AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Váš oblíbený záporňák
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nevím kdo to tu přesně kdysi měl, tak to obnovém Very Happy .


Kdo je vaším oblibeným záporňákem? Můj je Černy (fakt nevím jak se to píše Smile ) a Leon Sirs. Pak ten z dílu Vysoké nápětí byl dobrý.
Kdo je ten Mr. Black který zná Toma v díle Návrat?

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Kdo je Mr.Black nikdo neví. Začal působit až v Comebacku.

Můj oblíbený zápoorák je Rascar Capac Wink

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Můj nejoblíbenější vyvrhel je maniak na dálnici ze stejnoojmeného dílu, mám pocit, že se jmenoval Jo! Very Happy Ten byl fakt master! Smile
A pak ještě z dílu mezi dvěma frontami Duryn! Nevím, jak se ta jeho role jmenovala, ale byl tam za takovýho blba, že jsem měla sto chutí televizi rozflákat! Evil or Very Mad Ale byl tam právě za kriplíka a o to víc se mi to líbilo, že pak je v KObře už jen kladná postava. A nakonec ho zabil Semir, takže o to se mi to víc líbí, když zabije téěř svého budoucího kolegu! Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No u mne je to jednoznačně Tscherny . Naprosto mi učaroval... uah, hned mám chuť se kouknout na díly s ním! Laughing Laughing A pak si vzpomínám, že jsem fandila Panterovi... ta byla super Laughing A pak ještě ten starý pán z dílu Heinrich a Paul Smile Tam jsem mu skutečně fandila a jsem ráda, že ho nechali na pokoji Smile

Ale... chjo, Tschernyyy! S ním by se dal ovládnout svět, muhahaha ...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
he Tscherny ked zacal to z tou sekerockou Laughing ale mne sa najviac lubil ten co robil Semirovi strazneho aniela len skoda ze ho nakonci zastrelili Crying or Very sad nevim ako sa ten diel volal ale bol dobry Cool

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Jo, Tscherny byl frajer!
Hm, zaujala mě Stopařka, potom i Leon Siers (heh, nejsem si jistá příjmením. Embarassed Rozhodně záporák z posledních dílů 6. řady).
Hmm, kdo mi ještě ze záporáčků učaroval? Laughing Už vím. Nevím, jaká to byla epizoda, ale asi 4. nebo 5. řada. Byla tam žena, nějaká vědátorka a gambleřila. Její hlášku k Semirovi: "A co teď umlátíš mě prázdným zásobníkem?" miluju. Embarassed Cool

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Semirov strážny anjel sa volal Falk,no podľa mňa bol najlepší nadrogovaný Rolf v časti s kapelou Scooter.Viete,Rock n Roll!!!!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ošklivák, co unesl Semirka v Horečnatých snech! *tanec, veliký tanec*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
kajusia - máš pravdu, ta ženská to byla taková drsná záporňačka, díl se jmenoval Tajemná moc, herečka ještě hrála narkomanku v posledním díle prnvní řady, konečná pro všechny
Woxys - tak ten chlápek už taky hrál v mnoha dílech Horečnaté sny - to byl Van Herlen, v pilotním filmu Město ve strachu hrál někoho důležitého z vyšetřovací komise, a zahrál si hlavní roli v Maximální rychlosti, byla to role komisaře Harmanna a herec se jmenuje Gutnberg Warns.
Já vyloženě záporňáka oblíbeného žádného nemám, ale líbí se mi polepšený záporňák Schröder(H. Eberhard), no není to vyložený záporňák, spíš takový nešika,který se vždycky připlete pod ruku skutečným záporňákům, komisaři ho musí tahat z bryndy. V pilotním filmu Štvanice hrál zlodějíčka, a potom už hrál v mnoha dílech a je tam vlastně příležitostně pořád.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Moj najoblubenejsi je Falk z casti Poslední velká rána (Der letzte Coup) vdaka svojej inteligenii a odporu k nasilu a zabijaniu. Palce som drzala aj tomu kaskaderovi z Poslední šance co tak krasne oblafol Andreho svojimi skokmi cez ten kanal
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Jop to je pravda, že dosť milý záporák bol práve Falk a hlavne bol aj sympatický.
A samozrejme Tscherny...to je proste klasika. Laughing

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Kdo je nejlepší?
A o tom je tu diskuse?

Wolf! Wolfie! Laughing Laughing Laughing Laughing

Ok, dobře, chápu, že má každý jiný vkus Very Happy ale Wolf mě fakt dostal! Jak nesnáším, když se v Kobře ,,promíjí" tresty pro viníky a Semir s parťáky mhouří oči nad pohnutými osudy, tak Wolfovi jsem přála útěk a drobnou chatičku na Havaji! Shocked
Byl skvělý! Stylový, silný, extrémně chlapský... strašně chladný a sebejistý. Ten dokonale sebevědomý výraz, když zastavili jeho auto, on vystoupil... usmál se a zdrhl! (aww!)

A jak se potkal se svou ex-manželkou... vylezl z toho auta a usmál se!

*musí se chvíli ovívat na uklidněnou*

Úžasný záporňák, škoda, že neutekl... ale fakt jsem se bála, že ho zabijí XD na tom konci jsem šílela: ,,néééé! oni se určitě zabijí! vybourají se v tom autě a pointa bude, že oba vinní lidi zahynou spolu! íííí!" dost se mi ulevilo, jak se, chudinka, hrabal z toho auta a žil!

A ještě ho odtud před výbuchem vlekl Packa - to byla perfektní chvíle. Být tam, tak vezmu síť a... Cool

Rááá.
Úžasný záporňák, naprosto úžasný, pořád na něj musím myslet Laughing Laughing Laughing

A taky jsem se s ním musela zvěčnit Laughing Laughing sorry, neumím kreslit lidi podle skutečnosti a ani mě to nebaví, takže si chudinka Wolf není podobný. Jůů, kdyby se takhle viděl, vlastně by mě asi, svou největší fanynku, zabil XD ach, rozkošná představa.
Wolf!!!


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Můj oblíbený záporňák je Peer Hansen z dílu Vymahač. Pak ještě Rascar Capac a samozřejmě Sven Martinek.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Můj oblíbený záporňák je Tscherny Very Happy a potom taky Sven Martinek Very Happy

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Moji nejoblíbenejší padouši jsou - Worf z dílu Pohřbený Zaživa (ten je prostě padouch na první pohled, ale takový že mu fandíte aby Semirovy odporoval déle), pak mám rád toho borce co zabil Andrého (teď si nemůžu vzpomenout jak se jmenovali. Nemám rád Kalvuse z dílu Mezi Nepřátely a z Pilotního filmu - Na vlastní pěst. Nevýrazný a bez charismatu a nemám rád Tschernyho. Já vím že ho všichni zbožňujete, ale spouta menších padouchů byla lepší než on.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir46


Založen: 23. 02. 2010
Příspěvky: 112
Odpovědět s citátem
Můj oblíbený záporák je Tscherny! Ten je fakt dost dost dobrej... Smile Díly s ním jsou lahůdka... Potm již zmiňovaný stařík z dílu Heinrich a Paul a tak Rascar Capac. Díl s ním byl lahůdka...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Tscherny je dost dobrý týpek. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Přidám se k vyznavačům Tschernyho alias Dirka Felsenheimera... Very Happy To je prostě pro mě ztělesnění veškerého záporu + ty jeho lízátka (Křest Ohněm, mám ten dojem).

Dokonale úlisný je i ten majitel pohřebnictví - bývalý rumunský voják. Na jméno si nevzpomenu Confused (Na věky věků) Ten v kombinaci s Tschernym...

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Kdo je nejlepší?
A o tom je tu diskuse?

Wolf! Wolfie! Laughing Laughing Laughing Laughing

Ok, dobře, chápu, že má každý jiný vkus Very Happy ale Wolf mě fakt dostal! Jak nesnáším, když se v Kobře ,,promíjí" tresty pro viníky a Semir s parťáky mhouří oči nad pohnutými osudy, tak Wolfovi jsem přála útěk a drobnou chatičku na Havaji! Shocked
Byl skvělý! Stylový, silný, extrémně chlapský... strašně chladný a sebejistý. Ten dokonale sebevědomý výraz, když zastavili jeho auto, on vystoupil... usmál se a zdrhl! (aww!)

A jak se potkal se svou ex-manželkou... vylezl z toho auta a usmál se!

*musí se chvíli ovívat na uklidněnou*

Úžasný záporňák, škoda, že neutekl... ale fakt jsem se bála, že ho zabijí XD na tom konci jsem šílela: ,,néééé! oni se určitě zabijí! vybourají se v tom autě a pointa bude, že oba vinní lidi zahynou spolu! íííí!" dost se mi ulevilo, jak se, chudinka, hrabal z toho auta a žil!

A ještě ho odtud před výbuchem vlekl Packa - to byla perfektní chvíle. Být tam, tak vezmu síť a... Cool

Rááá.
Úžasný záporňák, naprosto úžasný, pořád na něj musím myslet Laughing Laughing Laughing

A taky jsem se s ním musela zvěčnit Laughing Laughing sorry, neumím kreslit lidi podle skutečnosti a ani mě to nebaví, takže si chudinka Wolf není podobný. Jůů, kdyby se takhle viděl, vlastně by mě asi, svou největší fanynku, zabil XD ach, rozkošná představa.
Wolf!!!





Z kterého dílu ten Wolf je? Musím se na to podívat!!! Very Happy

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Myslím, že POHŘBENÝ Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Váš oblíbený záporňák ?? André Fux 2013 Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Néééé Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Můj záporňák je slovenský velikán - Juraj Kukura, který se objevil v epizodě "Frankie". Dost mě to překvapilo, když jsem ho viděla poprvé v telce. A pak další byl Peter Kremer v epizodě "Černá Madonna".

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
karikat1


Založen: 29. 07. 2014
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
Me se líbí Joshua a Garry z epizody Mezi dvema kameny ktera patri mezi me oblibene Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
1.Rolf Dorn Ááá, skvělý záporák. Jen škoda že ho Chris zabil Crying or Very sad.
2.Wolfe Ten byl dobrej, škoda že tam nebyl vícekrát
3.Vymahač No, tenhle taky ušel ale znám i lepší.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Váš oblíbený záporňák
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma