AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Vlastni serie AFC11 - navrh na spolupraci
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Preju hezke brzke rano,
to, co sem napisu, je mozna odvazne i na tak velkou fanynku Kobry, jakou jsem, presto tak ucinim. S kamaradem jsme zacali pracovat na nametech na dalsi serii Kobry 11, tedy pracuju na tom predevsim ja, kamarad pomaha jen ve chvilich, kde na to diky sve slepote nestacim (napady na akcni sceny ap.). I kdyz je to asi hodne velka odvaha, mame to v planu nechat prelozit a pokusit se to poslat do Action Conceptu. Jako clenka fanouskovskeho fora ale nechci, aby to byla jen nase soloakce, vzdyt koneckoncu scenare pro Kobru taky nepise jen jeden scenarista, a proto se vas vsech chci zeptat, jestli se na vzniku serie nechcete podilet. Proto take svuj prispevek vkladam sem na DF a ne na PF, protoze tady se nejedna jen o povidky, byt se jednotlive dily snazim zachytit prave v povidkach. Aktualni verze soupisu nametu je k precteni na
kobrackepovidky.klangoblog.net
Jednotlive rozpracovane povidky-dily tam zatim nejsou, muzu je na prani zaslat.
Vim, ze je to sileny napad, presto, pokud byste v sobe nasli odvahu se do toho s nami pustit, s jakymkoli napadem me muzete kontaktovat pres soukromou zpravu, pres komentare k soupisu nebo na adrese
michaela.blazkova@tiscali.cz

Vsechny zdravi Tiscala

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Nechci nijak odrazovat, ale myslim, ze Te Action Concept posle nekam, nebo vubec nezareaguje. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
S tim taky pocitam, ale kdyby clovek nemel odvahu zkouset, co se da, nebyl by zivot zajimavy Smile

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Taky pravda... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Proto si myslim, ze pokud nas na tom bude pracovat vic, bude to v ocich Action Conceptu vypadat aspon trosku lepe, nez kdyby jim tam svou serii poslala jen nejaka blazniva slepa fanynka z Ceska Very Happy

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
taky bych mnel spoustu napadu pro nove dily kobry 11'no rtl by je asi zamytla'treba navrat jana a franka na jednu epizodu aby dokoncili sve role,nebo nove serie tymu 2'no to by asi neproslo'i kdyz by zajimalo'kdo jim pise dej dilu,kdyz ty nove dily jsou skoro kazdy jeden stejni. na zacatku jen strili pote semir a ben prolety bud s bmw nebo mercedesem pres auta a pak vybuchne a to je ted v kazde jedne epizode. Obavam se, ze uz stym asi nic nenadelame Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Mam v planu udelat dil o tymu 2 a uvazuju i o dilu o Frankovi, Janovi nebo Engelhardtove. Musim ale vymyslet nejaky dobry pripad. Celkove se snazim sledovat vytky k novym seriim a brat si z toho priklad, cemu se vyhnout a tak. Hodne mi v tom pomaha i segra, ktera sice neni Kobracka fanynka, ale ma hodne velkou intuici a dokaze odhadnout, co by mohlo mit uspech u divaku. Takze i ty uvodni sceny se snazim tak nejak zpestrit (v tom mi dost pomaha zase kamarad, v soupisu dilu ale nejsou zapsane, jsou jen v rozpracovanych povidkach k dilum).

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Jestli chces Action Concept zaujmout tak si do svych scenaru nevybirej postavy, ktere v Kobre jiz nehraji. Tim si snizujes pravdepodobnost uspechu. Omlouvam se za chybejici dakritiku, pisu z mobilu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
jan - prave proto by mnela obsazovat herce aby dokoncili sve nedokoncene role jako treba Jan nebo Frank,samozrejmne to nemohou byt Tom,Andre a Chris,ty uz v serialy nezijou ale nezabilo by Semira,kdyby si aspon jednou vzpomnel na Toma treba pri prilezitosti policejnych vecirku,ktere Tom tak miloval nebo podobne. jinak ta diakritika je v poradku ze pises bez ni'protoze forum sni ma problem hlavne meckene a u s bodkama
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
"Haloo, to je Johannes Brandrup? Dobry den, tady produkce AC, nechtel byste prijit dohrat po 16 ti letech svou roli komisare?" No, tak uvidite... treba se postesti.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Tak koneckoncu nemusel by Franka hrat pan Brandrup, vzdyt v puvodni verzi dilu Hundstage ho mel hrat nekdo jiny ... Ale pokud bych si mela vybrat, radsi bych vytvorila dil o Janovi, toho mam radsi Smile
Jinak co se tyce vzpominky na zesnule partaky, epizoda cislo 4 je vlastne takova jedna velka vzpominka na Chrise, protoze tam dost velkou roli hraje jeho dcera Katrin, se kterou se Semir po letech setka.

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No jo ale to jse jeste nestalo aby tam byly rodinny prislusnici komisaru po jejich smrti Smile Ani Tomuv otec ani sestra ani Chrisova sestra ani nikdo tam pak nebyl Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Prave proto by to mohlo byt zajimave, bylo by to neco, co se v Kobre jeste neobjevilo a na to ja sazim.

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
tak by si i Semir mohl spomenout na bybaly partaky'celkem dobrej napad' no nevim jestli by to action a Herman schvalil a take by to ty herci nemuseli chtyt hrat ale napad je to dobrej ja bych to taky nejak tak udelal. napriklad bych ozvil opet Cernyho aby se mohl Jan vratit a dokoncit svou roli'nebo treba Franka jak ho planovali nasadit na jarny radu na rtl no nedali ho tam. napadu by bylo spoustu no horsi je si je prosadit
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
No, ja se spis bojim, ze by mi nechteli hrat dil o Schrankmannove, schvalne se na nej podivejte na kobrackepovidky.klangoblog.net je to dil cislo 18 s nazvem Vysoka hra.
Anebo ze by mi tam nechteli vzit Anju Herzbergerovou, Hotteho neter, kterou jsem nasadila k Dietrovi jako partacku, zatimco Jenny jsem nechala prelozit na KTU k Hartmuttovi.

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Na Jenny jsem si zvyknul jako na policistku,je moc povedena k Hartymu se hodiy asi jen Ralph,jeho pomocny technik,ja bych to tak nepoplet.Hotteho bych nenechal umrit ale pouze odejit do duchodu jak to puvodne chtel. dieter by take pozdeji skoncil'ale nezemrel protoze si myslim ze to neni fer opustit serial po tolikaletech smrti nevim proc to tak vzdy udelaji kdyz uz si neumi spostavou radi tak ji proste zabiji,obavam se ze priste bude na odstrel Ben nebo dokonce Semir
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Jenny je moc fajn, ale k Dietrovi se mi nejak vubec nehodi. Ale tim, ze jsem z ni udelala technicku KTU a Hartmuttovu podrizenou, ji rozhodne nechci odsunout do pozadi, naopak zrovna v dilu o Katrin Ritterove ji dam docela zabrat, bude delat Semirovi a Benovi volavku na obchodniky s lidmi a malem skonci spatne, protoze ji shodi do Ryna...

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Já bych se na scéná?ích v Kob?e 11 nemohl podílet, protoľe bych vymyslel sérii, kde by byly úpln? jiné postavy a vąechno by na sebe navazovalo a akce by tam byla jenom velice výjime?n?, p?i boura?kách by nic nevybuchlo a celé by to bylo zaloľené na psychologii postav... Very Happy .. Ano, taky m? to napadlo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Já bych se na scéná?ích v Kob?e 11 nemohl podílet, protoľe bych vymyslel sérii, kde by byly úpln? jiné postavy a vąechno by na sebe navazovalo a akce by tam byla jenom velice výjime?n?, p?i boura?kách by nic nevybuchlo a celé by to bylo zaloľené na psychologii postav... Very Happy .. Ano, taky m? to napadlo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Já bych se na scéná?ích v Kob?e 11 nemohl podílet, protoľe bych vymyslel sérii, kde by byly úpln? jiné postavy a vąechno by na sebe navazovalo a akce by tam byla jenom velice výjime?n?, p?i boura?kách by nic nevybuchlo a celé by to bylo zaloľené na psychologii postav... Very Happy .. Ano, taky m? to napadlo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Já bych se na scéná?ích v Kob?e 11 nemohl podílet, protoľe bych vymyslel sérii, kde by byly úpln? jiné postavy a vąechno by na sebe navazovalo a akce by tam byla jenom velice výjime?n?, p?i boura?kách by nic nevybuchlo a celé by to bylo zaloľené na psychologii postav... Very Happy .. Ano, taky m? to napadlo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Výtam te tady mf.studio po dlouhy dobe,jinak nemusis vytvaret vice krat vlakno,staci jednou a chvyli pockat,ono to tam nabehne,ale tedka stym mame vsichni problem Smile jine herce? No to ja bych taky vymenil,ponechal bych Reneho Steinkeho - Toma Kranicha,starou sefovou Annu E. Charlotte Schwab,sekretarku Andreu -Carinu Wiese a dvojku Dietera a Hotteho jako kdysi. A take bych obmedzil jak si spomenul vybuchy a prestrelky,tych je tam v kazde epizode hodne. A take bych nechal starou dalnici a stare horamedné nehody,ktere jsou v kobre jiz minulost. Jeste s Chrisem v 12.serie obcas byly,ale od Bena se to uplne pokazilo na ty akce s autama a uvodni nehody,ktere mne kdysi moc fascinovali.ted skoro vubec Wink Vybuchnout auto to dokazu i ja Smile ale takove uchvatny nehody jako treba v pilotaku Stvanice nebo krest ohnem,nebo na veky veku to se proste neda a to v serialu ted chyby. Jinak je to spis ted komedie. Napr.v dilu operace gemini - 14.serie jsem napocital pres 10 hlasek Surprised
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Prave proto jsem k Dietrovi nasadila Hotteho neter , ktera predtim pracovala na protidrogovem, takze to bude zajimavejsi i v tom, ze nikoho z protidrogoveho tam jeste mezi sebou nemeli. A nebojte se, Gogo, hromadne bouracky u me taky najdete, prave protoze vim, jak to dneska flakaji, davam si na nich zalezet (resp. kamarad si dava zalezet, nehody mi totiz pise on). A psychologie tam taky bude hodne, hlavne v uvodnim dilu, Anja Herzbergerova jako Hotteho neter nebude mit lehky nastup k dalnicni policii, protoze Hotteho pripomina nejen Dietrovi, ale i ostatnim.

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No hrozne vam vsem drzim palce - kdyz uz nic, tak aspon vzniknou nove povidky Laughing

Bohuzel ale souhlasim s janembohacem: meli byste psat s aktualnimi hrdiny, pokud jim to vazne chcete poslat. Stare hrdiny vam tam nedaji, nehlede na to, ze treba Stolte, Fux a Richter odesli dobrovolne... coz koneckoncu Engellhardtova udelala taky Sad A tym 2 zrusili, ac mel vetsi sledovanost nez normalni Kobra...

Takze piste a skladejte co je vam libo, ale jak radim, jestli chcete opravdu poslat scenar do Action Conceptu, napiste jej s postavami co tam jsou (ani moc nedoporucuji pridavat nejake extra nove), tim se vase sance realne zvysi Wink Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Zdravim te, Vseli,
prave proto je Anja Herzbergerova jedina postava, kterou jsem tam pridala, a te se opravdu nechci vzdat, kvuli ni jsem tu svoji serii vlastne zacala psat, jak asi vis z PF. Mimochodem, momentalne je v pripravne fazi epizoda c. 11, ktera bude o Hartmuttovi, ale obavam se, ze mi asi neodpustis to, jak mu tam dam chudackovi zabrat... A i Schrankmannova u me dostala vlastni dil, asi lehce kontroverzni, ale zatim jsem se setkala jenom s kladnymi ohlasy. Jeden dil se tyka Jochena Bonratha, ktery je, jak jinak, opet v nesnazich, tentokrat ale absolutne ne vlastnim pricinenim... Sve si uzijou i Dieter a Anja, snazim se navazat na tradici dilu jako Otec a syn, Pratele v nouzi, Pratelstvi nebo Beze stopy.

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nove dily me serie
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Zdravim Vas vsechny,
pridala jsem nove dily, epizodu 10 z novinarskeho prostredi, epizodu 11 o Hartmuttovi, Vselicos mi asi opravdu neodpusti to, co tam chudak Hartie zazije, a epizodu 13 zpracovanou podle povidky Marie nebo Anna od pani Bozenky Loupancove, ktere bych timto chtela moc podekovat za svoleni povidku zaradit mezi dily me serie. Aktualizace jeste neni zverejnena na webu, za chvili odjizdim k babicce, kde na vsem budu jeste pracovat, ale urcite dam vedet, az se nova verze soupisu objevi na blogu.

Vase Tiscala

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Dnes jsem do AC poslal své návrhy a nápady na nové dějství kobry 11 po odchodu Toma Becka tak jsem zvědavý, jestli s toho něco bude a také jsem jim poslal moje vytvořené koláže aby věděli vybrat, kdo se k Erdoganovi hodí nejvíce, možná jim to pomůže nějak při výběru nového kolegy Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
já tě nechci zklamat, Gogo, ale už asi deset let jim každý rok pošlu několik velmi slušných dopisů (a v kopii mailů) se seriózními návrhy, jak ze seriálu odstranit Andreu. Některé z nich ani nejsou moc drastické... ale zatím mi ani neodpověděli Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Proč zrovna Andrea? Laughing Ta tam je minimálně v dnešní době. Já jsem jim poslal také velmi slušný a dlouhý e-mail v němčině (Bůh žehnej google translate) a všechny návrhy na nové kolegy které jsem dal i sem. Kdoví možná si něčeho jednou všimnou ale také tomu nedávám velké naděje . Jen těch pár herců jsem jim napsal, který by se mi do kobry hodili a jak by tam mohli nastoupit a také reálném dějství jen doufám, že tam nevyberou někoho neznámého a nezkazí to a aby kobru od roku 2014 nepřestalo dívat polka německa pro odchod Toma Becka
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
protože andrea je mor a zkáza Laughing Laughing Laughing

co za návrh jsi jim psal? Smile kromě tipů na parťáky, ty jsme viděli v jiném tématu Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Psal jsem koho by tam mohli dát místo Toma Becka, vlastně jen vše co i zde a ještě jsem jim nabídl že jim napíšu scénář jako příchod nového partnera a podobně a také jsem jim napsal že kobru sleduji od roku 1996 a popsal jim celý profil s blogu. Jinak nic takového převratného. Já jen nechci aby to nedopadlo s novým kolegou špatně a aby se Kobře zvýšila sledovanost a ne jen klesla po Tomovém odchodu a jsem fakt zvědavý na rok 2014, kéž bych měl stroj času Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Zdravím,
koukám, že tohle téma vyplulo do popředí, tak i já se přidám s informacemi ohledně mých námětů. Ty totiž zbývá už jen přeložit, o což se v současné době snaží kamarád překladatel, má slíbené i patřičné finanční ohodnocení své práce, a celá moje víc jak roční práce může putovat do Německa. Vím, že bych taky mohla použít Google translate a poslat to do AC mailem, ale to mi při rozsahu mých námětů nepřijde moc vhodné. Pro dost lidí jsem asi blázen, který se pouští do neuvěřitelně nejisté věci, jenže u mě už nejde jen o fanouškovství (i když to v tom hraje velikou roli), je v tom i hodně hledání sebe sama, svého uplatnění atd., to by bylo na delší povídání.

Woxys, tebe asi nepotěším, ale doufám, že Tvoje návrhy ohledně Andrey nečetli Smile Já s ní totiž ve svých námětech počítám, minimálně v díle č. 9...

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak ji koukej v díle 9 odstranit Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tiscalo, musím ti držet palce už jenom pro tu pečlivost a obětavost, s jakou do toho jdeš. Je super, že na tom makáš a nenecháš se odradit, a hlavně chválím tu profesionalitu, že sis skutečně sehnala překladatele - obávám se, Google Translate je věc leda tak pro vlastní osobní potřebu a ještě jen v případě, že to nepotřebuješ přesně. Držím palce, aby přišla aspoň nějaká odezva.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Souhlas se SaM a Gogo, pokud to s těmi náměty myslíš vážně, sehnala bych si kamaráda, co umí německy a přeloží ti to, jinak tě asi nikdo nebude brát vážně...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
S němčiny jsem zmaturoval na1 to spíš s rodnou slovenštinou mám problémy sté jsem mňel 4 Laughing Základy němčiny vím, ale takové složité překlady to je problém ale v německu bych se neztratil Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Wox, právě to mi bylo jasné už od začátku - pokud mě mají brát vážně, pak to musím nechat přeložit profesionálně, byť bych za to měla zaplatit. A já těch peněz opravdu nelituju, i když jich moc nemám a tohle je opravdu risk a krok do neznáma. Prostě mi to za to stojí.

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Překlad se rozbíhá naplno!
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Tak, přátelé, je to tady! Nedá mi to a musím se s vámi podělit o své takřka dětské nadšení. Můj kamarád se totiž po přípravách tento týden definitivně pustil do překládání série. Nasdíleli jsme složku na Dropboxu, kam mi průběžně dává výsledky své práce, abych mohla sledovat, jak to přibývá a také abych mu mohla případně opravit některé výrazy, se kterými si není jistý, jestli je přesně tak v Kobře používají (takto jsme např. dneska řešili, jak se řekne akce v utajení - Zdeněk si myslel, že Inkognito-Einsatz, což jsem mu opravila na Undercover-einsatz). Jak si to tak pročítám, mám pocit, že v němčině to zní mnohem líp než můj český originál ...Fakt jsem si nikdy neuměla představit, že se tohohle dočkám ...

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vlastni serie AFC11 - navrh na spolupraci
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma