AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
André
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Joo, André taky patří mezi mé oblíbence, teďka, když ve vracím ke starým dílům, se mi André líbí víc a víc, nejlepší byl takový ten jeho ironický humor nebo prostě celkově ty jeho hlášky, taky se mi líbilo, že byl takovej samotář, něco jako Chris a uměl se dobře rvát, dál že měl takovej osobitej styl, jak například v epizodě Nalezenec, jak nějaký chlap říkal Andremu: Nechtěl byste se posadit? a Semir: On raději postojí...to prostě bylo skvělý Smile, škoda, že umřel....řekl bych, že pokud někdo proslavil Kobru 11, vyjímaje Toma a Semira, tak to byl právě André Wink

1

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jo umne taky mnel prijemný hlas když spíval a mal dobrou taktiku boje moc se mi libila Very Happy takže davam za velkou 1

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Very Happy André chodí tam a zpět a tím provokuje.
Lamprechtová: Pane Fuxi, obtěžovalo by vás kdyby jste se posadil?
André: Ano!
to je nenahraditelný

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jo to my tam taky občas moc chybi proto si nikdy pustim i stary dily z druhe a treti serie ty mam moc rad Very Happy

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina.simova


Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
Ahojky nevíte prosím někdo jak se jmenuje ten díl kdy Andre v Kobře 11 má za přítelkyni tu novinářku? Jak spolu blbnou ve sprše? Díky...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
martina.simova: Je to díl Stop volej tuším že. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina.simova


Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
Díky zkusím se podívat, ale tenhle díl je asi v 2 sérii, protože ve třetí takový není!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
martina.simova: Je to v druhé sérii.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andre_Fux11


Založen: 23. 12. 2010
Příspěvky: 55
Odpovědět s citátem
dobré by bylo kdyby se objevil teď v nějaký epizodě a že smrt jen předstíral Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Andre_Fux11: Přesně tak, Ben by skončil a André by byl zase Semirovím parťákem. Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andre_Fux11


Založen: 23. 12. 2010
Příspěvky: 55
Odpovědět s citátem
Vojta: to ne hele on uš by byl starej prostě jen kdyby přišel a řekl semirovi že to předstíral Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andre_Fux11


Založen: 23. 12. 2010
Příspěvky: 55
Odpovědět s citátem
stejně byl uplně nejlepší byla mezi nima jiskra a s nim byla fakt prdel ..nejlepší bylo jak se furt vztekal, řval, a furt se do všeho hrnul Very Happy a jak si dělal srandu z lamprechtový Very Happy ale fakt mě mrzí že zrovna andré umřel Crying or Very sad kdyby aspoň odešel a pak se vrátil zase na 2 série Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andre_Fux11


Založen: 23. 12. 2010
Příspěvky: 55
Odpovědět s citátem
já to nechápu!!! dneska sem čet že keller vrací !!! tam byli totiž napsaný role v seriálu a roky učinkování a ben bylo napsáno 2008-2011 a tak sem kouknul níž a tam bylo mark keller (1997-1998, 2012-) tak nevím co to teda je Rolling Eyes Question Question Question
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Hoď odkaz. Wink EDIT: Tom Beck nel ruolo di Ben Jäger continuerà insieme al suo collega Erdogan Atalay nel ruolo di Semir Gerkhan le avventure di Squadra Speciale Cobra 11. Dietmar Huhn nel ruolo di Otto Herzberger bisogna aspettare e vedere, non si sa se continuerà o no. Per quanto riguarda Mark Keller le notizie che giravano nel suo ritorno nei panni dell'ispettore André Fux non si sa niente ancora.[senza fonte] Dichiarato da Action Concept.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andre_Fux11


Založen: 23. 12. 2010
Příspěvky: 55
Odpovědět s citátem
teď čtu že andré měl dvě dcery Carol a Lilien !!!??? je to pravda?? Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: André
Stonozka


Založen: 05. 09. 2011
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
Jeee, koukám tady na ty fotky a teda nemůžu se vynadívat Cool André byl stejně ten nejlepší parťák. Z celý Cobry ho mám hned po Semirovi nejradši ... Kde je smajl se srdíčkem? *IN LOVE* <3
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bones4ever


Založen: 05. 01. 2011
Příspěvky: 404
Bydliště: D?íve pod jménem Gogo a 10 dal?ích ...
Odpovědět s citátem
André byl fajn, ale nejlepší je i tak Ben a poté Tom a pak André, přáve jsem dokoukal na reprízu 3 série a jeho smrt jsem vynechal Wink

_________________
Stránky seriálu Kobra 11 :
http://www.cobra11-fanabteilung.de/
http://www.alertecobra.info/

Moje stránka :
150 000 navstev na blogu !!
http://gogokobra11.blog.cz/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já jsem to tušil André se nám vrací! Není to bomba??
http://www.quotenmeter.de/n/62686/rtl-holt-mark-keller-zu-cobra-11-zurueck
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
"André, a nebolí tě ta harpuna ve střevech?"
"Ty víš co, Semire... za ty roky už jsem si nějak zvykl. A když mě to svědí, poznám, že bude pršet. AUUUUUUUUUUUUUU! Ale strkat do ní nemusíš."
"Sorry!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No to snad... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak ona je pravda, že v roli parťáka se už vystřídali všichni němečtí herci... prostě museli sáhnout po jednom z nich Crying or Very sad

(což mi připomíná hlášku: "Joey, ty už jsi spal se všemi ženami v NYC a začínáš druhé kolo?")
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Joooooooo!!! jako sorry ale Andrého nikdo nevytáh, neměl pohřeb, zmizel v hlubinách a to je celý co sme se dozvěděli, ztratil prostě paměť a nevěděl že je z Německa Very Happy ne ať to je jak je, já jsem rád protože pro mě byl nejlepší, André žije! takle to zas oživěj

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já taky ja budu dnes slavit Smile Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pravda! Na to vůbec NEJVÍC ORIGINÁLNÍ řešení jsem zapomněla!

"To víš, Semire, na patnáct let jsem ztratil paměť. Naposledy si pamatuji, jak jsme v Berlíně bourali nějakou zeď, pak něco s Tebou a tou nanynkou, co dělala sekretářku na stanici... Jo aha, ty sis ji pak vzal, SORRY... No tak jo, tak jsem tady! A ve jménu logiku se okamžitě hlásím do služby a vy mi vyhovíte, protože první věc, co se udělá s chlapem, co na patnáct let ztratil paměť, je to, že se mu dá odznak a pistole. Tak co mám odstřelit?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Tak ona je pravda, že v roli parťáka se už vystřídali všichni němečtí herci... prostě museli sáhnout po jednom z nich Crying or Very sad


Ještě by jich pár bylo, ale spíš je o tom, že ona to asi moc herecky atraktivní role nebude. Platí sice dobře, ale není tam co hrát, řekněme si to upřímně. Na stálej příjem dobrý, ale na chvíli. A za Fuxe a Kranicha to holt nejvíc táhlo a Kranich už si druhé kolo střihl. Jen by mě zajímalo, jestli je Keller jediný, kdo chtěl zpátky. Protože pokud ano, dává to smysl. Pokud ne a zpátky by šel klidně i Oliver, tak jsou fakt totálně vymazaný, že sáhli po té míň scénáristicky logické variantě.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
vypatlaný nejsou protože Oliver byl jednou z největších chyb a právě Keller, Steinke, Atalay jsou největšími tahouny

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ale nějakou logiku si snad jao fanoušci zasloužíme, ne? Laughing vždyť z nás dělají pitomce XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
A o to přesně jde - tahouni = prachy. Kdysi bylo takové nepsané pravidlo, že se seriály snažily aspoň tvářit, že jim jde o příběh a o postavy (držet se vlastní kontinuity) a že prachy jsou až vedlejší. Tyhle nelogičnosti pramenící z co největšího výdělku jsou zdvižený prostředníček všem, co už toho ještě vydrželi. Udělat z jednoho z nejpůsobivějších seriálových odchodů nejtrapnější zadní vrátka v historii, to chce skill.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A co, SaM, pro jaké vysvětlení hlasuješ? Laughing patnáctiletý výpadek paměti, patnáctileté tajné působení na nějaké misi... nebo ho tam scénáristi fláknout jen tak, jako když jen tak nechali odejít Jana? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Myslím že můžeme být rádi že tam nedali nějakého zelenáče a začátečníka Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já bych ho tam bez uzardění prdla beze slova vysvětlení. Ani bych nevzala na vědomí, že to není Ben. Jeden den bych nechala Semira odejít domů od Bena a druhej den přijít do práce, u stolu André, pohoda, klídek, tabáček. Very Happy To by bylo aspoň správně absurdní. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jo, jsem strašně ráda Laughing ještě by mu z hrudi mohla trčet harpuna XD pak se upřeně podívá na Turka a řekne "Semir, I am your FATHER!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Já tak nějak naivně doufám, že tvůrci nějaké vysvětlení mít budou (samozřejmě myslím vysvětlení, při kterém si fanoušci nebudou otloukat hlavu v zoufalství o zeď). V souvislosti s tím jsem si vzpomněla na povídku/námět na pilotní díl, která byla na povídkovém fóru zveřejněná tuším někdy na podzim, bohužel už nevím, kdo je autorem. Taky se tam jednalo o návrat Andrého a celkem se mi to zamlouvalo.

Ještě mě napadlo, že Mark třeba bude hrát Andrého bratra-dvojče, o kterém André nikdy nemluvil, protože tento bratr pracoval jako tajný agent ... Ale tohle neberte vážně, mám absťák po vymýšlení nových dílů, tak jsem se nechala trochu unést. Smile

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
To je neuvěřitelný. Mě teď totiž, jak jsi psala to s tou harpunou, napadlo, že by ho taky mohli přivézt zamraženého v karbonitu. "Tak pane Gerchán, kam tu plastiku chcete?" Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak on i ten únos mimozemšťany, aplikace sondy a návrat po patnácti letech jsou pravděpodobnější, než že borce probodne harpuna, on spadne do ŠIRÉHO moře bez pobřeží a člunu poblíž, jeho kámoš a vrtulník ho dlouhé minuty hledají... a on se vrátí a je schopen služby XD

z toho zase bude nějaká nehorázná chujovina ve stylu "Víš, Semire, měl jsem pod hladinou schovaný dýchací přístroj a mám vrozenou vadu - blány mezi prsty u nohou. Tak jsem pod hladinou doplaval k nejbližší pevnině a celé jsem to vzal jako znamení z vesmíru, abych změnil svůj život. Takže jsem posledních patnáct let pěstoval v Mexiku avokáda a psal muzikály" Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
já jsem to včera oslavil dvěma velkými pressamy Very Happy Fakt to nebyl jen sen Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Pořád je ještě brzy slavit (tedy, to nebudu, ani kdyby to pravda byla): uvěřím tomu, až to oznámí RTL nebo Action Concept. Sice Thorstenovi docela věřím, pohybuje se kolem Kobry dost blízko... ale zatím si nechávám zadní vrátka, kdyby to byla jen novinářská kachna...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Všeli na novinářskou kachnu to nevypadá, když už vyšly dva články nezávisle na sobě. Ale ještě v rozhovoru 14.3.2013 říkal Erdogan, že konkurz stále běží a nového parťáka hledají( rozhovor je na mém blogu) a o tři dny později se objeví informace, že Mark Keller už natáčí pilotní film. Mě se to s tím z mrtvých vstání taky nějak moc nezamlouvá, to už je jak oslí smyčka v Dalasu, kdy se Semir probudí a řekne, že se mu těch x let jen zdálo. Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Co jsou pressama? Very Happy

A paní Loupancová, na tohle další, nikdy nepoužité řešení jsem vůbec nepřišla! Ano, to by mohli rozhodně použít.
mělo by to jednu super výhodu..........................................................................................................
Semir by nebyl uhnaný žárlivkou Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Paní Loupancová, vzala jste mi poslední naději, že se scénáristi nezbláznili Confused

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Akorát koukám že se lidé shromažďují na kobra stránky po této mega informace Smile Já nasbíral za dva dny téměř 2000 lidí. Já slavím od včerejška pořád: D a dávám si facky jestli náhodou ještě nespím a není to sen Smile Wox - Pressa jsem myslel 2x Caffe Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Najbee96


Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
jsem moc rád že je zpět Smile André..hrdina mého dětství Smile)) zvláštní je to že jsem jeho comeback tak trochu předpověděl ještě pod jménem André_Ben v povídkách Smile) jen trochu jinej konec Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Mohli by sa stretnúť v nemocnici kde by Andrému odoperovávali posledný kus harpúny:D
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Najbee96 napsal:
jsem moc rád že je zpět Smile André..hrdina mého dětství Smile)) zvláštní je to že jsem jeho comeback tak trochu předpověděl ještě pod jménem André_Ben v povídkách Smile) jen trochu jinej konec Very Happy



Asi četli tvé povídky a jen pozměnili tvůj konec. Smrt Semira v Kobře je nereálná. Také jsem sestavil jedno fan video na počest návratu Marka Kellera
Arrow http://www.mojevideo.sk/video/19219/alarm_f_r_cobra_11_mark_keller_2013.html
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Bude to stejně skvělý je po letech vidět zase spolu, u Kobry s Benem jsem vlastně zapomněl proč jsem se na to začal dívat a rozhodně pokud bych viděl poprvý Bena se Semirem tak se na to nikdy dívat nebudu přes ty ulítlé, nemožné vtípky co to vše shazují, snad se Kobra díky Markovi a snad si scénáristé vzpomenou jaká byla vrátí tak jak byla - drsná, akční i tajemná. K Markovi by teď mohli zasadit případy dolíhající k jeho minulosti uplynulých 15 let a nabízí se setkání s někým kdo případ na Mallorce přežil a zmizel (nebyl to jen Berger, vrah s pejzy či obr kerý byl zničen kuličkami z kulečníku) co třeba ten vysokej blonďák co ved Andrého do tý jeskyně? Taky by zde mohlo být jaké má ujmy ze zranění harpunou (něco jako Chris jak byl postřelen z vězení)......nemůžu si pomoct ale pokud to scénáristé nespackaj je to po dlouhý době co se na Kobru opravdu těším i když tady u nás se toho asi nedočkám ale těším se jen na fotku Erdogana a Marka.

A ještě něco: nabízí se i jednoduché vysvětlení že přežil: bylo tam spoustu lidí který Semir či idiot Kessler nedostali a ta akce tam byla dost špatně provedená, je možný že po zastřelení Bergera u toho byli jeho lidi někde nedaleko a Andrého vytáhli a zajali, je to taky extrém, ale nabízí se to jako nejjednodušší řešení.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
André napsal:
Very Happy André chodí tam a zpět a tím provokuje.
Lamprechtová: Pane Fuxi, obtěžovalo by vás kdyby jste se posadil?
André: Ano!
to je nenahraditelný

A teraz keď sa vráti tak to bude štvať Krugerovú Laughing A to neviem ako si s tým poradí. Ale nastopro ju to bude veeelice znervózňovať Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ale já nevěřím, že změní styl Kobry XD to je to - podle mě zachovají ten pitomoučký styl, kdy Semir a jeho přicmrndávač hláškují u likvidace atomových bomb.
Až na to, že u toho bude protahovat obličeje starouš André po z ponožky vycucaném návratu XD


A ještě něco: nabízí se i jednoduché vysvětlení že přežil: bylo tam spoustu lidí který Semir či idiot Kessler nedostali a ta akce tam byla dost špatně provedená, je možný že po zastřelení Bergera u toho byli jeho lidi někde nedaleko a Andrého vytáhli a zajali, je to taky extrém, ale nabízí se to jako nejjednodušší řešení.


Sorry, ale to by byl nesmysl.
Byl tam vrtulník, co po něm pátral, Semir se potápěl, určitě se snažili najít mrtvolu.
zcela jistě VŮBEC nebyl prostor, aby Andrého vytáhli nepřáítelé, ti tam prostě nebyli.
André se potopil jako šutr, pak se po něm pátralo a nic se nenašlo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Vy jste všichni lamy, copak není jasný, jak to bylo? André se pod hladinou setkal s Ursulou:

Ta mu dala ploutve výměnou za tu harpunu, která z něj trčela, a André začal randit s Ariel. Ta se ale po patnácti letech soužití začala tvářit nějak takhle:

A tak to André zabalil a vrátil se na souš. Laughing Laughing Laughing (Ničeho nelituji.)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tohle vysvětlení bude mít bohužel větší logiku než to oficiální XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André Fux (Mark Keller)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 6  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma