AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Chris Ritter odchází. Proč? Jak?
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Sbohem, Chrisi, musíš jít... musíš jít, bude klid...

Ehm. Vzhledem k tomu, že se to tady v cobráckém stylu moc nehýbe a spekulace a konspiračky nám vždycky šly, házím sem toto téma. Tak co myslíte, jak odejde Chris? Bude za tím smrt? Milenka? Milenec? Nepřežije úmrtí oblíbeného papouška? Bude se stěhovat, neboť bude povýšen? Jak si myslíte, že to bude? A jak byste takovou scénu napsali Vy, kdybyste se ocitli v kůži scénáristy...? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No, dobře, Woxy... Smile Dám to sem... Jen jsi zapomněla do svého příspěvku zahrnout možnost, že uzavře registrované partnerství s Janem Tleskačem a oba, za Čunkovy peníze, vyrazí na svatební cestu na Bahamy *164*

Já nad tím přemýšlela. Jak by mohl Chris odejít, aniž by se scénáristi vyhnuli klišé se smrtí hrdiny-následného podezírání nového partnera či odchodu kvůli přítelkyni/těhotné přítelkyni/manželce/těhotné manželce/mrtvé přítelkyni či manželce Smile
Chci to zkusit ztvárnit, a tak jsem si zkusila načrtnout komiks... A během dvou dnů jsem vykutila první stranu. Vím, že to není nic extra, ale teprve se kreslit lidi, pozadí a tak vůbec (prostě KRESLIT), učím.

Tady to je... pokud hodíte očko a napíšete kritiku, budu vám moc vděčná...





(Kvůli velikosti je to tu jen jako odkaz Wink ).
http://fc02.deviantart.com/fs24/f/2007/320/6/2/Dark_future__part_1_by_Allerlei.jpg

Část druhá: http://allerlei.deviantart.com/art/Dark-future-part-2-81096296

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Sun


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Moc hezký komiks Wink
Já si myslím že ho nenechají zemřít, bylo by divné aby zemřeli dva Semirovi parťáci hned po sobě. Confused A kvůli partnerce podle mě taky ne, to tu už taky bylo. Mohl by třeba odjet zkoumat tloušťku ledu na severní pól Laughing , měl by u mě plus body že se zajímá o globální problémy lidstva...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt


Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Teda, Všel, takhle si utahovat z našeho soudruha Čunka! Od něho bychom se měli učit! Z dvaceti tisíc měsíčně uživit 6 dětí a jestě našetřit milión, milión a půl si půjčit od brášky a milión od maminky a tatínka... Laughing Laughing Laughing
Jinak teda si myslim, že Chrise zabijou...co by se s ním, párali, že? Když oddělali Toma, tak... Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Hartmutt


Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jinak ten komiks je krásnej... Smile ...myslím ale, že s tímhle měl už problémů dost... já bych to tipnul na "náhodnou" smrt nebo sebevraždu...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
uzavře registrované partnerství s Janem Tleskačem a oba, za Čunkovy peníze, vyrazí na svatební cestu na Bahamy *164 --- já hlupák! Všel, jak jsem mohla zapomenout? Embarassed Embarassed omlouvám se. Také by se Chris mohl přihlásit jako dobrovolný pracovník na vyšešení situace s nepřizpůsobovými obyvateli v Mostě a.... zááááááááááááááhadně tam zmizet....

Myslím si, že to bude jinak. Buď tedy uroní slzu nad tou Vámi prorokovanou těhotnou přítelkyní či manželkou, nebo ho povýší a on odejde na jiné pracoviště. To, myslím si, není nereálné, ještě to tam nebylo a jde o nenásilný odchod, jenž je sice absolutně bez akce a bez nápadu, ale Chrise se jím lze zbavit s čistýma rukama.

A já bych to udělala eště jinááááč! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil podle toho, co říkáte, je Chris docela drsný... a tak bych v poslední epizodě s ním nechala dojít k nějakému zločinu, který by jím otřásl natolik, že by se pustil na pátrání na vlastní pěst. A choval by se při něm natolik brutálně a zcela nepatřičně, že by ve velkém finále nejen nebyl pochválen za uvěznění pachatelů, ale sám by byl nešťastným Semirkem zatčen a poté poslán do basy, nebo skončil minimálně s podmínkou, pochopitelně bez možnosti návratu k policii. Muhahahahaha!

Hlavně aby byl odchod nějak vysvětlený, protože Richterovo vytracení se bylo trapné Smile

Komiks je super Všeli. Víš, kde jsem Ti ho chválila Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martina
Moderátor

Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
Téda, jak tak koukám, vaše fantazie fakt nezná mezí..

Já jsem asi fakt cáklá, ale mě se nedávno zdálo, nevim, proč zrovna takhle, ale je to tak. Zdálo se mi, jak jsou šéfová a Chris spolu (mimojiné jsem tam byla já a ostatní lidé z Kobry:lol: ).
Takže mi napadlo, že by se zcela nehorázně pohádali a z toho vyplynulo, že již nadále nemohou spolu pracovat. A jako správný gentleman odejde Chris od dálniční policie.. Je to šílený, já vím, ale ostatní normální návrhy už byly řečeny.

Jinak si myslím, že Chris nezemře. To by bylo na jedno oddělení policie až moc úmrtí. Nějak odejde, ale otázkou je, jak...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Sám Gedeon říkal, že zemře hrdinskou smrtí jak se na Rittera patří.
Ale samozřejmě o tomhle nerozhoduje herec sám, ale i scénaristé a tvůrci.
Jo pak by jich umřelo už dost a vypadalo by to divně, protože Semir je už proti nim nesmrtelnej, ale na druhou stranu je to pro roli komisaře nejzajímavější a nejpůsobivější odchod.
Necháme se překvapit...
Jinak pro úplný konec seriálu bych dal na chvíli dvojku Frank Stolte a Semir, že se na samej závěr zase setkaj. (no to je jen takovej blbej nápad a chtěl bych, aby to bylo ještě za dlouho) Wink

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Achjo to tam Chris moc dlouho nevydržel Sad Jen doufám, že ho nezabijou Crying or Very sad Nejlepší by bylo kdyby ho přeložili na jiné oddělení Wink Ale chudák Semir zase si shánět nového parťáka Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mohli by z toho pak udělat úplnou frašku a dát Turkovi za parťáka nějaké zvíře Cool Cool chicht, jaké asi? Hm. Semir Gerkhan a jeho mluvící delfín. Semir Gerkhan a čivava. Nebo klokan... packa by si mu vlezl do kapsy, na hlavu mu přilepil maják a vydali by se pronásledovat dálniční piráty Cool nebo bych z toho udělala něco jako Knight ridera a packa by schizofrenně mluvil se svým zvuky vydávajícím BMWéčkem Cool Cool Cool

Hm, myslím si, že tentokrát bude Ritterův odchod vážně poklidný, jak říká Rexík. Prostě přeřazení, nic dramatického... Třeba půjde na post šéfa Dálniční policie do Stuttgartu Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Woxy ako tak spomínaš, že za partnera by mohol mať niake zviera, tak čo tak Johanesa? hmmm Very Happy Very Happy Cool To už si tí dvaja aj celkom dobre rozumejú. Razz

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
No jo, ale nějak si nedovedu představit, jak se Johannes hrdinně vrhá před bezmocného Semirka, aby vlastním tělem, popřípadě zuby, zachytil vraždnou kulku Very Happy

Meh, jsem na Ritterův odchod zvědavá... mohl by se zaplést se šéfkou a raději zmizet. Nepravděpodobné, ale také možnost...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bakuska


Založen: 18. 11. 2007
Příspěvky: 4
Bydliště: Příbram
Odpovědět s citátem
Já si osobně myslím, že Chris odejde asi stejně jako Jan. Prostě najednou zmizí a nikdo to nikdy nebude řešit... Ale tohle řešení scénáristů mi přijde dost hloupé... Question Vždyť přece není problém zařadit scénu, jak onen odcházející říká, že odchází...

_________________
Enjoy your life... Enjoy Cobra 11...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Bakuska: Nemyslím si, že by Chrise nechali odejít bez vysvětlení. To už by bylo fakt hloupé, kdyby se už třetí Semirův parťák jen tak vytratil. Vždyť už nechali bez vysvětlení zmizet kromě Jana ještě taky toho prvního Semirova parťáka Wink ( teď si nevzpomenu jak se jmenoval Embarassed ) .

Wox: Jen ne Chris a šéfka Laughing To bych si fakt nedovedla představit Wink Navíc šéfová by na něj byla moc stará. To bych spíš řekla, že se dá dohromady s tou novou sekretářkou,ale doufám, že ne. Mad Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Také bych si nevsadila na zmizení bez vysvětlení: v případě, že by k tomuto kroku došlo, by AC dělal z fanoušků hlupáky...

Rexík: no právě, šéfka a Ritter dohromady Smile to by mělo za následek pěkný nesoulad a jeho Chrisův následný odchod Smile a jen ne pletky se sekretářkou! Shocked Shocked počvrté už by to bylo trapné (Semir + Regina, Semir + ------------------, Tom + Petra a Ritter + ta nová?)...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
To snad ne... Sus je mi tam sympatická, tak ať se nedá s Chrisem dohromady, prosííím Shocked

Já si myslím, že Chris udělá něco, co by neměl... tudíž že někoho zbije/zabije a neunese to odejde/bude zbaven služby/zavřou ho/zastřelí se. Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lennkaa


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
Skoda ze odchádza...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad dufam ze ho nenechajú zomriet Crying or Very sad Crying or Very sad ......inak mohol by mat nieco s tou sekretárkou Laughing Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Spíš si na Rittera vzpomene nějaký starý "kamarád" z východního bloku(Čili mu půjdou po krku bývalí agenti KGB) a tak mu preventivně změněj identitu.
Další možnost co ještě kupodivu v kobře nebyla je smrt v dopravní nehodě.(Ale smrt mu nepřeji,protože chci další díly s ním).

P.s.:Stejně zas nafasuje olovo,jak to tak u scénaristů chodí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Myslíš, že budou němečtí scénáristé kalkulovat s tím, že jejich diváci znají KGB? Laughing Laughing Laughing Laughing tomu nevěřím... Hm, no a smrt při nehodě? Mohla by být... jenže... myslím, že nakonec při bouračce nezemře, protože by taková smrt byla pro dálničního poldu poněkud... ponižující? Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
no nevim z tym ze by to psychicky nezvladol uz tam tiez bolo sice docasne ale bolo. aj ked to by bolo asik nalepsie ked uz musi odiiist aleboooooo teraz ma napadlo ked su tam prestrihy z tej jeho rodiny ze by sa vratil k rodine ale ze by mu dala zena podmienku ze by musel u policie skoncit tak on skonci a vrati sa k rodine. he a mame aj happy end Very Happy

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Lacky17: to s tím návratem (pokud to jde, neviděla jsem s chrissem ani jednu epizodu), podmíněným koncem u policie není vůbec špatný nápad! Shocked Shocked Shocked Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Tak na stranke http://www.erdogan-atalay-fanpage.de/cz/ je obsah poslednej epizody s Chrisom a myslim ze uz viem ako odide , teda aspon pre koho, ale ci to bude smrtelne tak to netusim. A objavuje sa tam aj meno Jäger, a tak sa ma tusim volat novy Semirov partak, taak uvidime, na RTL asi najskor Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evaval


Založen: 29. 02. 2008
Příspěvky: 7
Odpovědět s citátem
Přečetla jsem si ten obsah poslední epizody s Chrisem, na který sem dávala odkaz Biggi, a soudím, že Chris asi zemře. Confused Confused Doporučuju každýmu si to přečíst. Jsem docela zvědavá, jak to nakonec dopadne.
Jinak ty teorie mě docela zaujaly Very Happy Very Happy Very Happy ! Dost mě pobavily ty od Woxys Laughing Laughing Laughing
Můj nápad zní: Chris by mohl něco vyšetřovat na vlastní pěst, přitom by přeběhl na druhou stranu zákona a Semir by se ho (ač nerad) pokoušel dostat za mříže. Nakonec by mohla bejt přestřelka, při který by Semir Chrise v sebeobraně zastřelil. Všichni by truchlili, ale pak by uznali, že si to Chris přece jen zasloužil.
Tak to je moje teorie (nevim, jak moc je dobrá, nemám zrovna největší fantazii Smile Smile Smile )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martin


Založen: 27. 01. 2008
Příspěvky: 7
Odpovědět s citátem
Moje teorie je , že Chrise zabijí skorumpovaí poldové ....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
neuvěřitelná spousta nápadů Laughing
Hlavně ať zmizí rychle - a je mi jedno jak Laughing

já jsem pro únos mimozemšťany Laughing ale to jsem si spletla seriál Laughing Very Happy

smrt mi přijde hloupá, stále to samé Sad ale když to v to epizodě je........ čekala bych splíš poklidnější odchod

já bych to viděla třeba na pronásledování pachatelů (samozřejmě na na vlastní pěst) zavinil by neuvěřitelnou bouračku při které by zemřela spousta lidí, hlavně žen a dětí Laughing Very Happy Chris by se zhroutil a byl by odvolán a zavřen někam no a pak by záleželo jen na mé náladě jestli bych ho nechala trpět výčitkami svědomí či mu dovolila spáchat sebevraždu Laughing nejlépe skokem z mostu na dálnici, čímž by zavinil další ohromnou havárii.....

Třeba by mohl odejít jen tak protože byl vždycky vlk (nepříjemnej) samotář a se Semírem se ze začátku moc nemuseli tak by mohl říct že už tam s ním pracovat nechce.. a táhnout

bože jen ne další sekretářky...

Laughing Cool


_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Aby to nedopadlo jako s Frankem ten odešel jen tak z ničeho nic
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Škoda... rozhodně se na to těším Very Happy To zas budou nervy Very Happy Koukám, že se nám tu teorie pěkně rozvíjejí Laughing Laughing Laughing Pěkně a šíleně Laughing Laughing Také přispěji svou troškou do mlýna... dodělala jsem druhou stránku lehce pitomého komiksu o Chrisově odchodu Embarassed Pokud má někdo zájem se pobavit mými pokusy o kresbu, může na těchto odkazech:

Strana 1: http://allerlei.deviantart.com/art/Dark-future-part-1-69921929
Srana 2: http://allerlei.deviantart.com/art/Dark-future-part-2-81096296

Druhá strana je v lepší kvalitě (a v lepším programu... ten mi ale za devět dní končí Sad Crying or Very sad Crying or Very sad )...

Nu, doufám, že pokud někdo bude vědět JAK Chris doopravdy zmizí, tak že dá ihned vědět! Very Happy Spoiler nespoiler! Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všelko, potěšilo mě, že Tobě se tohle téma líbí *215* balzám na duši poté, co si na mě jistý člověk vylil svou blbou náladu Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Komix je skvělý, okomentuji jinde... a jinak se s Tebou shoduji, moc a moc by se mi líbilo, kdyby odešel takhle. Myslím, že by to byl hodně silný závěr - Semir stíhající svého parťáka. Sice by to bylo proti pravidlům, ale... řekla bych, že za scénu, kdy by zdrcený Packa nasazoval ledově klidnému Chrisovi pouta, by za to stála Embarassed ačkoliv bych vsadila na to, že když už by se scénáristé rozhoupali k tomu, že by byl Ritter ,,bad guy", skončil by spíše sebevraždou, třeba by to napasoval do mostu Turečkovi před očima...

Nebo se taky Chris může zamilovat do stepu a odjet na celosvětové turné s vrcholem na stepařském festivalu v afghánském Kábulu Cool Cool Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
všelko komiks je moc hezkej Laughing Laughing
jsem zvědavá jak to dopadne Wink
mě osobně by se představa jak Chrise cpou v poutech do auta moc líbila, byl by to efektivní konec, zvlášť kdyby k tomu přidali nějakou dobrou hudbu Laughing

teď trochu offtopicky Laughing Semírek na dovče je úžasný, ten klobouček nemá chybu Laughing hrozně moc se mi tam líbí
a hrozně se mi líbí spolupráce s Hártym, já pořád tvrdím že by to měli dát do kupy chlapci....
a moc hezky jsi vystihla šéfovou, njvíc mě zaujaly vlasy Laughing

Mimochodem na odchod Chrise jsem opravdu zvědavá, zajímalo by mě co originálního vymyslí Laughing Very Happy haha asi nic Laughing prostě Big Hero

pa

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martina
Moderátor

Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
No mně osobně smrt Chrise přijde stejná jako u Toma. Scénáristi se teda moc nepředvedli.... Confused

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Odchod Chrise bude takový,že ho rozcupujou kulky na kusy,fuuuj,další smrt.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Faktys? Že by ho tvůrci seriálu neměli moc rádi a dopřáli mu takový happy end? Smile mohu se, prosím, zeptat na Tvůj zdroj informací a okolnosti té smrti? Bylo by fajn, kdybys řekl víc - snad se to nebude brát za spoiler, i smrt Tomíška se hodně probírala dopředu...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
http://www.rtl.de/tv/tv_962760.php tady si to najdeš-je to brutalni
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
No nevím... Zase tak mega brutální mi to nepřišlo, spíš... zase to klišéééééééééé vyjeveného, do dálky upřeného výrazu toho, kdo má v sobě o půl kila olova více Rolling Eyes Rolling Eyes si to nemohou odpustit?
Podle vyjeveného Semirka se spadenou tlamičkou hádám, že chriss bude hrdina až do konce Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Mně tedy zaujala spíše ta fotečka, kde si nějaký maník nese Semirka na zádech Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing škoda, že to není v nějakém starším díle....

Díky Ti za link, jsi hodný! Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
U kuřecího stehna. Krysova smrt je dokonce oficiálně nazvána HRDINSKOU. Chjo.

A jinak... umíte někdo německy, prosím? Nemohli byste toto přeložit, pls? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed jen stručný obsah, samozřejmě... Sice tomu vcelku rozumím, ale... určitě si svůj překlad netroufnu dát sem jako oficiální Wink


http://www.bild.de/BTO/leute/2007/09/25/burkhard-gedeon-cobra/aus-tv-sendung,geo=2551334.html
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martina
Moderátor

Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
Překlad:

"Do října budu ještě točit, pak odcházím" říká Gedeon Burkhard. "Moje smlouva vyprší, tak to bylo domluveno. Příští rok se budou natáčet další díly. To by bylo pro mě stresující a musel bych se přestěhovat do Kolína" A to v žádném případě nechce.

Teď pracuje Burkhard 5 dní v týdnu v Kolíně na Kobře 11 (5 mil.diváků), pak letí přímo do Berlína, aby viděl svou dceru Gioiu (3 roky).

Jeho bývalá přítelkyně Filomena Iannacone (28 let) bydlí s dcerou v sousedství. On si osobně užívá od jejich rozchodu v roce 2006 svobodu.

Burkhard : "samozřejmě se těším na to, až budu mít víc času na svou dceru - a nebýt jen víkendovým tátou".

Jak odejde ze seriálu?

Burkhard : "zemřu hrdinskou smrtí, jak se k rytíři patří".

Nová hlavní role v seriálu není zatím v dohledu.

Burkhard : "Bavilo mě to. Ale chci mít více času na ostatní filmy. Především se musím soustředit na svůj umělecký tulácký život"

V lednu přichází do kin film "Märzmelodie". V Kobře 11 bude k vidění na obrazovkách až do poloviny příštího roku.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martina
Moderátor

Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Ahoj lidi! Tak tady v tomto traileru je už skoro 100% vidět, jak Chris umře.

Bacha! Spoiler! Kdo nechce ať neotevírá!
http://www.youtube.com/watch?v=hbZMZhCHrnI

EDIT : Omlouvám se, tohle video tu už jednou je, ale pořádně neoznačené od Martiny Embarassed Crying or Very sad

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Myslela jsem, že se na nové díly už nikdy nepodívám... ale TOHLE tedy patrně zkouknu Shocked Shocked Shocked Shocked huuuuuuustýýýýý! Ten trailer mi připomněl (byť i v rovině lehce parodické, kdy mi skutečně vyvolal vzpomínky na Titanic 2) spíše upoutávky na hollywoodské trháky... wow! Skvělá kamera, hudba... až se mi nechce věřit, že to je opravdu trailer na obyčejný díl Kobry Smile

A ten hnusný GESSOIDNÍ moment tam... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

(opět jsem se neubránila smíchu při poslechu neskutečně roztomilého Semirkova hlásečku Laughing Laughing jako když píská malé rozkošné morčátko Very Happy)

Dvě poznámky psané bíle, abych nespoilerovala:

Je nějaká série, kde Packa neskáče na vrtulník, proboha? Question
Chudák ta přidušená holka... odporný záběr... Sad



Erone, díky za video, super příspěvek!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Fnuk, zas na stvrtok si pripravim balicek vreckoviek, mozno mi z dnesneho vecera cosi ostane Confused Je mi to luto ked maju moji hrdinovia taketo konce, moc mi to naladu nezdvihne ako nejaka ina cast kobry, ale co uz, podla mna bol Frankov a Janov odchod lepsi Crying or Very sad Ale ked smrt tak aspon hrdinska, nie ako Andre, uplne zbytocna. Skoda, 11 a 12 seria bola konecne ina, dufam ze Bengi bude zas orginalna postava, nie presna kopia Toma, len v sportovom.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Tak já nevím co k tomu říci. Já Gedeona jako herce, osobu, měla hodně moc ráda. Možná i více jak Reného. Po jisté zkušenosti s ním, kde se neukázal jako zrovna sympatická osoba, trochu sympatií ztratil. Uznávám, že to je hlavně díky tomu, jak jsem si ho zamilovala z Komisaře Rexe, kde jsem ho fakt měla straaaašně moc ráda =o)
Když mám hodnotit Chrise, jako seriálovou postavu, tak mi určitě není jedno, že odchází. Za prvé jsem ho neviděla snad ani v jednom celém díle (jenom pár kousičků) a za druhé v těch kousičcích, se mi nezdál tak hrozný, aby mi nebylo líto, že odejde. A k tomu ještě smrtí (takové konce všeobecně nesnáším Confused ). Každopádně mi nepřijde o nic horší, než takový Jan Richter. Sice pro mě je Tom nejlepším parťákem Semira, ale Chris určitě bude horkým adeptem na pomyslnou druhou příčku Wink (jak říkám, unáhlené závěry nedělám, co jsem viděla, tak vypadalo nadějně Wink )

Proto třeba Moni, jak víš, že Chris bude hrozný, když jsi ho neviděla ani v jenom díle?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tak ja jsem zatim videl az na vyjimky vsechny dily s Chrisem na RTL, nektere dily i na Markize. Podle me byly jeho herecke vykony v Cobre 11 velmi dobre, takze jeho pomerne brzky odchod z Cobry 11 me skutecne mrzi. Zvykl jsem si na nej relativne rychle...

Uznavam, ze na Toma nema, ten je (byl) velky oblibenec. Ale Gedeon nemuze za to, ze nahradil zrovna tolik oblibeneho Reneho. Jeho serialova postava musela byt trochu jina, nez hodny Tom i Jan. Mozna to pochopime, az uslysime ceske dialogy...

Po FanTreffen u me, stejne jako u Janci, sice par sympatii ztratil, ve srovnani s Erdoganem zdaleka nebyl tak ochotny a mily. Kazdopadne neudelal nam nic spatneho. U atelieru se nam usmal a zamaval do objektivu, v nedeli pri nataceni za nami prisel, rozdal autogramy, s kazdym se vyfotil. Ano, jista nafrnenost na nem byla videt, ale vzhledem k tomu, co v kariere dokazal, mu to ja osobne odpoustim. Naopak bych mu poklepal na rameno a rekl mu: "jsi fakt dobry".

Alarmujici je skutecnost, ze Semir prisel behem dvou serii o dva partaky! Crying or Very sad

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Janča: ze začátku jsem se snažila k němu zachovávat neutrální postoj, ale pak jsem měla možnost vidět několik fotek a pár krátkých videí s ním (třeba 1-2 minutové útržky z pilotu - to jsem prostě neodolala), přečíst si pár článků, a moje hodnocení se už začlo pohybovat směrem dolů... a jak říkám, ten člověk na mě působí dojmem (třeba i jen z fotek), že prostě mi k srdci nepřilne...
Možná je to taky ovlivněný tím, jak jsem ho zažila na FT. Vím, herce a postavy bych neměla míchat, ale už se stalo...

No, uvidíme, jak se za chvilku předvede...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem

Proč- kvůli komu a jak

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Joooj zase budem plakať Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad .Ja som si Chrisa obľúbila...asi z Rexa...ale bude mi za ním smutno Sad
Nezdá sa vám že v Kobre je už priveľa vrážd hlavných hrdinov? Question Stále sa to opakuje a je to veľmi smutné Sad

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
chjo, jak tak koukám konec Chrise alias Bad boye se konat nebude.......... Laughing Takže další originální hrdinská smrt
já nad jeho smrtí a odchodem určitě ronit krokodýlí slzy nebudu

Burkhard : "zemřu hrdinskou smrtí, jak se k rytíři patří".

Oooooooooo ten pán mě pobavil Laughing Very Happy

Já jsem viděla taky většinu dílů s Chrisem které byly na Markéze a opravdu mi nesedl, nelíbí se mi vystupování, ničím mě nezaujal, spíš už v pilotu mě odradil........ Nutno podotknout, že se mi Ged nelíbil ani v Rexovi, takže to možná nebude Chrisem ale Cedem

Jinak ta upoutávka byla fakt jak na americký velkofilm, byla povedená Laughing

Co se týče věčného mírání Semírových parťáků, už by to měli změnit, prostý odchod by byl možná lepší, Semír takhle začíná vypadat už jako nesmrtelný, všechny kulky se mu vyhnou, nikdo ho nedostane........... Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Chris Ritter odchází. Proč? Jak?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma