AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
95%
 95%  [ 23 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
4%
 4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 24

Napadení (Der Angriff)
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
A máme tu dnes poslední díl vynikající podzimní série. A jaké bylo podle mě zakončení? No jednoduše úžasné... Vánoční idylka u dálniční policie se během několika hodin mění v peklo a boj o holý život. Hlavně Ben a Krügerová se málem nedočkali Ježíška Very Happy Všemu vládne rychlejší a zběsilejší střih, který je pro režiséra Franco Tozzu typický (Pro Život Přítele, Rýn v Plamenech, Milovaný Nepřítel). Semirovov BWM jako Santovo spřežení nemělo chybu, stejně jako celé zničení centrály. Bohužel ti 2 vězňové utekli do příštích epizod Very Happy Vynikající zakončení série, přesně podle mých představ a nejlepší díl série a nejoriginálnější epizoda posledních let - ZA 1************* takovýchto epizod je bohužel málo. Tohle by byl taky skvělý pilotní film... Very Happy

i po druhém shlédnutí si troufám říct - JEDNA Z NEJLEPŠÍCH EPIZOD KOBRY 11 VŮBEC Very Happy

HUDBA:
Wham! (Last Christmas)
Jeff Scott Soto, Bruce Kulick, Bob Kulick, Chris Wyse, Ray Luzier (We Wish You a Merry X-Mas)
Booker T. & The MG`s (Jingle Bells)
Band Aid (Do They Know It's Christmas)
Elvis Presley (Silent Night)
Dean Martin (Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!)

ODKAZY:
Díl můžete vidět zde: http://rtl-now.rtl.de/cobra.php
Ke stažení: http://serienjunkies.org/alarm-fur-cobra-11/alarm-fur-cobra-11-staffel-28-satrip-xvid/
(epizoda by se tam měla objevit ke stažení nejpozději v sobotu i v HD) heslo je: serienjunkies.org
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Tenhle díl se mě taky velice líbil:-) začátek super, vtipný, zas jsem se po dlouhé době u Kobry i zasmála, pořádná dávka napětí nechyběla:-) dávám velkou 1 Smile) dneska mi nic v Kobře nechybělo:-))
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
když se tu říká, že díl je super, tak se těším o to víc jak si zítra skouknu na netíčku, no těším se jako malá holka

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Snad nejhezčí díl z celé série. Úvod úžasný, Ben opět zpíval. Mluvící stromeček chybu taky neměl. Rozstřílení stanice bylo neuvěřitelné, asi nezbyla jediná věc, která by nebyla poškozená, už se těším, až uvidíme v nové řadě, jak ji opravili. Kim chvílemi umírala, pak skákala jak laňka, jen mi nejde do hlavy, jak ji mohli střelit ze předu, nejspíš odražená kulka, nechám toho, hlavně že přežila. Zdá se mi to, nebo je Ben nejmučenější Semirův parťák ze všech? To už bylo po kolikátý, co do chudáka někdo bušil. Ale nejvíc, se mi líbilo, jak se Semir vrátil potom, co viděl výbuch v lese a podíval se na Susannu, opravdu moc pěkná scéna a následné shledání ve sklepě, bomba. "Napravený" zločinec, byl docela sympaťák.

Ne všechno jsem pochytila, takže si budu muset počkat na českou verzi, ale hodnotit za jedna s hvězdičkou, můžu už teď. Vynikající střih, hudba (Tichá noc seděla k tomu střílení, opravdu, tohle by mě nenapadlo) Jen mi tam chyběli Bonrath s Hottem.

Pěkné zakončení první poloviny 15. série 1*

_________________


a samozřejmě FAN OF TEAM 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jen doplním, že herce, který prchal na začátku po dálnici sme mohli vidět v Kobře už jednou v díle Autoškola v Teamu 2. V tom díle byl takový nešika, ale zachránil myslím Franka i Susanu. A chtěl být policista, tady je zločinec Laughing
Díl vypadá zajimavě, ale na hodnocení si počkám na cz verzi. Nehoda na dálnici, zničení centrály.. to vše je na jedničku Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Jen teda nevím, kdo byla ta dívčina, co jí dala Kim ten dárek, víte to někdo??
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Witchdreams: Kim byla její teta.
Epizoda byla vynikající, nejlepší z celé série. Nemělo chybu Benovo auto tažené spřežením, pěkné bylo zničení policejní stanice.


1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Sledovanost v Německu byla 5,06 milionů diváků. Mě se epizoda taky líbila, ale připadalo mě to spíš jako nějaký válečný film, ještě celou noc se mi zdálo, jak kluci z Kobry 11 bojují o služebnu dálniční policie

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
Mne sa to vcelku páčilo, nechýbal humor a tej akcie tam bolo až až.skvelý začiatok na diaľnici, spievajúci stromček, demolovanie všetkého naokolo, opäť unesený Ben..ale ako šikovne sa odtiaľ dostal..Very Happy.. so známkou počkám ,ale tento diel bol fakt skvelý Smile)

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
No proste paráda!!!!!!!!!!!!!!!
Akcie, hudba, nálada...
Aj zábery áut sú ovela akčnejšie, už sa to blíži americkým produkciám.
Ináč ten chlapík, ktorý začal Semirovi pomáhať, hral v 11. sérii v dieli Die PartnerAchima Zangera, skorupovaného policajta, ktrorého napokon udal jeho partner. Možno sa na tú časť ešte pamätáte. Ale hral tentokrát toho istého policajta, alebo inú postavu?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
No ty jo, tak to bylo fakt hustý! Very Happy Totální likvidace služebny by se krásně hodila i do pilotního filmu. Tohle musel být hodně drahej díl. Fest napínavý, ale humor taky nechyběl, dokonalá kombinace. Pro mě asi nejlepší díl v této sérii. Navíc zpestření v podobě vánoční atmosféry, jestli se to tak dá nazvat..Very Happy Po dlouhé době velmi originální díl.
Malilinkaté minus bych dala za ne moc vánoční počasí, vypadalo to spíš tak na březen, ale to je detail. Jasná jednička. Cool
Btw. jednoho z těch zločinců hrál Stefan Richter, rejža z Action Conceptu. (Jeho synek pro změnu hrál toho malého klučinu uneseného v pilotním filmu Atentát, oba byli letos přítomni na Fantreffen.) Wink
(Na fotce je Stefan uprostřed.)


_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Tom


Založen: 29. 10. 2010
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
Prosím jak se dají shlédnout ty díly 15. série na RTL ?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Už se nedají, každý díl můžeš shlédnout zdarma jen jeden týden, pak si to musíš zaplatit Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
K.F.


Založen: 03. 03. 2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Je to jeden z nejlepších dílů Kobry11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
Alebo si to môžeš aj stiahnuť z serienjunkies.org Neviem čo to má bxť za chybu ale na začiatku raz za deň tam máte také babenky a erotické čísla. Nebojte sa to si môžete zrušiť ale iba na 1 deň alebo do najbližšieho reštartu PC pri navštívení stránky. Môžte si to zrušiť tým X čo je tam ale potom treba dať krok späť a potom je tam tuším zase iná aj tú treba zrušiť ale už potom vám to pôjde.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bones4ever


Založen: 05. 01. 2011
Příspěvky: 404
Bydliště: D?íve pod jménem Gogo a 10 dal?ích ...
Odpovědět s citátem
Nejlepsí díl 15.série,skoda toho blbýho císlovaní,kdyz toto je poslední díl 15.série na markíze a nove ale zase je jeden s nejlepąích s této 28 sezóny Wink Dávam za 1

_________________
Stránky seriálu Kobra 11 :
http://www.cobra11-fanabteilung.de/
http://www.alertecobra.info/

Moje stránka :
150 000 navstev na blogu !!
http://gogokobra11.blog.cz/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Luxusní díl, davám jedni?ku s hv?zdi?kou. Díl plný nap?tí a akce. A skv?lá zápletka Wink


Nemá uľ n?kdo odkazy? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bones4ever


Založen: 05. 01. 2011
Příspěvky: 404
Bydliště: D?íve pod jménem Gogo a 10 dal?ích ...
Odpovědět s citátem

_________________
Stránky seriálu Kobra 11 :
http://www.cobra11-fanabteilung.de/
http://www.alertecobra.info/

Moje stránka :
150 000 navstev na blogu !!
http://gogokobra11.blog.cz/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bicekz


Založen: 31. 10. 2011
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Rekl bych, ze jeden z nejlepsich dilu Kobry 11 vubec a za to muze hlavne zajimavy styl tohoto dilu...
Dalsi nejlepsi dily podle me:
-Kartel
-Zolik
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Dnes tenhe posledni vanocni dil 15 serie na nove tak se nezapomente divat pred 22.00 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Jeee, tady nekdo okopiroval film "Prepadeni 13. okrsku" a do hlavni role umistil Semira a Bena. Bravo...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Uzasnej dil. Omlovam se ale kamos to nahraval a bude to na ulo.to az za nejake dva tri dny pak hodim odkazy jinak finale 15 serie na tv nova nejlepsi Wink Tenhle dil koukam na stedry den tenhle rok Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Ur?it? moc skv?lý díl Very Happy krásné akce a zajímavý d?j a dost poutavý, hláąky bez chyby. Cool Musím dát 1! Wink

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
KONEČNĚ jsem tenhle díl viděla. Je prostě skvělý! Navíc to, že se celý vlastně odehrává jen a pouze na stanici má rozhodně své kouzlo. Člověk se podívá tam, kam normálně ne a těch kolegů, co tam je! Laughing Laughing A Kim tam byla skvělá, palec hore. Ale nejlepší byl stejně ten stromeček na začátku Laughing Laughing (a dala se přežít i absence Hartmutta Laughing )

Jedna hvězda! Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Geniální díl. Celý akční, na služebně, hlášky a tyhlety survivali mám hrozně rád
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Napadení (Der Angriff)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma