AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tento pilotní film (známkou jako ve škole)
1
84%
 84%  [ 27 ]
2
6%
 6%  [ 2 ]
3
3%
 3%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
6%
 6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 32

Bomby na 92.kilometru (Bomben bei Kilometer 92)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Dnes v dopolednich hodinach odstartovala TV Nova timto pilotnim filmem reprizu Cobry 11 od uplneho zacatku.

Ted k hodnoceni: samozrejme, ze pri srovnani tohoto filmu s novejsimi dily, bylo tohle asi trochu nuda... Na druhou stranu, na RTL byla premiera filmu pred vice, nez 12 lety, takze natacet se muselo zacit nekdy zacatkem roku 1995 (podle tech nablyskanych novych Felicii, ktere se tam hojne objevovaly) Very Happy

V te dobe to byla "bomba" Very Happy nic tak dobreho Nemci jeste nenatocili! Diky uspesne prvni rade se nyni muzeme tesit na premieru jiz 13.serie!

Co se tyce znamky, udeluji 1, protoze jak rikam, dnes trosku nuda, ale v te dobe spicka Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Díl super, nejlepší z 1.série, za 1...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já jsem si ho nechal nahrát. Je to celkem dobrý díl a ten výbuch se mi líbil.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Čau, díl hodnotím za 1 a nemáte ho někdo ke stáhnutí ? Jako z 11. série ?

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Na tehdejší dobu to bylo něco co prostě neexistovalo. Když se na to tedy podívám z tohodle pohledu tak to byla špička se solidní akcí. Ingo, ale na co sáhnul to zvoral. Je škoda, že ho můžu zhodnotit pouze takhle, když tu nebyl dýl. Jo a pěkná kotva - to by těžko milý Marcus Bodmer přežil. Hodnotim jedničkou.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Nejstarší díl Cobry a já ho dneska viděla premiérově Very Happy Sice s dnešní Cobrou to už nemá skoro společnou ani úvodní znělku, ale na svou dobu super. Wink Začátek pro mě trochu komediální, občas se mi zdálo, že z Cobry dělají trochu komedii, ale neva =o) Hlavně mi přijde strašně srandovní, jak místo mobilů používají pevný linky Laughing

Co musím hlavně u tohoto dílu vyzvednout, tak to byl děj. Ten mě vážně zaujal více, než třeba některé z 11.série.

Jinak aspoň tady Cobra má trochu reálu. V dnešní Cobře by kolega Bodmer vylezl z auta s jedním škrábancem na čele a šel by pomáhat ostatním. Wink

Takže nemůžu hodnotit jinak, než za 1. A už se nemůžu dočkat, až místo toho s nahoněnýma vlasama a koženýma kalhotama (alias hodně drsný frajer) přijde konečně Andréééééééé ;o))))
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
paC


Založen: 08. 08. 2008
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
Pro mně jednoznačně nejlepší díl z celé Kobry 11!
Vryl se mi hluboko do paměti už od premiéry na Nově v listopadu roku 97 kdy jsem ho jako 12-ti letý kluk sledoval a díky němuž jsem začal hltat Kobru 11 již v její dávné premiéře (dokonce mám ještě někde na VHS nahranou uplně první upoutávku na tento pilot.)
Epizoda má naprosto parádní temnou atmosféru a díky skvělé hudbě, použitému barevnému filtru, dokonalé scény s kotvou (která je pro mně jednoznačně nejlepší nehodou kobry po mnoho let) a vlastně i dobového nádechu je podle mně jedinečná. RTL na natáčení vybrala výborné místo, jak stará dálnice s mostem do Dreilinden (používaná pro akční scény), tak i bývalý Checkpoint Bravo (budova stanice) jsou opravdu kouzelná místa a proto mě později velmi mrzel přesun natáčení do Kolína. Pilot sice není tak akční jako nejnovější série, s novými díly nemá již prakticky nic společného, přesto u mně epizoda zůstává klenotem staré dobré Kobry 11 (která končí druhou řadou, resp. odchodem Andrého v řadě třetí).
Pro fajnšmekry jsem printnul obrázky na kotvu z netradičního úhlu Wink

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Ako to ze som este nehodnotila narodenie tohto super serialu Shocked Takze dohanam, tiez sa priznam ze som to videla v uplnej premiere pred viac ako 10 rokmi a vdaka tejto casti som si Kobru11 zamilovala a drzi ma to doteraz. Na tu dobu uzasne, akcne s trochou romantiky a skvelym humorom. Za 1 s obrovskou hviezdou Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
James 008


Založen: 27. 05. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Božejovice (Jižní Čechy, okres Tábor)
Odpovědět s citátem
Jak ho nejdřív nechtěl pustit ten chlápek od konkurence a poohádali se tam, a pak s těma hamburgrama ve Valdenau a zneskodneni falesneho granatu a Bodmeruv vtip s italama a špagetama a pak ty opravari co nasli bombu a jak potom volal na vrátnici že má hlad ale že nechce hamburgry a pak milostná scénka Franka a Maraike kterou vyruší telefonát o další bombě a pak jak se dozvěděli o Rascaru Capacovi a jak kupovali Tima a Štrupyho a jak ten prodavac neco zapiral aq pak hledali v techkomiksech neco o RC a jak frank fláknul s tim deštníkem toho chlápka a potom byl na plovárně Ingo opravdu na co sahne to zkazí v tom muzeu mě to moc nebaví a pak Bodmer vyletí s kotvou a jak Tomy říká bodmerovi vtip když je bodmer v komatu a pak ten rozhovor s novinari tento kus byl celkem nudný odtoho muzea až do toho rozhovoru. Kromě bouračky Bodmera pak v tom tunelu a od toho okamžiku kdy díky Mareike prisli Frank a Ingo na to že RC sedel s tim teroristou Mašáridem to zase zacalo byt zajímavé Ingo tam řádil Frank se mi líbil mín než Ingo. Se Semirem je tam mnohem větší sranda a tak bych dal 2 ale jelikoš ta hudba nebyla moc good ale tak bylo to v době kdy tohle bylo něco neskutečně zajímavého proto davam 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Páni, já to nehodnotila Laughing Laughing Tááákže... musím říct, že ač mám raději novější díly Kobry (tak od 4. série Laughing Laughing ), tak tenhle pilot se jim povedl Smile Jen si tak trochu říkám, že to neměl schytat Ingo, ale Frankie, Ingo mi seděl víc, ale co, Stolte taky ušel Smile Jen... leze mi na nervy Maraike. Chápu, že to s ním nemá lehké, ale... vrr Confused Laughing Laughing

Fajn díl, za 1 Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Protože to vypadá, že 1.sérii bude Nova opakovat tak za 10 let, rozhodl jsem se pro vás a celý český youtube svět vytvořit pár klipů, který by vám měly tento bombastický Very Happy pilotní film připomenout. Další díly budou následovat.

INTRO : http://www.youtube.com/watch?v=Qgw82ReNuco
ÚVOD : http://www.youtube.com/watch?v=hsnMvbnndd4
ZÁVĚR : http://www.youtube.com/watch?v=XAukpRVgW1k

Připomeňte si tedy Inga Fischera, Franka Stolteho, šéfku Lamprechtovou a celé staré osazenstvo dálniční policie Smile

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
myslim že bomby vyšli na DVD ne.

inak suprovy dil lepe tenhle super serial začit nemohl

timto u Vás začínam i já - 1.přízpevek na forum jinak už tu k Vám chodim hodne dlouho
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Ahoj, hodně dobrý pilotní film. Opravdu super. Líbila se mi ta akce s kotvou.
1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
na tento diel spomínam s láskou ..každý seriál musí nejako začať Wink takže za 1

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
I mě se díl líbil Very Happy Byly tam i vtipné momenty. Např. Jak Frank podkopnul Ingovi nohu nebo jak v samoobsluze kde byly váhy ženská řvala - zavolej policii a Frank klidně dodal : není třeba - právě tady byla Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marmota-b


Založen: 18. 02. 2010
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
I mně se líbil... s Ingem to Frankovi sedělo líp než se Semirem, to byl na Franka asi moc velký živel. Very Happy (Teda jsem ráda, že v Kobře nakonec zůstal Semir a ne Frank, ale Frank mi s Ingem přišel méně prkenný, asi si s Erdoganem Atalayem nějak nesedli...) Má to samozřejmě nějaké mouchy, ale to má v Kobře sem tam každý díl, takže za 1 - zápletka s Rascarem Capacem se mi fakt líbila. Tintina mám ráda. Wink A líbilo se mi moc, jak to celé asi původně pojali vážně jako film, s takovým uzavřeným dějem a odloženou pointou na konec... pak, jako seriál, už díly někdy, zvlášť v prvních sériích, končily tak nějak useknutě.

Jen by mě zajímalo, kde vzal Rascar Capac všechny ty plechovky s krabem. V tom bunkru to vypadá, že jsou jich tam stovky. Jestli to všechno byly sběratelské předměty, musel do příprav svého vyděračského pokusu vrazit děsně moc peněz! Tedy, pokud nevykradl nějaký komiksový obchod v Belgii, že...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bones4ever


Založen: 05. 01. 2011
Příspěvky: 404
Bydliště: D?íve pod jménem Gogo a 10 dal?ích ...
Odpovědět s citátem
Tak jsem včera kouknul kobru na Nova Cinema síce ne, protože ji nechytám, ale na DVD a budu podle vysílání. Alespoň to bude bez reklamy. Staré dobré časy Ingo a Frank. Nejlepší to bylo asi na úvod a závěr když chytili Rascara. Poprvé tam na konci byla tuším znělka staré Kobry 11, když Frank skočil natou červenou dodávku. Hodnotím za 2 Smile

_________________
Stránky seriálu Kobra 11 :
http://www.cobra11-fanabteilung.de/
http://www.alertecobra.info/

Moje stránka :
150 000 navstev na blogu !!
http://gogokobra11.blog.cz/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
:)
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Tak jsem si zase po dlouhý době řekl, že si pustím Kobru 11 pěkně znovu od 1. řady Smile, no a samozřejmě tenhle díl, jako vůbec první, nemá chybu, tehdy to byla úplná bomba, když to dávali na Nově, ještě na to pamatuji a to mi bylo 6...Smile, sice ta zápletka může přijít někomu na hlavu, ale ty bouračky aut, Frank a Ingo, to nemá chybu...

Hlavně hláška: "Tady něco chybí...", "Jo...obvykle na tom visí auto..." Very Happy

Za SUPER 1

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Jeden z nejlepších pilotů kobry. Frank i Ingo jsou fakt sympatický. Byla tu spousta hlášek a Lamprechtka tu byla taky dobrá. A na konci byly skvělý hlášky a originální zatčení (jednoho Shocked) záporáka. Velká jednička.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Bomby na 92.kilometru (Bomben bei Kilometer 92)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma