AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Klaun / Der Clown (Seriál, 1998-2001)
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem


Max Zander (Sven Martinek) je špičkový agent, který pracuje pro mezinárodní policejní organizaci. Bojuje proti zločinu a zastává se práv obyčejných lidí. Nahání strach zločineckým bossům, kteří si marně lámou hlavu nad tím, kdo se pod maskou klauna ukrývá. Tento muž se světem zločinu bojuje ze zásady. Zásadně inkognito...

Seriál Klaun (Der Clown) začala v roce 1997 natáčet firma Action Concept. Má to na svědomí známý německý režisér a především kaskadér Hermann Joha, který stojí také za vznikem úspěšné Kobry 11. Aby se Klaun stal populárním, někteří herci z Kobry 11, jmenovitě André Fux (Mark Keller) a Semir Gerkhan (Erdogan Atalay) se objevili v několika epizodách tohoto seriálu. Seriál Klaun vypráví o policistovi ze speciální jednotky, kterému zavraždí nejlepšího kamaráda. Pachatelé unikají spravedlnosti, a tak se Max rozhodne viníky najít a sám potrestat.

I když se v roce 2001 odchodem Diany Frank ze seriálu Klaun (její Claudia Diehlová byla v seriálu zavražděna) ukončilo natáčení, rozhodl se Sven Martinek k tomuto hrdinovi vrátit a v roce 2005 spatřil světlo světa stejnojmenný celovečerní film, který navíc poprvé režíroval Hermann Joha.

Seriál Klaun celkem tvoří jeden pilotní film + 45 epizod, které na RTL běžely v premiéře od 21. dubna 1998 do 11. října 2001.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Klaun / Der Clown / SK
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem



_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bones4ever


Založen: 05. 01. 2011
Příspěvky: 404
Bydliště: D?íve pod jménem Gogo a 10 dal?ích ...
Odpovědět s citátem
POZOR Carina Wiese (Andrea Schäfer) v dílech 7 a 8 !!!

_________________
Stránky seriálu Kobra 11 :
http://www.cobra11-fanabteilung.de/
http://www.alertecobra.info/

Moje stránka :
150 000 navstev na blogu !!
http://gogokobra11.blog.cz/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Už jsem o tom dost četl a viděl ňáké ukázky na Youtube. Ale je to dobrý seriál? Laká mě i neláká, tož nevím. Je to aspoň na úrovní Kobry? Co jsem ale viděl nehody, tak ty byly super.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Na joj family jde klaun po dlouhých letech v premiére v CZ včera byl 1 a 2 díl. Dnes v 11:40 jde repríza https://tv.seznam.cz/program/2521927 Mimochodem šepká se o návratu Klauna v roku 2018 teda jeho rebootu Wink

http://en.mediamass.net/culture/der-clown/reunion.html
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pilotní film k seriálu der clown
xtrik


Založen: 27. 11. 2018
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
Mohl by my někdo vysvětlit proč je u pilotního dílu napsáno der clown2? Jedná se opravdu o první díl?





takže sem zjistil že skutečně existuje pilotní film kde si zahrál mimo jiné i Hermann Joha
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tenhle seriál vůbec neznám. Viděl jsem jen film. Ale nehody co jsou v různých crashmixech na youtube (v místech kde se točí Kobra většinou Smile ) mi dává najevo, že tenhle seriál má o dost brutálnější a promakanější nehody než měla Kobra.

Dá se na ten seriál někde podívat česky? Vyšlo to vůbec česky celé komplet?

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xtrik


Založen: 27. 11. 2018
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
Ano myslím že to kompletně odvysílala prima ,pak je film z roku 1996 ten nevím jestli byl dáván v Česku a film z roku 2005 ten vyšel i na dvd česky
v podstatě se seriál dá přirovnat ke staré dobré kobře.Joj family zatím bohužel nedala všechny díly
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Už jsem viděl česky všechny díly, které kdy vyšly. Ale pilotní díl z roku 1996 nelze nikde nalézt. Údajně se jedná o nějakou chybu při zpracování. V tom filmu údajně Klaun zemře. Nemělo to pokračovat (pilot 2 z roku 1998, který je zde na fotce a následně seriál). Německy ani anglicky se nedá původní pilot sehnat. Zřejmě jej co nejrychleji stáhl z oběhu.

První série, včetně pilotu z roku 1998 jsou asi nejlepší části seriálu. Ale až zemře Ludowski, tak seriál ztratí hloubku a jsou tam nesmysly typu, že se celý tým dostane do středověku (Kobra hadr Very Happy ).


Škoda, že fakt nikde nejde najít ten pilot z roku 1996. Der Clown, nebo také známé jako Smrt Klauna.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Film z roku 1996
xtrik


Založen: 27. 11. 2018
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
mě se ho podařilo najít jen bohužel rusky

tam to všechno začíná Klaun


ps:zatím se mi nepodařilo sehnat celý seriál česky,ale budu shánět klidně i vhsky natočené z tv všechno to co nedávají a souvisí to s kobrou například smrt in-line.
protože vhska se dá i předělat do pc a lidi to vyhazují ale na takovou vzácnost sem zatím nenarazil.když někdo známý vyhazuje vhsky tak se v tom hned přehrabu jestli tam není něco z tohohle
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Na uložto jsem našel tento seriál pod názvem Der Clown, je tam 41 epizod (seriál má 46 epizod) a další 3 jsou zřejmě titulky k pilotní epizodě.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
xtrik: Super, děkuji. Aspoň to trochu proklikám. Já to nenašel ani německy Confused
Co se týče českých dílů, byla odvysílána kompletně první řada. Ostatní řady byly taky sice vysílány, ale některé díly úplně chybí. Celý seriál lze dodnes najít na internetu a česky ho sledovat Wink Českých dílů bylo odhadem 35.

EDIT:
Už mi dává smysl ta úvodní znělka. Ten kamarád od Maxe v tom první filmu hraje a zemře tam. Hodně zajímavé, děkuji moc za odkaz. Fakt škoda, že to nevyšlo česky.


VITEK2442: Škoda, že německy.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
derclown


Založen: 11. 08. 2020
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Tak sem koukal a našel sem to tam i Francouzky alespoň to má jednu zvukovou stopu (oproti té ruské)
a jsou tam i zbývající epizody které nejsou na uloztu bohužel také Francouzky
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Klaun / Der Clown (Seriál, 1998-2001)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma