AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
POZOR - Hledám uploadera nových dílu na uloz.to !
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem




Ahoj mnoho lidi by chtelo stahnout nove dily 17 serie,ktere knam dorazi az za par let,no bohuzel se to neda a je to komplikovani. Proto tady hledam spolahliveho cloveka,co ma rychlej internet aby nahral pokazde nove dily na uloz.to. Kdyz tak bych poslal postou nove dily a mozna i celou 16 serii. Ja jsem ze SR. Ale nemnel by to byt problem. Jeslti by byl nekdo ochoten udelat reup pokazde kdyz se vysilaji nove dily na RTL to jest jaro a podzim tak bych byl vdecnej. Jestli je tady nekdo treba s warcenter.cz nebo podobne. Dulezite hlavne sever Uloz.to kde soubori zustavaji. Jako motivaci odmnena jista. To se pak dohodneme. Delam to pro fanousky kobry 11 v CR a SR,ne jen pro sebe. Dekuji

Prosim kontakt SZ nebo zde do vlakna nebo e-mail Gogo.Studio@seznam.cz

Gogo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bicekz


Založen: 31. 10. 2011
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Jsem to stahoval na uploaded.net nebo jak to je a pak prost? po sestem partu mi to najednou hlasilo, ze sedmy uz tam neni... smula proste Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Prave proto by bylo perfektni kdyby se to jednou a provzdy zalohovalo na ulo.to
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Zdravim Vas, Gogo,
uz jsem Vam to psala i na e-mail, ale pro jistotu pisu i sem - reaguju i na Vasi nabidku ve vlaknu ohledne Andela smrti. Mam velice dobre pripojeni k internetu, takze jsem ochotna Vam delat uploady na ulozto nebo hellshare. Kdybyste mi poslal dily vypalene na DVD, mohla bych obratem udelat jejich upload. V mailu mate i moji postovni adresu.

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Diky bude to obojstranny odmnena. Ja vam poslu DVD vcetne noveho pilotaku Engel Des Todes v HD a zbytek 15 a 16 serii a vy to date na uloz.to. DVD si pak muzete nechat. Budu rad kdyz to bude na uloz.to hellshare je zbytecny tam kdyz to nikto nestahne tak se to smaze. Kdyz to budu posilat dam vedet.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bicekz


Založen: 31. 10. 2011
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Taky bych chtel podekovat Tiscale, pokud to fakt udela...Docela by mi chybelo se na tento dil nedivat tak 3 roky nez nam to da opozdena nova nebo markiza i zaroven s 18. serii (gogo psal na svem blogu, ze to kupuji po dvouuch seriich), to by trvalo dlouho...
Proste by mi to chybelo nevidet...vypada to na lepsi casy v kobre Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ono je pravda ze markiza koupila v roku 2010 najednou spolu 13 a 14 serii a ted na jare zase 15 a 16 serri tak se muze stat ze bude zase po sobe i 17 a 18 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bicekz


Založen: 31. 10. 2011
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Vsak proto bych na to nerad cekal skoro 2 roky a na novu bych uz moc nespolihal Very Happy Wink Jsi me trosku Gogo nastval s tim jak jsi na svych strankach si nechvala ten pilotnak za kazdou cenu pro sebe... Ale tak nakonec vidim ochotu... jesteze jsem si svojii zlobu nechal pro sebe Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ne pohode ja chci aby 16 a 17 serii mneli vsechny ne jenom ja a ja psal proto ze jsem byl rad ze jsem ho na serienjunkies odchytil i HD kvalite a pak se za 10 minut smazal proto bude supr kdyz to bude na uloz.to a doufam ze odchytim kazdy patek novej dil 17 serie. Budu sedet u kompu 24 hodin denne patek v pizamu Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bicekz


Založen: 31. 10. 2011
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Uzij si to Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak dik jinak od Tiscaly na uloz.to budou vsechny dily 16 a 17 serie original nemecky Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bicekz


Založen: 31. 10. 2011
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
16. serii jsem zvladnul, protoze to slo p?es real player Wink ne? jsem zjistil jak to stahovat tu 17.serii bez real playeru tak bylo pozde Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
jo to serienjunkies.org mi ani nespominej, nechapu takovej server kde se nikdy nic neda poradne stahnout. Je to o nervi sledovat kazdej patek ty linky ale ja proste chci mit nove dily a mam i premium ucet odsud : http://cvaknito.sk/ Mam tam platní i netload.in a uploadet.net kde se pridavaji nove dily takse stahovani mam snadny horsi je to sledovat to mne stve ze kdys prijdu treba sobotu brzy rano uz to tam neni aktivny
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Dily jdou stahnout i odtud a linky se nemazou jen to dlho trva http://www.nsaindex.com/Alarm.fuer.Cobra.11.S32E02.Ohne.Gewissen.German.HDTV.XviD-ITG.[nsaindex.com-40781317].html jenom by bolo fajn kdyby se nasel nekdo normalni co to nahra na uloz.to a pote nesmaze aby to tam bylo proste naporad - Az na veky veku Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Nevím kdo to tam nahrál ale pokud nevíte už je na Ulož.to i 17 série a nějaké starší díly takže kdyby se v budoucnu Ulož.to opravdu zpoplatnilo doporučuji stáhnout ještě teď - http://www.ulozto.cz/hledej?q=Kobra+11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Bude někdo nahrávat 20 nových dílů 16 série s TV Fandy na Ulož.to nebo jiný server? Bylo by to fajn protože fandu málokdo chytí
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No, táta mi to nahrává celé a pak to vše hází na DVD, takže já jedině, až to bude na zaplnění DVD, abych to stáhla do kompu... :/

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Dík já mám všechno do dílu Viva Colonia na DVD ripech v SK tak bych stáhnul těch 5 nových dílu 16 série asi bude na TV Fanda až po pronásledování a to u nás na markíze nebylo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
S Kobrou 11 je poslední dobou velký problém. Celou 14. sérii mám v krásném ripu z Novy v rozlišení 720x400, se skvělou frekvencí obrazu bez nějakých vad, nebo rozostření. Z 15 série takhle mám první 4.díly a z nových nemám absolutně žádný, protože když už se to náhodou občas objeví na chvíli na uložto to, tak ne v lepším rozlišení než 608x350. Jen si musím trochu zbytečně postěžovat... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
mf.studio: problém je, že ani nevíme, kdo to tam hází - já si díly stahuju jen pro sicher, jinak si je nahrávám na DVD, takže já to nejsem... nejhorší je, že i kdyby se tam ty lepší verze objevily, tak je za chvíli smažou, je to na houby Sad

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
K tomuto se připojím .. nové díly se nahrávají většinou na server stiahnito.sk od pep, nevím proč letos nejsou pravidelně nové díly na Ulož.to asi může zato přesun na TV fandu protože ne všichni ji mají, nova je dostupná téměř všude. Osobně si dobíjím kredit na stiahnito a stahuju tam. Jsou tam zatím všechny díly a dokonce celá kobra 11 v CZ a některé díly i SK odkaz je ZDE:

http://www.stiahnito.sk/search/?q=Kobra+11&orderby=inserted_dt

Většina také na Ulož.to již nenahrává protože je tam pomalý download a ještě pomalejší upload a také se nikdo tomu nechce věnovat protože to i tak po čase smažou, je to dost velký problém v poslední době sehnat ty díly fakt jediná možnost jak neplatit za stahování je mít fandu a nahrát si to i když nahrávky jsou většinou ve formátu pvr ale existuje dost programů na konverzi do avi jen pak ta velikost je i tak většinou nad 1 gb
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
...je to trochu z jiného soudku, ale na serveru ulož .to nenacházím díl "panter". Chci se zeptat, jestli je tam někým z vás nahraný pod nějakým kódovým označením nebo tam prostě jen není... Jsem zvyklý vše hledat jen na tomto serveru. Díky za odpověď.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Řekla bych, že tam spíš už není - Ulož.to poslední dobou dost úřaduje a maže Sad

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
kdysi jsem tam chtěl nahrát nějaké díly ale nač když na druhý den se to smaže. A to nedělá jen Ulož.to ale i hellspy, hellshare share-rapid a jiné servery. Už fakt neexistuje server kde by se kobra nahrála komplet a navždy zůstala
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
...aha, tak ok, díl Panter je právě jediný, který mi chybí ve 14.sérii, podívám se po jiných serverech, ale jinak souhlasím s tím, že už i ulož. to se dalo do mazání souborů. Kdysi tam nebyl problém najít téměř cokoliv, dnes se to už rapidně zhoršilo... I tak oběma díky za odpověď.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ahoj, tady jsou odkazy, kde se nachází epizody Kobry 11:

http://afc-kobra11.webnode.cz/ - tady by postupně měly být všechny série

http://webshare.cz/#/folder/1K35rb2u52 - zde přibývají nové série Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
POZOR - Hledám uploadera nových dílu na uloz.to !
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma