AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
66%
 66%  [ 2 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
33%
 33%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 3

Mezi životem a smrtí (Zwischen Leben und Tod)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Stíhání únosce vede k vážné nehodě. Semir je těžce zraněn a upadne do kómatu. Spolu s Jenny se Paulovi podaří zatknout uprchlíka. Bývalý šéf počítačové herní společnosti však popírá, že má něco společného s únosem dívky. Dochází na nemilosrdný psychologický souboj. Paul nemá podezření, že současně někdo stále hledá unesenou dívku. Je to jeho partner Semir, který ve svých vzpomínkách nalézá stopy po unesené dívce, zatímco v nemocnici lékaři bojují o jeho život ...

Podrobnosti :

http://erdogan-atalay.blog.cz/1811/mezi-zivotem-a-smrti-zwischen-leben-und-tod
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andrea


Založen: 06. 12. 2018
Příspěvky: 24
Odpovědět s citátem
Tak nechtěla jsem nic psát,ale prostě musím.Tenhle díl je lusus.Nervák od začátku až do konce,do toho ta hudba,hltala jsem každou vteřinu,myslím,že si budu muset jít nechat udělat nové nehtíčky. Very Happy Vysvětlit co je to koma naší dcerce to byl teda nadlickej úkol,ale pochopila.Jinak cesta do ráje byla úžasná i s tou písničkou.Nikdo neví co je po smrti,můžeme si to jen představovat.Už se těším ,až ted díl budou vysílat u nás.Jinak malá prohlásila,že Semira miluje))Že by další komkurence))
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Koukal jsem že zničili nejnovějšího pětkového bavoráka, už jsem si myslel že je to nová trojka ale kamarád mi řekl že je to pětka a má pravdu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
to bylo asi jen na jeden dil koukal sem na dil nebyla tam jeho poznávačka bude mit asi stare Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mezi životem a smrtí (Zwischen Leben und Tod)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma