AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
100%
 100%  [ 8 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 8

Princezna (Die kleine Prinzessin)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky



(Jako host a vedlejší postava Hendrik Duryn - Tým 2) + Ben Jäger (Tom Beck) koncertuje ze svou kapelou)

zdroj : tvinfo.de

Popis epizody :

Sedmnáctiletá Hanna Jensen je na poslední chvíli zachráněna Semirem, jinak by se stala obětí únosu při autostopu. Velmi rychle se ukáže, že Hanna je z domova mládeže Ausgebüxt .Dívka si vzala do hlavy, že dokáže nevinu svého otce, který je obviněn za vraždu její matky.
Proto oba dva policisté Hannu chtějí odvézt zpět do domova mládeže a blíže se podívat na případ vraždy její matky. Následuje rychlá hra na kočku a myš, ve které mají všichni tři co dělat s nebezpečným nepřítelem, kterým je - farmaceutická mafie. Ben a Semir pochopí kompletní souvislosti, ale je to příliš pozdě, protože Hanna nemá tušení, že její rodiče jí něco důležitého zatajili....


Ke shlédnutí
Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)

Ke stažení:

https://webshare.cz/file/6fc836nl3W/alarm-fuer-cobra-11-s32e05-die-kleine-prinzessin-german-bdrip-x264-oldsman-mkv


Hudba v dílu :
Avril Lavigne (I Don’t Have To Try)
Tom Beck (Ain't Got You)
Rob Thomas (Little Wonders)


Datum premiéry: čtvrtek 28. 11. 2013, 20:15 na RTL


Sledovanost epizody :

3,47 mil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Přišla jsem pozdě z práce a viděla to až po první reklamě, ale i tak to stálo za koment, takže...

Asi jsem zaujatá, ale za to prostě může Hendrik, že se mi tahle epizoda tak líbila, byl tam naprosto ÚŽASNÝ. On prostě hraje, člověk v něm ani chvíli neviděl toho natvrdlého troubu Trabera, doktora bych mu věřila (a klidně se i posléze nechala vyšetřit Laughing Laughing ). Ten vězeňský mundůr by měl být povinný! Laughing
Příběh s narkomafií také slušný, dcerka dobrá. Výborná scéna (a pro mne asi i nejsilnější) byla, jak se jí Semir snažil věnovat, jako by si tím vynahrazoval péči o vlastní dcery... a když ráno zmizela, tak měl nádherně bolestný výraz "ne, už i tahle odešla?" Co se týče zápletky Ben-Nina, tak takhle v Kobře většinou začíná pěknný parťácký průšvih. No, také se jej brzy dočkáme, že... a koncert jsem čekala větší, ne jen ten malý útržek Beckovy písně "Ain't got you..." Smile
Nejlepší akční scéna epizody - boj na plošině u jeřábu Very Happy

A by the way... scéna s Andreou na konci byla drsná i na mně Shocked Shocked

Jednodušše dávám za jedna, bylo to skvělé.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ano, přesně tak, Hendrik fakt umí hrát, a jestli si něco dává, tak jsou to právě tátové, co by pro dítě udělali první poslední, jestli je takovej i ve skutečnosti, tak má jeho dcera obrovské štěstí.

Nicméně jsem ráda, že nejsem jediná, komu haraší, děkuji, Všel. Laughing Hendrik nejen že božsky hrál, on i vypadal božsky, až na ten mugshot teda.

Ale jak mu chudinkovi ubližovali, noooo bby, let me hold you!!! (Jak mi to utrpení jde, ach.)

Neumím německy a koukala jsem jen na scény s Hendrikem, ale neušlo mi to auto zaparkovaný ve vodě, jak na něm ti dva troubové seděli jak na voru Laughing To se nedalo přehlédnout.

A v té závěrečné scéně vypadá Andrea tak na šedesát. (Sojka poznamenává: "Hele, co se stalo s představitelkou Andrey? Jak tak zchátrala? Vypadá jako svoje matka! Kobru jsem neviděla co já vím 4 roky a ona zestárla o 15!" True story.)

(Jakmile se dovřu k epizodě, budu to gifovat, takže kdyby měl někdo nějakou objednávku netýkající se Hendrika, řekněte si.)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Co to ​​značí když parťák má novou lásku jako Tom a Elena a nyní Ben a Nina? No přece blížící se konec parťáka Bena. Docela pěkné a romantické scénky i když trochu otřepaná hudba již byla v Kobře. Samozřejmě Semir na začátku udeřil si ruku a na závěr zázrakem se vyléčil - v celku to bylo divné když stál vedle Semira Frank Traber a vlastně nebyl to Frank Traber ale je to zajímavé že postavy mají jiné role. A proboha ten koncert Bena to co bylo? Minuta slávy Bena Jägera? Všichni o tom píší týden před dílem na FB a on zazpíval konec písničky a dál nic Laughing Andrea tady vypadala tak na 70 málem sem se lekl Laughing . Jinak díl dnes celkem fajn - za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sk.miso.sk


Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 40
Odpovědět s citátem
Dnes ma Kobra znovu pekne prekvapila. Na začiatku sa zrazili tri autá a ani jedno nevybuchlo :O neviem či sa nad tým konečne zamysleli že nie každy ťukés do druhého auta musí končiť výbuchom...

podľa mňa by epizoda bola oveľa lepšia keby Hendrikovi Durynovi vrátili postavu Franka, aspoň kvoli Semirovi by to bolo trošku napínavejšie si myslím..

Epizoda celkovo fajn podľa mňa, len kvoli mojej neznalosti nemeckého jazyka som nepochopil čo tie tabletky robili takže ak mi to niekto vysvetlí budem vdačný Very Happy

_________________
hokej-vsetko.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak tady máte díl ke stažení na webshare

Arrow https://webshare.cz/#/file/3ON6103nx1/afc-11-s34x05-mkv
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Díky Gogo, tady máš odměnu. Laughing

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Dík Sam pěkný Smiledám do telefonu
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Woooooow, konečně nový díl, co se mi líbil od začátku až do konce.
Drsnéééé, líbí se mi, jak se v tom chudák Semir plácá (nj, trapitel hadr), na druhou stranu je mi ho hrozně líto. Fakt že jo. Sad
Líbil se mi děj, protože jsem měla pocit, že je to jedna z těch starých epizod, kdy se málo vybuchovalo a více mluvilo.
A Hendrik.... Jajx, ten byl nejlepší. Musím říct, že po SaMině dlouhodobém lákání na tohoto herce ve vláknu věnovaném právě jemu jsem se na něj maximálně soustředila. A opravdu musím smeknout, je to Pan Herec. Při scéně, kdy pojídá mýdlo, mě mrazilo. Skvěle pracuje s mimikou. (Bohužel jsem se nemohla oprostit od Frankismu a scény, kdy dostával na svou velectěnou zadnici, jsem se snažila přehrávat do SM... Ta mimika doplněna vrčením, když se snaží pomoct své dceři, ale sám nemůže, jelikož je svázaný... Awwww. Cool )
Ehm, odkdy nosí Semir košile? Smile Na této epizodě se mi líbilo také to, že to byla jedna velká etuda pro Gerkhana. Bena tam moc nebylo, což jsem ocenila, na druhou stranu musím říct, nevím proč, asi jsem si ho i díky této epizodě oblíbila.
Poslední scéna byla drsná, to ano, ale musím uznat, že se autorům povedla. Snad jim ta konzistentnost vydrží a budou pokračovat v naznačené lince, byť to není moc příjemné pro Semira a asi to nepodporuje protirozvodové myšlení, přesto by byla škoda tam plácnout nějaké HE v podobě návratu Andrey k Semirovi.
Asi jsem divná, ale... taky jste si všimli, že se tvůrci moc nepředřeli, pokud jde o outfity postav? Semir a Dr. Jensen - bílé tričko, na tom košile. V první chvíli jsem si myslela, že Semir má taky modrou košili, jako Jensen. Laughing Šéfová - modrá košile. Ben - modrá košile. Ve scéně, kdy Ben běží po střeše a honí záporáka, jsem si nebyla v jeden moment jistá, který je který, protože oba měli světlou mikinu s kapucí a vršek v podobné hnědé. Laughing (takové malé módní okénko)
Za mě jednoznačně 1***!

SaM, jsem ráda, že budeš dělat gify. Ráda se na některé podívám a myslím si, že by stálo za to dát tam i nějakou se Semirem. Některé jeho obličeje stály za to. Laughing

Sk.miso.sk, pokud jsem to dobře pochopila, léčily PArkinsona nebo tomu podobnou nemoc, stačilo je brát a člověk mohl normálně fungovat. Wink

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ha, já ho nakonec protlačím až na Hrad. Laughing A ohledně těch košilí, taky jsem si všimla. Nejúsměvnější je, že Semirovy košile byly i stylově stejné, jako ty vězeňské. Laughing

Káji, Semira ti klidně nagifuju, ale budeš mě muset nasměrovat. Já skákala od Hendrika k Hendrikovi, zbytek dílu jsem pořádně neviděla, takže sama nemám nic, co bych chtěla zachytit... kromě tohoto:


(Partneři se mění, blbouni zůstávají. Laughing Laughing Laughing )

A nemůžu si pomoct, ale Carina fakt vypadá jako svoje matka:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
ježiš tak už nemám noční můry s Kiefera ale už i s Andrey Laughing Laughing ke konci jak dávala ty ksichty to jí na věku moc neubralo Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
OK, vypadala starší, ale myslím si, že to byl záměr. Byla hrozně špatně nalíčená.

Gogo, taky bys házel ksychty, když bys odcházel od svého partnera. Wink Mně se to, jak mimikou vyjadřovala své pocity, líbilo.

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já si nemyslím, že je to líčením ani účesem, v pilotním filmu měla oboje téměř identické a vypadala dobře, aspoň na tom sneak peeku, který jsem viděla. Prostě ji vzali z blízka, to neměli dělat. O její mimice ani hraní neříkám nic, ale je fakt, že to ty vrásky ještě umocnilo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
kajusia - taky bys házel ksychty, když bys odcházel od svého partnera..no já asi takhle Laughing

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Doplněno hudba + sledovanost Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Hele, já to říkám pořád - Caruš prostě v nějakých dílech na těch 60 vypadá, nu. (sorry, C.) Embarassed A včíl mě to potvrdili.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo no takovej divný díl když bývalý komisař teamu 2 hrál jinou postavu, škoda že už o týden je finále s Benem, zrovna když se kobra vrátila do starých kolejí .. za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Už to proběhlo česky? Prosím vás, kdo Hendrika daboval? Sehnali mu Vondru?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Nevím ale ten co ho daboval v týmu 2 to nebyl 100 % se mi zádl že to byl Jan Šťastný
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak jsem to přece jen zkontrolovala a máš pravdu, je to Jan Šťastný. Nedívala jsem se na celý díl, ale moc mu podle mě nesedl. Vondra Hendrikovi z těch českých hlasů, které měl, sedí nejvíc.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak já ho poznal díky seriálu revoluce ale nevím taky mi tam neseděl ten dabing,škoda že se radši nevrátil jako Frank Traber Crying or Very sad Aspoň že se Mark Keller vrátil jako André Fux,jinak bych už s kobrou skončil uplně Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Gogo, prosím tebe, o tom, že s Kobrou končíš, jsi mluvil asi... přiznám se, že u výroku 1 983 jsem to přestala počítat.
Jelikož na ni koukáš stále, zkus se, prosím, hlouběji zamyslet nad konzistencí svých promluv XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já psal jen že kdyby Keller nebyl Fux tak už nesleduju dál ale byl tak sleduju Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ano, ano. Hlášku S kobrou končím jsme slyšeli asi u bilionu věcí, polovina z nich nastala a ty jsi tu pořád XD
zakazovat ti to nemohu a ani nechci, ber to jako mou osobní radu, jak nepůsobit poněkud................. srandovně Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Díl byl povedený. Bývalý komisař z týmu 2 hrál také dobře. Cool Zajímavě udělaný děj, takže 1. Wink

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Princezna (Die kleine Prinzessin)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma