AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
83%
 83%  [ 5 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
16%
 16%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 6

Rodinná oslava (Familienfest)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky



zdroj : rtl-now.rtl.de


Popis epizody :

Zatímco Alex sleduje stopu ve své minulosti, Semir a Andrea jsou na oslavě narozenin v v Eifelu v maximálním nebezpečí. Semirovi se podařilo přesvědčit Andreu, aby ho, i přej jejich rozchod, doprovázela na rodinnou oslavu. Strýc Omer slaví 75roků , ale Andrea je šokována tím, že Semir dosud hrozící rozvod před celou rodinou tají. Andrea nechce oslavu kazit, tak s nechutí hraje se Semirem šťastný pár . Ale najednou se na oslavě veselí objeví její nový přítel Robert . Nyní stojí Robert proti Semirovi, ale to je brzy jen ten nejmenší problém . Pašerák lidí Grigorov netrpělivě očekává Andreu a Semira. Ti dva se stanou terčem nelítostného honu . Andrea má zlost, je přesvědčena , že za všechno může zase jen Semirova práce, ale pak se ukáže, že Grigorovi jde jen o Andreu . Nakonec je Semir chycen Grigorovem a je držen gangstery v zajetí, stejně jako i Robert, který gangsterům padl do rukou také. Mezitím ,Alex , který je zaneprázdněný snažit se získat co nejvíce informací o jeho neoprávněném zadržení, poté co získal odpovídající tip. Ale když se ohlásí zoufalý Semir se svou rodinou, Alex je hned na cestě do pohoří Eifelu ,a hledá svého partnera . Únosci provozují mezitím morbidní hru s Andreou , a ta si musí klást otázku, komu její láska skutečně patří. Semirovi nebo Robertovi ?


Ke shlédnutí




Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)

RTL-now.rtl.de
týden zdarma ke shlédnutí
- http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php


Ke stažení:

https://webshare.cz/#/file/7Gn7bV2xv4/afc11-s35e03-mkv

Hudba v dílu :
--

Datum premiéry:

čtvrtek 10. 04. 2014, 20:15 na RTL


Sledovanost epizody :
--
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No konečně pořádná epizoda. Ten Brandt má vyšetřovací metody, horký nápoj a do naha: D Dnes mi tam ani tak moc nevadil, strouhal dobré ksichty ...A jakej je to sniper Very Happy jen mi bylo líto na konci Semira, Andrea je slepá kráva..

Palec hore Smile

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Pozor, spoilery!

Wow, oproti minulým dvěma epizodám se mi tahle moc líbila. Ta honička v lese byla parádní, vážně jsem si říkala, zda jim vůbec utečou. Jen bych čekala, že Semira napadne, že Andrein červený svetr je v lese jak pěst na oko.Smile
Líbil se mi Alex, ten snad nemá chybu nikdy. Jeho drzost nezná mezí, Laughing
Musím říct, že konečně epizoda, ve které Andrea dostala hodně prostoru a naprosto ho využila. Výkon Cariny, kdy se jim tam málem složí a vzápětí se třepe na zemi strachy, byl výborný. Tleskám. A jako bonus, konečně měla Andrea na sobě outfit, který ji lichotil a byl velmi vkusný. Smile
Čekala jsem na konec, jestli si náááááhodou scénaristé nedají Andreu zase zpátky k Semirovi a byla jsem happy, když se tak nestalo. To by totiž úplně shodilo předchozí epizody.
Taky je hrozně super, že v epizodě jsou vlastně na sobě nezávislé linky, které obě gradují a ta druhá s Alexem tak nějak nutí člověka se těšit na další díl. Smile

Tentokrát hodnotím, za 1* !


Gogo, mohl by ses ve svých projevech mírnit?! To samé mohu říct o každé postavě, která se nezachová tak, jak by se mi zrovna líbilo. Navíc v pravidlech fóra je jasně řečeno, že se v příspěvku nemají psát vulgarismy. Pokud máš problém to najít, tak je to hned bod č. 2. Wink

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Dokonalost sama. Bohové, už si ani nepamatuji, kdy jsem se naposledy takhle těšila na nové epizody.

(Komentář obsahuje spoilery.)

Jak říká Kájka, Carina byla úžasná. Už v minulých dvou sériích mi přišlo, že hraje velmi dobře a konečně ji začali dělat trochu zajímavou (a její oblékání se mi zamlouvá čím dál tím více), touto epizodou to skutečně dovedli do výtečného finále. V Andreině kůži bych být nechtěla: líbilo se mi, jak utíkali, jak sípala, že už nemůže... jak bojovala s tím, že ji zase zachraňuje muž, se kterým strávila většinu života a se kterým má dvě děti, ale se kterým již nechtěla být, protože vlastně miluje někoho jiného... ty emoce, ta bolest, když si myslela, že Robert nebo Semir zemřeli... prostě wow.

Alexově lince jsem moc nerozumněla a je mi to hrozně líto, protože bych o něm chtěla vědět víc a víc. Nejlepší byl, když se smál v té vyslýchací místnosti, sympaták na entou Laughing jeho vyslýchací metody jsou navíc velmi... hm... ojedinělé Laughing Každopádně má u mne plus, že na telefonát té Semirovy sestřenice (?) ihned vyrazil a nenechal vlastně úplně nového parťáka ve štychu. Jistě, od Kobry se to dalo na 100 % očekávat, ale stejně jsem z toho měla dobrý pocit.

Finále jsem se hrozně bála: vrátí Andreu k Semirovi? Zvlášť po tom výstupu, co před Gerkhanovo rodinou Rob stropil? Ulevilo se mi, až když Andrea jediné, co v místnosti viděla, byl Robert, Robert a zase Robert Embarassed Také mi přišlo, že se Semir se svou rolí rozvedeného konečně smířil (zvlášť, když se s Robertem trochu poznali, díky vám, milí únosci, díky vám Smile ) a v hloubi duše to štěstí Andree docela přeje.


Za jedna hvězda a doufám, že nebudou v najetém stylu polevovat, zatím je to paráda!

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak jsem ho už ráno stáhl ze serienjunkies. zde je https://webshare.cz/#/file/7Gn7bV2xv4/afc11-s35e03-mkv
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Kiefer je skvělý herec... ale musím říci, že za tyhle výslechové metody bych Alexe jako jeho nadřízená NA HODINU vyrazila. V TV to samozřejmě vypadá efektně, ale v reálu by ten vyslýchaný obvinil stanici z ponižování a mučení, soud by vyhrál a platilo by se mu ohromné odškodné. Alex má takový roboto - psycho vzhled, někdy až maniakální - myslím, že to dost dělají ty jeho zuby. Ale v dalších momentech byl dobrý, docela bych mu věřila i toho už nějak zkušeného policajta, byť jsem myslela, že může hrát jen nováčka.

Carina také hrála skvěle. andrea, podpantoflák i nový milenec se chovali jako banda idiotů. Moc nechápu, proč semir o andreu ještě stojí - kdyby ho JEN podvedla a njak litovala, tak bych tomu rozuměla, ale proč se plazí i za téhle situace...?

Celou, ale fakt CELOU dobu si říkám, koho mi ten chlap, se kterým se andrea momentálně rozhodla spát, připomíná. Až dneska mi to došlo...







Uf... (tohle není znevažování obětí, ale hrozně mě dostala ta podoba a existují podle mě ještě více podobné snímky...)

Pevně doufám, že dobrodružství andreiných milostných preferencí je vyřešeno a už tam nebude žádný zvrat. Jestli po tomhle bude návrat k semirovi, tak si ukroutím hlavu.
Naopak, pokud to takhle nechají, bude mít nový tým scénáristů můj velký respekt.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
...velmi dobrá epizoda. Bez dabingu se na Kobru dívám jen zcela vyjímečně, ovšem v tomto případě jsem za vyjímky rád. Děj byl netradiční, žádní zločinci na dálnici a Semir s parťákem poblíž a podobné speciality. Takovéto díly by Kobra opravdu potřebovala, pak by se mohla směle řadit mezi německé špičky typu Místo činu.
A abych nezapomněl, Alexe - alespoň dle tohoto dílu, hodnotím velmi kladně.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Prosím, mohl by ho někdo nahrát na ulož.to. Moc prosím, díl jsem neviděl a chtěl bych ho zhlédnout.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Tak tento díl se opravdu povedl, napínavý od začátku do konce Smile Je fajn, že Andrejka poznala, že do problémů ji nemusí nutně dostat Semirova práce, jak si nejdřív myslela...navíc skvělé herecké výkony, Carina snad ještě nikdy takhle nehrála, zírala jsem s otevřenou pusou Very Happy hezký bylo i jak Andrea uznala, že Semir má vlastně pravdu, že se nezachovala úplně férově - snad první její plus po dlouhé době Smile

Alex se mi začíná jako parťák líbit (i když po Benovi se mi asi bude stýskat ještě dlouho) Very Happy

No já hodnotím 1* Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Spolu s dílem 1983 asi dvě nejlepší epizody 2 poloviny 18 série. Přestřelka s Alexem neměla chybu. za 1 Wink


Alex Brandt in action

https://www.youtube.com/watch?v=TsrfUazm3Zw
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Skvělý akční díl plný napětí. Tak to má být, jsem zvědavý co bude dále s tou historii i Alexovi. Jednička.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Rodinná oslava (Familienfest)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma