AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
100%
 100%  [ 2 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 2

Bojovnice (Die Kämpferin)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky



ZDROJ : tvinfo.de

Předposlední díl s Vinzenzem Kieferem jako Alexem Brandtem.
Zahraje si zde přítelkyně Vinzenze Masha Tokareva (Boxerka Sandra)



Datum premiéry : 29.10.2015 20:15 na RTL
Natočeno:2015
Režie: Ralph Polinski
Scénář: Stefan Dauck



Popis epizody :



Pro budoucí profesionální sportovkyni - boxerku Sandru se zhroutí celý společný svět.hroutí. Krátce před jejím prvním velkým bojem je její otec a trenér zabit při jednom loupežném přepadení. Sandry se ujímá rovněž pro bojové sporty nadšená přítelkyně Jenny. Sandra cítí, že jí chtějí na holičkách a rozhodně se vraha svého otce vypátrat na vlastní pěst. Zatím Semir s Alexem odhalí pravdivé pozadí vraždy a její úklady…

Ke shlédnutí

Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)

nowtvde: týden zdarma ke shlédnutí
- http://www.nowtv.de/rtl/alarm-fuer-cobra-11/list/staffel-27


Hudba v dílu :
pa sports eiskalter engel Album intro
pa sports Noch


Trailer na epizodu:


https://www.youtube.com/watch?v=CLFpbz4tE5s



Sledovanost epizody :

2,48 milionů diváků
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
...Jede vám to, nebo mám problém jen já? Mě hlásí OFF-line. Zajímavé, že jen tato stanice...jak na potvoru Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já to mám v skylinku tajže jede,díl suprovej,škoda že Alex končí další epizodou Crying or Very sad Jenny je v poslední době dost dobrá a bol i Hartmut. Semirovo šéfování taky povedené Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Crewcz


Založen: 16. 10. 2014
Příspěvky: 18
Bydliště: Zlín, Czech Republic
Odpovědět s citátem
Díl suprovej, hlavně Semirovo šéfování Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Tak jo, můžu potvrdit, že tenhle díl se jim taky hodně povedl Smile Semir je pokaždé šťastný jak děcko u stromečku, když může někoho dirigovat a komandovat..a je ještě šťastnější, když to celé šéfování zas převezme opravdová šéfová Very Happy Jen kdyby po něm vždycky nezůstala taková spoušť.
Opět více vtipných vsuvek, akce a drama pěkně vyvážené, Černoušek byl nejvíc boží záporák Very Happy byl tak zajímavý, že kdyby takhle vypadal ten sériový zabiják, má to úplně jinou strukturu.
Jak tam naběhl na Alexe s tím kladivem a že prý "kuku" Laughing úplný blázen Very Happy
Akorát se zas musím nad něčím pozastavit a to je ta záležitost se Sandřiným bráchou. Jak je sakra možné, že tam div neupadává do kómatu poté co ztratil tolik krve a pak najednou je úplně redy, že dokáže i chodit bez opory. Místo toho je oporou pro jeho segru Very Happy wut?
A další věc, nevím jestli se to neztratilo v překladu, ale dovede mi někdo vysvětlit co se stalo s patoložkou, že už se tam nevyskytuje?
A ten jejich otec, ten jeho xicht určitě znám. Určitě před tím hrál v Kobře záporáka. Neví někdo kde?
Předem dík Very Happy

BTW: Vincova ženuška (Sandra) je fakt sexy Wink

P.S. po tomhle všem se fakt bojím že finále příští týden bude stát za pendrek a po dějové lince to bude zas ploché jak talíř Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Dobrej díl a byla tam i Vinzenzova již manželka Masha (Sandra) jinak doporučuju před pilotem s Paulem podívat po tomto díle větrnou harfu teda poslední díl s Alexem aby to dávalo smysl Wink za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bojovnice (Die Kämpferin)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma