AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Je oživování starých partnerů dobrý nápad?
Ano, alespoň si nemusíme zvykat na nových
25%
 25%  [ 1 ]
Není to dobrý nápad, je to už spíš už sci-fi
75%
 75%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 4

Oživování partnerů - ano nebo ne?
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem



Už asi víme že po 14 letech se do seriálu vrací oživení parťák André Fux (Mark Keller) i když zřejmě jen do pilotního filmu 18 série, který uvidíme na RTL na podzim. Jak se vám toto nové dějství v Kobře zamlouvá? Co si myslíte o návratu Andrého po tolika letech? Jak si myslíte že ho obnoví do seriálu? Nebo jak byste vy obnovili kolegů do seriálu který již zemřeli? Například Toma Kranicha nebo Chrise Rittera? Čas na vaše názory a prostor Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No jistě! Úplně to miluju!

Obzvlášť, když z nás udělají takové pitomce, jako v Dallasu!!




Bobby's alive!

XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

Líbit se to může snad jen bláznům. Raději 20 nových parťáků, než voživeníčko.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak já sem potom blázen Laughing Laughing Laughing No doufám že ten Keller tam zůstane Smile Ale podle mně ano vždyť nač by ho oživovali jen do pilotního filmu? Mimochodem už jsou natočeny první tři díly 18 série a zatím je tam stále André - Mark, myslím na wikipedie i německé i naší
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Je nutné říkat, že Wikipedii může dělat každý? Sama jsem tam pár témat založila Smile Není to tedy nijak směrodatný zdroj informací Smile

Proč by ho oživovali jen do pilotního dílu? Protože jsou to pitomci? Smile

A jsi blázen, pokud máš radost z toho, že z Tebe někdo dělá pitomce Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já jsem si už zatím léta zvykl :lol:Ale ne, no každopádně chci tam Fuxe!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Je oživování... a voživování.

Oživování bylo v Kobře už asi bilionkrát a svým způsobem to k tomu žánru pitomoučký akční seriál se sympatickými hláškujícími hrdiny a komediální vložkou patří. Prostě a jednoduše, všichni asi dokážeme z rukávu vysypat dvacet scén, kdy jeden komisař už málem vázal černou pásku na rukáv, zatímco ten druhý se objevil / vynořil / vyhrabal / vydrápal / vyhoupl / vyšel / vyskočil živý a zdravý, takže byl happy end.

Ale vzít jednu postavu, očividně ji zabít tak, že prostě nebyl prostor na přežití (kurnik - Andrého ta harpuna srazila do vody a on klesl na dno. I ta samotná scéna, kde ho Semir hledal, byla dost dlouhá na to, aby měl poškozený mozek, nebo něco takového. A určitě ho hledali z vrtulníku, dál ho hledal Semir, přijely lodě, pak hledali tělo. Tam prostě NEBYL prostor na to, aby Fux přežil!), je dělání debilů z fanoušků.

Jen tak mimochodem, já měla v jedné povídce taky oživovací scénu jedné postavy, která měla být pro čtenáře mrtvá a na konci byla relativně ok.
Jenže víš co?
Já kvůli té scéně volala DOKTORCE s dlouholetou praxí, abych se jí zeptala, zda je tohle možné. A docela dost jsem si o tom načetla na netu, aby to bylo nějak podpořené argumenty (jednalo se o delší přežití pod ledem bez následků, které prostě za určitých okolností možné je). Jen kvůli povídce, abych prostě čtenářům nenaservírovala nějakou chujovinu.

Zatímco se zdá (pokud se potvrdí Andrého voživení), že scénáristi Kobry na to (a na fanoušky) kašlou.
Divím se, že jim to někdo žere.
Na jedné straně chápu, že se někdo těší na Fuxe, na druhé mi přijde, že je bezproblémové přijetí takového kroku tak trošku... o důstojnosti.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Pridávam sa aj ja a myslím si že oživiť človeka, KTORÉHO SMRŤ SME VIDELI podľa mňa ľudia z AC vtedy nemysleli nato že ich potom oživia ich nástupci. To oživenie Andrého sa mi zdá ako amatérske riešenie ktoré vymysleli za minútu pretože si mysleli že my tomu uveríme. Dúfam že neoživia Chrisa a Toma preto lebo Crisa zasiahlo 5 guliek a Tom mal pohreb Crying or Very sad. Inak Tom bol dobrý a nemuseli mu dať trest smrti...Crying or Very sad

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Zdravím všechny, pěkně dlouho jsem na fóru nebyl (občas jsem nakoukl do sekce pc hry) a úplně jsem ztratil o Kobře přehled, už jsem jí pěkně dlouho neviděl. Very Happy Takže, měl bych dotaz -> jak to vlastně je? On Ben umřel, má se oživovat André? Laughing Díky za odp.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ben neumřel, protože herec prohlásil, že nechce, aby jeho postava umřela, tak asi ani neumře - měl by nějak odejít v polovině 18. série a nahradit by ho měl nový parťák Alex Brandt, kterého má hrát Vinzenz Kiefer. V pilotní epizodě se má objevit Mark Keller - ale nikdo pořád netuší jak a proč - média se zatím nedokáží shodnout a RTL o tom mlčí Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Aha, díky za vysvětlení. Koukám, že se nám z toho stává pěkná telenovela. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Oživování partnerů - ano nebo ne?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma