AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Zdá se Vám, že jsou epizody v Cobře stále lepší?
Rozhodně! Každá série přináší větší kvalitu...
19%
 19%  [ 8 ]
Ne! Daleko více se mi líbily starší díly...
14%
 14%  [ 6 ]
To se tak nedá říci. V každé řadě jsou dobré i slabší epizody...
66%
 66%  [ 28 ]
Celkem hlasů : 42

Nejoblíbenější epizoda
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Téma, které bylo i na minulém foru a jistě má cenu ho oživit Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kuk
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
moje určitě nejoblíbenější epizoda byla výpadek paměti, a ještě lepší byla Štvanice 1,2
prostě úplně suprovní..... Wink Very Happy

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Toto je rozhodne ťažká otázka. Lebo sú epizody výborné, ale aj v menšej kvalite.
Aj čo sa týka jednotlivých epizod, tak niektoré pasáže sú lepšie iné horšie.
Ale určite čo sa týka najlepších epizod, tak medzi ne sa môže zaradiť epizoda Prokurátor a Nemesis z 11. série. Tieto dva diely určite nemali chybu. Very Happy Very Happy
Ale je ich ešte omnoho viac, z tých starších sú výborné skoro všetky kde je Jan. A určite dobré epizody sú napr. Otec a syn, Modré období a tak podobne.
Jednoducho je ich veľa dobrých aj keď sa nájde zopár čo je v menšej kvalite. Wink

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Tak já mám oblíbených epizod víc:
S Janem: Seznam smrti, Svátek matek, Rock and Roll, Soukromé očko a Sabotáž Wink
S Tomem: Pekelná jízda na dálnici A4 a pak ten díl z 10. série, jak se tam Bonrath a Hotte pořád hádali ( ale teď si nevzpomenu, jak se jmenoval Embarassed ) Ten byl fakt skvělej Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Rexík : Ten díl se jmenoval Přátelství.

Takže to vezmu zkrátka :
1.série - Bomby na 92.kilometru, Nový Parťák, Smrt ve stovce, Konečná pro všechny -> moje dost oblíbená série ( např.: pro dost vedlejších postav)
2.série - Krátký oddech, Děti slunce, Pohřební vůz
3.série - Poslední šance, Tank na zcestí, Benzín, Taxi 541, Přehnaná ctižádost -> nej.série s Andrém, opravdu dobrá
4.série - Pekelná jízda na A4, Chata u jezera, Krtek
5.série - Láska až za hrob, Smrt z Motoru, Věc Cti, Obchod se smrtí -> velmi dobrá série
6.série - Štvanice, Otec a Syn, V křížové palbě, Smrt Novináře -> moje nejoblíbenější série
7.série - Křest Ohněm, Soukromé Očko, Sabotáž, Rock n Roll, Závod s časem, Falešné signály -> velice dobrá série, nejlepší s Janem)
8.série - Na věky Věků, Svátek Matek, Bezvýchodná Situace, Extrém
9.série - Návrat, Marko a Axel, Pašeráci zvířat -> tady mě hodně potěšil návrat Toma
10.série - Lepší zlomená noha..., Záblesk, Přátelství -> podle mě malinko lepší než 9.

Tým 2 - 1.série - Únos
2.série - Ochrana Svědků, Hrabivost, Autoškola -> nejlepší série z týmu 2

11. a 12. série nehodnotím, protože sem neviděl v ČR...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No, skvělé věci jsou snad v každé, ale miluji Modré období, Přátelství, Extrem, Pašeráci zvířat, Otec a syn, Rock and Roll... je jich hooodně Laughing Laughing (tyhle mne jen zrovna napadly Very Happy Very Happy )

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Eron:Díky moc ten název jsem fakt nevěděla Very Happy . Aspoň budu vědět, jaké díly si mám nahrát až budou Kobru opakovat Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Míša


Založen: 04. 11. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
Tak u mě sou to samozřejmě díly kde hraje hodně Šéfová: Krátké štěstí, Frankie, Otec a Syn, Úhlavní nepřátelé (Todfeinde).... víc mě jich teď nenapadá. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rimes


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Odpovědět s citátem
mno mě hodně bavily díly...Žolík, Taxi 541, Smrt malého chlapce, Uhoď...většina dílů s Andrém...Ale jinak taky Štvanice, Extrem, Výpadek paměti...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: Nejoblíbenější epizoda
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jednoznačně nejmilovanější mou epizodou jsou Horečnaté sny. Proč?

- Semir je tam mladý a velmi pohledný
- Semir tam nejeví sebemenší zájem o andreu
- Semir je tam v ohrožení a neskutečně roztomile bezbranný proti daleko většímu a mocnějšímu nepříteli
- Semir je tam moc hezky vyděšený, zdaleka si nehraje na hrdinu

- je tu spousta emocí: Tom a šéfka se o přítele očividně moc a moc bojí, snaží se ho zachránit
- elegán Tom v nezapomenutelné přeskakovačce po kamionech! :love:

- a zcela v protikladu s emocemi jiných, andree je fakt, že jde Semirkovi o život, očividně zcela ukradený, v tomto díle neprojeví ani stín obav nebo zájmu. Ohó!

Naprosto, jak říká Aleš (Laughing) LUXUSNÍ díl, opravdu ho mám moc ráda! Embarassed

----------

Další epizoda, která mi sedne, je Výpadek paměti, kde je rovněž fešácký Semir v ohrožení (navíc má na sobě tu neeeej kombinaci svršků :love:) a bez zájmu o andreu. Ten konec, kdy svázaného Semirka táhnou halou, mě vždycky dostane... juuuuááááh! Laughing

----------

Ze starších dílů bych vyzvedla roztomilou epizodu, kde Packa přistává s letadlem, nepamatuji si název. Ale je tu opět strach o parťáka, kecy o baklavě (mňááááám, měli jste někdy? Laughing), o mamince (Všel, Kájo Laughing) a vůbec... Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
basketbalista


Založen: 01. 12. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Teplice
Odpovědět s citátem
No ta můj žebříček
1.Otec a syn
2.Štvanice
3.Brokovnice
4.Křest ohněm
5.Pekelná jízda
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Za kazdou natocenou epizodu jsem rad, protoze kazda ma neco do sebe, v kazde je nejaka dobra scena... Presto se urcite dily vymykaji vetsinou vysokemu standardu a jsou nadstandardni (nejoblibenejsi), nebo luxusni (nejoblibenejsi z nejoblibenejsich) Very Happy

Me nejoblibenejsi dily, podtrzene jsou ty nejluxusnejsi:
1.serie: Falešní policisté
2.serie: Loupeživý rytíř, Krátký oddech, Uhoď
3.serie: Tank na scestí, Smrtící písek, Benzín, Smrtící náklad, Přehnaná ctižádost
4.serie: Pekelná jízda na dálnici A4, Slepá láska, Nepříjemné překvapení, Tajemná moc, Chata u jezera, Černá růže
5.serie: Těžká volba, Schmölderův sen, Zlý sen, Rychlost, Znepřátelení bratři, Bistro "TruckStop"
6.serie: Štvanice, V křížové palbě, Až do hořkého konce, Otec a syn, Smrt novináře, Hluboký pád, Stíny minulosti & Rozloučení
7.serie: Křest ohněm, Falešné signály, Rodinný gang, Náraz, Soukromé očko, Lehká kořist, Sabotáž, Seznam smrti, V utajení
8.serie: Přátelé v nouzi, Kdo z koho, Pes a kočka, Extrém
9.serie: Návrat, Hrdinské dny, Vysoké napětí, Výbušnina, Sebeobrana

Neoblibene epizody:
1.serie: Vražda a zabití
2.serie: Ztracená dcera, Jed
3.serie: Stopařka -> suverene nejhorsi epizoda!
4.serie: Ztracené vzpomínky
5.serie: Věc cti
6.serie: Výpadek paměti
7.serie: Heinrich a Paul
8.serie: Zhrzená láska

(novejsi dily doplnim pozdeji, bo si je jeste tak nepamatuju z hlavy Very Happy)

Jinak co se tyka kvality epizod podle rozdeleni na starsi a novejsi. Ve vsech seriich se najdou velmi kvalitni epizody.
Ve starsich dilech se mi vice libily honicky, hlavne jak byly natoceny. Pohled z interieru, byly videt cela auta. V tech novejsich jsou zabery spis jen na detaily (roztocene kolo), malokdy je videt auto jako celek. Honicky jsou podstatne rychlejsi, dynamictejsi, casto je strih, takze divak jen cumi a nechape Very Happy
Naopak novejsi dily maji vetsinou komplikovanejsi a o to prekvapivejsi zaver. V novych dilech obcas divak ani v polovine epizody nevi, po kom dalnicni policie patra (tudiz je zaver pro divaka prekvapeni), kdezto ve starsich dilech to divak vetsinou vedel uz od zacatku a jen sledoval patrani.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Nejoblíbenější epizoda? Zcela bez diskuzí Štvanice - skvěle vymyšlený příběh, spousta akce a hlavně komisářátka ještě ve "větší roli" než obvykle Wink

Z posledního důvodu plynou pro mě další skvělé epizody - tedy díly, kdy Semir/Tom nejsou jen detektivové, ale třeba podezřelí/oběti zločinu Smile, kdy jsou v relativně velkém nebezpečí (např. jako tajní agenti) nebo se jich případ nějak osobněji týká Smile
-> Sabotáž, Vysoké napětí, Ztráta paměti, Horečnaté sny, Žolík, Chata u jezera, Smrticí jízda na lince 834, Zlý sen, Těžká volba, V křížové palbě, Otec a syn, Kdo seje vítr, Sebeobrana,

některé pak pro kaskadérské kousky: Smrtící náklad, Děti slunce

nejsem si jistá, jestli je to všechno, protože si momentálně na žádné další nevzpomínám...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všichni mluvíte o Štvanici jako o super díle... to je ta epizoda s hulící andreou?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Wox : Ano, ano to je ta!!!

Šéfová : Nepřestala ste s tím už před x lety???
Andrea : Teď už je to stejně všechno jedno.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Nedá se říct konkrétní epizoda.
Ale pro mě epizody byly lepší a lepší do VI. řady. Pak už se něco přehánělo něco opakovalo.

Nejvíc se mi líbí VI. řada, u TÝMU 2 II. řada.

Takže malej žebříček oblíbených:
I. řada: Nový parťák, Konečná pro všechny
II. řada: Chladnokrevník, Srážka, Loupeživý rytíř, Jed
III. řada: Tank na scestí, Taxi 541
IV. řada: Janina, Černá růže
V. řada: Horečnaté sny, Rychlost
VI. řada: Štvanice, Chlapec, V křížové palbě, Smrt novináře
VII. řada: Rodinný gang, Závod s časem
VIII. řada: Na věky věků, Přátelé v nouzi, Zhrzená láska
IX řada: Sebeobrana, Požární poplach, Výbušniny
X. řada: Podezření, Záblesk, Řidič
I. řada TÝMU 2: Most smrti, Přeložení za trest
II. řada TÝMU 2: Odplata, Hrabivost, Výplatní den

Neoblíbených je málo např:
Smrt ve stovce, Dětské starosti, Nebezpečná hra, Křest ohněm, V utajení, Seznam smrti,
Osobní statečnost, Věc důvěry, Druhá šance

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
takže andrejka kuřačka... (fůj, bleh... aby z toho nebyla poškozená kukačka). Hm, ten díl se mi nijak zvláště nelíbil Smile

Prostě... Horečnaté sny vedoooooouuuu! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Trošku jsem aktualizoval svůj žebříček, protože jsem získal nové díly a zkouknul jsem je.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Jednoducho povedané všetky časti sú dobré Wink ale sú aj ešte lepšie Razz
Mne sa veľmi páčili Zolík,Tank na ceste(alebo ako sa to volalo??),Pekelná jazda na A4,jedna časť kde Semirovi "ruplo" v krížoch a Tom potom riešil prípad sám(Semir sa tam bohovsky tváril,najme ked ho išiel masírovať ten "obrovský"masér)a ešte úvodné 2 časti k piatej sérii,kde jeden väznil ľudí v autobuse.
Dá sa povedať že úvodné časti k sériám sú veľmi dobré Shocked

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
petra : Díl Smrt z motoru se mi taky moc líbí, Tom osamoceně řeší případ suprově. Aneb "proč nemůžu mít aspoň jednou pravdu?" Laughing Laughing Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Widerstand


Založen: 10. 02. 2008
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
mě se líbili spíš starší díli od Jana je to spíš taková komedie
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Který díl se vám zdá jako nejbrutálnější? Mě rozhodně Smrt chlapce a Osamělé vítězství Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Uhoď nebo Maniak na dálnici

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Cobra napsal:
Který díl se vám zdá jako nejbrutálnější? Mě rozhodně Smrt chlapce a Osamělé vítězství Wink

No nejvíc brutální díl je asi Slepá láska, pak tak trochu Štvanice.

No nejoblíbenější díl asi nemám, každý mám svým způsobem rád Wink .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Na Uhoď jsem zapoměl. Jinak Maniak ne mi moc nezdá, ale každý ma jiný vkus, Maniak mi připadá jako dost smutný díl.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Cobra:mne zase pripadá Smrť chlapca a Osamelé víťazstvo veeelmi smutne,ale dalo by sa povedať že je to aj dosť brutal. Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Tak pro mě suverénně nejlepšími díly celé Kobry je Pekelná jízda na dálnici A4 a Štvanice. Vím, že je to abnormálně tuctové, že to opakuji všude, ale až bude natočen lepší díl, s lepším dějem, který mě více zaujme, tak to třeba pozměním ;o)))

Jinak můžu uvést díly, které těm dvou šlapají na paty a to jsou Osamělé vítězství, Stíny minulosti+Rozloučení, Otec a syn, Na věky věků, Návrat, Pašeráci zvířat, Přátelství, Frankie a Lepší zlomená noha nežli vaz.

Když vezmu vývoj daných sérií. Tak to bych řekla, že ze začátku byl znát velký rozdíl mezi jednotlivými sériemi. Ale teď už se to tak říct nedá, teď si Kobra drží tu svou kvalitu, takže u posledních sérii (dejme tomu 9 - současnost) nevidím žádné markantní zlepšení, ani zhoršení. Prostě najdu i skvělé díly, i díly, které mě neskutečné nudí. Wink

Pokud chcete vědět i nejhorší díly, tak si přečtěte seznam 1. a 2.série, případně něco 3.série a máte odpověď . Wink

A nejbrutálnější samozřejmě Auf leben und tod (pro "blesky"...čím to asi bude? ;o)))))
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Cobra: Na život a na smrt... určitá scéna mne stejnak jako Janču dost dostala Laughing Laughing a pak ten díl (nepamatuji si název, ale je z těch prvních), kdy spadne kotva na auto z mostu, protože ji někdo hodí... brrrr... Confused

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Všelicos : Ten díl, to byl pilotní film 1.série - Bomby na 92.kilometru. Kotva, zapříčiiněním Rascara Capaca, spadla na Marcuse Bodmera.

Janča : Tebe opravdu nudí 1.-3. série?
1.série byla velmi zajímavá prvními třemi díly i množstvím vedlejších postav (např. můj oblíbenec Tommy Rieder)
2.série byla poznamenána změnou týmu, hned na začátku přišel Hotte s Meier-Hoferem, poté už to bylo jak to známe třeba z 9.série Smile, to se mi na tom taky moc líbilo. Pak tu jsou taky kvalitní díly - hlavně Krátký oddych, Selhání brzd, Nouzové přistání
3.série - ta už byla celkem na úrovni 5., 6., a rozhodně tam bylo hodně akce Smile

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Eron: ano, opravdu mě nudí 1.-3.série. Něco se ti na tom nezdá? =o))
Třeba ty píšeš, že 3.série byla už na úrovni 5.,6. série, s čímž rozhodně nesouhlasím. Takové úrovně v mých očích rozhodně nedosahovala. Neříkám, že byla špatná. Ale po ní následovaly mnohem, mnohem lepší. Vím, že je blbost srovnávat jablka s hruškami, ale v tomhle případě se tomu ubránit nedokážu a když se mě někdo na to ptá, tak odpovím a srovnám ;o))
A o 1. a 2.sérii se bavit nehodlám, bo k tomu nemám co říct a mám k nim vyhraněný názor. Někdo může mít jiný názor, někomu se tyto 2 (případně 3) série můžou líbit, já to nikomu neberu ;o))
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Janča : No, musíme říct, že 3. série dosahovala kvalit 5. nebo 6. série svou akčností, možná, že akce byla s Andrém byla i na větší úrovni než s Tomem.

Ale samozřejmě, že ne scénářem. Díly jako Dokonalá Vražda, V křížové palbě, Štvanice apod. nejdou zapomenout.

Je fakt, že série jsou starší, ale musím říct, že na svoji dobu dost dobré a dokážou konkurovat i dnes Laughing Wink

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Eron: no vidíš a tohle já si nemyslím a neřekla bych Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
eron: souhlasím s Jančou Laughing První, druhou ani třetí sérii jsem nikdy pořádně neviděla, protože mne nudí, až s Tomem to dostalo šťávu Very Happy Ale pro mne pořádně začíná Kobra až od osmé série... a opovážím se říci, že takovéhle názory tu jsou kvůli oblíbencům Very Happy Kdo nemusí Franka a Andrého tak logicky nebude zamilován do prvních řad Very Happy

A díky za název dílu... Very Happy Very Happy Moc díky Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Všelicos: tak s těmi oblíbenci máš u mě pravdu z poloviny. U Franka (nemyslím toho z týmu 2, ten je můj velkýýý oblíbenec Very Happy ) je to 100% pravda. Toho vážně nemusím. Takže roli tam samozřejmě hraje i on. =o)))
Jinak zase se nedá říct, že bych neměla ráda Andrého. On byl dobrá postava, měl super hlášky. Ale prostě ty díly mě nebavily Rolling Eyes
Vždyť u mě první místo nejoblíbenější epizody vyhrála Pekelná jízda hned poprvé, co jsem ten díl viděla. A to tam Tom naskočil jako nováček, takže jsem ho neznala, logicky nebyl mým oblíbencem. Ale i přesto mě ta epizody zaujala, bavila jsem se u ní a neměla jsem nutkání odcházet od TV ;o))

Ale jinak souhlasím s tím, že velkou roli hraje oblíbená / neoblíbená postava. =o)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všel, lehce odporuji Laughing Laughing Laughing Franka jsem nesnášela a André mi k srdci nepřirostl, leč svobodný MAMÁNEK packa to vynahrazoval. Také tam byly dobré příběhy a seriál dost často končil vážně špatně - přijde mi, že za Toma (byť ty série před jeho odchodem jsou moje srdeční!) přišel víc mírnejší styl a hollywoodské konce Cool Cool ale... protože byl za hezouna Toma Semirek zdaleka největší fešák a ještě byl svobodný a nezadaný, mám samozřejmě nejraději právě epizody s Kraníškem.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Tak pokud jde o mě.. Smile

Mé oblíbené epizody: 2.-9. řada až na několik výjimek. Smile
Nejmilejší jsou ale: Jäger und gejäkte, Comeback, Stíny minulosti, Rozloučení, Stopařka, Horečnaté sny, Schmoldrův sen, Heldentage, Hochspannung, díl, jak má Jan brýle a potom díl s vínem z osmé řady. Embarassed Smile (omlouvám se za případné chyby, tahám to z hlavy. Embarassed )

Oho, a tým dvě? Tak tam je snad každý díl perlou! Laughing Cool

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
James 008


Založen: 27. 05. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Božejovice (Jižní Čechy, okres Tábor)
Odpovědět s citátem
mě se líbí v každé sérii skoro všechny. Ze všech epizod se mi nelíbí snad deset, z toho 2 z 1. série (Vražda a zabití, Samuraj). Ale když mam krátkou chvíli tak si je klidně pustim

_________________
Ingo a Frank, Frank a Semir, Semir a André, Semir a Tom, Semir a Jan, Semir a Tom, Semir a Chris, Semir a Ben.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Daniel


Založen: 13. 01. 2009
Příspěvky: 39
Bydliště: Ostslowakei
Odpovědět s citátem
Moja najobľúbenejšia epizóda je rozhodne Die Braut/Nevesta
a pilotný film Todesfahrt der Linie 834/Jazda smrti linky 834.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
tak moje naj série sú :

1- Návrat 9 a 10 séria ( Vtej dobe som bol v siedmom nebi )
2 - 13 a 14 Séria s Benom Jägerom
3 - 7 a 8 séria s Janom Richterom ( vydel som ich presne 30 krát )
4 - 4 5 a 6 séria s Tomom
5 - 2 a 3 séria s Andrém
6 - 11 a 12 s Chrisom ( ten mi tam moc nesedel,ale inak hral celkom dobre,povahovo mi pripomínal Franka alebo Andrého )
7 - 1 séria bola taká všeljaká Franka som moc nemusel ale dalo sa to vydržať tých pár dielov

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Moje TOP epizody jsou:
1.Heinrich a Paul
2.V moci únosců
3.Okno
4.Pod palbou

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
a moje

1, Pŕátelství
2, Comeback
3, V Utajení
4. Extrém
5, Medzi nepřáteli
6, Pohrbený zaživa
7, Osamnelé výťazství
8, řidič
9, Lepší zlomená noha
10, Operace Geminy

ale inak je to tažké vybrať mne sa páčili všetky okrem prvej série a druhej niektoré boli nudné ale od 3 série až po 14tu sa mi páčili všetky

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir46


Založen: 23. 02. 2010
Příspěvky: 112
Odpovědět s citátem
Je to velmi těžké vybrat. Líbily se mi Všechny díly s Andreem... Ty byly nej... Díly s Tomem byly taky Super. Zvlášť ten, jak Toma zajaly v 9.serii
Nejhorší jsou díly s Benem... Ben se mi nelíbí. Možná to bude tím... Ale díl Koma nemá chybu... To je jeden ze dvou dílů s Benem, který stojí opravdu zato...

_________________
Liverpool FC till I die!
Stevie G the best player of the world!
Neil Mellor the little genius!
Jerzy Dudek the best goalkeeper ever!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Nejlepší díl z celé kobry je Loupeživý Rytíř ze 2. série. Ten je plný vtipu, krásný akce atd.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Vojta napsal:
Nejlepší díl z celé kobry je Loupeživý Rytíř ze 2. série. Ten je plný vtipu, krásný akce atd.



S tím bych byl i ochoten souhlasit Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Takže, moje nejoblíbenější epizoda je...

1. Na vlastní pěst
2. Pašeráci zvířat
3. Uhod
4. V utajení
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Nejoblíbenější epizoda
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma