AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Musím, prostě musím všem doporučit film od De Nira, Kauza CIA. V životě jsem nad filmem nepřemýšlela tak, jako nad tímto... Hlavní příčinou je asi Matt Damon, kterého jsem nikdy nemusela, ale tím, jak tu vůbec nedává najevo emoce a téměř celým filmem projde s kameným obličejem, kloboukem, kravatou a kabátem, si mne získal všemi deseti. Kdo chce vidět pěkný film, nechť hodí oko. Nebude litovat.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Víte, že se Bohdan Tůma, dabér našeho milého pacičky Semirka, objevuje ve filmu Crash road? Hraje otčíma postavy, již hraje všeobecně zbožňovaná Agátka Hanychová...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Woxys: Jistě Very Happy když jsem jela z Prahy, četla jsem si Housera... a málem to se mnou po této informaci kleplo Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Doporučuju Smrtonosnou past 4, která nedávno vyšla na DVD pro ty, kteří maj rádi pořádnou akci a nesmrtelnýho Bruce Willise.

Pokud by někdo chtěl do kina tak nechoďte na Poslední plavky. Už fakt nevíme co natočit. Větší blbost jsem ještě neviděl. A pak taky Roming - u toho se mi stalo, že jsem v kině poprvý usnul. Embarassed Embarassed Embarassed

Dotaz: Nevíte někdo jak to vypadá s filmečkem Prachy dělaj člověka? Kdy vyjde? Je to hrůza už jim to trvá přes rok a pořád nic.
No mám moc rád sérii filmu Taxi a taky Jurský park a mnoho dalších filmů.
Příští rok se těšim hlavně na filmy, který svoji pouť předběžně ukončily na konci osmdesátých let - Rambo IV a Indiana Jones 4. Stallone je ve výtečné formě. Určitě lepší než Arnie, kterej tloustne v politice. Rocky VI se mu povedl a tak doufám, že zopakuje úspěch. No když dělá sám režii, je producentem, scénaristou a ještě hlavní role Laughing na 61 let docela blázen. O Fordovi už ani nemluvim.
Pak taky dofám v návraty filmů Mumie, Jurský park, Rychle a zběsile.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak jsem dneska byla s kamarádkou v kině na Královně Alžbětě, když jsou teď všechny vstupenky jen za 50 Kč Smile Wink

Je to druhý díl filmu o Alžbětě I., a je to o válce se Španělskem, Marii Stuartovně a intrikách dvora -> spousta hezkých scén, jednak bitevní a jednak přímo o Alžbětě a jejím osobním životě.
http://film.moviezone.cz/kralovna-alzbeta-zlaty-vek/recenze/
Mě se ten film docela líbil Smile Smile

André: Smrtonosné pasti s Willisem mám moc ráda. Rozhodně jsem ocenila, že byl natočený další díl, i když to není ten nejlepší (tím je první díl). Bohužel tam bylo hodně over-the-top scén Sad (sestřelení vrtulníku autem, naskočení na stíhačku atd. atd., to už bylo fakt moc)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Právě jsem viděla a doporučuji ke zhlédnutí sympatický dokument o krevní mstě v Albánii - http://www.youtube.com/watch?v=lTbI09qW92s&feature=related a http://www.youtube.com/watch?v=__GKibu7cVM&feature=related - vezměte si, že se to děje jen pár kilometrů od nás Smile moc zajímavé...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Amrodel: Samozřejmě jednička je nej (jako skoro vždy). Téma hackerů ve čtyřce moc nemusim, ale u pasti to přežiju - všichni tam hrajou moc dobře. Souhlasim, že stíhačka je naprostej nesmysl. Sestřelení vrtulníku autem považuju za skvělou akční scénu, i když by to nikdy nešlo. Tuhle scénu jsem, ale nikde jinde neviděl a zaslouží si obdiv. A nej hláška poté?: "Došly mi náboje" Laughing Laughing Laughing Bruceovi děkuju, že se do toho pustil zas po 12 letech. Very Happy

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
André: Laughing Laughing jj, ta hláška byla parádní...
a co se hlášek v Die Hard 4.0 týče: docela mě mrzí, že se to natáčelo už s tím, že to bude mít přístupnost PG-13 a ne R, takže z filmu zmizely takové ty peprnější hlášky, co by se tam nejvíc hodily a co by McClane nejspíš řekl... Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Nevím, jestli se tu o tom mluvilo, ale nedávno jsem byla na Edith Piaf a vřele doporučuji, už kvůli překrásné a herecky naprosto dokonalé Marion Cotillard. Film je sice trochu chaoticky udělaný, ale to mi stejně nezabránilo, abych se při závěrečné Non, regrette rien rozbrečela. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Rimes


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Odpovědět s citátem
mno tak včera jsem zhlédla Harryho Pottera a Fénixův řád a musím říct, že se mi to docela líbilo. Ačkoliv už to neni jen pro malé děti, protože některé dějové chvilku jsou myslim pro malé diváky dost strašidelné.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Uz len hodina a bude v TV vyvrcholenie Vianoc pre mna, uzasny film Kral Artus, sa tesim jak male deco Cool
http://www.youtube.com/watch?v=KO04VLRovqE&feature=related
Kto chce nech pozera Very Happy ak ma STV Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
No já jsem zlíhdl jen pár pořádných filmů . Jsou to Zázrak v New Yorku , Santa Claus 2 , Kocour , Veselé vánoce Santa Clausi , Zatím co jsi spal , Barneyho velká dobrodružství . No učitě se ještě něco najde , ale na to si asi nevzpomenu . Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Včera jsem poprvé viděla Lásku přes internet. Popravdě si nejsem jistá, protože jsem se u toho učila, ale... fakt ta ženská z malého knihovnictví zkrachovala? Muhahahaha, pěkně jsem jí to přála. Taková hnusná propaganda, co se spustila proti tomu velkému obchodu! Mohli jste tam krásně vidět prostředky manipulace médií s lidmi - jsem ráda, že to té ženštině nevyšlo a krachla Cool Cool Cool a vyhrála Liška! Cool Cool Cool Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sun


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Viděli jste někdo Once? Já jsem na tom byla 30.prosince v kině a celkem se mi to líbilo. Je to irský nízkorozpočtový film (točilo se hodně v ulicích Dublinu) a v hlavních rolích hrají "neherci"-muzikanti Glen Hansard ze skupiny The Frames a Češka Markéta Irglová. Je to vlastně jenom jednoduchý příběh, ale je tam strašně pěkná hudba (teda mě se líbí Embarassed ), v podstatě se to celé točí okolo hudby...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Viděli jste někdo Dogville? Teď na to koukám a oči mám až někde na stropě... Shocked Shocked Shocked Shocked
Doporučuji - dávám 100 ze 100!

Všelo... ten konec je... jakoby se do akce pustilo 20 synáčků (a jedna dcerka) Azarosy a Vávry... Shocked Shocked Shocked Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
mezi moje nejoblíbenější filmy patří Rain man (s autisickým D. hoffmanem v hlavní roli) fakt úžasný, zahrál to bezkoonkurenčně, pak Čistá duše (pro změnu o schizorfrenikovi J. Nashovi, držiteli nobelovky) a úžasná anglicko česká komedie Sklapni a zastřel mě Laughing naprosto dokonalý propojení britkýho suchýho a našeho černýho humoru. Fakt pecka. Vřele doporučuju Laughing
Jo a málem bych zapomněla na Freddyho Krugera a jeho noční můru v Elm street Very Happy 7ádnej jinej moderní horor neumí to co ta básnička co bývá na začátku a na konci, úplně se mi z ní ježí veškerý porost na celém těle Laughing

Myslím, že eron se tu zmiňoval o wasabi tak to je taky moc pěknej film. Já vůbec Rena můžu, jojo, byl skvělej i v Drž hubu

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
ReeR: Rain Mana i Beatiful Mind jsem viděla ve škole na anglickym semináři a oba filmy se mi taky moc líbily Smile

Taky jsme se koukali na Borata, ale to se mi zrovna nějak nelíbilo...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Amrodel viděla si je v originále??? Je to mnohem lepší než po česku, ikdyž krapet náročnější.
Ale Borata neznám Embarassed

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
ReeR: jj, ale naštestí jsme to měli s anglickejma titulkama Smile (český nám nebyly dovoleny Very Happy Very Happy Very Happy )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Amrodel dobře vám tak!!!! Laughing Very Happy Laughing co byste taky chtěli na anglickým semináři??? Razz Smile Můžete být rádi že jsste měli alespoň nějaký Very Happy
Viděla jsi to i v češtině???

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
ReeR: jojo, to se pak ke mně dostaly DVDčka obou filmů a tam jsem si to už mohla nastavit podle libosti Wink Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Amrodel díky bohu za ty moderní vymoženosti že??? Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
ReeR: no jo, už ani nevím, co bych bez nich dělala Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Amrodel no to netuším, jsme hrozně zhejčkaný, co??? Very Happy

Wox ty sleduješ Červenýho trpaslíka??? Shocked no neni to úžasnej seriál?? Laughing

Andy ten seriál podobnej kobře, nbyl to náhodou motocops??? taky mi to připomělo kobru, teda aspon si myslim, že se ten seriál tak jmenoval

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Reer: Je, je a JE! Laughing Laughing Laughing Laughing

Jinak jsem viděla Simpsonovi ve filmu a ti docela ujdou... přijde mi to jako jeden dlouhý, lehce nadrpůměrný díl, který se obejde bez trapností, které provází většinu nových, u nás premiérově uváděných epizod Sad dávám hodnocení 58 ze 100.

Další filmem byl Hudbu složil, slova napsal... bylo mi to vychvalováno jako skvělá komedie, leč já se ani jednou nezasmála a ústřední pár mi k sobě vůbec nešel.. takže 50 ze 100.

Poté tu bylo ,,pokračování" DOKONALÉHO Dogvillu (ten má u mě 100 ze 100) - Manderlay. Opět charismaticky uchopený a vyprávěný námět s bezvadnou pointou a názorem... Dávám 87 ze 100, protože zapůsobila konkurence opravdu skvělého Dogvillu Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Woxy jojo souuuuuuuhlasim Very Happy ale většina lidí kterým jsem to doporučila si poklepávala na čelo (jsou holt zvyklí na typický americký seriály Very Happy Very Happy )

bohužel jsem ani jeden z uvedených kousků neviděla ale u simpsnů bych to chtěla napravit Laughing
Na Hudbu složil, slova napsal.. mě pozval kamarád ale usnula jsem, jak je mým dobrým zvykem když dělam něco vleže Laughing Laughing
takže jsem viděla velmi krátký úvod a titulky Laughing Laughing mooooooooooooooooooooooooc se mi to líbilo Smile

Jinak nedávno dávali můj oblíbený film Skála Hrajou tam hned dva mí oblíbení herci. Connery a Cage (jojo ty dva prostě můůůůůůůžu Laughing Very Happy )

Taky mi nějakej jouda doporučil Medvídka a až do nebe to vychvaloval Rolling Eyes a byla jsem nesmírně zklamaná, to je snad jeden z nejhorších českých filmů.
Víte jak na ten film byly ty ukázky v televizi??? Tak to jsou jediný hezký a jakž takž vtipný scény. Sad Sad

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Z českých filmů mě zklamaly Vratné lahve... Crying or Very sad bylo mi z nich špatně na duši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Vratné lahve mi přišly super, ale z Medvídka se mi po pěti minutách chtělo zvracet. Fuj.

Co se týče Trpaslíka, konečně mi kamarád půjčil všechny série na zkouknutí Very Happy Táta si jen poťukal na čelo, že i ta Kobra je lepší Laughing Laughing Laughing

A Simpsonovi ve filmu mne pobavily jako už dlouho nic ne Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
ReeR: tak se RainMana dočkáme i ted v telce Wink
Dávaj ho v sobotu od čtvrt na pět na Nově Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Amrodel fakt??? Shocked SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉR Smile Very Happy
tak to mám radost Laughing Very Happy Laughing
díky moc za upozornění, určitě bych si toho nevšimla protože se moc do TV programu nekoukám
zase se konečně po dlouhý době mrknu na něco dobrýho v telce Very Happy Smile
ani nevíš jakou si mi udělala radost Laughing Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
ReeR: Wink Smile Smile
Do programu taky nekoukám, ale jednou tejdně si pouštím z netu něco jako "co bude v telce a co stojí za to si pustit a čemu se vyhnout" Wink Very Happy Většinou ale na televizi koukám tak maximálně jednou za tejden... Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Většinou ale na televizi koukám tak maximálně jednou za tejden...

nápodobně Very Happy Laughing Very Happy a sobota bude ten den Laughing Very Happy Smile 2 hodiny budu jen tak sedět a užívat si klídek, jen kdyby tam nebyly ty reklamy boooože Sad

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
ReeR napsal:
... jen kdyby tam nebyly ty reklamy boooože Sad


jj, taky je nemám ráda... ostatně ony jsou jeden z důvodů, proč na tu televizi nekoukám, pokud to neni nutný. Velmi nerada si nechávám kazit filmový zážitek stupidníma reklamama... Sad Sad Rolling Eyes :-S
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
jo taky mi lezou na nervíky,(kdyby aspoň byly inteligentní ale ty co v tý televizi pouští, to je hrůza) kromě toho když koukám na něco v noci (náhodou Laughing )z postele vleže a v nejlepším tam nacpou reklamu tak většinou usnu Sad Sad Fňuk fňuk
ale abychom je jen nehanily Laughing Very Happy když už opravdu moc, strašně moc potřebuješ na záchod tak jseš za ní vděčná Laughing Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak snad ale neni nutný, aby byly každejch 25 minut Rolling Eyes
ale jinak souhlasim, že na to odskočení na záchod se to hodí tak akorát Wink
btw, a že bysme se zase dostali obloukem k DVDčkům? Wink Very Happy Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Tak snad ale neni nutný, aby byly každejch 25 minut
je to nutný pro ty co máj problémy s prostatou a močovejma cestama Very Happy Laughing oni na ně tááááák myslej Laughing Very Happy Razz

btw, a že bysme se zase dostali obloukem k DVDčkům?
jo to bychom mohly Laughing Very Happy tak copak jsi viděla úchvatnýho???

dotaz trochu mimo Laughing - co je to btw ????? Confused a jak tam dáváš tu mojí citaci do čtverečku???? (jsem tu teprv chvíli Very Happy Laughing )

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
v pravém horním rohu každého příspěvku je talčítko "citovat" tak to dáš a dostaneš se do okna, kam píšeš normální odpověd, ale už tam budeš mít ten citovaný příspěvěk Wink a pod to už jenom dopíšeš to něco svého Wink

ted jsem toho moc neviděla... to víš, zkouškový Sad ale musím se přiznat, že jsem si onehdá pustila TMNT a Dokonalej trik - dva naprosto výborný filmy Smile Smile Smile Oba mám moc ráda
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
to vím že tam je citovat a už jsem na to i klikala ale vždycky mi to nějak nevyjde Confused Sad jsem holt talent od přírody
já jsem ani jeden z těch filmů neviděla a o tom TMNT jsem dokonce ani neslyšela Laughing Very Happy
jojo zkouškový..... Laughing mizenný období ale už bude pomalu končit (teda alespoň mě Laughing )

hmmmmmmmmmmm žádnej dobrej filmík kterej by mi nějak uvízl v paměti jsem v poslední době neviděla ale zato jsem jednou viděla naprosto otřesnej film, jmenovalo se to myslim Šňup a do teďka nechápu jak jsem to vůbec dokázala dokoukat..... bylo to o nějakých feťácích ale vůbec nevím o co šlo, mám takovej dojem ¨že to ani nemělo pořádnej děj.... asi se na to musíš koukat sjetej jak hllavní postavy aby ti to dávalo smysl Laughing Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
tak mě Šňup taky nic neříká Surprised ...
a s tím zkouškovým: mě právě začalo :S Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
ani se nedivim že neni moc známej když je to taková fraška Laughing
Začalo??? tak to upřímnou soustrast Laughing Very Happy
Teď jsem si vzpomněla na dva další super filmy(super pro mě Laughing Very Happy ) Klub rváčů by Palahniuk (knížka je ale jednoznačně lepší) zase o jednom narušeným schizofrenikovi a Přelet nad kukaččím hnízdem pro změnu chlapík z léčebny Very Happy Smile
mě tyhle psychologický věci nevim proč prostě berou Laughing , že by profesionální deformace???? Very Happy Smile

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
ReeR napsal:

Teď jsem si vzpomněla na dva další super filmy(super pro mě Laughing Very Happy ) Klub rváčů by Palahniuk (knížka je ale jednoznačně lepší) zase o jednom narušeným schizofrenikovi a Přelet nad kukaččím hnízdem pro změnu chlapík z léčebny Very Happy Smile
mě tyhle psychologický věci nevim proč prostě berou Laughing , že by profesionální deformace???? Very Happy Smile


to je neuvěřitelný... další z mých oblíbených filmů Laughing Laughing Laughing první z nich jsem viděla jenom jednou Sad (opět ve škole na aj Very Happy ) a na ten druhý se podívám kdykoli ho dávaj, páč Nicholson tam hraje fakt výborně Wink Smile Krom toho, takovýhle dobrý film se jen tak nevidí Smile Smile

Profesionální deformace? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
jsem ráda že jsem se trefila do vkusu Laughing Very Happy Smile
jen jednou??? a předpokládám že v angličtině???
jo Nicholson je fakt nepřekonateljnej ale náčelník je taky sqělej Laughing Very Happy Smile
nečetla jsi náhodou knížku??? je zas o něeo lepší než film... pochopitelně Laughing
jo deformace - bdue ze mě sociální pracovník se zaměřením na všechna duševní, tělesná a smyslová postižení (zatím jsem si ještě nevyhranila co z toho budu preferovat Laughing Very Happy )

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
tak bohužel jsem se k těm knížkám ještě nedostala ( Sad ) , ale věřím, že jsou mnohem lepší než filmy Wink Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
to každopádně, jsou tam detaily který do filmu prostě nenacpeš a taky máš lepší představu o postavách páč jsou tam zapsaný jeho myšlenky a pohmutky a jsou propracovanější. Laughing Very Happy
Jsem ráda že jsem nejdřív viděla filmy a pak až četla knížky protože kdyby to bylo naopak tak bych byla nejspíš hoodně zklamaná

jooo... teď mě napadá ještě jeden moc dobrej film.. a dokonce je českej - Sametoví vrazi taky moc pěkný Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Dobrej českej film? Wow Wink Smile to se jen tak nevidí Wink Very Happy

Sametoví vrazi, to neznám... o čem to je? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
je to natočený na motivy skutečných událostí
týká se to Orlických vražd, jak ti zločinci zavařovali svoje oběti do sudu a házeli do Orlická přehrady. Byli to tři komplicové a jeden z nich byl dokonce u policie.
Je to drsný ale opravdu dobrý Laughing stojí to za skouknutí

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Viděla jsem ukázky a znechutily mě... Sad

Fajn popcornový film je Minority report, kde se vytáhl můj jinak neoblíbený Tom Cruise. A viděli jste OKO? Je to horor, pustím si ho dneska v noci a už se těším, jak se budu bát Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Oko??? kromě svýho jsem ýádný jiný neviděla. Laughing Very Happy ne fakt na oči jsem trochu citlivá...
o čem to je???

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zrovna jsem to dokoukala a ještě u toho nakreslila Aleše Vávru Laughing Laughing Laughing (Všelo: ) Oko je o slepé dívce, která, poté, co prohlédne po transplantaci rohovky, vidí mrtvé lidi Smile a snaží se přijít na to, co jí je... Smile popravdě nic originálního, jsou tam klasické lekačky... ale atmosféru to docela má. Přísné hodnocení slečinky Woxys tomu dává 67% Cool

Z filmů, které jte tady s Amrodel probíraly, neznám ani jeden, ač jde o klasiku Sad a reklamy? No jo, alespoň za tu televizi nemusíte platit, ne? Laughing Laughing Laughing je to daň za to, že máme ty filmy zadarmo - ta stanice jejich nákup nějak zaplatit prostě musí...

Snímek, který se mi líbil moc, byla Frida... a Alfréd Molina je děsně krásný chlap i s tou třicetikilovou nadváhou Laughing Embarassed Embarassed Embarassed film je barevný, vtipný, nápaditě stylizovaný... prostě pecka, co si zaslouží 89% Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
to by mohl bejt docela pěknej film, ale takhle jak si to podala mi to nepřijde jako horor Laughing Very Happy

a..a.. proč musí být ty reklamy tak dlouhé a hloupé??? Laughing Very Happy Smile

jééé, Fridu jsem taky viděla (už je to teda dýl)a moc se mi líbila Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Filmy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 10  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma