AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tento pilotní film (známkou jako ve škole)
1
86%
 86%  [ 44 ]
2
7%
 7%  [ 4 ]
3
3%
 3%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
1%
 1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 51

Město v ohrožení (Stadt in Angst)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Dnes televize RTL v premiere odvysilala pilotni film Stadt in Angst (Město ve strachu) k jiz 12.serii. Samozrejme jsem si to nemohl nechat ujit, takze tady hodim naky komentar.

Tento mimoradne kvalitni film obsahoval skvely dej plny napeti a vybornych automobilovych honicek. Skoda jen, ze uvodni akce nevypadala zrovna realne, ale ostatni nemely chybu. Napriklad skvele propracovana honicka autobusu, do ktereho Chris ve vypujcenym Audi vjel jak do garaze, aby spolecne se Semirem zlocince zneskodnili. Jeste predtim byla karta trochu obracena: Semira a Chrise (diky "ukradenym" diamantum) pronasledovaly snad vsechny hlidkove vozy z Dusseldorfu. Diky skvelemu ridicskemu umeni Chrise se jim, ve znacne poskozenem Mercedesu C, poradilo uniknout.

Znalci urcite poznali, ze se prevazne natacelo v Dusseldorfu. Zrejme je Koln prilis okoukany...

Pokud jde o hodnoceni, nemuzu hlasovat jinak, nez jednickou Smile

Pokud doma nechytate RTL, nebo jste film nevideli, nebudte smutni. Muzete se na nej podivat zde: http://rtl-now.rtl.de/cobra_player.php?film_id=4384

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Ten začátek trochu přehnali, auta vylétavající kolmo do vzduchu, ten kráter místo dálnice... Laughing Ale zbytek filmu už neměl chybu, ta honička s Chrisovym novym Mercedesem, akce s autobusem, to už byla klasická kobra, tak jak ji mám nejradši. Hodně míst kde se natáčelo jsme mohli vidět z tý televizní věže v Düsseldorfu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak jsem právě dokoukal Stadt in Angst a musím říct, že se mi to líbilo víc než Auf Leben und Tod.

Upoutala mě honička, kdy se německá policie rozhodla chytit Chrise a Semira a taky záchrana Andrey a Katrin. Moc se mi líbil také začátek před výbuchem, kdy se u auta "efektivně" otevřely dveře a zločinci začali pálit po naší neohrožené dvojce salvu Laughing

Sečteno a podtrženo -> 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Dneska jsem to taky zkoukla z rtl-now a bohužel se mi to dost sekalo, takže plnohodnotně si to užiju až na Nově...
Jinak souhlas s Alešem a Péťou, ta divočina na začátku se jim malinko vymkla... ale jinak parádní. Taky dávám jedničku. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Taky se mi to sekalo, tak jse to vypl po té nehodě. Jej to je drsný kráter. Určitě je to fotomontáž, nebo udělané počítačem.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
tak jsem to taky skoukla, bohužel jsem nerozuměla ani slovo tak jsem si spíš odvozovala o co tam vlastně šlo, a až tak úžasný mi to nepřišlo, počítám ale že v češtině to bude lepší Laughing hodně to asi zavinilo to že jsem vůbec něvěděla o čem se baví Confused

souhlasím, že ten začátek, auta létající kolmo byl trochu až fantas Laughing

a jak se tam na konci Andrea potápěla, tak mi to přípomělo Titanic a Jacka Laughing , to mi taky přišlo trochu přitažený za pačesy Laughing no ale budiž
těšim se až to bude česky Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já se spíše těším až to bude na Markíze. Na Nově to bude asi za dva roky Confused

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
No jo, Nova si teď moc srdcí tímhle činem nevydobila, to je fakt, ale vzpoměňme třeba na díly s Janem, jednu sérii jsme měli dříve než RTL !

Trailer k Městu ve Strachu : http://www.youtube.com/watch?v=6jGNvwoimkA

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj u mě jednoznačně za jedna, doufám, že už jste skoukli obrázky z natáčení, na dálnici kráter nezůstal,ale jen hromada petard.( obrázky se zobrazí v prohlížeči internet explorer) Jinak děj napínavý od začátku až do poslední minuty. Jen pro mě byly nesrozumitelné scény z jednání z krizového štábu, na ostatní nebyl ani potřeba dabing.Už se můžeme těšit na další díly,podle obsahu nás čeká opět napětí a akce.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
tak ted jsem se na nového pilota také kouknul na interentu. Sice místy malinko sekačka, ale dalo se to.

Abych řekl pravdu, mě se líbil celý pilot i včetně úvodu. Ten výbuch byl sice hodně dramatický, bouchlo tam hodně aut
ale i to ke Cobře 11 patří. Teda si myslím.
Víte o tom, že při této scéně explodovalo nejvíce aut najednou při natáčení akčních scén vůbec. To ani v americe neumějí Laughing Laughing Laughing Na stránkách RTL je k vidění promo video k natáčení této scény. Mě spíš malinko nudilo to klišé .. zákrana milovaného člověka. Divák ví, kde je chudák Andrea uvězněna, a hrdina to zjistí za vteřinu dvanáct a život jí zachrání. Ale ..... překousnu to .... ten doják k tomu přeci taky patří.

Nové díly se mi budou určitě líbit..... nové céčko se v Cobře 11 ani moc neohřálo a hned z něho naši borci udělali paštiku na odpis. To je krása. Třeba budou konečně více šrotit mercedes a bávo nechají trošku v klidu .... Wink

Tak s napětím budu čekat na příští díl ....

Moje známečka je ... JEDNA ... Cool

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Obrázky z natáčení? A Promo video? Kde, já sem to tam nenašel.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
pro Cobra ,ahoj obrázky najdeš na http://www.erdogan-atalay-fanpage.de/cz/ - oddíl při natáčení filmů, odklepneš a první řádek označený new( nový)-ale jak už jsem několikrát psala obrázky se zobrazí jen v prohlížeči internet explorer, modzila firefox obrázky nezobrazí, tak hodně štěstí.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Našel jsem to promo video, kde "stuntkoordinator" vysvětluje německy jak se dělá taková akční scéna(V tomto případě ona auta letící kolmo vzhůru.) http://www.rtl.de/tv/tv_948091.php .

A co k epizodě:No nadšenej jsem zrovna z ní moc nebyl, takový průměr na který by bohatě stačila jedna hodina.Ale stejně ode mě dostala za 2 Very Happy (Naháňačky, byli opět super! Exclamation )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Tak jsem to taky zčíhnul na netu.
Že by mě něco zvlášť překvapilo se říct nedá.
Začátek vypadal dobře, ale jak tam potom byl záběr na ten kráter jen jsem se smál. To trochu přepískli.
Spíš jsem se zarazil nad tím jak už byl Hotte šedivej Shocked . Jo jo nikdo nemládne.
A definitivně nám zmizely slavné značky NE-DR 8231 a NE-LK 3470 Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad . Nevíte proč?
Chrisův novej meďák se mi celkem zamlouvá. Tenhle víc sedne k BMW a ke Chrisovi taky.
Nejhezčí akce: Chris versus policajti.
Vidim to něco mezi 1 a 2.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Jeej, ved ja som zabudla sem napisat Very Happy Taakze super, ta uvodna scena troska (dost) prepisknuta, ten krater ala Armagedon, ale tak aspon to bolo cosi new Cool Novy medacik je krasny, ale hned ho aj pekne pokrstili teda, ale aspon funguje. Najlepsia scena bola nahanacka s policajtami celeho okresu asi, uzasne zabery na auticka. A Chrisova dcera bola presne taka aku som si predstavovala, spravne drza a tvrdohlava po tatkovi Laughing Zeby 1 Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Honička s autobusem: http://www.youtube.com/watch?v=1t0uwHkSJGE Arrow Masakr. Blázni ti scénaristé.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl je dost povedený a musim říct,že o napětí není nouze.
Nejvíc mě dostal konec,kdy Semir vytahuje přitopenou Andreu,je to moc
dojemný a dokonce mi i ukápla slza,takže tomuhle dílu dávám po právu za 1*.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Takže konečne som videla tento diel/film vďaka Markíze.
Myslím, že to bol dosť kvalitný diel.....je vidieť ako Action Concept napreduje s efektami a vôbec so všetkým. Jo a to je fakt, že s niektorými akciami to trocha prehnali, ale ako hovorí náš Aleshek, tak to bol luxusní diel. Very Happy
Inak dávam niečo medzi 1 a 2.

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Zeti: tam je aj znamka 1/2? Laughing No ja som uz hodnotila, ale teraz ked som videla v reci mojho kmena, tak este cosi k tomu doplnim. Dost pritvrdili, zastrelit 2 ludi gulkou rovno medzi oci sami zda dost tvrde, nemyslim zeby bolo treba esteviac nasilia v kobre11, to ma tak trocha zarazilo Rolling Eyes hlavne na konci poprava od Semira, chapem ze to muselo byt ale i tak. Skoda ze sa Chrisova dcera uz neobjavuje v dalsich castiach, celkom bola fajn.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Viděl jsem to taky, docela mě některé části nudily Smile . Zaujala mě scéna jak opět policie jde po Semirovi a Chrisovi (něco jak Štvanice).

Myslím že na začáteční nehodě je jeden velký bug (chyba), jak Semir vylezl z toho dřevěného domu, tak po explozi by sen domek už nebyl, ale v kobře jen ze dveří byl oheŇ Sad .

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
peto


Založen: 06. 02. 2008
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
no... takze uvodna akcia veeelmi daleko za hranicou reality, okrem vybuchujucich a letiacich aut a krateru ako po asteroide ma najviac dostal ten spomaleny zaber, ked semir zatvara ventil na potrubi, v dialke uz vidno ako naloz vybuchla, ohen sa priblizuje, ale on este stihol zatvorit ventil, preskocit zabradlie, vybehnut po schodoch a skocit za zvodidla do druheho jazdneho pruhu... Very Happy
v skutocnosti by uz desatinu sekundy po vybuchu (aj ked na druhom konci potrubia) bolo po nom... ale co uz, inak cely zvysok dielu super, aj nasi "drsni chlapci", ked boli na opacnej strane zakona a ako v pohode utiekli z absolutneho obklucenia policajnymi autami... no parada skratka Smile
davam za 1. Razz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Páni... dnes mi taťka koupil DVD, hned jsem ho zkoukla a nevěřila jsem vlastním očím. Bylo to P-E-R-F-E-K-T-N-Í! Shocked
To téma terorismu a ta panika lidí... bylo to tak uvěřitelné, až mi přejížděl mráz po zádech! Shocked
A navíc kluci na druhé straně zákona... a přesto jim věřící Šéfová, no wow Laughing Laughing
A dostala mne tam Andrea Laughing Laughing Laughing To její "to víš, policajtská ženuška" mne dostalo Laughing Laughing
A Chrisova dcera by zasloužila vylískat XD
Jo a nejvíce mne potěšilo, že jsem věděla, kdo je hlavním padouchem už od chvíle, co se tam objevil, jsem se sebou spokojená Laughing Laughing Laughing

Za jedna Laughing Laughing Laughing

P.S.: Zapomněla jsem, že tam byl Harty. Takže jedna hvězda Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Fakt PERFEKTNÍ díl. Trošku přehnaný to, jak tam Andrea s Katrin byly v tom kanále Sad ale na druhou stranu se mi líbilo jak policajti pronásldují Semire a Chrise. Laughing

SHRNUTO A ZNÁMKA JE 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
Já jsem to před chvílí dokoukala a musím říct, bylo to opravdu ferfektní a skvělé
líbila se mi Andrea jak říkala, že je policejní ženuška Very Happy Laughing
typický pubertaci z mesta, budu nekde na poli mezi kravama, holka jedna neumi si nicoho vazit, me treba zaujuli ty kone, ale ty jí nebyli dost dobrý Mad
pravda ta Chrisova dcera byla velice drzá, ale určitě to není ta dcera, která se ukazovala když Chris pozoroval svojí rodinu z dálky - takový můj malý postřeh Embarassed
scéna s autobusem byla skvělá, tepve až teď jsem si uvědomila, proč nemá Semir ve 13 sériu tuhle koženou bundu, teď už to vím. Wink
a řeknu vám, že jsem si myslela, že ten útočník je nejdřív( nepamatuji si jména) ten kterýho znal Chris a potom ho zabili, potom jsem si myslela, že to bude bud ten blondak, co porad vykrikoval, jak na tom budou spatne a nebo ta zenska která to vedla, ale ten blondak vedl, ale ze to můze byt ten dedula, jsem opravdu netusila Cool
zásoby vody byli opravdu dobrý a typický rabování a rvacky o vodu.
líbačka na začatku, musela jsem se smat, hele podivej na ne jak jim to slusi Laughing
a jak Andrae se Semirem chteli o vikendu delat Aide sourozence Wink
já už jsem si myslela, ze je ty policajti chytí, ale ukázalo se že hloupý jsou jenom policajti, komisaři jsou chytrý Twisted Evil
nebo bylo taky dobrý jak Chris sebral tomu klukovi telefon a dal mu místo toho svůj průkaz
nebo venkovskej kovboj Gerkhan

jinak super díl, dávám za jedna tenhle uvodní díl se jim opravdu moc a moc povedl Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
No pro mě je to suprovej pilot.Moc pěkně udělané.Akorád Andrea má smůlu,jednou se málem udusila a tedka zase utopila.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
andy napsal:
Akorád Andrea má smůlu,jednou se málem udusila a tedka zase utopila.
- Laughing Andy, dobře napsáno

-Jinak, tento pilot se mi strašně líbil. Vše už je tu rozebráno do podrobna, takže...

DÁVÁM ZASLOUŽENOU JEDNIČKU!!!!

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
jjj to je úplně perfektní díl,Mám ho na DVD ale i včera jsem ho viděla a moc se mi líbily ty hlášky

" Tady venkovský šerif Gerkhán,ano?" no tak z toho jsem padala pod stůl

nebo: " To je takovej jen dneska, nebo už je takový od přírody" taky dobrá hláška..

šéfka: Máte něco nového ohledně případu??
Semir " ne"
šéfka: Jste v pohodě...???
Semir: " jj..jo jsem..." a jak pelášil...hihi legrace..a prej ušlápnutá policajtská ženuška...hm dobrý přirovnání Smile


Dávám za JEDNA s *

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl se mi lííííbil.... Těším se na příští pondělí.... Very Happy.... Dávám 1**
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Jeaany


Založen: 15. 12. 2008
Příspěvky: 9
Odpovědět s citátem
Výborný díl, už se těším na pokračování, i když jsem to už viděla, stejně si to nenechám ujít.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
velmi dobry pilotny film..napinavy dej a stastny koniec.1*

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Druhý díl byl ještě lepší... Ale jelikož první díl jsem známkovala 1*** tak násobím hvězdičky dvěma Very HappyVery HappyVery Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Míša


Založen: 04. 11. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
Mě se nejvíc líbilo z druhého pokračování ta část, jak Šéfová přisla do toho řídícího centra a všichni na ně začali mířit...pak je vyslechli bez nějakýho dalšího slova odešli a s nima i Šéfová a zastavila se u těch dveří....Nádhera. Jen si říkám jestli se jich nová šéfová bude umět taky tak zastat........ Confused

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Míša: Jo to bylo nádherný,jak se za ně postavila,měla jsem z toho takovej příjemnej pocit,to jak jim bezmezně věřila. Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Krásné jako vždycky Embarassed Úvodní akce se mi moc nelíbila, ale pak to šlo jen nahoru... Krásná byla ta scéna na koci první části, když se Semir a Chris dozvěděli tu nepříjemnou novinu, jak na ně byl úžasnej záběr, jak je to oblétalo Laughing Embarassed A ve druhé části se mi líbila ta už zmíněná scéna, kdy se šéfová postavila za svůj tým... A musela jsem se smát, když se ukázal zpomalený záběr na Chrise, Semira a ještě nějakého člověka v těch skafandrech Laughing Laughing Muži v oranžovém Laughing A na té atrakci jak jim létaly škraně Laughing Asi jim muselo dát pořádně zabrat udržet vážnou tvář. Kolikrát to asi museli točit, chudáci Laughing No a samozřejmě konečná akce Chrise a Semira proti policajtům... já to říkala, že jim utečou! Laughing Gratuluji Christophere Laughing No už to nebudu tady rozebírat prostě 1 jak vrata Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Piloťáky se Kobře vždy povedou. Alespoň já jsem u nich vždycky jak přibitá Very Happy

Co se týká Města v ohrožení, tak zrovna mezi ty TOP ho nezařadím, ale určitě měl velkou kvalitu a ty "obyčejné" díly hravě přeskočil (co se týká propracovanosti děje, akcí, samotných postav - na tom si dají tvůrci vždy záležet).

Hlavně musím ocenit, že na délku, která je skoro 2 hodiny, tak byl velice zajímavý, poutavý, nenudil. Což mě někdy štve u normálních dílů.

Hlášky taky dobré.

Takže určitě za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Dobrej piloťák, ale mám i oblíbenější Wink
Semir s Chrisem tam měli o rodinu DOST velkej strach...
Takže shrnuto, sečteno...u mě 1.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jo super pilot hlavne ten začiatok ..tie autá a Chris keď bežal stým bábom..no sila ..a aj akcie mnoho ..keď ukradli tei diamanty ako ich naháňali ..no konečne dobrý film hneď po štvanici ..miestami mi to pripomínalo aj štvanicu rozhodne za 1 Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Výborný pilotní díl - nemam co dodat za 1 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Perfektné perfektné a ešte raz PERFEKTNÉ!!!!!!!

Ako skalný fanušík trošku lutujem, že som tento pilotný film videl prvýkrát až dnes, ale zato ho odvisielala Markíza v jednej časti.

Takže, podľa mňa ide o grandiozny film s množstvom heroických záberov, ktoré jednoznačne dosahujú úroveň amerických filmov. Ak by boli známe tváre Cobry nahradené inými, bez problémov by to mohol byť americký trhák...

Nie som závislivý na brutálne scény, ale Semir aj Chris konečne ukázali, že ak ide o ich rodinu, vedia byť násilní. Všetky tieto scény však poukazovali aj na Semirovu dobrú povahu, bol tu kontrast medzi brutalitou a svedomím. Iste aj vy ste si už neraz želali,aby niektorých zločincov potrestali aj násilím. Teraz sme tu mali hňed niekolko scén.
Akcie vynikajúce, až na príliš roztrasené zábery. Hoci tie sú v mode, ale najkrajšie americké nahánačky vo filmoch sú naďalej nakrúcané starým spôsobom: netriasť kamerou a snažiť sa nestrihať každú sekundu.
Ešte ako veľký plus spomeniem mnohé zábery, ukazujúce atmosféru aj obyvatelov velkomesta,ako aj nápady s rabovaním, vodnými delami a lunaparkom.

Jednoznačne najlepší pilotný film,aký som v Cobre videl!!!!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Pěkný pilotní film. Drsná povaha Chrise se do tohoto dílu hodila. Ovšem kde vzal tuhletu dceru... Na začátku 11. serie pozoroval z dálky dvě malé děti, kterým mohlo být tak sotva 10 let a prakticky o rok později za ním odjede pubertální dcera? A zvlaštní, že ji nepostrádá její matka. Kousek za druhou polovinou filmu ukradnou Chris a Semir diamanty za několik milionů euro, které mají zachránit před katastrofou. Při útěku omráčí několik kolegů tvrdými ranami, zdemolují několik služebních aut policie. Na naše seriálové hrdiny je vydán zatykač doprovázený varováním, že jsou ozbrojeni a nebezpečni. Následně se vrátí zpět mezi ostatní kolegy. Bez diamantů. Bez toho vyděrače. Haha a ještě začnou obviňovat ostatní kolegy, že mezi nimi musí být někdo právě tím vyděračem. Pak se seberou a zase nerušeně odejdou. Pochybuju, že se to dá vysvětlit faktem, že jejich rodiny někdo unesl.
Nejsem typ člověka, který by hledal chyby v jednotlivých dílech, zda li jsou okna prve prostřílená nalevo, v druhém záběru napravo nebo jestli pro 10 dílů použijí jednu stejnou akční scénu natočenou před několika lety, mně zajímá dějová linie a tady místy dost pokulhávala.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
Zajímalo by mě, kolik dní nebo spíš měsíců tohle pak projednával soud Very Happy

První scéna přemrštěná, pro mě hlavně to, jak na Semira a Chrise vypálili čtyři chlapi z bezprostřední blízkosti a ani jeden se netrefil. Pak to začal být úplně luxusní film (zajímavé téma, dost realistické scény, scény z města, Andreina "ušlápnutá policajtská ženuška" atd. atd.) Jenže kolem 50. minuty, jak je vyděrač donutil postavit se na druhou stranu zákona, mě to přestalo bavit. Začalo to být nelogické a kromě odhalení zločince a výborné "Černé Mamby" už to nic nového nepřineslo. Za 3.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
kosino94


Založen: 07. 07. 2019
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
Po letech jsem tenhle pilot zkouknul, jelikož dvanáctka teď běží na Fandovi. Těch logických nesmyslů v rámci děje opravdu bylo hodně.
Semir a Chris ukradnou diamanty za dvacet mega a pak je nahání policie celého města. Stačilo jim prostřelit kola a daleko by neujeli. V rámci situace (město v ohrožení) by je možná i rozstříleli na místě. Pak si nerušeně nakráčí zpátky do štábu, řeknou, že je tam krtek a že jim někdo unesl rodinu a zase nerušeně odejdou.
Kreuz ukradne diamanty a místo, aby ujel kamkoliv si zamane, jede domů a čeká, až si tam pro něj Semir a Chris přijdou. Diamanty nechá ležet na stole a čeká, až je Semir vezme, aby ho požádal o jejich předání. Přitom by stačilo Semira střelit do hlavy a prostě si je vzít, když už teda musel jet nepochopitelně domů a čekat na vypátrání.
Dějově bych řekl nejslabší díl celé série, která je jinak výborná a celkově musím říct, že se mi styl Kobry po dobu působení Chrise zamlouvá. Asi budu muset dát šanci i dílům s Alexem, které by měly být na podobný způsob.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Město v ohrožení (Stadt in Angst)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma