AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Jak jdou ty epizody chronologicky za sebou? 20. řada, viz TV Fanda. Lze brát jako směrodatný, to z české wikipedie? Ale máte někde uvedený, že nějaké dva díly nyní na Fandovi letos nebudou. To je určo škoda.

Takže správně jde první půlka 20. řady následovně:

Kobra 11 – 20x01 – Krevní msta – 1. část
Kobra 11 – 20x02 – Krevní msta – 2. část
Kobra 11 – 20x03 – Krvavé peníze
Kobra 11 – 20x04 – Vzpoura
Kobra 11 – 20x05 – Tisícerá smrt
Kobra 11 – 20x06 – Duel v pustině
Kobra 11 – 20x07 – Vesmír
Kobra 11 – 20x08 – Ukradené životy
Kobra 11 – 20x09 – Bojovnice
Kobra 11 – 20x10 – Hra s větrem

Výčet v létě 2016 vysílaných dílů z 20. série Kobry 11, v nichž ještě hrál Alex. Ukradené životy a Bojovnice vůbec nevysílali, jak tu bylo na fóru již dříve avizováno. Ale chronologicky to vůbec nedává smysl, myslím. Jak končila Větrná hra, znamená to, že to byl poslední díl s Alexem. I podle data vysílání na RTL. Dále jsem si všiml, že postava Jenny Dorn neměla v těchto dílech nijak moc prostoru, až na ten Duel v pustině. Takže kompenzací je ten díl Ukradené životy, který jí je celý věnován. Ale TV Fanda to přesto nevysílal Sad Jde tu o to, že druhá půlka 19. řady byla zcela s Jenny, což mi prostě sedlo. No, doufám, že se těch dvou dílů dočkám. A název Větrná harfa mi taky nesedí, vím, jak to bylo myšleno, ale vztahovaly se na to scény nejen ze vzpomínek, ale i ze současnosti. Tudíž Větrná hra, Hra s větrem zní líp.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Od 4 února dochází k změně názvu a stanice TV FANDA je po 4 února po novém jako Nova Action

http://tn.nova.cz/clanek/nova-v-novem-nazvy-stanic-se-zmeni-budou-prehlednejsi.html
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alexis11


Založen: 20. 09. 2015
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
[quote="PavelU"]Jak jdou ty epizody chronologicky za sebou? 20. řada, viz TV Fanda. Lze brát jako směrodatný, to z české wikipedie? Ale máte někde uvedený, že nějaké dva díly nyní na Fandovi letos nebudou. To je určo škoda.
....

no já to mám taky trochu jinak, je v tom pěknej čurbes a i na Slovensku to mají jinak, škoda že jsem si to nenatočila z tv
tzn. že tv fanda už nefunguje? nekoukám na tv totiž
a chápu to správně, že v Čechách nadabované byly odvysílané jen díly do konce 1. 1/2 20. řady? díky

jo a chybí mi Bojovnice a Hra s větrem/Větrná harfa
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Alexis11 Bojovnice a Ukradené životy je 1 a 2 díl 21 řady a pak hned budou díly s Paulem nevím proč to RTL tak vypustila do evropy ale všude to tak je 21 řada bude tohle větrná harfa byla jako poslední díl 20 řady

tohle bude 21 ŕada celkem 18 epizod

https://www.globalscreen.de/television.fiction.series/content/list?clear_filter=true&content_type=Content%3A%3AProgramme&pg=1031020
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Mr.Gogo napsal:
Alexis11 Bojovnice a Ukradené životy je 1 a 2 díl 21 řady a pak hned budou díly s Paulem nevím proť to RTL tak vypustila do europy ale všude to tak je 21 řada bude tohle větrná harfa byla jako poslední díl 20 řady

tohle bude 21 ŕada celkem 18 epizod

https://www.globalscreen.de/television.fiction.series/content/list?clear_filter=true&content_type=Content%3A%3AProgramme&pg=1031020


Díky za info, na tyhle dvě epizody jsem fakt zvědav.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Kobra 11 se vrací v březnu na Nova Action Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Od dnes 1.3.2017 není stanice nova a její programy včetně Nova Action (stará Fanda) dostupná na Slovensku. Slováci tak už nemají možnosť dívat českou Kobru 11. Náhradou je Nova International,ta však ponouká jen vlastní tvorbu. Dále také Češi si už nepodívají kobru 11 v SK dabingu protože vypnuli v ČR zas Markízu a Dajto - náhradou je zas Markíza International,také vlastní tvorba.

Všechny další informace

Arrow http://www.radiotv.cz/p_tv/blizi-se-definitivni-vypnuti-novy-na-slovensku-i-markizy-v-cr/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
Jo, původně jsem slyšela, že měla být Kobra 11 na Nova Action bez reklam, ale samé sliby a skutek utek, reklam je tam pořád plná zadnice?! Shocked Shocked Confused Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pořád lepší než si to platit, ne? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
takhle to vypadá s novou 21 řadou Kobry 11 na nova action,takže o prázdninách žádná premiérá se nekoná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ahoj nova action oznámila že 10.srpna začne vysílat premiérovou 21 řadu Kobry 11 s novým parťákem Paulem Rennerem Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Dojde tedy i na díly Ukradené životy a Bojovnice? A díky za zprávu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
ano ty budou jako 1 a 2 díl 21 série i v italii a plsku to tak mají Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kylie


Založen: 31. 07. 2017
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
Ahoj,chtěla bych se zeptat na název dílu kdy odejde Ben...měla jsem ho nejraději a jak jsem přijdela z dovolené už tam nebyl( napodledy jsem viděla jeho nahranou smrt...nejlepší díl Smile ). Omlouvám se jestli je to nějaký blbý dotaz..... A vím że sem dvanácti letý děti nepatří Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ahoj je to Osamělé rozhodnutí (Einsame Entscheidung) http://forum.afc11.cz/viewtopic.php?t=976 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Tak jsem konečně viděl nové díly Kobry 11. Super. Ta posloupnost je ale na nic.

Jsem zvědavej na druhou polovinu 20 řady.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jakto, že dávali i pilotní díl? Jsem myslel, že Kobra bude pouze v pátek. Jak to tedy je?

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Každej den 2 diy cca 16:35 do 18.9 od 19 je už Walker Texas Ranger ale pak bude zas kobra 11 od 1 po novou 22 řadu Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
To je 3,5 měsíce Walker, pak minimálně 5 měsíců opakovaná komplet Kobra 11. Takže zbytek 21 řady a 22 řadu, dle české wiki, by měli dávat v květnu 2018.

_____________________________________________________________________________


Deset nových dílů již viděno. Dějově docela dobrý. U osmého parťáka Semira jen doufám, že už fakt poslední parťák, je mladej, jsou sehraní. Nová znělka je fajn, dobře reflektuje dnešní dobu, co má seriál za sebou, graficky perfektní.

Pustil jsem si pilot (1996), tam to bylo ještě realistické. Takže Season 1-3 si asi dám.


Ohledně nesmyslného seřazení epizod, ať už Nova, RTL či kdo, je vždy nutné dbát na dějovou návaznost v seriálu, jak jednají postavy, kdo odešel, je tam, jaká je úvodní znělka. To vše mnohé napoví, jak díly plynou za sebou.

Ukradený život, Bojovnice a Větrná harfa. Dávat v roce 2016 posledně zmíněný a nevidět ty dvoje před tím, to byla slušná podpásovka. Tento nešvar by šel snadno napravit opakováním dané série, kdy by se to správně seřadilo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
takže pro info dnes finále 21 série na nova action


Do 22.řady se dostanou epizody :
Smrt bez varování (Tod ohne Warnung)
Otcovská radost (Vaterfreuden)
Operace Midas (Operation Midas)
Riziko (Risiko)

+ celá 22 série a nová 23 série od 14.9 na RTL
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Díky za info. Takže 24 nových dílů Kobry 11 v roce 2018 na Nova Action? To je super.

A ty díly z 20 a 21 řady jsem už konečně všechny viděl, co Nova v létě 2017 vysílala. Dobrá práce.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Buďte zdrávi!

Nova Action se rozhodla dát repete od samého počátku. Momentálně už jedou 3. řadu.

Milerád se vracím do dob, kdy Semir byl bez vrásek (a rodiny), Andy rozumná, a Tomík a André na živu a ti dva talenti s Porsche věčně všude poslední. Very Happy A hlavně je to oldschool

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Pietro napsal:
Buďte zdrávi!

Nova Action se rozhodla dát repete od samého počátku. Momentálně už jedou 3. řadu.

Milerád se vracím do dob, kdy Semir byl bez vrásek (a rodiny), Andy rozumná, a Tomík a André na živu a ti dva talenti s Porsche věčně všude poslední. Very Happy A hlavně je to oldschool

Rád se dívám na staré řady, skvělý dabing množství vtípků i které vyniknou i díky němu.Epizody se drží při zemi a opravdu v rámci uvěřitelnosti je tam to co by mohla policie řešit.Šefová je šefová a né nána co málokdy podrží Simíra.Taky je tam Bonrath s Herzbergerem, který si opravdu smrt v těch nových paskvilech nezasloužili

Né jak dnes kdy co dvě epizody zachraňují svět, řeší spiknutí, terorismus, k tomu umírá plno lidí.Z kobry s stal kdejaký novodobý americký seriál, není to ta kobra co byla.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
A pojedou až do nové 22 série Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Takže nová řada bude někdy v létě?

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Odhadem by měli nové díly začít dávat nejdříve v září 2018. A měly by to být komplet epizody, které v Německu běžely loni.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Tak kobra na nova action přešla zlatou éru seriálu a já zjišťuji že opravdu od té 10 série už nemá moc co nabídnout.

Bohužel se to nehodí ani jako kulisa, protože děje jsou natolik překombinované že to člověk neutáhne.


Máte podobný pocit?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Tak již 16 řada momentálně na Nova Action. Jedna série týdně, to dává ten začátek září. To by už mohly být ty slíbené premiérové díly konečně i v CZ, pokud se něco nepokazí a Nova to nestopne.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
pojedou až do nové 22 série Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Premiéra 22. řady bude v pátek 7.9. V 16:30. Budou dva díly po sobě.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Zdravím.Jsem tu novej, taky fanda tohoto seriálu. K novým epizodám: NA začne vysílat, jak bylo psáno, od 7.9 až do 22.9 vždy od 16.30(45) v premiéře celou XXII (11 epizod) a taky XXIII sérii (19 epizod), celkem 31 epizod. Když jsem objevil info o XXIII sérii byl jsem překvapen. Letos v dubnu vysílala polská TV Puls jenom XXII sérii.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Jj, info máte správně. Tento pátek odpoledne na Nova Action.

Edit: Neděle - 23. 9. 2018 - 08:06 Hod.

Tak všech 31 nových dílů Kobry 11 viděno. Super počin od Novy. Nejhorší epizody Na východ od ráje, Školní výlet. Nejlepší epizody Den blbec, Hackerka a Slepá svědkyně.

Na české wiki mají sice série seřazené správně, ale datum vysílání první a poslední epizody v Česku ne. První díl 22 Série byl vysílán 12. 9. 2018 a poslední 22. 9. 2018. Oni to na wiki berou dle číslování Novy, ale ty díly ve skutečnosti na wiki spadají do jinačího značení a to vede k tomu nesprávnému údaji o datu vysílání první a poslední epizody z dané řady.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Všiml jsem si jak Nova označuje série:

XXI.serie (18 epizod) běžela od 29.8 do 6.9

XXII.serie Jenseit von Eden až Überleben (14 epizod 7.9-12.9)

XXIII.serie Hooray for Bollywood až Klassenfahrt (7 epizod 19.9-22.9) přičemž těchto 7 epizod patří do XXII.serie.

RTL vysílá od 13.9 XXIII.sérii

Když jsem sem dal odkaz na německou wiki tak se nezobrazil můj příspěvek.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
VITEK2442: V Německu je seriál dělen na půlroční úseky. Následně se vezme celek dvou polovin (podzim a jaro), které poté mezinárodně tvoří danou řadu. Např. 15. řada, 22. a tak. Ale zmatky v číslování způsobuje i to, že v posledních letech byl pro některý z půlroků navýšen počet epizod. Takže místo 14 až 16 dílů jich je nyní třeba 19 až 20. No, a CZ/SK TV si to následně rozdělí, ale oni to spíše berou, jak jim to RTL dodá. Nejrozumnější je značení celé Kobry 11 na české wiki.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
PavleU. Seriál sama RTL neprodává, ale prostřednictvím distribuční firmy, dříve Global System v Mnichově a nyní Fremantlemedia Int. Zkus se podívat sem
https://de.m.wikipedia.org/wiki/Alarm_f%C3%BCr_Cobra_11_%E2%80%93_Die_Autobahnpolizei/Episodenliste
zde je krásně vidět rozdělění sezón,řad a čísel epizod a datumů premiér oproti české wiki. A jak jsem psal dříve, Nova si je rozděluje podle sebe. Zkus si porovnat českou wiki s německou. V české wiki v poslední sérii má autor napsány epizody označené čísly 349-351 a tyto mají podle Action concept čísla 359-361, tedy až začátek 24.série-letošní podzim.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Nevíte jestli bude cca od Března Kobra 11?Teď opakují dvakrát po sobě Walkera, tak doufám že po skončení konečně uvolní místo Kobře.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Podle mých propočtů mi vychází start Kobry od první epizody 13.4. Dosud jsme viděli na NA 336. epizod, tak se dá spočítat (14 epizod v jednom týdnu) kdy začne NA vysílat 11 epizod 23 série (asi od 10.září).
Viděli jsme na NA 354 epizod a 24.série by podle propočtů měla začít 10.3.2020 (pokud ovšem Nova něco nepřekope,jak má ve zvyku).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
VITEK2442: Díky za přesnější info. Dle německého odkazu seřazení některých epizod ve 22. sérii celkem sedí i na tu českou wiki. A jo, Nova si to dává, jak chce. Ještě jsem dle tvého odkazu ověřil Ukradený život a Bojovnice, a za nimi Větrná Harfa. Shoduje se s českým řazením. Nova ale kdysi dávala nejdříve díly Vesmír a Větrná harfa, přičemž opomenula Bojovnici a Ukradený život. Za což tedy může ta distribuční společnost, asi. Problém je, že dějově ty dva díly (Ukradený život a Bojovnice) předchází tomu, co na Nově dávali dříve. To jsem před třemi lety fakt nechápal a vadilo mi to.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Ano je to na distributorovi jaké a kolik epizod dá i s právy do prodeje. Prodej pokračování 22.série-Most wanted a další začal od loňského září. Někdy během března by to pokračování měla odvysílat polská TV Puls, tak si počkám.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andrea


Založen: 06. 12. 2018
Příspěvky: 24
Odpovědět s citátem
Jasně,proč by se Nova měla držet vysílání epizod a sérií tak jak to má bejt,když v tom může udělat takovej guláš.No ale nad autory scénáře nikdo nemá.Ti co dokážou vyplodit za krávovinu,to fakt umí snad jen oni Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
VITEK2442 napsal:
Ano je to na distributorovi jaké a kolik epizod dá i s právy do prodeje. Prodej pokračování 22.série-Most wanted a další začal od loňského září. Někdy během března by to pokračování měla odvysílat polská TV Puls, tak si počkám.

Takže polská Tv Plus začne nové díly Kobry vysílat v premiéře od 18.3.19 každý pracovní den ve 12 hod.Druhý den v 11 je opakování předchozí epizody.Ale ještě jim tam dobíhá 18. série a od 3.4 bude pokračovat 19.série.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Jak šel čas na Fandovi a Nova Action-střídání seriálů Kobra 11 a Walker,Texas Rangers (WTR):
Kobra 11 15. 3.16 - 26.11.16 do XX./15,16 Počínaje VI.sérií proběhla na Fandovi "úprava"- odstřížením originálních závěrečných titulků a jejich nahrazením "domácími".
WTR 28.11.16 - 9. 3.17
Kobra 10. 3.17 - 19. 8.17 do XXI/17,18
WTR 20. 8.17 - 1.12.17 V této době byla opakována IV.série od 15 epizody a celá V.série, také celá VIII.
WTR 2.12.17 - 29. 3.18 komplet opakování
Kobra 29. 3.18 - 21. 9.18 do XXII/19
WTR 22. 9.18 - 12. 4.19
Kobra 13. 4.19 - 18. 9.19 do XXIII/18
Kobra 19. 9.19 - 10. 3.20 do XXIV/10
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
VITEK2442 napsal:
VITEK2442 napsal:
Ano je to na distributorovi jaké a kolik epizod dá i s právy do prodeje. Prodej pokračování 22.série-Most wanted a další začal od loňského září. Někdy během března by to pokračování měla odvysílat polská TV Puls, tak si počkám.

Takže polská Tv Plus začne nové díly Kobry vysílat v premiéře od 18.3.19 každý pracovní den ve 12 hod.Druhý den v 11 je opakování předchozí epizody.Ale ještě jim tam dobíhá 18. série a od 3.4 bude pokračovat 19.série.

Také odvysílá tytéž epitody, které běží na RTL. Neodvysílá je,neobdržela svolení od RTL.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
A je problém.Tv Puls dnes neodvysílala epizodu "Shovtime für Paul" , místo ní "5 vor 12".
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
[quote="VITEK2442"]A je problém.Tv Puls dnes neodvysílala epizodu "Shovtime für Paul" , místo ní "5 vor 12". [quote]
A už asi vím proč: v epizodě jsou erotické scény-mužský striptýz a sex s ženami. Erotika se smí vysílat až po 22 hod. Jelikož televize vysílá seriál v době od 11 do 13 hod, tak by riskovala pokutu od KRRiT (polská obdoba RRTV). Počítejte s tím, že tutéž epizodu Nova a Markíza neodvysílají z těch samých důvodů.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
[quote="VITEK2442"][quote="VITEK2442"]A je problém.Tv Puls dnes neodvysílala epizodu "Shovtime für Paul" , místo ní "5 vor 12".

A už vím proč: v epizodě jsou erotické scény-mužský striptýz a sex s ženami. Erotika se smí vysílat až po 22 hod. Jelikož televize vysílá seriál v době od 11 do 13 hod, tak by riskovala pokutu od KRRiT (polská obdoba RRTV). Počítejte s tím, že tutéž epizodu Nova a Markíza neodvysílají z těch samých důvodů.

Já bych se u nás toho nebál, kolikrát zapnu fandu a tam jsou takové drasťáky že se divím že to dovolí před desátou.

Na primě je běžně erotika v Rosamunde Pilcher a i Komisař rex tím nešetří.

Polsko je puritánskè z tohoto hlediska.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Necháme se na konci září překvapit.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Takže jak jsem dříve psal tak NA začne Kobru vysílat od 13.4.19. První epizoda (pilot) v 16.40.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
VITEK2442 napsal:
Takže jak jsem dříve psal tak NA začne Kobru vysílat od 13.4.19. První epizoda (pilot) v 16.40.

Už to netrpělivě vyhlížím, prvních deset sérií si dám opět povinně Smile .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
NA začne vysílat 23.sérii už 10.září v obvyklém premiérovém čase. Otázkou zůstává, zda odvysílají třetí epizodu "Showtime für Paul".
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kobra 11 na Nova Action
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 4  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma