AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Smrt in-line / Maximum Speed - Renn' um dein Leben! (2002)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pro Káju - Erdoğan Atalay ve filmu Smrt in-line / Maximum Speed - Renn' um dein Leben! (2002). Myslím, že kolem každého už ten film prošel, takže se nemusím zdržovat s hrabáním nějaké anotace. Kdyby přece jen ne, na YouTube je celý film v originále, pochopit se to dá i bez znalosti němčiny.

Stills (LQ, kino.de, rtl-now.de)


Gify:

- Kvalita gifů je jen taková, jaká je kvalita zdrojového vida, ale doufám, že i tak potěší. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Semir v nových dílech trochu připomíná Chucka Norrise Smile

zdroj : http://vimeo.com/88282332#at=0

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Na promo fotce k jarní sérii 2014 Smile


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Mladík Semir s dílu 1983

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
ReeR napsal:


Co je to za díl, kde se Semir svléká s Tomem na náměstí?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Normálně mám výpadek paměti: vím, že se svlékají, aby se mohli převléci do modrých monterek a odjet na motorce, chce to po nich vyděrač... a převléct se měli, aby viděl, že nemají odposlech ani štěnici... ale nemůžu si vzpomenout na název epizody Shocked

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
17.07 Výbušnina (Explosiv) - čili u nás 9. série - ale taky jsem to musela dohledávat.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Všeli: Přesně tak, taky jsem si nemohl vzpomenout.

SaMarBe: Děkuju moc:D
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
A jooo Very Happy se na to zase musím podívat, abych si osvěžila paměť Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem


Slovenskému chlapečkovi Slávkovi je osm, na svět přišel předčasně, je postižený dětskou mozkovou obrnou a epilepsií. Jeho největší vášní je německý seriál Alarm für Cobra 11 a úplně zbožňuje jeho hrdinu Semira. Je to pro něj nejlepší policista na světě. Vždy si přál se s ním setkat a podařilo se.

K setkání došlo v německém Aachenu. Díky slovenskému televiznímu pořadu "Modré z neba" prožil Slávko natáčení s představitelem Semira, Erdoganem Atalayem. Ten pozval chlapce na oběd, Slávko s ním zažil i malou kaskadérskou jízdu autem. Také se seznámil se Semirovým novým partnerem. Největší překvapení ho čekalo na konec. Od svého hrdiny dostal model auta ze seriálu a ve studiu pak na něj čekala Semirova pravá bunda.

(zdroj: http://www.cobra11.estranky.cz/)

To je moc hezké, Erdogan je fakt skvělej člověk Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nazdar Wink tak nějak věřím, že za docela dost let poctivého adminování si zasloužím prostor pro malou reklamu a prolink na Povídkové forum.
Hodila jsem tam povídku Cesty.

Zítra mi s velkou pravděpodobností definitivně poníží (v mých očích) fiktivní postavu, kterou jsem měla dlouhé roky VELMI ráda, která mě bavila a vlastně mě (jak se teď cítím stará, ach Very Happy Laughing) provázela mými teen roky. Na novou Kobru už se sice dávno a dávno a dávno nedívám, Semir mě už dlouho nebavil (Ačkoliv nevěrná andrea, která mu strkala hlavu do záchodové mísy byla docela vtipná Laughing), přesto při pohledu na nový děj vrtím hlavou nad tím, co scénáristi s postavou vyvedli Very Happy Takže mi dovolte jedno takové malé patetické rozloučení Laughing
V mém stylu, tedy povídkou.
I kdyby andrea zítra zařvala, stále je to platné Wink

Je zde: http://povidky.afc11.cz/viewtopic.php?p=8694#8694

Enjoy.

P.S.: seriálový Semir už mě nezajímá dost dlouho, takže tohle je spíše symbolické Very Happy ale vždycky ho budu mít ráda jako materiál pro povídky, kde se stále chová tak, jako v báječné 5. sérii. Vivat mladý, andreou nezlomený Semir Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nasla jsem bozi vanocni darek pro semira Laughing

http://bit.ly/1x3FPP4
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Wox!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Mne nejde do hlavy jak Dana mohla vyrůst za 4 roky na 15 letou a Semirové děti Ayda a Lilly rostou i 10 sérií a stále jsou malé Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Wow, ty v te akcni ptakovine, jejiz scenaristi maji v hlave guano a moralni Saharu, furt hledas logiku? Very Happy Very Happy

To jsi asi posledni statecny Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Možná že Ayda a Lilly zdědily semirové gény a budou krpatý jak jejich tátá Laughing tak max 150 cm Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Pietro: nečti to Razz Very Happy

Gogo: tak hlavně, aby nějaký jeho geny měly Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
On je tak blbej (PARDON, buďme politicky korektní - HODNEJ), že by mu to nevadilo. Tomu by nevadilo, ani kdyby další nové děcko v řadě bylo černé, druhé mělo šikmé oči a třetí chapadla XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Markéta: Co nemám číst? To, co furt všichni omílají??

A propos, tady nic nevidím, co by mě mělo vadit

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Pietro: tu narážku na Andrejku Very Happy

ale ať nereju furt jen do Andrey, Semir si (tuším v desátě řadě) taky odskočil k jedné kolegyni...akorát to nedával za vinu Andree...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jenže on to neudělal v době, kdy s tou vietnamskou modu milující sekretářkou chodil, pokud vím.
Že měli TEĎ JO, TEĎ ZASE NE vztah byla volba jich obou - a oba byli TAK tupí, že přesto vlezli do chomoutu.
Akorát je prča, že andrea se očividně v OFF AND ON rozhodla pokračovat a tak nějak se nezeptala, zda s tím souhlasí i subík. I když, co by se ptala, zjevně mu to vyhovuje Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
nn, Woxys, teď se pleteš - už byli svoji, jen se trochu hádali, ale byli stále spolu...a je pravda, že Andrea jeho nevěru v tomto díle vzala taky překvapivě až dost dobře...dokonce se za něho postavila, když ho podezírali, že tu kolegyni zabil...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hrozně nerada vůbec reaguju na neustále se stejně opakující stupidní řeči o tom, jaká je Andrea fuchtle a Semir debil, ale musím reagovat na marketu: Ten díl, na který narážíš, je 19.01 Podezření (Unter Verdacht) (v češtině první díl desáté řady) a Semir s Kerstin Schotte nespal. Vzbudil se sice v její posteli s její mrtvolou v obýváku na zemi, ale epizoda ti jasně vysvětlí, že byl zdrogovaný a celé to bylo naaranžované - rozloučil se s ní přede dveřmi jejího bytu a odmítl pozvání nahoru. Tímto končím racionální a fakticky správnou vložku a můžete nadále omýlat neustále ty stejné trapné argumenty. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
To říkám Wink kdyby byl semir nevěrný, je MRTVÝ, nebo mluví o tři oktávy vyšším hlasem a andrea umývá ve dřezu sekáček.

Milá SaM, jedna faktická: upozorňování na hnus NIKDY nebude trapné. NIKDY a nikde, kde chtějí mít alespoň náznak morálky. Abychom nakonec netleskali tomu, že se andrea uvolila obsloužit pánskou část Kolíňanů, ne? Znám tvůj názor na nevěru a nesdílím ho - a sorry, ten svůj přístup za špatný nepovažuju Smile zachovala se jako záludná mrcha já jsem fakt ráda, že to někdo vidí stejně. Za trapné argumenty to FAKT nepovažuji, ale díky za tvůj příspěvek *šklebí se*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
SaM: Díky.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
SaM: Mě to trapné nepřipadá. My jenom vracíme andree, co si zaslouží. A také co ona sama dělá. Je horší to trochu pomlouvání na fóru, nebo to že spí za zády s milencem a hází to na Gerkhana? No, tvůj názor sice respektuji, ale nesdílím. A btw. je pravda že sní Semir nespal, ale flirtoval s ní, ale to bych nebral jako nevěru Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Příznivci a obdivovatelé andreina chování si mohou založit vlastní vlákno, ne? Smile

Doporučené názvy: "Slepičí úlet", "andrea má taky své potřeby", "Na každé děcko jednoho strýčka", "Když semir nestačí, kdokoliv zaskočí" a pak název, co tedy, pravda, už použila sama RTL, takže to není moc originální: "Nevěra je LÁÁÁÁSKA!"

Jen sorry, pro přikyvování a chápavost nad tím, co ta ženská udělala mám celkem větší potřebu brát do úst slova jako stupidita a trapnost Wink tak víš co, mě asi blbě vychovali, četla jsem blbé knihy a stýkala se s blbýma lidma. Já si prostě myslím, že když někdo někomu strašně ublíží a všechnu vinu shodí právě na oběť (to, co udělala andrea, je ženská varianta "já ji neznásilnil, to ona sama mě svedla, chtěla to, měla krátkou sukni"), je to HUMUS. A to, že ten humus někdo ocení happy endem, si dlouhou diskusi zaslouží a já jsem za ni ráda. Pokud to někomu stojí za povšimnutí a znechucení, díkybohu za to. Ale jinak jup, jsem trapná a stupidní, věř mi, že se mi s tím nežije lehce Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Wox: Přesně! Ale ač andreu nenávidím, tak si musím přiznat že v díle Sebeobrana byla skvělá. Pak už si to děsně podělala těma plýnkama a vším tímhle...brr! A nakonec tou nevěrou. Proč jí nazabili? He? Moje teorie je že spí s scénáristama kobry, a tím je dokonale omámí. A oni udělají ze Semira kreténa.
Hold me!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Mně nepřišlo, že by s Kerstin Semir nějak zvlášť flirtoval, prostě si dobře pokecali, ale když došlo na lámání chleba, zůstal věrný manželce.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
...no nevím no. Ale zase jí doprovodil domu Rolling Eyes ...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
tak to se omlouvám za mylnou informaci, musím se na ten díl podívat znovu..myslela jsem si, že se s ní vyspal..sory Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ano, moji homosexuální kamarádi mě často doprovázejí domů, Hartmutte, a ujišťuji tě, že jde čistě jen o zdvořilé gesto, protože ta šance, že bude muž po tmě na ulici po večeru v baru napadený je o dost nižší, než že si někdo vytipuje ženu. A Semir je polda. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Marketa: vždyť bylo jasné, že se s ní nevyspí. Má přece doma svého VĚRNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉHO anďýlka z nebezki modríma očyma, ne Laughing
A andrea by mu nevěru FAKT netrpěla XD
Ta teda FAKT ne XD

Ty bláho, to by byl řev a gerkhan by musel doma tři roky pucovat podlahy kartáčkem na zuby a odprošoval by asi tak 30 let Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
SaM: Homosexuální přátelé? Prosím, co? Nechápu Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Boha jeho a to jsem jen poděkoval v boji s větrnými mlýny... Very Happy

Už vidím budoucí Hartovu přítelkyni - bude skvělá, ale pak budete mít děti a ona tu idylku pokazí plýnkama apod. BRRR.....
A nakonec si někoho najde jiného... jsem pak zvědavý na tvé výrazy ve tváři... (sorry, ale pocity jsou pocity)

A s těma scénáristama radši no comment. Jinak bych vylít jako Černobyl.


Jak jsem říkal - taky se mi chování Andrey příčí, ale já jakožto divák/konzument musím přijímat to, co má oblíbená fiktivní postava dělá. A i když je to sebehnusnější, tak z toho přece nebudu žít dlouhé měsíce. Samozřejmě i já kdybych mohl, určitě bych navrhl jinou dějovou linku a radši bych Andreu oželel a učinil z ní definitivní historii K11, než tohle, ale tuhle možnost já (a ani vy) nemám.

S Andreyiným chováním nesouhlasím, ale se skřípáním zubů musím...
Wox mě chápe a proto je pro mě tohle čtení daleko snesitelnější, než kdyby mě nerozuměla. Dík.

Howgh!

Wox: A běda, jakmile by našla šmouhu....

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ježiši, Hartmutte, prosím tě, zamysli se a raději ten poslední příspěvek smaž, radím ti dobře Rolling Eyes čemu jsi na tom neporozuměl? Rolling Eyes

Jo chápu, Pietro. Mně se líbí, že ji v tomhle neobhajuješ - prostě ji máš rád a zajímá tě, ač udělala něco nehezkýho. Tenhle přístup NAPROSTO chápu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Pietro: Klid, jako Já Tě taky chápu. Chápu, že máš rád postavu, ale nechápu tvůj názor k ni. Ale nic, Mě to že máš rád andreu nevadí. A neboj, vyberu si pořádnou holku. Laughing Wink

Wox: Co je na mém posledním příspěvku špatně?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
prostě jen nepochopení, co SaM chtěla říci. Copak to z toho není jasné?

Nah, tohle BUDE chtít promazat XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Která nebude kupovat plýnky a nebude posléze podvádět? Ale jdi, brepto...

Ale zase na druhou stranu ti opravdu přeju, abys nedopadl jako já - za 24 let života ani vlastně nevím, co je to láska od holky a vlastně ani nevím, jak se chovat při těch věcech, jako jsou společné procházky apod.... Holt smysl pro humor a milá povaha dneska není všecko.... To jen tak na okraj.

A už dost o tomhle.


Pojďme raději vést válku Semirovců a Schäferovců...

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Já nevím XD Když tak mi napiš SZ, prosím.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Pietro: Je spousta párů, který vydrží bez nevěry.
A díky!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
S tím banem, prosím, prestaň, Pietro. Vysvětlila jsem ti asi biliokrát, že za názor se nedává - a ty to pořád a pořád opakuješ. Nestačil už jeden zmatek, který se takhle rozšířil a všichni panikařili, že ban dostanou, když řeknou, že se jim líbí/nelíbí nějaká postava....? Sám vidíš, že se toho lidi chytají, tak to, prosím, furt neopakuj.... nebo mi řekni, kdo tu kdy za názor ban dostal.... :/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Dobrá, už to nebudu opakovat. A taky si to smažu z postu.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Díky. Zítra tady možná část OT diskuse máznu, ať je trošku pořádek a je to zase téma o našem milém akčním paroháčkovi.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Za hory, za doly, mé zlaté parohy, kde se pasou? Very Happy Že by se scénáristi inspirovali (trochu po svém) pohádkami? Very Happy Smolíčka Andreu vždy zachrání její věrný paroháč Semir...Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Našla jsem na netu tento obrázek

http://www.kino.de/star/carina-wiese/fotoshow/160308/664573#starfotoshowDetail

Nevíte někdo z jakýho je to dílu? vůbec nevim, že bych tam tuto scénu někdy viděla, ale je fakt, že všechny díly jsem neviděla Very Happy

ráda bych se na ten díl mrkla, protože ty slepice jsou dokonalý Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Ano, vím. Je to díl Turbo a Tacho se vrací, je z 16.série. Na foru je zde: http://www.afc11.cz/forum/viewtopic.php?t=805. Jestli chceš, můžu ti to nahrát v ČJ na nějaký server (http://ulozto.cz nebo tak). Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Hartmutt: díky moc Smile nahrávat mi to nemusíš, mám se na to kde podívat Smile ještě jednou dík Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir Gerkhan (Erdogan Atalay)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 7 z 9  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma