AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ajka: nééé, napadlo mě to v práci - ale vidíš, nevíš, kde toho Frankensteina sehnat? Sad Nenašla jsem ho, ač jsem hledala Sad To video je úžasnééé! Laughing (tohle znáš? Very Happy http://www.youtube.com/watch?v=Tf08xtWTnp4 ) A btw. dostala jsem k narozkám originál DVD Sherlocka, jen se bojím, že díky tomu co nevidět zavařím DVDčko Laughing Laughing

Kájka: děkuji, vždycky jsem věděla, že umíš ocenit mistrovské dílo Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
The Help můžu jen doporučit, ten film ve mně vyvolal obrovské množství emocí a částečně zapříčinil moje silné city k Emmě Stone.

Má tu někdo nějaký výrazný názor na The Great Gatsby? Slyšela jsem chválu, slyšela jsem meh, moje kamarádka mi řekla věci, které skoro způsobily, že jsem jako milovník románu chtěla štkát. Má tu někdo nějaký další názor?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Ajka: nééé, napadlo mě to v práci - ale vidíš, nevíš, kde toho Frankensteina sehnat?

Vím, dokonce jsem viděla obě verze. Very Happy Preferuji Bena jako monstrum, je skvělej!
Dá se stáhnout přes torrenty z piratebay, ale kvalita nic moc, je to kinorip - http://thepiratebay.sx/torrent/7517338/
Nicméně, díky tomuto článku, pořád v skrytu duše tajně doufám, že si na podzim udělám výlet do Prahy Wink

Všelicos napsal:
To video je úžasnééé! Laughing (tohle znáš? Very Happy http://www.youtube.com/watch?v=Tf08xtWTnp4 )

Někdy mám pocit, že je znám všechny Laughing Takže odpověď zní ANO. Ale momentálně si ujíždím na tomhle, muhehehe Twisted Evil

Všelicos napsal:
A btw. dostala jsem k narozkám originál DVD Sherlocka, jen se bojím, že díky tomu co nevidět zavařím DVDčko Laughing Laughing

Čím to, že mě to ale vůůůbec nepřekvapuje?! Laughing Laughing Laughing

P.S.: No nejsme my rozkošnej párek magorů? Very Happy

SaMarBe: Jako neználek této knižní klasiky (The Great Gatsby) jsem projekci absolvovala na doporučení sečtělejší kamarádky.
Já byla nadšena, ona naopak zklamána. Takže asi tak Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Přesně jak jsem předpokládala, díky. Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Viděl někdo Futurologický kongres? Co na ten film říkáte? Líbil/ nelíbil se?
Ráda bych slyšela něčí názor, jak si daný film vysvětlil, co si o něm myslí. Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Filmů mám viděno kvanta a kvanta..., ale co vybrat?

Tak určitě mě nezklame česká klasika - Slunce, sena, Vesničko má středisková apod.
A vlastně ani americká klasika - např. série Rocky, ale jen 1-5, Forrest Gump a Zelená Míle
Nepohrdnu ani černobílým snímkem - např. Spalovač mrtvol, Divá Bára
Potěší mě i animák - Madagaskary, Simpsonovi ve filmu, komplet Doba ledová atd. (skvělá je hláška z "Oblevy" - jemu nevěř, on by prodal i vlastní matku - Nemáš zájem?!)
A on by se našel i nějaký ten akčňák - ze série Rychle a zběsile jen 2. a 3. (Tokio Drift), či Rallye smrti - oba dva díly z věznice, spíš ten se Stathamem - ten pouštní jsem neviděl.
A dokonce i něco více červeného a sekacího - komplet Kill Bill I. i II (Darryll Hannah je epes-rádes mrcha)

Navíc dodám:
Rivalové - pro mě jakožto milovníka F1 povinnost! - Hemsworth a Brühl, jako Hunt a Lauda v bitvě o titul v sezoně 1976
FORMULE! - je tam Stallone, je to sice dokonalá blbost, ale mě jde o ty formule hlavně.
A tak tedy nesmím opomenout ani Toma Cruise a Bouřlivé dny (to je zas série NASCAR - zbožňuju toho šmejda Wheelera s autem č. 18 ),

+ všecky filmy, co mám na DVD z novin - tj. Vykoupení z věznice Shawshank,, Roming, Zahulíme, uvidíme 1, aj.
+všecko co mám v notebooku - např. jmenuju Telefonní budku s Farrellem, či Valkýru s Cruisem nebo Habermannův mlýn s Rodenem

+ naprosto COKOLIV, kde se byť jen mihnou mé oblíbené herečky - z českých luhů a hájů je to Hana Vagnerová (např. seriál Expozitura) a Barbora Seidlová (např. Snowboarďáci) a z amerických Liv Tyler (např. Arwen z Pána prstenů)


DOPORUČUJI: - no, jestli zrovna doporučuji, ale mě to bylo doporučeno od známého, a nakonec to nebylo vůbec zlé - Don Jon (je tam Joseph Gordon Levitt) a Sviňák - to je zas o policajtovi, který má naprosto zvrácené myšlení, charakter a jednání a taky na to šeredně dojede a ....

no prostě je toho spousty a spousty, co jsem viděl a oblíbil jsem si to.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tak já mám rád filmy od Jeana Paula Belmona:

1.Velký šéf
2.Muž z Akapulca
3.Zvíře
4.Bezva finta

Pak mám rád Leslieho Nielsna:

1.Bláznivé střely 1 a 3
2.Připoutejte se, prosím 1

a pak mám rád Bonda:

1.Jen pro tvé oči(Rodger Moore)
2.Žiješ jenom dvakrát(Sean Conery)
3.Všechny díly Brosnana až na ten poslední

a nedávno jsem viděl Soukromý život Sherlocka Holmse a byla to vážně skvělá podívaná.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Prosím, potřebuji pomoc. Neznáte nějaký buď Francouský nebo Anglický (ne Americký!) komediální/akční/krimi/ film, aby hlavnímu herci bylo pod 40??? Já vím, mám zvláštní požadavky, ale potřebuji to sehnat pro strejdu. A ať to není Jean-Paul Belmondo, od toho už zná všechny filmy.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Hartmutt, není nic jednoduššího než si dát specifičtější vyhledávání na csfd.cz Wink
Filmy: Drž hubu, Taxi (1-4), Svatý rok, Piráti na vlnách (tenhle film nemá chybu), Jak je důležité míti Filipa (to asi tvé požadavky nesplňuje, protože se na tom podílelo i USA), Amélie z Montmartru (tu jsem neviděla, ale prý dobré), Rivalové (film pro všechny milovníky formulí, dle mého nejlepší film loňského roku) a Nedotknutelní - nejlepší film roku 2011.
Podívej se na profily jednotlivých filmů a sám si vybereš, zda to splňuje tvou představu. Podmínku o věku hlavní postavy už neřeším. Wink

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Kajusia, díky, moc! Určitě se kouknu, super!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
No, málem bych na to zapomněl, hlavně že na bázi píšu povídky (resp. mám rozepsané)...

Komplet Hunger Games sérii:
1) HG I
2) HG II - Vražedná pomsta
3) HG III - Síla vzdoru, část I.
4) HG III - Síla vzdoru, část II.

Druhá část HG III - Síly vzdoru bude v kinech až v 20.11.2015, ale já jsem tvor od přírody líný a chudý, čili počkám do konce roku, to už to půjde snad stáhnout. Embarassed

Možná jsem jiná cílová skupina, ale mě to prostě chytlo. Konečně chápu význam sousloví "giulty pleasure".
Lawrencka je hezká... Cool

Už mám políčeno na knížku (komplet verzi, ty tři díly extra působí neskladně).

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Filmy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 10 z 10  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma