AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
78%
 78%  [ 18 ]
2
8%
 8%  [ 2 ]
3
8%
 8%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
4%
 4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 23

Operace Tygr (Codename Tiger)
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Semir v krásné bundičce, skvělý vtip s rozlitou kávou... vždy mne dostane, jak z rozostřené fotky dostanou skvěle ostrou... únos byl solidní.... i ta náhoda s číslem Laughing Akce se mi dnes líbily, policista vtipkující se znělkou seriálu byl také dobrý... a vůbec to dnes bylo parádní Laughing Laughing

"Nějaký problém?" "Ne, to je jen Hartmutt."
Laughing Laughing

Za 1 Laughing

Díl (jen týden!) ke shlédnutí na RTL: http://rtl-now.rtl.de/cobra.php?film_id=23711&player=1&season=15
Díl ke stažení (nejdříve o víkendu, myslím): http://serienjunkies.org/serie/alarm-fur-cobra-11/

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Recenze dílu Kobra 11 – Jméno Kódu Tygr

HODNOCENÍ:
Tak, po dlouhé době, myslím že od 11.série se Kobra 11 vrací na sníh. Toto byla jenom taková ochutnávka, pořádného koulování se dočkáme až v podzimních epizodách ( http://forum.afc11.cz/viewtopic.php?p=21358#21358 ). Tady byli Semir s Benem koulování, ale ne sněhovými koulemi, ale granátometem. Semir měl na sobě na začátku opravdu zajímavou bundu, v lese ji potom musel asi vyměnit, aby nebyl tak nápadný Very Happy Ben se zase vyřádil ze samopalem, škoda že se Semir a Ben neprojeli v tanku, protože tento díl k tomu přímo vybízel, protože se odehrával ve vojenském prostředí. Ben dostal nový mobilní telefon (HTC Hero) a potěšilo mě že já mám úplně stejný!!!! Very Happy Jakoby zabití Semira mě přišlo až trapné, všichni víme že Semir nemůže umřít. Na 2 tlusté policisty jsem se těšil, ale dlouho na scéně bohužel nevydrželi Dneska za 1- Smile

Mimochodem myslím že zbraň kterou Ben použil v dnešním díle byla M32.

HUDBA:
Michael Wendler (Sie liebt den DJ)
Edwin Starr (War - What Is It Good For?)

ODKAZY:
Díl můžete vidět zde: http://rtl-now.rtl.de/cobra.php
Ke stažení: http://serienjunkies.org/alarm-fur-cobra-11/alarm-fur-cobra-11-staffel-27-satrip-xvid/

FOTOGRAFIE Z DÍLU:





CELKOVÉ HODNOCENÍ 14.SÉRIE: ¨

14.série mě celkově přišla podobně povedená jako ta 13. Nereálnost akčních scén se opět trochu zvýšila, ale to je jenom dobře, protože tak to má být. Pilotní Film – Konec Světa se moc povedl, hlavně díky tomu, že to nebylo opičení se po Amerických velkofilmech, ale proto, že to byla spíše parodie na tyto typy filmů. Nejlepší díly pro mě byly Den Temna, Operace Gemini a Rýn v Plamenech, hlavně díky skvělému ději a hudbě.

+ Nereálnost, nadsázka, hlášky
- Opakování některých dílů v průběhu jedné série, to se nedělá

1. Den Temna (1) (Můj nejoblíbenější díl 14.série, skvělá hudba a děj)
2. Operace Gemini (1) (Skvělý díl. Temná atmosféra, vypilované vtipy a skvělé akční scény v lese)
3. Rýn v Plamenech (1) (Díl nezklamal, skvělá atmosféra, vtipná zápletka, akce, romantika)
4. Konec Světa (1) (Dokonalá parodie na klasické americké filmy...)
5. Peníze za Hlavu Kim Krüger (1) (Moc skvělých akčních scén - zmrzlinářský vůz, Kůň vs. Motorka)
6. Koma (1) (Unesená Andrea, vynikající hudba, obstojný příběh)
7. Ztracený syn (1) (Skvělý děj a vypilované akční scény, i když smutný děj)
8. Kartel (1) (Velice povedený díl, kde se ze Semira stal James Bond )
9. Jméno Kódu Tygr (1-) (Skvělý začátek, jinak průměrmý díl)
10. Staří Přátelé (2) (Super akce i děj, pouze moc rychlý střih a již ohraná zápletka se zkorumpovanými policisty)
11. Panter (2) (Mírné zklamání, chabý děj, ale skvělé vtípky)
12. Milovaný Nepřítel (3) (Nemastný, neslaný díl... Skvělá úvodní honička, ale jinak poměrně nuda a konec byl příšerný)
13. Beze Stopy (3) (Když by nešlo Bonrathovy o život a kdybych se u tohoto dílů málem nerozbrečel, tak by to byla nuda)
14. Kybernetická Bouře (3) (Velké očekávání, velké zklamání, špatná akce, špatná hudba, špatný děj)
15. Bratrská Láska (4) (Tento díl se mě vyloženě hnusí, nesympatické hlavní postavy, slabá zápletka a vtipy taky nic moc - NEJHORŠÍ DÍL 14.SÉRIE)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
dobrá epizóda hlavne začiatok keď tam mal Semir tú červenú bundu za jedna škoda že posledný diel čo já budem štvrtky kukávať Sad

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Tak toto byla zas jednou stará dobrá Kobra Very Happy
Jak už říkala Všelka, ty vtípky byly výborný, hlavně narážky na Semira Laughing a ten s Hartmuttem mě taky dostal Laughing Laughing Laughing
Jinak Semir a jeho McGiverovský kousek - moc hezké a tentokrát to byl on, co si vzal na sledovačku podivínské vozítko Cool
A Ben a jeho "balicí technika" jako vždy nezklamali - takovej hezkej a takový "máslo" Laughing
Díl byl prostě perfektní - ohromná jednotka 1 Very Happy

Klid, jsem od dálniční policie... Jasně a já jsem Chůva v akci... Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Díl byl super Very Happy Opravdu nadupaná akce Very Happy Pěkný závěr XIV . série Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir46


Založen: 23. 02. 2010
Příspěvky: 112
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl mě vůbec nenadchnul. Čekal jsem lepší konec 14.serie... Podprůměrný děj, který se odehrává ve vojenském prostředí s dívkou, kterou unesli a nemůžou jí najít... S NATO to byl totální hovadina... Ta bomba taky... Ale nakonec s ní byl snad jeden ze tří povedených momentů... Druhý hned na začátku a třetí jak dva tlustí policisté chtěli zatknout Semira... Smrt Semira je už ohraná písnička... Prostě se to nikdy nestane... Nemám, co bych dodal. Dnes bylo špatné snad všechno...
Takže:
+ Vtipné scénky...

-NATO
-Děj
-Prostředí
-Dva policisté
-prostě všechno ostatní krom vtipných hlášek/scének...

Celkově dávám za 4-
Nejslabší epizoda serie...

Moje pořadí:
Koma
Beze stopy
Peníze za hlavu Kim Kruger
Den Temna
Kybernetická bouře
Jméno kodu Tygr

_________________
Liverpool FC till I die!
Stevie G the best player of the world!
Neil Mellor the little genius!
Jerzy Dudek the best goalkeeper ever!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Tato epizoda měla v Německu sledovanost 4,03 milionů diváků, což je 13,3%podílu na trhu.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Tak tohle bylo super. Nejlepší byli dva tlustí policajti a Semirova bunda. Spousty hlášek, musím dát za 1. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Epizódu si môžťe pozrieť aj na mojom účte na youtube :

http://www.youtube.com/user/Cobra11CSITHEBEST Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
V tomto díle dostal Ben nový mobil - HTC touch HERO
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andre_Fux11


Založen: 23. 12. 2010
Příspěvky: 55
Odpovědět s citátem
bravo!!! konečně díl co stál za to!!! jinak docela dost bylo vidět že když semir jel bavorákem že tam je chvílema nový a starý..ale chápu nemužou nový zničit tak v nebezpečnejch scénach používaj staré.... hodnotím 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bones4ever


Založen: 05. 01. 2011
Příspěvky: 404
Bydliště: D?íve pod jménem Gogo a 10 dal?ích ...
Odpovědět s citátem
Skvělý závěr série nemám co dodat za 1 ! Wink

_________________
Stránky seriálu Kobra 11 :
http://www.cobra11-fanabteilung.de/
http://www.alertecobra.info/

Moje stránka :
150 000 navstev na blogu !!
http://gogokobra11.blog.cz/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Parádní dílek, potěšila mě mimo jiné zmínka o MacGyverovi.. Cool Very Happy Jasná 1.

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Skvělý závěr série Very Happy spousta akce, hlášek, napětí a velmi zajímavý děj Cool jak jeli a ohodili tu holku kalužinou, kára 500 db a 50 koní pod kapotou Laughing a taky začátek nebo ještě praní bundy Wink takže určitě za 1 Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Včera byl jeden z posledních dobrých dílů co jsem viděl... Upřimně se ani moc nedivím, že přesunuli Kobru 11 na pozdější večerní hodiny... Benovu slovní výměnu na začátku by asi málokterý 6ti letý kluk pochopil... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Konečně normálnější díl, který byl dost napinavý Smile Trošku to táhlo heslem starší Kobra Very Happy Smile Takové díly mám rád. Nic přehnaného, jednička s hvězdičkou Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bones4ever


Založen: 05. 01. 2011
Příspěvky: 404
Bydliště: D?íve pod jménem Gogo a 10 dal?ích ...
Odpovědět s citátem

_________________
Stránky seriálu Kobra 11 :
http://www.cobra11-fanabteilung.de/
http://www.alertecobra.info/

Moje stránka :
150 000 navstev na blogu !!
http://gogokobra11.blog.cz/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Semir.17


Založen: 22. 12. 2007
Příspěvky: 57
Odpovědět s citátem
Tento díl jsem viděl, byl úžasný

Dávám za 1

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
marmota-b


Založen: 18. 02. 2010
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Taky se mi moc líbilo, že to bylo podobnější starší Kobře - především, že to konečně nemělo nic společného s žádným z policistů, jak už si tu někdo stěžoval, že už je to nereálné (když pominu Benovu zcela čerstvou známost s Janou - ale to nevadilo, to reálné bylo). A že to byl jeden z poslední dobou mála dílů, které začínají dálničním případem (byť teda někde v bistru u dálnice).
A na konci s tou bombou jsem si říkala, jak jenom oni to navlečou, aby jim nevybuchla? Nevím, nakolik reálné to bylo, ale navlékli to a do poslední chvilky mě napínali, a za to rozhodně +.
Dva policisté z díry, kde nic nefunguje, se mi taky líbili - že jiní než naši známí policisté zapletení do případu nebyli ani bezejmenné tváře, ani zkorumpovaní. Jenom trošku mimo dění, snažící se dokázat, že taky něco dovedou, i když jim tu jejich strážnici brzo zavřou. Proto mi byli sympatičtí, i když teda toho policajta bych v reálu potkat nechtěla...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Začátek slibný, ale ten konec s atomovkou v náručí... tak to už je trochu moc. JInak se mi líbí, že natáčeli v zimě. Na starších dílech se mi líbila ta ponurost zimních dnů. Ke kriminálnímu příběhu ideální.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Hlášky super, akce super, Semirova bunda super, Benovy balící techniky úžasné Very Happy

Atomovka - jen si říkám, kdy už s tímhle přestanou. Už jednou přece zachránili svět, tak už by si s tím mohli dát pokoj. Proč nemůžou zachraňovat klasickou bombu? Chápu, že atomovka je IN, ale doopravdy je nutné, aby ji pánové z dálniční policie zneškodňovali v každé druhé sérii? Rolling Eyes

Naprostý souhlas s předešlým Péťovým příspěvkem.

Trochu jsem ještě byla zklamaná, jak to dopadlo v případě dvou tlustných a nedůvěřivých policajtů versus Semir. Čekala jsem nějakou konfrontaci a následné omlouvání mezi tlusťochem a Semirem, po zjištění, že vážně patří k dálniční policii. A oni ho raději odprásknou Sad To ještě mohly být dost zábavné scény..

Uff, za 2 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Díl mě bavil...opravdu bych to považoval z té nové Kobry 11, za akčně, hláškově za výborný díl...
Ovšem to, že tam je nějaká atomovka, NATO a pánové od dálniční policie zachránili část Německa to kazí. Kdyby se pozměnila zápletka na méně nebezpečnou, i když teď nevím, čím by se to dalo nahradit, byl by to opravdu výborný díl, ale todle...to néé

Prostě 2 za zápletku...ostatní za výbornou...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem


Povedenej dil ta Semirova bunda mne dostane pokazde Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Operace Tygr (Codename Tiger)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma