AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
100%
 100%  [ 5 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

1983 (1983)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky :



zdroj :
http://rtl-now.rtl.de/


Popis epizody :



PAST slaví 30. výročí založení , na oslavě je nejlepší nálada, ale v tu chvíli dostává Semir telefonické volání od své přítelkyně z mládí Siny, která je jak se zdá, je ve velikém nebezpečí.. Když se s ní Semir setká na odpočívadle , Sina působí extrémně vystrašeně. Ona naznačuje, že má problém , se kterým nemůže jít na policii, protože tento problém se stal již "dříve " . Sina odevzdává Semirovi obálku s fotkou Semirovy party z mládí. Právě když chce Sina Semirovi poskytnout další vysvětlení je na ni spáchán atentát a není zcela jisté, zda útok přežije. Ale tím to nekončí. Stejně jako ostatní členové Semirovy bývalé party mohou být brutálním způsobem zabiti. Někdo se chce pomstít na Semirových přátelích z mládí. Alex si také uvědomil , že motiv spočívá v Semirově minulosti . Dlouho hlídané, temné tajemství staví nového partnera před zkoušku....

Ke shlédnutí


Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)

RTL-now.rtl.de
týden zdarma ke shlédnutí
- http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php


Ke stažení:

https://webshare.cz/#/file/1p7Gm1eJGt/afc11-18x12-1983-avi

Hudba v dílu :
--

Datum premiéry:

čtvrtek 24. 04. 2014, 20:15 na RTL


Sledovanost epizody :

3,37 ml
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
A je konec velké lásky Andrey a Semira. Epizoda byla ze začátku pořádně akční a nebyla až tak nudná než minulá ale i tak bych tu našel pár nedořešených chyb jako Semir tu havárku a mále se utopil a pak ještě on sám skákal do vody a zachraňoval. To už trochu přehánějí. Tyto díly kde má Semir známých pouze na jeden díl a pak v seriálu již nejsou už také ně jsou zajímavé. Samozřejmě policisté jako zrádci to se dalo čekat hned od začátku. Alespoň si v Kobře zavzpomínali s fotek na staré časy. Dnes výmimočne za 1 -, to minus pro ten rozvod s Andy a Semirem.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Alespoň si v Kobře zavzpomínali s fotek na staré časy


Jakým způsobem a na koho vzpomínali? Tohle upoutalo mou pozornost...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
janbohac jen ve videu na pár sekund. Byl tam Hotte,Tom,Andre,Andrea,Engelhardtová ale to fakt jen na pár sekund,díl je už online tak se podívej Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Parádní díl, všechny záběry do detailu odpovídající době. I Semir si byl podobnej... Jen si to malinko protiřečí, protože v epizodě Tank na scestí říkal Semir, že jakmile přišel do Německa, poslali ho rovnou na vojnu. A tady se patnáctiletej prohání s partou kamarádů.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Viděla jsem jen útržky, protože mě nalákal ten rozvod (co si budeme nalhávat, že).

Úvod, útržek na téma "pro DP vždycky pracovala silniční čuňata, vždy za všech okolností", byl skvělý, stejně jako promítačka fotek doprovázená dobře zahranými emocemi. Ten Harty tam a všude fakt blbě vypadající Semir Laughing

Ale pak? OMG, OMG? co měl jako být ten ZPOMALENÝ ZÁBĚR na andreu? XD XD jsme, sakra, v Rosamundě, nebo co? XD
A co byl ten závěrečný zpomalený záběr? XD

Semir je ubožák.
Naprostý, NAPROSTÝ ubožák.
Ještě bych chápala, kdyby se ta nanynka zamilovala jinde, oznámila mu to a odešla - kdyby o ni pořád usiloval, a třeba ji vzal zpět, až by jí to nevyšlo.
Ale ona z něj udělá paroháče tím pro něj nejtrapnějším způsobem, naprostého idiota, na čas mu odveze děcka, ve všech epizodách, ze kterých jsem viděla alespoň kousky, se k němu - ač mu zahnula ona - chová jako ke kusu výkalu, ne jako k bývalému partnerovi, se kterým má (údajně, být Semir, tak to se zřetelem na její dobrodružné sklony nechám prozkoumat) - a ON - ZA - NÍ - POŘÁD - DOLEJZÁ!
Hnusný ubohý podpantoflák XD

Jinak si myslím, že se pořád dají dohromady, docela dost tomu nasvědčuje (včetně toho dnešního obrečeného konce).
Jen mi, prosím vás, někdo vysvětlete, jak tomu někdo může fandit Laughing

Pokud andrea přileze zpátky, bude jedině jasné, že tím, že tomu pitomci vytýkala nebezpečí jeho práce, na něj jen ZBABĚLE a UBOZE svalovala vinu a odpovědnost za to, že se ona rozhodla vymetat cizí postel Very Happy
Tím jasně ukáže, že je hyper sobecká a hnusná mrcha.
A mají fandové jásat nad tím, že je ten hlupáček zpátky s mrchou, která mu tohle provedla? XD
Jestli budou ve finále spolu, pak Semir vstoupí do dějin jako ten nejsubmisivnější chlap v historii seriálů - tohle totiž není žádná láska ani oddanost, tohle je "třeba se mi vykálej na hlavu, já to pokorně přijmu, nevadí. Prosím, ještě mě šlehni bičem - jo a až si půjdeš zase zadovádět za Robertem, nechcete něco upéci? Abyste pak v posteli neměli hlad. Něco rychlýho bych vám připravil". Mně se takoví lidé hnusí...

(P.S.: chudáci haranti, jestli jim andrea kvůli svým zálbám každou chvíli vysvětluje, kdo je právě dneska jejich tatínek Laughing)

Musím říci, že být Atalayem, tak po přečtení scénáře pláču XD

Fakt by mě zajímalo, jestli scénáristi mohou najít cestu, jak je dát dohromady (protože dají Razz), aniž by byl Semir za největšího submisivního tupce na světě.


P.P.S.: ANO, vím, že je to jen seriál, ale s postavami Semira a nány pracuji třeba i já ve svých povídkách a docela mě to zajímá. U mě jsou taky rozvedeni, ale vždy se k sobě chovali hezky a i ten rozvod byl výsledek domluvy a ne toho, že by jeden skotačil jinde. Fakt nevím, kde je tady prostor na to, aby ti dva mohli být spolu a Semir z toho nevyšel jako hlupák, zato andrea jako dámička, která si prostě odskočila k jinému, zachovala se k bývalému jako totální lidská zrůda, načež se rozhodla změnit názor a vrátila se zpátky k partnerovi, který tohle všechno promine a bez problému ji přijme. Chrm.

P.P.P.S.: tentokrát Gogovi gratuluji, screenshotem hezky vystihl celý vztah subík semir/paní andrea - http://cobra11-fanpage.blog.cz/1404/erdogan-atalay-semir-gerkhan-poskozeni-lakem-lackschaden-2014 (druhá fotka) Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Je to jen seriál ...ale... já vám nevím .... mne to čím dál tím více prudí.

Jak on ji ještě podal u toho rozvodu propisovačku :O Very Happy tož to už jsem vůbec nepobrala Very Happy Jééééééje, místo aby to byla KOBRA, tak je to uplakaný, dojemný, věčně uslzený románek o blbce a trumpetkovi Very Happy XD

No, poslední dobou se koukám na díly na rtl-now a říkám si ... kdy už to skončí? :O

Nějak mne to nezaujalo, Keifer je výborný herec a hraje fakt dobře .... ale nějak už mne ta kobra spíše nudí:/
A battle mezi trumpetkou a blbkou ... to už je fááááák dooost ohrané ... pánové a dámy, hoďte tam něco zajímavějšího. Wink

I když ty flashbacky byly fakt super nápad Wink Mám ráda díly, kde je Semir v ohrožení, ale jsou chvíle, kdy už ani to neupoutá moji pozornost. Zvláště, je - li tam plno zbytečných rádoby uměleckých nicneříkajících "superzáběrů" ... Wink


Docela slabota.



Wink

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ono je to osobní téma, hlavně když se táhne více epizodami, fakt super, ale proč by měl někdo tomu troubovi fandit, když se k němu zachovala tak hnusně?
Kdo na světě by chtěl být s člověkem, který s ním zacházel tak hrozně?
Oni spolu nakonec budou, bohužel - ale když už se tam snaží o nějakou reálnou linku, tak se nevyhnou srovnání s reálným světem. I kdyby ale člověk získal partnera, který mu takhle ublížil, zpátky, dokázal by být ve skutečnosti šťastný?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Na tom konci mi přišlo, že Andrea se moc rozvést nechce, měla docela radost, že jí ta tužka nepíše. Semira naprosto chápu, že jí podal jinou - být v jeho situaci - klidně kvůli ní vyloupim papírnictví.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
andrea pořád neví, s kým spát, jestli s Frantou, nebo s Pepou. Jenže už je jí 50, ne pouhých 16 - a možná si mohla rozmyslet, zda do své nestálosti mít děcka.

Být Semirem, tak si třeba i nabodnu žílu, jen aby to měla čím podepsat XD
Jenže on je subík Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Však říkám, Woxy, to už je ohrané, trapné, nikam nevedoucí a pitomé. andrea je trubka, to víme všici.....semir submisivní trubka číslo dvě Very Happy Tož, kobra jak.....řemen Sad

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo no to je ta nová éra,co nám slíbili Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
(pozor, spoiler)

Díl se mi líbil, 1 Smile.
Velmi povedené bylo využití fotek z minulých sérií Kobry, kde se mihli i ti, kteří už v AFC nehrají.
Měla jsem pocit, že se zas dívám na jeden ze starších dílů, kdy se tam promítá něco z osobního života hlavních postav a hlavní postava je v tom namočená víc, než je zdrávo.
Nad scénou, kde je Semir pod vodou a Alex se nemohoucně válí na podlaze, jsem chrochtala blahem. Konečně zas nějaké ty emoce, kdy se jeden parťák strachuje o druhého. A ten záběr, jak Semir odchází, wa wa wa. Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Tak jsme se dozvěděli, proč je to právě "Kobra 11" - Alexova poznámka o 11 centimetrech pobavila Very Happy

Pohled do minulosti dálniční policie byl také zajímavý Smile

Netuším, jak Semir přežil tu nehodu na začátku, ale Semir asi přežije vážně všechno Very Happy

No a nakonec rozvod Semira a Andrey - Semir bez problémů podepsal a Andrejka řiká něco o tom, že možná bude litovat a nechce se jí do toho? Na to holčička měla ale myslet, když lezla do jiné postele...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Díl se mi líbil, zase minulost o Semirovi - a to už sem myslel, že víme vše Very Happy Vznik Kobry 11 byl taky zajímavý Smile
Avšak Kobra 11 už bylo oddělení, kde Semir nebyl - Bomby na 92km přece. No to je jedno, asi na to v RTL zapomněli.

Zápletka byla dobrá, aji sem čekal, že vraždí ten Ali nebo policajti. Trochu mě už štvou ty záběry s Turkama - takových je plný Přivoz Very Happy
Jednička.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
1983 (1983)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma