AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbí se vám BMW 3 (E36)?
Ano. Je to super auto.
40%
 40%  [ 6 ]
Spíše ano.
20%
 20%  [ 3 ]
Středně.
20%
 20%  [ 3 ]
Spíše ne.
13%
 13%  [ 2 ]
Hnus! Brrrr! Jak v tom může někdo jezdit?
6%
 6%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 15

BMW 3 (E36)
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
BMW 3 (E36) používal Semir od epizody Stop Volej (2.série)do epizody Ztracená v mlze (3.série) .
SPZ:B-PV 185, NE-DR 8231 (od 3.série)

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Nic moc, hrozný. Ještě že tam byl jenom celkem 1 sérii. Ale dá se to počítat dál, jelikož se do myslím do 8.série používal jako rozbíjející auto za E46. Poznat se to především podle zadku auta.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Fotka:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jeee to boli časy ..Semir a tie jeho otočky Wink ale k Semirovi sa nehodilo moc

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
Zdravím vo spolok. Po extrémne dlhej dobe som sem znova zavítal a mám na vás tu prosbu. Vďaka kamarátovi sa mi podarilo zohnať a je na ceste ku mne BMW E36 od Tamiye.



Keďže som príležitostný modelár (modelárčim keď je čas) chcel by som si postaviť Semirovho Bavoráka. Je mi jasné že nebude 100%ntný pretože asi nezoženiem také disky ako mal on pretože stavebnica má iné hliníkové disky. ŠPZtky by nebol problém a ani zadný emblém nahradiť z 325i na 328i len disky. Mám však prosbu. Mohol by niekto kto má tieto diely od druhej po tretiu sériu vytiahnúť mi z toho obrázky? Na ŠPZtke nezáleží i keď zvažujem najznámejšiu variantu NE:DR 8231. Tu síce sú v sekcií služobné vozy ale strašne malé a tie mi nepomôžu. Potreboval by som pár obrázkov z predu, boku a zozadu. Ideálne ak by sa našiel aj nejaký záber kde je vidno interiér a maják. Ak bude potom záujem môžem fotky z postupu prác na ňom dať aj sem na fórum. Ak nie nevadí ale budem za tie fotky vďačný.

Lukáš

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
No keďže to tu zostalo bez odpovede tak som sa musel uchýliť k tomu že som začal postupne sťahovať tieto prvé diely. Pri prezeraní dielov som zistil jednu vec.

BMW E36 ako Simírové prvé služobné auto sa objavilo už v prvej sérií v názve Nový parťák Je to vlastne diel kedy sa tam Simír objavil prvý krát. Frank svoje služobné Audi rozmlátil na diaľnici. Pri vyšetrovaní v autopredajni už prišli na druhom služobnom (Simírovom) aute.

Takže úplne prvý Simírov služobný voz je čierne BMW E36 328i. ŠPZ by mala byť asi HW:S 199 nie som si úplne istý nedá sa to poriadne prečítať kvalita nie je oslňujúca


_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Andre_Fux11


Založen: 23. 12. 2010
Příspěvky: 55
Odpovědět s citátem
co vím tak E36ek tam bylo několik 1 řada: Frankovo černé 325 TDS, SPZ: BRB-E 283, Semirovo Černé 325i, SPZ: HVL-S 199. 2 řada Andrého šedé 328i SPZ: B-EW 315 a B-DW 8271, Semirovo stříbrné 328i SPZ: B-PV 185, B-EW 315, NE-DR 8231.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ricardinho


Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Nitra(SVK)
Odpovědět s citátem
Andre_Fux11 napsal:
co vím tak E36ek tam bylo několik 1 řada: Frankovo černé 325 TDS, SPZ: BRB-E 283, Semirovo Černé 325i, SPZ: HVL-S 199. 2 řada Andrého šedé 328i SPZ: B-EW 315 a B-DW 8271, Semirovo stříbrné 328i SPZ: B-PV 185, B-EW 315, NE-DR 8231.
hej hej...presne tak...mohli by to dať aj do rubriky na webe Služební vozy..lebo prvý je tam až ten strieborný bavorák NE DR 3308 či jak to bolo Very Happy proste chýbaju tam ako si povedal tie prvé čierne a ešte uplne prva tá Audina nwm aký to bol model....

_________________
I♥BMW 3
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andre_Fux11


Založen: 23. 12. 2010
Příspěvky: 55
Odpovědět s citátem
no tak chybá tam Audi 100 (Frank), Ford Sierra (Ingo), BMW 325TDS (Frank), BMW328i (Semir), BMW 328i (André), BMW 523i (Semir), Mercedes-Benz C180 (André)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Připomínáš mi mě, když jsem byl mladší. Very Happy Taky mě štvalo, že tam neni Audi 100. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BMW 3 (E36)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma