AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
50%
 50%  [ 2 ]
2
25%
 25%  [ 1 ]
3
25%
 25%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 4

Rukojmí (Die Geisel)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky




zdroj : tvinfo.de


Popis epizody :


Mladá dívka byla unesena . Semir a Alex pak na dálnici vypátrají ženu, která se zdá být zapojena do případu únosu. Je zde určitá stopa. Ale chytrý manévr posílá ženu z okruhu podezřelých a Semir tak ztratí stopu v pronásledování. Poté se Alex rozhodne pro riskantní tah : Předstírá loupežné přepadení, vyplení pokladnu a rekrutuje cílovou osobu jako pomocnici při útěku. Je to trik, který skutečně funguje. Semirovi to umožňuje pokračování v pronásledování. A Alex používá svou maškarádu na podezřelou Nicole Fiedler a opatrně a nenápadně se vyptává. On je tím, který si rychle uvědomil, že této ženě, která má být za únosem dítěte, nejde jen o peníze. Co je to vlastně za únosem. Když má Alex nehodu, ztratí stopu po Nicole a jeho neortodoxní metody ho přivedou nejen do rozporu s LKA . Také Semir a Krüger neví, co si o svém novém kolegovi mají myslet. Nicméně, oni spolu zjistili to, co opravdu pohání Nicole k jejímu činu. Chce odčinit zločin, ze kterého nikdy nebyla obviněna a zřejmě se nezastaví před ničím.

Ke shlédnutí


Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)

RTL-now.rtl.de
týden zdarma ke shlédnutí
- http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php


Ke stažení:


https://webshare.cz/#/file/5wv2b87G66/afc11-35x02-die-geisel-avi

Hudba v dílu :
--

Datum premiéry:

čtvrtek 03. 04. 2014, 20:15 na RTL


Sledovanost epizody :
--
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak nové intro pecka s Kieferem ale ten díl na pár akcií docela nuda,takovej nezvyk žádna sranda nic ..jo a Semir je už trapnej projde ho auto nic mu není a veselo skáče běhá ..dnes za 3 být tam Mark Keller byla by to stará dobrá kobra 11.. Sad Kiefer mi tam pořád nesedí,vypadá jako gangster ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jsem to předělal s tv na avi je to takové všeljaké ale reklamy jsem smazal dá se to sledovat - https://webshare.cz/#/file/5wv2b87G66/afc11-35x02-die-geisel-avi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Výborný díl. Spousta akce, chvílemi mi to přišlo dost napínavé. Oceňuji ten šťastný/nešťastný konec - ve staré Kobře by tu holku nechali trapně jít, jsem ráda, že tohle hloupé klišé "vždyť vlastně chudinka nic neudělala" odbourali. Celkově vše bylo temnější, což hodně oceňuji. Komediální Kobra byla sice fajn, ale už se od ní nedalo nic očekávat, tohle je vážně skvělé. Nemůžu se dočkat příští epizody!

Za jedna.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ono nová kobra je fajn ale parťák je na scheise... Sadať se snažím jak snažím, promo fotky úplná pecka ale jakmile se to modrooké čudo objeví v díly konec, prostě nesedí mi tam a nepomůžu si ..zlatej Ben ..snad nejhorší parťák jakej kdy byl..to už Ingo nebo Frank jsou lepší..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Se mi líbilo jak než aby mu zdrhla, tak tu pumpu radši přepadne. Very Happy Docela se s tím nepářou, trochu mi schází obvyklý Benovy srandičky, ale vynahrazují to Alexovy originální řešení situací.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Kladně hodnotím Alexovo řešení situace, kdy přepadl tu benzínku. Hodně dobrý nápad Smile Jako mínus jsou scény typu Semira sejme auto a nic se mu nestane. Vím, že chtít po Cobře nějakou fyziku a logiku je občas velký požadavek, ale nemuseli by nás tak okatě šidit. Smile
A pořád přemýšlím, v jakém jiném dílu hrála herečka, která v tomto dílu hrála manželku toho doktora... Nevíte to někdo? Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
kajusia napsal:
Kladně hodnotím Alexovo řešení situace, kdy přepadl tu benzínku. Hodně dobrý nápad Smile Jako mínus jsou scény typu Semira sejme auto a nic se mu nestane. Vím, že chtít po Cobře nějakou fyziku a logiku je občas velký požadavek, ale nemuseli by nás tak okatě šidit. Smile
A pořád přemýšlím, v jakém jiném dílu hrála herečka, která v tomto dílu hrála manželku toho doktora... Nevíte to někdo? Smile


Operace Gemini -14 série Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Alex se věru na nic nečeká a jde rovnou na věc. Propadne benzínku a zachrání rukojmí. povedená epizoda Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Gogo, nechápu, proč komentuješ jednu epizodu dvakrát. Jako problém s tim nemám, ale nechápu to. A poprvé jsi dal za 3, a teď píšeš že je to povedená epizoda... ? Nebo byl už na to český dabing? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak tehdy to na RTL jen začínalo a nebylo to v dabingu tak teď je to o něco lepší. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Aha, ono už to bylo v dabingu, tak to nic Very Happy.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak od dnes nehodnotím nové díly nechám až na sk nebo cz dabing Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Pokud kvůli mě, tak mě je to úplně jedno. Vlastně jsem se ptal jen proto, jestli to nebylo v cz.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
18 řada s Alexem běží teď na Slovenksu na markíze ve 14:00 tak proto komentuju Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hodnotím jedničkou. Díl byl poměrně zajímavý a trochu smutný. Nakonec to celkem zajímavě skončilo.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Rukojmí (Die Geisel)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma