AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
52%
 52%  [ 18 ]
2
29%
 29%  [ 10 ]
3
11%
 11%  [ 4 ]
4
5%
 5%  [ 2 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 34

Žít a nechat žít (Leben und leben lassen)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tak tento dil me moc nezaujal. Malinko jsem se i nudil. Uvodni akce se mi libila, uprostred uz moc ne a ten zaver s vrtulnikem do Cobry11 podle me az tak nepatri. Bohuzel tam chybel Semir, na druhou stranu se tam vyrazneji objevili Hote s Dieterem a sefovou.

Dnes budu hlasovat trochu prisneji, davam za 3, protoze proti ostatnim epizodam to ted bylo lehce pod prumerem.

Tento dil take muzete videt zde: http://rtl-now.rtl.de/cobra_player.php?film_id=4655

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Souhlasím s Alešem ... včerejší epizoda byla taková ... jak ... nic moc ... první akce good, další Benz na kaši. Cobra bez Semira to je jako auto bez volantu ... bohužel no. Ten malej prďola dělá ten seriál tak dobrým. Cool

Ale děj opravdu nic extra .... Aleš hodnotil opravdu přísně ale ono nic jiného nezbývá no ... ale já budu o něco lepší ... teda jen na pohled .... dávám alibisticky 2- ...... to je jak by řekl náš profesor na technologii:"Dvě mínus to je 2,45 ... a aby se to líp počítalo, tak to zaokrouhlíme při počítání průměru na 3."

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj akce, akce a zase akce, co na to říct, příběh nic moc, taky mi tam chyběl Semir, Gedeona nemám ráda, taky za 3, kluci mají pravdu, bez Semíra není Kobra Kobrou. Mějte se,ahoj. Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Prima začátek,nudný střed a něco málo oživujícího na konec takže za 2.Mimochodem Gedeon je podle mého nejlepší semiruv partak.Cobra 11 s ním má více akčnosti kterou poslední dvě řady postrádali.Škoda že odejde.Jediny Keller se mu mohl rovnat v akcnich scenach
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Komentovala jsem průběžně...

Tak akcička na začátku dobrá: trik s plechovkou byl úža Laughing Ale potvrdilo se mi, že vibrační vyzvánění je lepší než normální Very Happy Rozbíjení skel efektivní, ale skok před autem... kapku přehnané Very Happy Ani ruku si nezlomil a to dopadl tak tvrdě Very Happy
Při bouračce se mi vybavila D1, bleh Laughing Laughing
Hotte a Dieter zaparkovali dost luxusně, cha cha Laughing
"Ano Hartmutte?" Jíííííík! Je tam, bude tam!!! Laughing Laughing Embarassed Chjo, proč jen mu nerozumím XD Very Happy
"Herzberger, dálniční policie, můj kolega Ritter..." Hotte to vzal hezky do rukou Laughing
A ty fotky když našel Laughing Laughing To mu asi pěkně zamotalo paličku Laughing
Skok na dodávce či co to vlastně bylo byl super Very Happy Very Happy Very Happy Stejně jako když ho chtěli probodnout Very Happy
Hartmutt podruhé! Jéééé Embarassed
Uch, pointa mne rozbila... to tu ještě opravdu nebylo Shocked Zdá se mi to divné... už neví, co by si vymysleli Laughing Laughing
Prý muž z Francie, to určitě... chudák klučina Sad A chuděra Janine Very Happy Very HappyPřiletí za bráškou a ani si ho neužije Very Happy A ještě taký hrozný zážitek... Very Happy Very Happy Very Happy
Fuj, v jednu chvíli jsem se lekla, že už mají na autech modré pruhy místo zelených Shocked Ještěže se mi to jen zdálo...
A akce s helikoptérou: jo, tohle už vážně vidím Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy vtipné Very Happy Very Happy

Nu, podtrženo sečteno, pěkná dvojka Laughing Co mne překvapilo bylo, že mi tam ani moc nechyběl Semir: asi jsem pořád ještě zvyklá na samotinkého Gedeona z Rexe, tak jsem si to ani neuvědomila. Ale přístě bych tam žolíka zase ráda viděla Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Úvodní akce byla super. Líbilo se mi to nové Porche a co sním vyvedli Smile . Ale hlasovat nemohu ještě.

A nemáte tu zmatek? Když dám 12 řadu na RTL webu tak tam jsou díly i dole. Infark atd. Jakto že ty tady nejsou?

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Infakt apod. patří spíš do 11.série, a to nejen podle nás, ale i některých stránek, televizí...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Hele, váš asi nejvíc štvalo, to že tam nebyl Semir Laughing , protože si nemůžu vysvětlit 3, 4 za tak úžu akční díl.No jo díly s Ritterem mají štávu...Bude mi strašně chybět Crying or Very sad P.s.:Ritteruv skok s MB, jsem pochopil jako skrytou reklamu:"Naše auta MB zrychlí z nuly na 100 za méně než mrknete okem" Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ArsEN


Založen: 09. 02. 2008
Příspěvky: 5
Odpovědět s citátem
jak už tu bylo řečeno, příběh v tomto díle opravdu nestál za moc, a tak musím dát 3.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Mě se díl docela líbil, to že tam nebyl semir beru jako změnu, jinak sem tentokrát docela rozumněl a děj pochopil.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Dnes byl tento dil v premiere na Markize a ja konecne pochopil dej.

Vyklubal se z toho zajimavy dil, kazdopadne musim potvrdit sve puvodni tvrzeni.

Novejsi epizody jsou na tak vysoke urovni, ze ted musim nechat 3 Wink

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Je to zaujímavé,ale tentokrát s Vami ani trochu nesúhlasím.
Podľa môjho názoru jedna z najlepších častí Cobry 11 vôbec.
Myslím hlavne obsah,ktorý bol vynikajúci a originálny.A trošku aj smutný,osud chlapca si vieme predstaviť.
Že tam nebol Semir? Hoci ešte v žiadnej časti Cobry 11 celkom nechýbal ( vždy sa objavil aspoň na chvíľku),tentokrát to bolo super aj bez neho.Aspoň viac vynikli Hotte a Dieter.Aj tak tam išlo o Chrisa a jeho sestru.
Akcie nemali chybu,luxusná nehoda Chrisovho C-čka,jednoduchý,ale pekný let dodávky Iveco a dramatická akcia na konci.Jednoducho,naháňačky na pristávacej dráhe sú vždy úžasné.

Zaujímalo by ma,prečo si myslíte,že obsah tejto časti bol oveľa horší než časti Exodus.Tam išlo o čisto firemné,ťažko zrozumiťeľné veci.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Tak včera som videla po dlhšom čase Kobru Very Happy , lebo vôbec ju nestíham.

Takže mne sa diel celkom páčil i keď som už videla lepšie.
Niektoré scény mi tam moc nešli, ale iné boli zase dobré.

Takže ja to hodnotím asi tak za 2.

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
To Speed.:Také nechápu nízké hodnocení pro tento díl.Vcelku smutný a propracovaný děj, který mi připomněl "hlubší" význam dílů do 4. série.Prostě "Jeden musí zemřít, aby žil druhý." P.s.:Kluka jsem oplakal Crying or Very sad

Osobně tento díl považuji za nejlepší z 12. série
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Bolo to celkom O.K.Zdá sa mi že tu ešte také dačo nebolo:implantácia srdca hlavného hrdinu... Laughing a zdal sa mi dosť emotívny...chudák chlapec...Sad
Ale dej sa z časti opakoval:Chris mal sestru-Tom mal sestru,obidve boli mladšie,a tak isto obidve uniesli... Confused hmm
Aj ked bez Semira ,ale celkom to ušlo...takže 1.

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tom měl sestru? Teď si nijak nevspomenu Sad , jaký to je díl prosímtě?

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Hmm hehe to si zase ja nespomeniem Confused ale volala sa Ndja(nejako takto myslím)....prepáč veľmi ma to mrzí... Laughing Confused Sad

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Cobra napsal:
Tom měl sestru? Teď si nijak nevspomenu Sad , jaký to je díl prosímtě?


Bola to 5. séria,časť s tým mafiánom Lorenzom.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Epizoda, kde byla Kranichova sestra Nadja se jmenuje Těžká volba, obsah najdete na těchto stránkách pod rubrikou epizody

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
"Doufam, ze ta sedacka nebyla moc draha" Very Happy

Tak ani napotreti jsem tomuto dilu moc neprisel na chut Confused Stale souhlasim se svym puvodnim tvrzenim. Prislo mi to jako Ordinace na dalnici, nebo Dr. Hanz Laughing

Nejzajimavejsi byla Chrisova minulost a s tim spojena jeho sestra.

Priste bude moc zajimavy dil Exclamation

Brzy vlozim odkazy ke stazeni Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Když jsem pochopil děj tak ten díl neni zas tak špatný.

Semir zde chybí vůbec poprvé v celém dílu od svých začátků! (když vynecháme tým 2)
Akce tu byla dobrá a bylo to i trochu smutný. Bohužel 2 srdce nemáme...

1

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Fantastický díl, skoro filmový zazitek. Prekvapive Semir vubec nechybel.Skoda jen, ze pribeh patri k tem smutnym jinak za jasnou 1* Smile (dvojka z minula u me neplati Smile )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Pravda, 2 srdce nemáme. A to že Semir chyběl, tak není divu, každý musí mít někdy dovolenou. Akce skvělý a děj. Dávám 1.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
Tak tedy je pravda, že translantace srdce tady ještě nebyla
zajímavý námět, ale mě z podobných témat dosti mrazí Razz
nemám ráda operace a nelegální kšefty s orgánama jsou hrozný

jinak akce super, teda Tom měl sestru, Chris má sestru, Ben bude mít sestru, a Semir nic?
jo docela mi tam semir chyběl,ale hotte taky nebyl špatněj Very Happy
pěkné byla scénka s zaparkováným policejním autem Laughing
taky pozastavení se nad účtem: 28 euro? Laughing
taky rozstřílení Chrisova bytu: Doufám, že ta sedačka nebyla příliš drahá Laughing

docela zajímavé bylo, že když chtěli tak moc dostat chrisovo srdce tak na něj furt střílili ve snaze ho zabít nebo ho shodit z auto Confused
i když na transpaltaci není člověk už mezi živími Confused

taky byla dobrá akce se hřebíky Laughing
a vystupujem Laughing

konec s helikoptérou, byl dost napínavý a výborný
a konec s chapcovou matkou (dobře jí tak)
je sice pravda, že matky udělájí pro své děti cokoliv, ale všechno má své meze Confused
a chrisovo: kéž bych měl dvě srdce Crying or Very sad
to bylo pěkný Crying or Very sad

i přes to všechno musím dát za 2
za prvé kvůli semirovi a za druhé, protože tohle téma moc nemusím

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Dějově to bylo celkem hodně zaplněné, akce, nějaká sem tam hláška, ale pořád mi tam něco chybělo.
Netuším co, ale prostě, aspoň z mého pohledu, mě to moc nezaujalo.

Jinak to bylo dobré, ale stejně mě to neodradí a dám za 2

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Škoda, že Semir chyběl, na tuhle sérii by měli šetřit, protože má pouze 11 epizod. myslím si, že to už přehánějí, protože 3 epizody bez jednoho hlavního hrdiny a to ještě nejsme u konce. Sad Trochu to vylepšil Herzeberger. Smile

Začátek se jim povedl. Mercedes to schytal a i Cayenne. A ta Herzebergerova hláška k tomu Laughing Laughing

Zápletka byla teda dost taková ne moc realistická a to je velký +, protože takové téma se nevidí moc ani v nějakých amerických kriminálkách.

No ovšem asi můžete posoudit, že dávám hodně dobrou známku 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Díl už jsem jednou hodnotil, teď se mi ale líbil více než minule, jen měli trochu rozvést celý ten případ...

1-

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
žit a nechat žít
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Wink Ahojky díl by docela dobrý Smile Semir mě tam velice moc chyběl Exclamation Jak už většina lidí naposao Kobra bez Semira není kobrou prostě Semir mi tam ohromě moc zapadá .Jinak abych se vrátila k dílu dyl byl dobrý akce dobrý ale co jsem nepochoúpila byl děj ! Cool
Tak se mějte hezky Katrina Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
zuzik


Založen: 28. 08. 2008
Příspěvky: 30
Odpovědět s citátem
Zdarec díl se mi moc nelibil Confused jak uz tady mnohokrat padlo bez Semirka to neni Kobra Exclamation Dej byl zajimavy ale Semir tam chyběl.
Tak se mejte ahoj
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Dobrý díl, Nova zase zblbla dabing, dvakrát: na začátku pozdě dali slogan (Jejich revírem...) a na konci dílu, když de Chris s Janin bylo ticho, ve skutečnosti mu Janin říkala, že dnešní večeři zaplatí ona Smile

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dabing
Jeaany


Založen: 15. 12. 2008
Příspěvky: 9
Odpovědět s citátem
Už jsem si kolikrát toho všimla že v německém originále říkají něco jíného a pak se schválně soustředím na český dabing, a můžu vám říct, že někdy to je děs. Zrovně mě další příklad nenapadá, ale když si vzpomenu tak ho sem ještě písnu. Toho Chisse a Janin jsem si v pondělí všimla a dokonce moje ségra taky...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Divím se tomu, že si tento díl vysloužil takovou kritiku, jan jej hodnotím jen kladně. A nejspíš bude lepší, když jej neporovnám s Exodusem, poněvadž nejlepší sola předvaděl stejně Tom.Smile A taky jsem si až dokonce myslel, že možným dárcem bude ten doktor, jenže z toho způsobil plamen popel. Myslím, že to by byl naprosto ideální závěr: Chris se svojí sestrou odchází na večeři a chlapec by našel dárce v podobě jednoho z mrtvých zločinců. Díl si zaslouží nejvyšší možné ohodnocení.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lucy Potter


Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 39
Odpovědět s citátem
zajímavý díl,docela se mi líbil dávám 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tinaa


Založen: 17. 02. 2009
Příspěvky: 25
Odpovědět s citátem
mě se teda ten díl líbil.. Smile dávám za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Tak to mě se díl moc moc líbil, to že tam nebyl Semir, to mi ani nevadilo. V tomhle díle mi nechyběl a díky napínavému ději člověk ani neměl čas přemýšlet, kde je vůbec Semir =o)).

Sice díl postrádal hlášky, ale měl něco do sebe, něčím mě zaujal, že jsem ochotná i toto odpustit.

Moje hodnocení = 1* Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
no kobra 11 bez Semira je pre mňa asi jako rezeň bez zemiakového šalátu ..takže 3 Confused

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Semir mi tam chyběl - jinač to byl skvělý díl i příběh - mi taky bylo líto toho kluka nemocnýho - takže 1 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
To jsou mně věci... o "dodávce zboží" se v Kobře mluví pořád, ale tentokrát to zboží tedy opravdu stálo za to.

Mně se tenhle díl moc nelíbil, ale objektivně vzato myslím, že byl dost dobrý. Dávám za 2.

Hotte jako psychologický poradce a zároveň akční hrdina Very Happy Bez Chrise se normálně obejdu, ale tady mně imponoval. Semir mně ze začátku nechyběl, ale ke konci už trochu ano. Janine mně strašně lezla na nervy, jak Chrisovi nevěřila. Já jsem zažila něco podobného jako ona a tehdy v nemocnici jsem se z toho mohla zjevit, ale kdyby mně teď dotyčná osoba řekla, že nezavolala proto, že měla akci jako tajný agent, jakkoliv je to nepravděpodobné, tak bych to okamžitě vzala.

Pobavilo mě Bonrathovo "Deset let jsi lhal a všichni byli spokojení. Teď říkáš pravdu a máš to."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tento díl je podle mě stokrát lepší než Exodus se Semirem. Erdogan vystupuje v kobře už dlouho tak proč by nemohl mít absenci? Na 12.řadu se už koukám hlavně kvůli Chrisovi, ale nic proti Erdoganovy- on je taky super a už kobru zvládá pěkně dlouho. A máma toho dítěte by si zasloužila alespon doživotí- to i Andrea je stokrát lepší (a to jí nemám moc rád) než tahle ženská. Takže díl za lepší dvojku- pěkně to zavařila ta máma toho dítěte.Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
Já tenhle díl viděla podruhé, ale prvně jsem ho neviděla celý, včera v noci ho dávala FANDA jako opakování 12 série. Zápletka dobrá i když opravdu trochu sci-fi, konec byl opravdu smutný,

Jen opravdu škoda absence Semira, já si také bez něj tu Kobru nedokážu představit, dává tomu šťávu, kdyby skončil, tak Kobra skončí, ale samozřejmě je mi jasné, že každý si potřebuje někdy odpočinout,
takže tenhle díl byla sólovka pro Chrise... Dobré hlášky a taky mimochodem zase ukázková šrotovačka na auta.

A ví se kdo hrál toho chirurga, co chtěl zabit nejdřív Chrise a pak tu jeho sestru? Někdo známý nebo někdo o kom budu slyšet porpvé.

Sečteno podrženo: Super akce a slušná zápletka, dost vyjmečná... Wink Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Žít a nechat žít (Leben und leben lassen)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma