné slovo tam hraje důležitou roli, protože v několika dílech stála zaparkovaná motorka, Tom nebo Semir na ní naskočil a odjeli. A kde vlastně vzali klíče? To samé se odehrálo v několika dílech, kde si takto bez problémů "vypůjčili" zaparkované auto. Jasně, u auta se nabízí klasická scéna se spojením dvou až třech drátů, ale nemyslím si, že by to stihli tak rychle, ti otočili klíčem. V podstatě se dá říci, že jak Semir, tak jakýkoliv jeho parťák v Kobře zastávají pozici tzv. "Klíčníka", který své uplatnění našel v sci-fi trilogii Matrix.
Několik lidí zde uvedlo, jaký mají odpor ke scénám s Andreou, nebo scénám, kdy Semir shání pleny pro své dítě. Nedá se říct, že mně by to vadilo, ale nemám rád scény s Kim Krügerovou. Celkově vzato i její role nové šéfky tamního oddělení mi dost vadí, protože narozdíl od Anny má ona vůdčí svým podřízeným dost nadřazený pohled.
Oblíbených scén je spousta. Velmi obdivuju akční scény s Andrém, kdy vím, že ten člověk, který tam visí za zrcátko na náklaďáku není kaskadér ale on sám. Je to příjemný detail narozdíl od jiných scén, kdy Semir skočí na auto a v nestřežené chvíli tam oko zkušené pozorovatele zahlédne někoho, kdo má 3x delší vlasy než Semir.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nejoblíbenější/nenáviděná scéna
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma