AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
100%
 100%  [ 5 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

Očitý svědek (Der Augenzeuge)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Ohodnotim pozdeji, tema pripraveno k diskusi Wink

Popis epizody
Jonas (Tobias Unkauf) získá od svého strýce kartu od bezpečnostní schránky a krátce na to je strýc zastřelen a Jonas přitom kartu v lese ztratí. Když chce Jonas strýcovým vrahům v autě uprchnout, způsobí na dálnici hromadnou havárii a Jonase se ujme Frank a Susanna. Mezitím zločinci hledají peníze, které chlapcův strýc ukradl svému šéfovi. Jonas uprchne Susanně a vezme jí kabelku. Do lesa se vrátí k mrtvole strýce a pro kartu od bezpečnostní schránky. Strýcovu mrtvolu najde také policie a Frank a Susanna musí chlapce najít, aby ho mohli ochránit. Jonas u motorestu použije Susanninu kreditní kartu, ale než ho Frank chytne snaží se ho unést vrazi jeho strýce. Na noc vezmou Jonase k Frankovi domů. Ráno jedou zjistit něco o Jonasově minulosti do jeho sirotčince a svěří ho Dieterovi a Hottemu, kterým Jonas samozřejmě uteče. Susanna, Frank, vrahové a Jonas se potkají na nádraží, kde je bezpečnostní schránka penězi. Zločinci jsou zatčeni, ale Jonas peníze z kufříku rozhází, protože v něm hledá fotky svých rodičů a otcovu medaili z automobilových závodů.


Promo k epizodě:


Zdroj: kino.de, alertecobra.info, amazon.com, rtl.de

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Pěkný díl, bylo hodně vtipných hlášek. Bude to za jedna. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Podle mého nejlepší díl 1. série.
Děti v ději jsou vděčná záležitost a tenhle spratek byl skvělý. Laughing
Scéna ve Frankově bytě je legendární, stejně tak Susanniny psí očka a Frankovo útrpný výraz na samém konci dílu. Laughing
Nemohla jsem si pomoct, ale ten z padouchů, který se pořád oháněl bouchačkou, mi připomínal kdovíproč Quentina z Drž hubu. Laughing Sama nevím, proč.
Komiksy, Lara, bugr všude, rozespalý Frank a má velmi oblíbená hláška:
"... nikdy nebudu mít děti." "A svět ti za to předem děkuje." Cool
... za 1*. Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Dříve jsem Franka a Zuzanu neměl rád, ale po zhlédnutí toho toho to dílu jsem změnil názor.
Scéna jak Traber zachranuje Jonase je skvělá a Frankova rvačka taky. Zločici mi připomínali Pata a Mata. Určitě za 1. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Očitý svědek (Der Augenzeuge)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma