AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Filmy
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak copak jste viděli zajímavého? Co byste doporučili, na co se zeptali a před čím ostatní varovali?
(Aneb obnova populárního tématu Wink)

-----------------------
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Doporučil bych ti Wasabi - je to akční Francouzská komedie v hlavní roli s Jeanem Reno

Hubert je policajt so zlatým srdcom a oceľovými päsťami. Práve svojou spravodlivou päsťou jednej noci inzultuje v nočnom klube nevychovaného výrastka. Všetko by bolo v poriadku, keby nešlo o synáčika Hubertovho najvyššieho šéfa. Celá vec sa musí zmiesť pod stôl a preto Hubertovi doporučia dlhšiu dovolenku. Na tej bol naposledy keď stretol svoju životnú lásku, Japonku Miko, ktorá ho pred 20 rokmi záhadne opustila. Hubert by chcel začať vnímať svet okolo seba konečne ako človek a nielen ako policajt. Jedného dňa zazvoní telefón až z ďalekého Japonska. Právny zástupca ho informuje, že Miko pred niekoľkými dňami zomrela. Ešte pred tým, než naveky odišla spísala závet. V ňom mu odkazuje jej najväčší majetok. Je to niečo veľmi špeciálne. Je to viac než dedičstvo, viac než dar a tiež viac než obrovský problém. Mohla by to byť skutočná bomba (oficiální text distributora)

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Třeba Hihgt School Musicall Very Happy . Jak že se na toto máte podívat, ne odpor Very Happy .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jeden film, který ve mně zanechal velmi velmi hluboký dojem je film Guillerma del Tora Faunův labyrint. Pokud máte možnost jít do nějakého menšího kina, kde to stále dávají, tak rozhodně jděte Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Připojuji se...

Faunův labyrint je ohromný zážitek: nutno ovšem říci, že by na něj neměly chodit slabší povahy, neboť se v něm vyskytuje poměrně brutální násilí. Zcela jistě ovšem NE samoúčelné! Naopak, tento snímek je natočený tak chytře, že divák, je-li ochotný vnímat, prožívá ve své rovině to samé, co malá hrdinka příběhu... Smile
Musím říci, že když jsem vyšla z kina, nijak nadšena jsem nebyla: ovšem celé týdny od zhlédnutí Labyrintu nad filmem musím přemýšlet a zdá se mi lepší a lepší. Musím ho vidět ještě jednou na DVD a skutečně si ho užít: teď již budu vědět, kdy zavřít oči Embarassed Embarassed Faunův labyrint rozhodně doporučuji, je to herecký koncert s efekty tak podařenými, že je jako uměle vytvořené ani nevnímáte, zato si Vaše uši užijí kouzelnou španělštinu. Konečně se jednou v kině vyskytl silný příběh prosttý klišé. A mezi námi, je fajn odpočinout si od pitomých amerických filmů, jejichž obsahem poslední dobou bývá pohupování silikonových čtverek peroxidových blondýn.

Další film, který mě potěšil, je Harry Potter a Řád Fénixe. Fanoušci se prý dělí na ty, kteří pětku milují a na ty, kteří ji prohlašují za nejhorší ze série a režiséra by nejraději oběsili. Jednoznačně se řadím do první skupiny, film mě nadchl, pobavil, totálně rozveselil i dobře naladil svou poctivostí. Dlouho jsem si po opuštění sálu nepřipadala tak fajn Smile a málokterému filmu dávám tak vysoké hodnocení - HP 5 bych přiklepla ***** Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Harry Potter a Fénixův řád se mi taky moc líbil. Ačkoliv knížka nepatří v rámci HP série zrovna mezi mé nejoblíbenější, kvalitu převedení této knížky do filmové podoby si nemůžu vynachválit. Smile

Koukáte někdo na Prison Break (Útěk z vězení)? Sice je to místy docela drsný (na někoho třeba ne, ale na mě jo), ale napínavý... Viděla jsem v originále už asi 11 dílů, teď delší dobu nic a už mám absťák! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Dandie : Já se na to dívám, ale v originále jako Prison Break. Přijde mi to lepší, ten piloťák byl pro mě určitě lepší v anglině a na první díl jsem se po tom v češtině radši nedíval...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
eron: Já na to právě taky koukám v originále, je to lepší, navíc Nova to ani nevysílá širokoúhle, což je velká škoda. Na Nově jsem to viděla jen na okamžik, jinak ani nemám přes tejden na koleji televizi.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Dandie : tak tak, na Nově je to horší

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
Běží novej seriál.Druhá Kobra.S tím rozdílem,že jsou tam jiní herci.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Andy, můžeš být trochu konkrétnější?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
Jo lidi kdybych si tak vzpoměla,jak se ten seriál jmenuje a kde ho dávaj.Ale jak říkám,je to taky německej seriál a dost kopíruje Kobru.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Andy, nedávali ho náhodou pozdě v noci na primě? Smile

Ad filmy, Lovecká sezóna!!!! Je to haluz, miloušové... Laughing

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
KÁJA-Kdybys mě zabila tak nevím,ale přišla mě namysl Kobra hned jak jsem ten seriál prvně viděla a mám takové tušení,že mají taky šéfku.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
A jak se to teda jmenuje??

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
eron-no to právě nevím ale skusím to zjistit
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
tak ja nevim ja osobne odporucam Simpsonocov film, Transformers a tu Ratattouille ci ako sa to pise proste o tom potkanovi co chce byt kucharom Very Happy

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jo, Simsni, to je masakr srandy Very Happy .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Páni, bezkonkurenčně nejlepší film je Love actually... (Ech, Láska nebeská? Embarassed ) Místo učení jsem si ho pustila a.. stírám slzinku dojetí. Embarassed Fakt všem doporučuji! Wink

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Vzpoměl jsem si ještě na francouzskou sérii Taxi, ta mě taky pobavila, ale vážení, na Kobru to nemá...

Daniel žije v Marseille a zná ji lépe, než kdo jiný, každou zkratku, každou jednosměrku. Jeho největší vášní je rychlost, která je samozřejmě větší, než si umí marseillská policie vůbec představit. Začínal jako poslíček, který rozvážel pizzu a nyní má taxikářskou licenci. Svůj vůz speciálně upravil a ze všeho nejraději má zákazníky, kteří mají naspěch. Až jednou sveze tento fenomenální taxikář policistu, který má problémy nejen s gangem, který vykrádá banky, ale i se svým řidičákem. (oficiální text distributora)

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
ak myslis 4 tak teda ako nic moc auto uz nieje bohvie co uz mal aj krajsie a celkovo no nevim uz to nieje proste jednotka a dvojka Crying or Very sad

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Lacky : Mě se líbila i trojka, ale 4 jsem bohužel neviděl...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Kája: Love actually...příjemná a dojemná podívaná, ideální na Vánoce... Very Happy

Eron: Série Taxi je super, nejvíc se mi líbila myslim ta dvojka. Smile

Jinak chtěla jsem se zeptat, jestli Vás nenapadají ještě nějaký pěkný francouzský filmy.
Jak teď studuju fráninu, tak potřebuju trénovat porozumnění Francouzům, ale mám silnej odpor k poslechovým cvičením na kazetách k učebnicím... Ty filmy jsou mnohem příjemnější a taky více motivující... Takže bych si ráda sehnala nějaký filmy ve francouzštině, ale nevím vůbec co konkrétně shánět. Takže jestli máte ňákej tip, tak prosím písněte. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Dandie : Mě jednička - hláška foto,foto s vystrčeným prostředníčkem mě dostala Laughing Laughing Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Tess


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Chodím do kina málo, ale za poslední rok mě velmi zaujal film Vratné lahve . Asi proto že citlivě ťuknul do problému budoucích genetrací - Senioři- Co s nimi ,a jak s nimi vycházet a žít . Chystám se na Medvídka , máre nějaké recenze ?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Tess: ja som tiež na tom podobne, že do kina chodím strašne málo....možno tak dvakrát do roka.....ale naposledy som bola na HP5, tak to bolo ozaj super.

A inak čo sa týka filmu ako takého, tak určite by som doporučila film Stara Basn (Staré báje Vikingu) je to film poľskej produkcie. Je to historický film z obdobia vikingov. Wink

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Míša


Založen: 04. 11. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
Já co jsem naposledy viděla tak byl Harry Potter5, příjde mi to katastrofálně zkrácený, smutná scéna s profesorkou Tewayleyovou.....to mě dostalo na kolena Wink Wink Wink a líbila se mi ještě ta scéna jak se McGonagallová háda s rou růžovou obludou na chodišti. Bóóóže já bych tomu prckovi dala ránu.... No a pak sem viděla Ratatouille boží film. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Míša : mě se líbilo to s tou Hermionou, jak chtěla porušovat pravidla a Ron se jí zeptal : "Kdo si??? Kam si schovala Hermionu???"

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Se Všel a Kájou jsme byly na Ratatouille a je to úchvatný, půvabný filmeček, nesmírně se mi to líbilo! A Remíčka chci domů Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Míša


Založen: 04. 11. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
My máme doma potkanku Viky a ta noc co noc si přestavuje domečky..... Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Nu, ta doplním všechno (snad Laughing Laughing ):

Harry Potter a Fénixův řád: Pláči, pláči, pláči. Nebýt vtipných scén, tak bych po něm ani nehlesla. Po prvních dvou dílech jde kouzlo dolů a dolů...

Faunův Labyrint: Super film, super efekty, Faun neměl chybu stejně jako vílky. Skvělá oddychovka Very Happy

Taxi: Nejlspší je Taxi 3 ala parodie na Jamese Bonda. Jak Emilián, tak Daniel jsou suproví... ale on i Jubért a ostatní postavy jsou skvělé. Když se chci zasmát, tohle je jasná volba Laughing

Ratatouille: Narosto geniální filmeček. Postavy jako ze žurnálu, zvířátka jako plyšáčci k zulíbání... Nu, já naprosto propadla kouzlu Linguiniho (hm... celý Hartmutt Embarassed ) a pana kritika (celý Kranich Laughing Laughing Laughing ). Super film, těším se, až ho budu mít doma Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všel, Ty nazýváš Faunův labyrint ODDECHOVKOU?! Shocked Shocked Shocked Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jo Smile Já si u toho docela oddychla Smile Uvolnila... Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zajímavé, mám zcela opačný názor... považuji to za docela náročné dílko a hlavně takové, co Ti i měsíce poté hučí v hlavě a nutí Tě přemýšlet...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Za takové dílko považuji Vesnici. Hodně dlouho mi vrtalo hlavou, jestli se to doopravdy může stát... Smile A taky V jako Vendetta...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Oboje jsou povedená dílka... ale v hlavě mi tolik nevězela. A V jako Vendetta se mi již bohužel dost vymazalo z hlavy, musím si ji pustit znova, protože vím, že se mi to líbilo...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Moje oblibene filmy jsou jednoznacne Simpsonovi, na ktere jsem jel dokonce den po premiere do kina (nepocitam-li IMAX, tak jsem byl v kine po 4 letech) Smile Dale pak muzu doporucit film Klaun (z produkce ActionConcept) a dalsi nemecky film Zbesila jizda. Libi se mi i Osamely mstitel, Taxi 1-3 (u 4. jsem se uz trochu nudil). To je zhruba asi tak vsechno, na co si momentalne vzpominam.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Jeje Ali, tak ako tak pozerám, tak ďalší človek koho chytil PrisonBreak......u nás celkom dosť ľudí zo školy ho pozerá a vraví, že je to super.
No zo seriálov ja okrem Cobry 11 pozerám Čarodejnice /Charmed/, tak to je super.....to odporúčam. Wink

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jo, Simpsonovi, to je klasika. Film už jsem viděla snad stokrát, je to můj zvedač nálady (společně s dílem Springfield hledá Superstar... pokaždé se mi tam u zpěvu Johnyho Duháka vybaví Hartmutt a padám do kolen Laughing Laughing ) Laughing Laughing

Já poslední dobou ulítávám na seriálu Heroes, je to mňamka pro fajnšmekry (ticho blondýno!) Laughing Laughing Laughing Doteď děkuji spolužačce, že mne na to přitáhla Laughing Laughing (ale nazuřilo mne, že to koupila Prima. Dabing, ač jistě dobrý jako vždy, tomu vezme šťávu...)

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Prej fajnšmekry!!! Ten seriál spočívá v tom, že má 99% Američanů zvláštní schopnosti a ten zbytek o těch svých ještě neví Laughing no a Všel je tím uchvácena, protože si představuje, že má Hartmutt určitě nějakou tajnou schopnost (třeba že když se vychloubá, nafukuje se, až praskne Laughing)...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Hej! Náhodou tam nejsou jen Amíci!!! Evil or Very Mad Jsou tam i Brazilci/Venezuelci?, Ukrajinci, Indové apod... A jeden skvělý, úžasný Japonec (co udělal největší pitominu, co jsem kdy viděla ). A ten seriál je super... Už jsme ve třídě 3, co na to koukaj Laughing Martina do toho zatáhla mne a společnými silami jsme uvrtali Filípka Twisted Evil Už je z něj taky závislák


A Hartmutt... no, na něj by spíš seděla parodie na Heroes, zvaná Zeroes... Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nejlepší seriál je stejně Willy Fog Laughing a Červený trpaslík. A Simpsoni. Muhahhahaha! Nějací Hrdinové... pche Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
HEROEEEES!!! Cool

Ale to cos vypsala jest taky bájo... Laughing Laughing Laughing Chjo, vzpomněla jsem si na Krytona a začala se uchechtávat Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Viděli jste dneska někdo dokument Kupředu levá, kupředu pravá? Hustýýýýýýý! Laughing Laughing Laughing Laughing děsně jsem doufala, že to v TV brzy uvidím, teď to sleduji a úchvatně se bavím - už proto, že některé lidi ze snímku osobně znám! Laughing ten olepaný kluk z Komunistického svazu mládeže je z našeho gymnázia (ha ha ha ha, SOUKROMÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉHO! Jeho rodiče mu platí školné! A on byl taaaakový loooooser!) a jeden z Mladých konzervativců zase chodil na univerzitu Laughing Laughing taky si tam zahrál obchod mých rodičů a k mému velkému pobavení i fotograf z novin, kde jsem byla na praxi Laughing Laughing no já jsem vysmátááááá! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Děcka z Komunistického svazu mládeže bych vyliskala... nejsou normální. Jednou jsem tlapkala po našem náměstí a proti mně vyběhl průvod s rudými vlajkami s tvářemi Lenina (tuším). Jsem vykulila modrá očka, co že je to za recesi... a ke svému překvapení mezi nimi rozeznala právě kluka, co znám osobně. Jsem se ho ptala, o co go a on, že je to demonstrace proti zrušení Svazu komunistické mládeže. Uáááááááh! Málem jsem padla do sněhu... Laughing tak jsem se raději sebrala a utekla jsem, protože tam mířili novináři a když jsem si představila, že bych byla v jednom záběru s těmito... ééé... individui, jímala mě hrůůůůza! Laughing

Ale dokument doporučuji, je to hustá podívaná, nezklamala mě... Very Happy ačkoliv... dívat se na to, jak mladá děcka s láskou slintají nad vrahem Leninem a doufají v opakování roku 1946 je dost... bolestné Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Podla mna najlepsi film aky som videla je Posli to dalej ( Pay it forward) Je o tom, ako jeden napad moze(ale aj nemusi) zmenit tento svet k lepsiemu. Myslim ze ma tento film zmenil aspon troska k lepsiemu a naucil chapat svet a ludi inak ako z tej sebeckej stranky.
Na druhom mieste mam film Hotel Rwanda, ktory je zial podla skutocnych udalosti, ktore si mozte poniektori pamatat a tiez je o ludskosti( asi som moc ludska ked sa mi pacia taketo filmy Very Happy )
Kanditatov na 3 miesto je viac, napr. Anna a kral, Zivot je krasny, Schindlerov zoznam, Spojenec(Inside man), Dobry rocnik( A Good year) ale aj komedie Drz hubu, Taxi a rozne SpencerovkoHillovky Cool
Rada si pozriem aj rozpravky ako Shrek, Doba ladova, Spirit, Narnia a pod. A nesmiem zabudnut na moju srdcovku Jackieho Chana, to je kapitola sama o sebe Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rimes


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Odpovědět s citátem
Já jsem právě shlédla Spidemana 3, musim uznat že mě bavil, ale místy už byl děj celkem zdlouhavý...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Po dlhsej dobe som si zas nasla cas na par filmov a zaujali ma hlavne dva:
Deja Vu: napinavy film, ktory nuti cloveka rozmyslat pocas celeho jeho sledovania, lebo kazda malickost je dolezita.
Každý asi zažil ten znepokojujúci pocit. Miesto, ktoré ste nikdy nevideli, vám pripadá známe. Osoba, ktorú ste nikdy nestretli, vám pripadá povedomá. Je to fenomén nazývaný déjà vu (z francúzskeho už videné). Mnohí veria, že je to len výplod mysle. Ale čo ak sú to varovania, vyslané z minulosti, alebo stopy k udalostiam, ktoré sa len stanú? Agent Doug Carlin (Denzel Washington) je prizvaný k vyšetrovaniu bombového atentátu na trajekt, ktorý si vyžiada vyše 500 mŕtvych. Agenti z inej vládnej agentúry ho zasvätia do najprísnejšie stráženého vládneho tajomstva: Je možné nazrieť do minulosti. Agent Carlin sa vydáva späť v čase, aby zabránil atentátu. Zoznamuje sa s tajomnou krásnou ženou, ktorá má byť o štyri dni cestujúcou na osudnom trajekte...(MovieMania.sk)
Most do krajiny Terabithia: rozpravka nie len pre deti, ale pre vsetkych ktori vedia pozerat s otvorenou myslou. Je o sile priatelstva, neskutocnej fantazii, ale aj o skutocnom tazkom zivote chlapca nie prilis oblubeneho v kolektive, z velkej rodiny, kde rodicia prepocitavaju kazdu korunku, len aby prezili. Priznam sa ze tento film ma prinutil po dlhej dobe siahnut po vreckovke Crying or Very sad a nad tym co mam a nevazim si, a co nemam a ani mat nemusim, i ked chcem Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Déja Vu byl jeden z filmů, který jsem si prostě musel stáhnout už s upoutávek. Rozhodně doporučuji - ale má to dost zapletený děj...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Eron: to teda ma, vela raz som musela pauznut, utriedit si myslienky ze co sa to tam deje a v akom case. Najlepsia na toto bola nahanacka na moste, kde som sa proste stratila v casopriestore Laughing Len ten koniec mal zopar logickych chyb, skoda ho, mohli to este domysliet nejak lepsie, ak sa to vobec da Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Já dnes konečně viděla vytoužený Tanec s vlky. To je doják, to je doják! Crying or Very sad Crying or Very sad Ten příběh je tak nádherný Embarassed Crying or Very sad Zamilovala jsem se do Podkolenky... jen, prosím toho, kdo to viděl... zemřel Podkolenka nebo to na konci byl on? Confused Já nějak nevím... Embarassed Embarassed

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Filmy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 10  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma