AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Kdo je kdo?
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Zdravim všechny uživatele.
Na minulém fóru bylo téma tomuto podobné a přijde mi dobrý říct si tady kdo vlastně jsme, i když někdo ví o koho se jedná tak ostatní to zas třeba neví jako naši nováčci.
Takže kdo chce ať se představí a kdo nechce nemusí.

Já tak nějak narychlo začnu.
Moje jméno zní Patrik Salava. Je mi 20 let a tady na fóru jsem kvůli seriálu, kterej oživil můj život a pronásluduje mě 8 let.
Narodil jsem se v Praze-Krči 17.8.1988 a stále zde žiju akorát jsem změnil městskou část - Střížkov.
Miluju cestování, filmy, turistiku - sbírám turistické známky, Kobru 11, Formuli 1, auta - Ferrari, Fiat, Alfa Romeo, BMW, plavání - vlny Atlantiku to je něco pro mě, zeměpis, dějepis, zajímají mě věci spojené s dopravou, Francii a její francouzštinu, houbaření, pozorování zveře a vůbec vše co se týká lesa. Říkají o mně, že jsem romantik. Shocked No já nevím, ale asi na tom něco bude. Ale co vím, že jsem LEV.
A proč jsem tady jako André? Ne, že bych ze sebe dělal Andrého, ale je to pro mě nejlepší postava ze seriálu a jsem jeho fanouškem (jak mám v podpisu).
A kdo chce vědět víc klidně napište na SZ.
Tak to taky zkuste. Wink

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Kdo je kdo
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ráda se připojím k Andrému, snad se nechají inspirovat i ostatní Wink

Takže o mně. Přezdívka Woxys vznikla poté, co jsem z úplně prvního fora odešla po velké hádce a ve vzteku jsem hledala slovo, kterým bych nahradila první nick Aieshy Laughing Ač jsem povídky začala psát z hecu a trucu, postupně jsem jim přišla na chuť a jejich tvorba plní poslední tři roky mého života docela intenzívně: miluji komentáře čtenářů, jejich ohlasy a kritiky. Pak teprve příběh pořádně ožívá a já jsem ve svém živlu, protože mohu se svým ,,publikem" komunikovat Very Happy
Povídkové forum také s radostí pomáhám spravovat jako admin Smile

Mezi mé špatné vlastnosti zcela jistě patří tvrdohlavost, lenost, potřeba říkat svůj názor skoro za každou cenu, hádavost a netolerance, zatímco na druhé straně neschopnost se prosadit. Přivádím rodiče k šílenství svým nepořádkem v pokoji a také tím, že se, když se nudím, dotýkám palcem u nohy ucha, což rodiče čílí XD XD XD Vůbec nic neumím z matiky a chemie Smile jsem EXTRÉMNĚ soutěživá - trvám ale na tom, že je to také dobrá vlastnost Very Happy Vyznačuji se také závislostí na různých statistikách :oops.
Co je na mě dobrého? Smile myslím, že když mám někoho ráda, dovedu se za něj postavit a pomoci mu. Také nesnáším nespravedlnost a ozývám se i ve prospěch těch, které nemám v oblibě - pokud si myslím, že se jim děje křivda. Takže mám snad smysl pro fair play...?

Z Kobry mám nejraději řady, kde byli Semir s Tomem svobodní a bez přítelkyň Smile
Oblíbený díl: Horečnaté sny a obecně ty, kde je Semirek v ohrožení.

www.Afc11.cz mi dalo prostor vyjádřit se na témata, co mě zajímají, pokecat s fanoušky stejného seriálu, kreativně se vyblbout na PF a hlavně jsem díky němu poznala spoustu lidí, kteří jsou mi nesmírně drazí a které nechci ztratit...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Tak já se taky přidám...

Jmenuju se Daniela Nosková, je mi čerstvých 21 roků, ale vypadám a cítím se mlaději. Very Happy
Na tomhle foru (a těch předešlých) jsem 4 roky a Kobra 11 mě chytla někdy kolem 7. třídy ZŠ.
Taky ráda cestuju... ale nesnáším organizovaný poznávací zájezdy s průvodcem. Wink
Strašně ráda natáčím filmy. Bohužel na to teď není moc čas ani možnosti, ale určitě se k tomu zase v dohledný době vrátím.
Teď začínám dálkově studovat vysokou školu ekonomickýho směru a do budoucna se chci živit obchodováním na světových burzách. Zatím se to učím a moc mě to baví, a tak nějak cítím, že to je přesně to pravý pro mě, dokonale to vyhovuje mojí povaze, takže mám dobrou motivaci. Smile
Jo a mám moc ráda zvířata. Momentálně žádný nemám, ale brzy snad budu moct pořídit pejska.
A taky mám v oblibě houpačky, klouzačky, průlezky, kolotoče... Cool Laughing

Wox, vždyt jsi velká, rodiče ti nemají co zakazovat Duisburg... Kdybys tam chtěla jet na technopárty, tak to ještě pochopím, ale takhle? Rolling Eyes

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vzhledem k tomu, že u nich jako student bydlím, fakt nemám povahu na to, abych se sebrala a jela, Dandie... Wink peníze jsou, ale počkám si na souhlas, ať je to v klidu Very Happy Poslední dobou se k němu zase schyluje, takže se těším na jaro a dobré světlo - pak si v Německu užiji :aww:

Není ten delfínovec krásný? :aww: http://lunchi.deviantart.com/art/Babys-whole-body-84924516 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Vypadá roztomile... Smile Ale určitě se tam na něj brzy podíváš live... Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Já se jmenuji překvapivě Aleš Vaněk, jsem z Kunína u Nového Jičína a v srpnu mi bylo 21 let.

Za touhle srandou stojím já, je to už přes 7 let, co se věnuji těmto stránkám. Seriál Kobra 11 si mě získal hned od samého začátku. Vzpomínám si, že první díl Kobry 11, který jsem poprvé viděl, měl název Nový parťák z 1.série, který v té době běžel na Nově v premiéře! Cool

V současné době jsem ve 2.ročníku na Vysoké škole podnikání. Po dokončení studia bych se chtěl dostat na zajímavou pozici v automobilce ŠkodaAuto.

Zajímá mě nečekaně programování webových prezentací a tvoření jejich grafiky, dále pak osobní automobily (převážně značky Škoda, Volkswagen a Audi), rád cestuji (jedině autem). Nemálo času trávím v garáži se svou Felicií "Scout" (více na moje.auto.cz, kde mimo jiné najdete i mou fotku), kterou se snažím přizpůsobovat k obrazu svému. Málokdy si nechám uniknout závod Formule 1, mým dlouholetým favoritem je tým McLaren Mercedes.

Ještě něco k mé povaze: jsem lev, takže mezi své slabé stránky řadím ješitnost, občas hádavost, možná na první dojem působím arogantně. Naopak mezi mé silné stránky patří důslednost, odpovědnost a tvořivost.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Zdravím vás všechny!!!
Tak já se taky představím. Jmenuji Božena Loupancová, jsem z vesnice, která je v Olomouckém kraji.
Je mi,...ano, můj věk svědčí o populárnosti seriálu Kobra 11 a jeho představitelech, takže je mi přes čtyřicet. Jak už jsem hodněkrát psala, jsem moc ráda, že je tady spousta lidiček ve věku mých dětí a těch mladších. Je mi s váma moc dobře a vím, že jste zodpovědní, pilní, šikovní a tak bych mohla pokračovat. Vůbec nesouhlasím s tím, když někdo říká, že mladá generace je nepolehlivá, povrchní a já nevím co ještě...
Ale zase k sobě, pracuji v prostředí financí, i když momentálně mě hodně ubíjí nemoc a jsem doma. I proto jsem vděčná, že toto forum a vy tady jste.
Mám ráda všechna zvířata. Ráda kreslím a maluju. Taky se ráda dívám na pohádky. A jistě, že po celá ta léta žiju Kobrou 11. Líbí se mi nádherná auta, sportovní vozy i ty historické, a nebudu se upejpat, a řeknu, že se mi líbí chlapi ze sriálu Kobra 11. Wink
Jinak jsem docela obyčejná ženská a mamka jakou máte všichni doma. A kupodivu mi doma ten úlet ke Kobře tolerují,
mějte se moc a moc pěkně Wink Wink Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Také se přidám.
Jmenuji se Jakub Vašut, narodil jsem se 17.8.1987 a bydlím v Bělkovicích u Olomouce.
Toto a minulé fórum sleduji už hromadu let, dříve jsem používal jiný nick, ke kterému jsem zapomněl heslo, a tak jsem se hned zaregistorval znovu. Proč zrovna tak blbej nick jako je Kubinho? No nevím, asi proto, že fandím Rubenci Barrichelovi, kterému říkají Rubinho.
Co dělám? Studoval jsem střední školu, obor mechanik - elektronik a po maturitě jsem šel pracovat. Na vysokou školu jsem nešel, protože jsem hrozně línej - respektive učení už mám plné zuby, chci se věnovat svým koníčkům, chci žít a pak možná časem zkusit dálkově nějakou vysokou vystudovat.
Mezi mé koníčky patří astronomie, lov bouřek a vše kolem extrémních meteorologických jevů,ekonomika a politika, četba (především SCI-FI literatura od Arthura Charlese Clarka) různé sporty - sleduji F1 (Můj Top Tým je FERRARI, Moji Top Jezdci jsou Michael Schumacher, Rubenc Barrichelo, Mark Webber a Robert Kubica), fotbal (SIGMA OLOMOUC) , hokej (HC OLOMOUC), tenis (Roger Federrer), ping-pong (Michael Maze) a aktivně si zahraji tenis a ping-pong, dále rád hromadu hodin ztrávím v posilovně.
Svoje klady neznám - ty mě totiž nikdo nevyčítá, kdežto o svých špatných vlastnostech slyším denno denně. Ačkoliv nemám aroganci rád, tak já jsem údajně hodně arogantní, "vždycky mám pravdu", dále jsem Flegmatický cholerik (vždycky je klid, nic mě nerozhodí, ani to co by mě rozhodit mělo, a pak stačí aby mi někdo řekl "modrej komunisto" a vše co je v dosahu najednou lítá vzduchem), jsem hodně línej (nebo spíš nerad dělám to co MUSÍM dělat, protože jediná věc, kterou v životě MUSÍM, je umřít), jsem zásaditej (bohužel mezi mé zásady nepatří kontrola mnou napsaného textu) a také všechno musí jít podle toho jak já pískám. No, ale já bych to tak hrozně neviděl. Nemůžu za to, že se pár rozmazleným jedincům nelíbí to, když jim něco vytknu.
Ale k těm kladům - já fakt nevím co bych psal. Jsem vychovanej tak, abych sám sebe NIKDY nechválil, to musí říct jiní.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ahoj,
takže mé jméno je Monika, je mi 20 let (a pár měsíců k tomu) a jsem z Prahy. Momentálně jsem v 2. ročníku na ČVUT na Fakultě elektrotechnické, kde studuji Softwareové technologie a management, konkrétně Manažerskou informatiku. Z toho je vidět, že docela hodně času trávím u počítače - buď se učím nebo se bavím (ta druhá možnost je častější). Takže mi není cizí programování (aplikace, weby), technologické principy některých zařízení ani matematika.

Velkou část mého volného času spolkne fotografování, kterému jsem přišla na chuť před 5 roky. Od té doby jsem nafotila spoustu fotek a přešla od malého kompaktního digitálu k poloprofesionální zrcadlovce Nikon.
Na internetu vystavuji v několika galeriích, ale nejaktivnější jsem na Woxys zmiňovaném deviantArtu, kde momentálně visí kolem 160 mých fotek. Embarassed Malá reklamní vsuvka: www.amrodel.deviantart.com Embarassed Nejvděčnější téma mých fotovýprav bývají krajinky a kytičky, dále vybraná zvířata z pražské Zoo (hlavně velké kočky, vlci a lední medvědi) a v neposlední řadě i pražské památky. Stejně tak jako fotím tradiční témata, tak i ráda experimentuji.

S fotografování souvisí i cestování, které je pro mě vždy úžasnou příležitostí pořídit zajímavé fotografie. Dále mám ráda knížky, filmy a psaní povídek, sudoku a jeden u nás neznámý sport se jménem snooker Smile Kdysi mě bavily i Formule 1, ale to bylo v dobách, kdy ještě jezdíval Mika Häkkinen, po jeho odchodu jsem se postupně začala ztrácet zájem.

Kdy jsem přišla na toto forum, to si už nepamatuju, ale bylo to před dlouhou dobou Very Happy Tenkrát jsem ještě chodila na gympl a měla spoustu času sledovat Cobru, což vyústilo v to, že jsem objevila tyto stránky a na foru si udělala registraci Smile

Mým znamením horoskopu je lev. Hodně lidí si myslí, že ke mně patří, kdežto já takový pocit zase tak často nemám. Jsem klidná, tolerantní, nekonfliktní a nerada jsem centrem pozornosti. Ovšem všechno má svou míru, která když je překročena, tak přímo vyhledávám sebemenší záminku k hádce a občas létají i pomyslné blesky.
Ze lvích vlastností ke mně patří i hrdost.
Vzhledem k tomu, že mám problémy s hledáním nových přátel, tak jsem hrozně vděčná za toto fórum, kde jsem našla spoustu nových kamarádů Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ahoj, ahoj, ahoj! Very Happy
Jmenuji se Petra, na internetu se vyskytuji pod přezdívkami Všelicos (no to je zjištění XD) a Allerlei (velmi nápaditě je to Všelicos... ale německy Laughing ), je mi 19 let a jsem studentkou Veřejné správy, která mne velmi baví, v budoucnu však nemám v plánu zašít se někde na magistrátě (popřípadě, díky mé budoucí specializaci na správu EU na evropských institucích), ale již od mých 5 let toužím po tom, být policistkou (nebo-li jak jsem napsala do Cestičky do školy - policiskou XD). Na PA ČR jsem se nedostala, tak snad se jim budu hodit jako inženýrka Laughing
Od malička mám také slabost pro kriminálky jako jsou Vraždy v Midsommeru, Komisař Rex, Inspektor Monk a v neposlední řadě samozřejmě Kobra 11 (ba co dím... ta je na prvním! Laughing ). Avšak přiznám se, že jsem Kobrou dlouhou dobu NESNÁŠELA Smile Slepice u nás ve třídě (ta úleva, že je konečně mohu nazvat pravými jmény... ač se musím omluvit slepicím) se totiž neustále bavily a áááchaly nad Semirem, že jsem si říkala, že je to ta největší blbost pod sluncem a že se na to nikdy nepodívám. No, odříkaného chleba největší krajíc, že XD
Původně si mne však nezískaly postavy, ale akce Laughing Laughing Nezapomenu na první výbuch, co jsem viděla a mé srdce zahořelo nepoznaným Laughing A já začala Kobru sledovat. Bohužel pro mne jsem ji pořádně viděla až od 4. série... a k těm předchozím jsem se nikdy pořádně nedokopala. Asi i proto je pro mne jediným pořádným partnerem Tom Kranich a odmítám si připustit, že zemřel Embarassed Ale Chrise a Bena mám také ráda Embarassed
No, ale koho mám nejraději... no, myslím, že zrovna tohle je informace, kterou všichni ví XD Laughing Laughing

V soukromém životě se hodně setkávám s dětmi. Jsem členkou DDM v Mostě, kam docházím na divadelní improvizaci (té děkuji za to, že během tří let z upejpavé holčičky udělala někoho, kdo si už rozhodně nenechá nic líbit) a příležitostně pomáhám na akcích právě pro mladé obyvatele města (napodledy Běh po stopách ježka Laughing ). Dále patřím k neziskové organizaci Junák ČR, jinak řečeno ke skautům, u kterých jsem tento rok povýšila a jsem rádkyní oddílu (jo jo, 4 frčky a fůra starostí navíc Laughing ). Minulý rok jsem měla i kurzy keramiky, které jsem z časových důvodů tento rok musela opustit... a světe div se, ač jsem dřevo jak na zpívání, tak na pohyb, tak jsem zpívala ve sboru a chodila jak na moderní, tak na společenské tance (a řeknu vám... společenské jsou nuda XD).

Ve volném čase (kterého je poskrovnu) ráda fotím (především zvířata, u kterých se snažím, aby nebylo vidět, že jsou ze ZOO... nesnáším ZOO XD) a kreslím (především Kobru 11 XD)... pokud se někdo chce podívat, mám svou galerii na http://allerlei.deviantart.com Smile Také jsem filmový a seriálový maniak a nejlepšími přáteli jsou pro mne tužka, papír a KNIHY Laughing Laughing (jo, Ty taky, Wox Laughing ). Také, jak si někdo na PF mohl všimnout, píši... ač jsem teď měla roční krizi Smile

No, když už to tu všichni zmiňují, tak jsem Lev Laughing Ale na horoskopy nevěřím Laughing

A na závěr tři věci, které miluji: zvířata, rodina, život Smile

EDIT: Aaaaaa, zapomněla jsem na jednu pro mne charakteristickou věc Laughing Laughing S mým tátou sbíráme modely autíček Laughing máme jednu velkou dohromady... a pak mám svoji menší, skromnou... skládající se z 1/72 velkých škodovek různých typů a barev Laughing a 1/43 velkých policejních německých aut včetně Hotteho a Dieterova Porsche Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak nejdříve jsem sem psát vůbec nechtěl, ale když tu vidím ostatní "odvážlivce", tak jsem si řekl, že o sobě něco prozradím.

Jmenuji se Dalibor Štys, jak už asi plno vás ví. Na fóru jsem něco přes rok, většinu času na www.afc11.cz, protože afc11.site.cz jsem zprvu neznal. Jsem tu takový "benjamínek" Very Happy, v červnu jsem dosáhl teprve patnáctky. Studuji (jestli se tomu tak dá říkat) Gymnázium v Trhových Svinech (www.gymtrhovesviny.cz).

Na Kobru jsem se začal dívat , když běžela v TV premiéra Štvanice, pořádnou mánii u mě vyvolala až 10.série! Mými nejoblíbenějšími sériemi jsou 1,2,3,5 a 6, takže žádná desátá. Mám rád, když je v sérii hodně "charakterů" a v tom vyhovuje jen 1. a zpočátku i 2.série. Jsem také rád za to, že mi Aleš minulý rok povolil pracovat na zdejších stránkách a vznikly tak například testy.

Jako záliby beru amatérskou tvorbu internetových stránek, u mě je to zatím jen HTML a CSS, nemůžu se dokopat k PHPčku a k Java Scriptu. Moje dva hlavní výtvory (www.castech-nh.xf.cz a www.bieng.over.cz) ještě nejsou moc zdařilé.

Dále !hodně! poslouchám taneční hudbu, zejména jedno rádio - Dance Radio (www.danceradio.cz), takže se někdy stává, že mi příšerně řve hudba do uší Smile

U počítače si někdy sednu i ke hrám, ale už na to letos nemám tolik času. Hraju sérii FIFA a projíždím světy her Cobra 11.

Dál hraju 1.A třídu fotbal v Nových Hradech, tady dole u hranic s Rakouskem.

Ještě možná něco k povaze - řekněme, že si rád myslím, že mám pravdu Laughing Laughing Laughing Taky nemám rád, když si ze mě někdo hodně dlouho dělá srandu...

EDIT : Kromě zmíněné Kobry rád sleduji německé krimi-série a francouzské komedie...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Todle téma jsem tu předčasy založil já, jsem rád že je to zde do podrobna, tak se taky přidám Smile

Jmenuji se Rostislav Bederka. Je mi 14 let (22.10.08 už dostanu občanku Smile ).Studuji ještě na zakladní škole, jsem v 9. tříde Smile .

Moje povaha: Mé znamení jsou váhy. Jsem upřimný, někdy i milý k holkám Smile . Jsem něco mezi extrovertem a introvertem. Jsem optimista, v podtatě mě skoro nic neurazí, tak se už tolik lidi nesnaží Smile .

Mé stinné stránky: Jako první bych uvedl chování Embarassed Já byl už kvítko ve školce a ve škole jsem pořád známý. Dokonce sem se projevil v chování na pár forech a na začátku i tady. Já byl hodně ujetý a furt jsem Smile , naštěstí jsem se na konci 8. třídy zlepšíl a v 9. už nejsou problémy. Jsem ještě hodně stydlivý a umím hodně lidi utrápit (myslím náladově Smile ) Sad

Koníčky: železnice, počítače Smile , přátelé, procházky. Nedávno jsem začal fotit železnici a vlaky, pár lidí se mi směje ale je to jejich problém, ne můj.

Co mě vůbec nebaví: hlavně Hip Hop. Nesnáším nudu. Ve škole mi nejde matematika, chemie, přírodopis a dějepis. Mě vpodstatě ani dějiny nebaví. Přirodopis sem si hodně skazil, když jsme probíraly člověka Embarassed .

Kobra 11: Stal se mojím oblibeným seriálem od doby kdy jsem viděl nehody a slyšel tu krásnou hudbu. Můj oblibený tým je Semir s Andrem a Semir s Janem. Hodně lidí se mi směje že koukám jen na kobru, že jsem trapný stím. Oni zase koukají na Naruta a jiné hovadiny jako je Ulice atd.

Sny: Chtěl bych vystudovat, pracovat úspěšně v oboru strojvůdce.

Přezdívka: Přezdívka Cobra už nevím jak vznikla. Divím se že tady nejsem Ross nebo Gruntz Smile ale nechme vše při starém.
Přezdívka Ross: Prý se anglicky řekne Rostislav Ross. Pžezdívku použivám na ICQ, na forech a ve hrách.
Přezdívka Gruntz: Todle vzniklo, když mi na jednom foru vyhrožovali banem. Taky jsem jej dostal, ve škole jsem se tam registrroval znovu pod přezdívkou hry Gruntz Shocked hra je logická a umí potrápit mozek Smile . Přezdívku používám na forech a hrách.

Dobré skutky: Dá se říct že jsem zachránil dva lidské životy. Jednou když se kámošovi sekla noha na železničním přejezdu mezi kolejí a betonem mezi kolejnicema. Pomohl jsme mu jí vyndat, a poté začla ,,cinkat" zvuková signalizace na přejezdu. Vlak jel rychle a nezastavil by.
Podruhé to bylo kousek od přejezdu. S kámošema sme chodily ke kolejím a dávali jsme na ně nějaké větvičky a blbosti Embarassed ale kameny ne. Když jsme šli na most pod kterým byly nějaké věci tak sme si všimli chlápka který volal ,,Viktore". Když jel vlak málem pod něj spadl. Zašli jsme na městkou policii blízko trati, poté si ho vzala na starost státní. A odměna? Žádna Laughing

Špatné skutky: Toho by bylo hodně Laughing Jen to co si pamatuju Smile . Zastavil jsem vlak Shocked tím že omylem jsem trefil větví trolej. Větev se na troleji sekla. Rači sme potom s kámošem utekli, tak nevím jak větev sundaly. A jednou jsme skámošem házel písek na okna Centra volného času. Dali nám tam zákaz vstupu.

Snad to stačí Smile , omluvte chyby a mé hříchy, byl jsem magor a pořád jsem, ale ne tak velký Cool Wink .

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Ahojky

Tak já se jmenuji Jana, narodila jsem se 18.srpna,je mi 15 let (vypadá to,že tu jsem nejmladší Confused)a jsem posledním rokem na základní škole.
Strašně ráda cestuju,jezdím na výlety a tak různě,mám moc ráda Francii a vše co k ní patří,jelikož jsem tuto krásnou zemi už jednou navštívila,
ráda bych se tam ještě alespon jednou vrátila.
Ráda chodim do kina,jsem velkou milovnicí filmů a seriálů,takže třeba Kobru 11 a Doktora House bych si v žádnym případě nenechala ujít.
Jinak ve škole mě baví němčina,hudebka a to bude asi tak všechno,no a nesnášim matiku Wink.
Ráda chodím ven na procházky se svým jorkšírkem Maxem,na poklábosení s kámoškama a hlavně mam ráda tajemno,takže různý strašidelný příběhy
a horory to je moje.....i když se pak bojim usnout s tím,jestli mě náhodou v noci někdo nezapíchne Very Happy.

Na tyhle stránky jsem se dostala jak jinak než přes Kobru,kterou jsem začala sledovat poté,co jsem uviděla užasného Reného Steinke,
no a tím už napovídá to,že tohohle herce naprosto zbožnuju a je mým nejoblíbenějším,takže když jsem se pak dozvěděla,že René odchází,tak to byla rána pod pás. No ale nijak mě to neovlivnilo ve sledování Kobry a tyhle stránky se staly mými nejoblíbenějšími.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Ahoj tak pridám sa aj ja:
Volám sa Petra,ale to už asi všetci viete... Wink Bývam na Slovensku v Poprade.Mam 13 rokov(lieblinka nie si najmladšia,ak ťa to poteší...)samozrejme chodím na Zš a momentálne je môj najväčší problém rozhodnúť sa na akú školu pôjdem.... Mad Znamenie Baran.
Záujmi:noo tak v prvom rade je to Kobra11,potom autá,zvieratá,futbal,hudba,akčné filmy...fičím na nemeckých seriáloch napr.už spomínaná Kobra,Klaun,Rex,Medicopter117.
Cobra nie si sám aj mne hovoria že čo pozerám také blbosti ako nemecké filmy...ale mne sa páčia a nech si každý hovorí čo chce... Mad
Kobra ma začala zaujímať už asi pred 2-3rokmy ale to som bola už do nej blázon...najprv to bolo len kvôli autám a búračkám a neskôr...už aj kvôli hercom... Embarassed Embarassed Razz
To je asi zhruba tak všetko...

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Zdravím všechny milé lidi

Takže, moje jméno je Linda (tedy moji přezdívku také od toho odvozuji), bydliště Frenštát pod Radhoštěm
mám patnáct let a právě se prokousávám hrozivým ročníkem, tedy devítkou. Jestli zvládnu devítku, chtěla
bych se dostat, studovat střední školu strojírenskou a dopravní, obor: Silniční doprava...

Jsem optimista, ale někdy to tak nevypadá. Tvrdohlavost, stát si za svým názorem, ráda všechny problémy, které se týkají
mojí osoby vyřeším. Moje nejhorší vlastnost je: že lidi, přátelé apod. mi říkají, že se
i kvůli hloupostem hodně urážím. Asi je to pravda. Jsem ve znamení střelce a ti jsou docela akční, ale na
horoskopy moc nevěřím, vždy když si ho přečtu, tak vždy prožiju pravý opak co oni napíšou.
Moje zájmy: Samozřejmě starání se o zvířátka. Hodně akce, adrenalínu v životě mě vždy zabaví, ale moc
to nepraktikuju, jen někdy. Motokros - začala jsem se o něj zajímat až díky kamarádovi. Zajímavý sport.
Rychlá jízda autem - díky dalšímu kamarádovi. Jinak přátelé mi také dávají chuť do života. Čím se také
zabývám - je fotografování, hlavně příroda. Když tak pochoduji po netu, narazila jsem na německou stránku:
fotocommunity.de, kde jsem začala dávat své fotky. (Vždy mě potěší nějaký ten příspěvek od němce Laughing )
A hlavně: povídkové a diskuzní fórum.

Kobra 11: Ani si moc nepamatuji, kdy jsem začala být fanda Kobry (Asi kolem 7 nebo 8let) . Ale co si nejvíc pamatuji, když
jsem ještě neznala Kobru, tak jsem přišla do obývacího pokoje, kde se rodiče dívali na Kobru a já na ně:
"Jak se můžete dívat na takovou kravinu? Hlavně, že tam rozbíjejí auta". /omlouvám se za urážku Kobry/ a vidíte, kam
až to došlo. Teď se nemůžu odtrhnout od sledování našeho oblíbeného seriálu. Můj oblíbený herec? To je každý, kdo tam
hraje, ale u mě asi vyhrává na první čáre Semír Gerkhan /Erdogan Atalay.

Tak doufám, že pro Vaší představu to bude stačit?! Smile

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
...ahoj jmenuji se Míša Strnadová a jsem z Jižních Čech", narozena 16.června 1985 v krásném Jihočeském městě Český Krumlov. Kde mimo jiné často pobývám. Jinak bydlím ve Vodňanech (někdo určitě zná a rád nakupuje "Vodňanské kuře" že?Very Happy přeji dobrou chut, kuřata tam máme vykrmená dost, daří se jim tam dobře, a nemoci taky žádné nechytnete, bo tam je čistota a pořádek)... Very Happy

momentálně pobývám v Praze, bo tu studuji prvním rokem VS Univerzitu Amose Komenského a zatim jsem spokojená, určitě to bude náročné, kde by to taky nebylo, ale musím se s tím poprat. Je pořád co se učit no Sad. Jen mě mrzí že to opět uteče jak voda, a už jen pracovní povinnosti na mě čekají, nějak jsem se s tím ještě nesmířila no ..už mám za sebou 16let učení radši ani nepočítat.

jinak jsem človíček s velkým smyslem pro humor no Embarassed což někdy trochu přeháním, myslím si, že jsem hodná, někomu i sympatická mladá holka co má ráda lidi a nejvíce miluji svou rodinu, kamarády a až pak ty auta no, jinak jsem "natáčecí maniak a střihač v jednom" dělá mi to radost Smile...co se týče aut, něco málo povím z dětství: když jsem byla malá, hrávala jsem si s panenkama, ale vždycky jsem to hraní kombinovala s autíčkama, či s čímkoliv jiném co prostě jelo na kolečkách, paneku jsem ráda vozila v autíčku, v tarovce (takový ten nákladák na písek pro děti), jako malá holčička jsem měla dost zkušeností co se týče jízdy za volantem, v 5letech seděla tatínkovi na klíně a ovládala vůz, tedy volantem, bo krátké nožky na pedál nedosáhly, taky jsem prubla jízdu na babetě, - taková stará motorka, ale zase tatínek pomáhal no, a taky v bagru s dědečkem, byla to pro mě hrozná sranda no a maminka se jen divila spíše celá ulice, co to ten tatínek dělá se svýma dětma a že je vůbec pouští dělat takové věci, on to dělal taky kvůli tomu, bo se syna nedočkal, tak aspon své 3 dcerušky chtěl něčeho pořádného naučit bo nevím jinak Laughing Laughing ale dost mládí tím jsem chtěla navázat na to, jak mám ráda moc auta a hlavně to jak si to člověk užívá za volantem, hrozně jsem se těšila, na to, až přijde den, kdy mi na úřadě vystaví řidičský průkaz a budu moct vyrazit na moji první jízdu s řidičákem.

jinak toto forum znám poměrně dlouhou dobu, ale nebyla jsem zde zaregistrovaná, pod jménem Mishka ale nejdříve pod s16cipinova poté došlo ke změne v mém jméně (nejsem vdaná) a byla jsem zde jako s16strnadova, momentálně jsem jako Mishka a to si hodlám nechat až do samého konce existence tohoto fora Laughing nějakých 50let ještě určitě vydržíí Very HappyVery Happy že ALeshku Very HappyVery Happy

jinak někteří mě znáte jak vytvářím videoklipy hlavně na Kobru 11 Team2, který se sice už nenatáčí, ale stále na něho ráda vzpomínám. Dále jsem vytvořila několik dalších videí z oficiálních srazů - fanouškovského setkání apod. které můžete najít v této sekci: http://forum.afc11.cz/viewtopic.php?t=37

jinak jsem také moc ráda za super kamarády, které díky tomuto foru mám Smile...a těším se na další setkání s Vámi

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Tak já se s dovolením taky přidám Smile... Jmenuju se Štěpánka Černá a je mi 13 let (hurá, nejsem nejmladšíí Very Happy ) a bydlím v DNcity, pro nezasvěcené je to malá víska na Moravě u hranic se Slovenskem u Uherského Hradiště a jmenuje se to tam Dolní Němčí, po našem DNcity Very Happy

Mám ráda zvířata, zvláště potkany, jednoho chovám doma, kamarády, Járu Cimrmana Very Happy a samozřejmě Kobru 11, bez té už si nedokážu představit svůj život Very Happy Nejsem její fanoušek odjakživa, začala sem se dívat teprve na Kobru s Chrisem, to bylo tak, já sem se koukala na televizi a najednou uvidím upoutávku na Kobru na díl "Nemesis", zrovna jak tam někdo praštil Chrise po hlavě a já sem si říkala, že ho z někama znám a pak mi došlo, že to je Aleeex, má velká láska z mládí Very Happy. Tak sem překecala rodiče a teď sem na tom závislá Very Happy No prostě láska na první pohled Embarassed Už sem viděla pár řad s Andrém a pár dílů s Tomem, ale vede stejně Chris Very Happy A ještě mám ráda zmrzlinu a čokoláádu

A nemám ráda především pavouky, brrr, a lidi co zabíjí nebo týrají zvířata Crying or Very sad a taky svého bratra Very Happy i toho druhého Very Happy A matiku, fyziku a tělocvik Twisted Evil a to je asi všechno Very Happy

Podle znamení jsem rak a jsem tvrdohlavost sama Very Happy ale umím být i milááá, když chci Cool Very Happy Asi sem docela trhlá, poněvač s kámoškama občas pěkně vyvádíme Very Happy Ale mě to vyhovuje Very HappyVery Happy A musím se přiznat, že sem občas dost drzá na rodiče Sad zvlášť, když musím před taťuldou obhajovat Kobru 11 Very Happy to se neznám Very Happy

Nevím, co bych o sobě ještě řekla, takže vám toto musí stačit... Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
text

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Takže ja sa volám Zuzka Kováčová a mám 22 rokov. Momentálne som na vysokej škole a to konkrétne v treťom ročníku Trnavskej Univerzity v Trnave odboru sociológia. Bývam a aj pochádzam z Bratislavy.

Záujmy: aktívne sa venujem historickému tancu a som členkou skupiny Festum Aeternum / www.festum.sk / a okrem iného chodím aj na historický šerm do skupiny Triglav. Okrem histórie ma baví chodiť na larpy pre tých čo netušia o čom to vlastne je tak www.slad.sk Rada počúvam aj hudbu a to hlavne metal (momentálne viking, folk, pagan hlavne). Okrem iného mám rada fantasy, či už knihy alebo filmy. Okrem týchto spomínaných mám veľmi rada aj autá a veci okolo toho a taktiež veľmi rada cestujem.

Btw. malá reklamná vložka www.myspace.com/zuzik1 - môj vytvorený myspace kto by mal chuť kuknúť. Very Happy

čo sa týka Kobry, tak je to podobne ako u Janči - tiež ani neviem kedy a ako som sa k nej dostala.

Na fóre som asi dva alebo tri roky. A som veľmi vďačná, že toto fórum existuje. Vďaka nemu som mohla spoznať hodne skvelých ľudí.
Very Happy

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mžiži


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 5
Odpovědět s citátem
Já se jmenuji Markéta Mžiková. Jsem z Dolní Lutyně- vesnice nedaleko Karviné nebo taky Ostravy. Navštěvuji 1. rokem Obchodní akademii. Narozeniny mám ve stejný den jako Julia Stinshoff s tím rozdílem, že je mi teprve 15. Do tohoto fóra jsem se přihlásila teprve včera,ael chodím tady již delší dobu.
Kobru11 jsem začala sledovat asi před 5 lety. Nejdřív jsem si říkala, že to je pitomost, ale pro zajímavost jsem se koukla na jeden díl. Pak jsem chtěla vědět, co bude dál. No a od té doby ji sleduji pravidelně. Mou nejoblíbenější postavou je Tom Kranich. Nej týmem je pro mě Tom a Semir. Jinak mám ráda i ostatní lidi ze stanice. Nejméně mám ráda Chrise, Franka S. a Lamprechtovou.
Záliby:jezdím na in-linech, čtu, sledování dvdček s mým nej hercem(ale klidně i jiné Very Happy), cestování Kromě Kobry mě ještě baví Harry Potter. Ráda píšu povídky, mám svůj blog, ale poslední dobou ho zanedbávám.
Mám ráda zvířata(doma mám zlobivou kočku), dobré jídlo a slušné lidis kterými je sranda.
Nesnáším nafoukance a hady.
Moje přezdívka Mžiži vznikla z mého příjmení a díky jedné skvělé kámošce.
No to je asi vše. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tak to jsem jáááááá :-)
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Doufám, že nevadí, když tady něco o sobě písnu.....popřípadě omluvte moji gramatiku Laughing Embarassed

Takže......
Jmenuji Míša, mám 17 let ( 22.3. 1991) - za pár měsíců mám 18, ujkiiii začíná přihořívat Laughing
Bydlím kousek od Frýdku - Místku - je tu někdo takový jako já,asik ne...že Laughing
moje zájmy: kriminalistika, auta, psíci, Pc, Starověký Egypt, můj blog
na Kobru jsem se začala dívatani nepamatuji, ale co vím tak jsem tento seriálsledovala pravidelně a poctivě, ale přišla střední a další věci, takže není čas ( kupuji si dvd kobry 11)
moje vlastnosti: spravedlivá, vždy ohotna pomoci, trpělivá, a praštěná..... ( moji lásku ke kriminalistice lidé v okolí nechápou... Smile) )
Rodiče, převážně mamina nechápe jak i teťka, když jsem skoro dospělá, můžu mít ráda tak primitivní seriál - to říká mamina, ale já jí okamžitě říkám, že nemá pravdu, a že je úplně jedno na co se koukám a na co ne....no, nemám pravdu ?? Winka mimochodem, tím mě celkem vždycky urazí, když řekne , že je to primitivní....ale tak jako, ju.... tolerujou to ....
Můj nejoblíbenější " Kobřák " je Semir Gerkhan, na něho nedám dopustit, už kvůli tomu, že máme tolik společného....a chová se pěkně k lidem, je skromný i přes svoji slávu.... Wink líbí se mi jeho vlastnosti jak v seriálu, tak i v reálu... Smile)
A taky nemá rád matiku, jako já... jsem naprosto tupá v této oblasti, nejsem schopna vypočítat ani jednu rovnici, aniž bych něco neopomněla, či nespletla...chjooooo Sad
Mám hodně ráda právo, jelikož studuji obor právní administrativa - úplně o.k. obor, fakticky, kdo má rád právo, tak je to pro něj jako stvořené..... Razz A ještě je velmi kvalitní předmět apl. psychologie Smile

Nu, tak to by bylo.....doufám, že se mnou ještě promluvíte, a že jsem jakštakš padla do vaši noty.... Laughing
Na toto forum chodím pravidelně, teda snažím se....a mám ho ráda, je tu všechno co si kobřák může přát.... Smile)

SUPR !!

tak zatím papaaaaaa.....
nice days !§

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
evaval


Založen: 29. 02. 2008
Příspěvky: 7
Odpovědět s citátem
...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hanulka


Založen: 29. 09. 2008
Příspěvky: 5
Odpovědět s citátem
Ahojiky všem,jmenuji se Hanka,narodila jsem se 31 srpna je mi 15let...A jsem v 9 třídě na zakladní škole. Smile
Hrozně ráda chodím ven s kamarádama a jezdím na výlety,tenhle rok jsme byli ze školou ve Francii,bylo to tam super.
Na kobru koukám od tý doby co jsem viděla Christina Olivera je to vynikajcí herec a hrozně krásnej! Embarassed
Forum Kobry 11 je opravu super. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
čauky... Very Happy Já se jmenuji Pavla, narodila jsem se 25.12.1992, je mi 15. Už 2. měsíce studuju 1.ročník střední školy textilní, obor textilní výtvarnictví v Brně.
Na tyto stránky jsem se přihlásila asi před 3-4 dny, ale chodím už jsem delší dobu. Kobru 11 jsem začala sledovat asi před 6-7 lety. Můj oblíbenec je Jan Richter (Christian Oliver♥)Laughing Embarassed
Kromě kobry mě baví seriály Komisař Rex, Medicopter 117, Kriminálka Miami a Las Vegas....
Koníčky: malování, čtení,jízda in-linech a na kole, dívání na různé filmy, taky mám svůj vlastní blog, který je o všem co mě baví. Moje oblíbené zvíře jsou kočky a pejsci, ale doma mám jen rybičky Crying or Very sad. Přezdívka pajasekacka je zkratka mého jména.. Laughing to je vše tak papá...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
ahoj

jmenuji se Lucie Muraňská, ale určitě v blízké budoucnosti se chci nechat přejmenovat, chci si vzít otcovo příjmení Muraňski, možná se to zdá ujetý, ale mě se to líbí. Very Happy

Narodila jsem se 11. května 1989 v Mostě, ale v současné době žiji v Chouči, což je malá vesnička pod horou Bořeň, ale do Mostu stále dojíždím, vystudovala jsem zde střední školu technickou a teď se pokouším studovat vysokou školu životního prostředí, ještě netuším jak dlouho zde vydržím Cool

Přezdívka Dena vznikla zcela náhodně, bylo to kvůli mému psovi Denymu, jednou když jsem ho cvičila bylo to samé Deny sem, Deny tam...až jsem na něj najednou zavolala Deno a přezdívka byla na světe Very Happy

Příběhy o kobře 11 jsem začala psát když jsem poprvé uviděla kobru, byla to sedmá serie a já se jako většina zamilovala do Semira Embarassed , a v té době vzniklo mé druhé já Sára Moonová Cool

Wink

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Ahoj, já se jmenuji Marie Matějíčková, bydlím v Třebíči, je mi 12 let a chodím do prváku na Gympl.
Nemám ráda hádky...
A naopak mám ráda skvělý lidi jako jste vy, kámoše, kupodivu Kobru 11, auta, hudbu atd.....
Jo a jsem ve znamení Vah.
A jak vzniklo RockySmile11: No to bylo tak, Rocky, to byl v tý době můj nejoblíbenější film, Smile protože mám ráda úsměv, smajlík a 11 jednak proto, že je to moje oblíbený číslo, narodila jsem se jedenáctého a Kobra 11... Tak doufám že to stačí...

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tinaa


Založen: 17. 02. 2009
Příspěvky: 25
Odpovědět s citátem
Ahojky Smile .. tak já se k Vám taky přidám Wink

Jmenuji se Kristýna, na internetu jsem většinou pod přezdívkou Tinaa Smile. Je mi 15 let a jsem ve znamení Ryba. Bydlím v Liberci.. asi z Vás jediná Very Happy
V září jdu na hotelovku a Cestovní ruch. Myslím si, že mě to bude bavit, protože ráda cestuju a učím se cizí jazyky. Od malička chci být policistko, ale nedostala jsem se na školu Sad . Tak až udělám maturitu, tak bych chtěla jít na policejní akademii.. jestli se mi bude chtít ještě učit Very Happy .. snad jo.. být dobrá policistka je můj velký sen Smile.

Na Kobru 11 se koukám od malička, nevím přesně od kolika,ale asi tak od šesti let. Jednou jsem šla za tátou a ptala jsem se ho na co se to kouká a on, že na Kobru 11. Že je to o dvou policistech z dálniční policie. A je to skvělý akční seriál. Tak jsem se s ním na kousek podívala a začalo mě to strašně bavit a koukám se až do teď Smile .. I když už Kobru davaj poněkolikátý tak mě to stejně baví a koukám se Smile. Ráda koukám i na ostatní kriminálky a akční filmy a seriály. Na druhým místě je komisař Rex.

Jsem strašně ráda, že jsem našla tohle dizkuzní forum Smile. Ihned jsem se musela zaregistrovat! Very Happy. Můžu se tak zúčastnit dizkuzí, které se týkají Kobry 11 a to mě těší Smile . Ve škole ( zatím na ZŠ) spíše kámošky se divěj, že se koukám na Kobru.. oni totiž na ni nekoukají a říkají, že je to blbost. Sad Tak si s nima nemůžu ani pokecat např. o tom Jaký byl včerejší díl? a tak. Tak mi to nahradilo tohle DF a vím, že jsou tady stejný lidičky, který mají podobný zájmy a hlavně mají rádi Kobru 11 . Smile Smile

K mým zajmům patří všechna zvířata, moje zvířata ( pes, králík,kanár). Fotografování, zatím jen amatérně, ale baví mě to Wink ...Cestování, filmy, seriály, auta.. Sbírání autogramů. Ráda taky kreslím, ale spíš jen pro sebe Very Happy Very Happy.

Tak se měj te Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
jmenuju se lukáš veverka je mi 13 bydlim v nošovicich což je u frydku místku což je u ostravy(hoj sasadydžej - jsme skoro sousedi Very Happy) - vedle me stoji automobilka hyundai (ten jsem v kobře nevidel Very Happy)

kobru jsem nenavidel - řiklaj sem že to je blbost - brutalni blbost pak (ješte jak jsem bydlel ješte v haviřove) se otčím dival na pekelnou jizdu na a4 a tak jsem to začal sledovat pač byl pro me zajimavy TOM KRANICH

i přez to že to tem dávaji kobru nenavidim tv nova - mam k tomu osobni duvody - mluvili o me nepravdive .

inak nevim co ješte napsat Very Happy

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
Takže já se menuju Ivo a jsem z Doks.Je mi 14 let.
Chodim do 9.třídy.
Mými koníčky jsou počítače,filmy a železnice.
Kobru sleduju už 10 let a prvním díl který jsem viděl byla Pekelná jízda na A4.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Zdravím všechny Very Happy

Já se jmenuji Monča, je mi 23let a jsem z Brna. Studuji VOŠ v České Třebové obor: sociální práce. Občas jsem tu na forum přišla pod Carodejkousnu, ale pak mě to blblo, tak jsem šla pod jiný nick:-))
Kobru sleduji od 14 let, nahrávala jsem si všechny díly a taky pak psala hrozně moc jakoby"scenářů" a vymyšlených dílu, měla jsem toho opravdu moc, můj první scénář jsem si na památku nechala a ostatní vyhodila, když se nudím tak i teď si něco napíšu.Kobru jsem jako malá přímo milovala.
Jinak moje záliby jsou: inernet, chatovani, seznamování se, hospůdky, masáže, super akce se super lidičkami, samosebou Kobra 11:-D

Přeji krásný den, všem fanouškům Kobry 11 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Něco o mě
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Tak i já přimelu do mlýna Wink

Takže jmenuju se Veronika je mi 20 let a jsem Z Trutnova . Mezi mé zalibi patří 100% kobra11 , sport , sbírání potvisových karet , fotbal , hokej ( ale jensledování v televizi Very Happy) . Jsembláznivvá fanynka k11 ahlevně Toma Becka . Vystupuju pod přezdívkou Katrina a také píšu povídky o Kobře11 . Jsem normalní pohodová přátelská upřímna romanticka holka se smyslem pro humor . Mějte se hezky Very alias Katrina

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Christ


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zdravím všechny,

já se jmenuji Kristián, narodil jsem se 17. prosince 1991 a bydlím v Ostravě-Porubě. Studuji Střední zahradnickou školu (ale nemyslete si, že bych chtěl být zahradník Very Happy ). Mým snem je pracovat u policie. Zatím nevím, u které složky, ale bavila by mě kriminalistika. Po SŠ bych chtěl jít na Policejní akademii.

O Kobru 11 se zajímám asi od 7 třídy. Z herců mám nejraději Semira, z dvojic Semira a Toma. A z epizod..... to bych musel vypsat asi všechny Laughing . Jsem moc rád za tyto stránky a za toto fórum, protože nikoho z mých kámošů Kobra nezajímá. Tady se alespoň dostanu mezi lidi se stejným zájmem.

Mezi mé další záliby patří letadla (především dopravní a záchranářské vrtulníky), cestování a auta (kontrétně BMW). Nejraději jezdím na kole, plavu a bruslím.


Tak to by bylo něco málo o mě Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zuzik


Založen: 28. 08. 2008
Příspěvky: 30
Odpovědět s citátem
Ahoj tak já se taky přidám
Jmenuji se Zuzka je mi 16 a bydlím v Brodku u Prostějova. Studuji střední školu veřejnoprávní protože bych chtěla v budoucnu pracovat u policie a to je takový odrazový můstek na Kobru se divám už od svých 6 let. Mezi mé záliby patří kolečkové brusle, počítač, auta, můj labrador, Formule 1 a ráda si i něco přečtu. Jsem ráda že vznikly tyhle stránky protože tady jsou lidé které Kobra baví na ZŠ se na mě dívali (hlavně holky) jako na blázna když se dozvěděli že se koukám.
Tak se mějte.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ján


Založen: 07. 09. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Takže možno ma už poznáte.....volam sa Ján a mam 16 rokov Very Happy
bývam v Bratislave...
moje záluby su : auta,počítač,byciklovanie a hlavne COBRA 11...
O kobru sa zaujimam asi od 4 triedy.Moj naj. herec je Semir a jeho partak momentalne Ben....
Toto forum je super , pretoze su tu skvelý ludia ktorý sa zaujimaju o kobru a to ma najviac tešii Very Happy
Mám rád extremne akcie a preto sa venujem práve kobre 11!!! Wink Very Happy asi tolko ....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Ako tak čítam, tak môj príspevok je taktiež dva roky starý.......a ono sa tie údaje v podstate zmenili.

Takže na novo Wink
Volám sa Zuzka K. Som z Bratislavy. Momentálne navštevujem Univerzitu Komenského v Bratislave -> odbor sociológia (1.ročník mgr. štúdia).

K mojím záujmom patrí predovšetkým historický tanec, UV show a fire show, ďalej larpy a autá.
Samozrejme milujem aj hudbu a to predovšetkým metal -> napr. kapely ako sú Eluveitie, Amon Amarth, Kivimetsan Druidi, Crimfall a ďaľšie....okrem metalu počúvam Omniu, Corvus Corax (to je folk). A aby som nezabudla obľúbená kapela je Roc´hann (slovensko-francúzska kapela hrajúca bretónsku hudbu).

Ak sa mám priznať tak o Cobru sa zaujímam už veľmi málo, ale fórum navštevujem stále. Momentálne sledujem seriály ako Dr. House, Stargate, NCIS, Hercule Poarote (neviem presne ako sa to píše).

Takisto pokiaľ môžem a mám čas si prečítam nejakú tú knihu. V poslednom čase je to hlavne autor Terry Pratchett, Juraj Červenák.

Takže asi toľko. Wink

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
TAké se upravím.
Věk se změnil na 16 Wink

Hudba: Moje nejoblibenější je punk. Punk-rock, čistý punk, ska-punk, punk'n'roll, punk-rock'n'roll. Svělé styly (co se týče hudby). Koncerty jsou skvělé. Jako jedinný vlastně z lidí na koncertech nepiju ani nekouřím, což je k punkáčům velmi zvlašní shoda. Punkáči kouří, fetují (nejčastěji marihuanu) a pijou (pivo). Já si tam chodím hlavně zapogovat. To je tance na punk, metal aji rock. Je to šílený tanec.
Kdo nenzá, punková hudba má texty nejčastěji o politice a podobných věcech. Někdy i o životě, alkoholu, drogách.
Text je zvpiván rychle. Někdy ani nepoznáte kdy začal a končí refren.
Hudba je tvrdá a rychlá. Není moc umělecká (na vyjímky) Zpravidla se opakuje.
Hrát punk je velmi jednoduché. Stačí kytara, bicí a basskytara. Jako Tři Sestry - stačily tři akordy Smile
Další použivaný nástroj byvá harmonika. Tedy dříve. Dnes moc ne.
Jsem pro ten nekomerční punk.. malé akce v klubech než vystopení mezi miliony lidma jako dělá GreenDay atd..


Styl: Hudba punková, jak jsem psal. Oblékaní je normální. Punkové se mi nelibí. Rád ale nosím tmavé trička.
Uznavám trochu punk. Například jsem proti rasismu, jako každý pankáč. Ale anarchii uznavám méně. Mě jde hlavně o hudbu.

Škola: Chodím na SOŠD. Tedy Střední Odborná Škola Dopravní ve Vítkovicích. Obor automecahnik.

Budoucnost Question : S kámošema uvažujeme o kapele.. Ale to asi těžko.
Dál bych chtěl úspěšně dostudovat školu a udělat si nástavbu. A pak pokračovat u železnice jak jsem psal můj sen v minulém, dva roky starém, příspěvku na první straně tohoto tématu.


Myslím že jako doplněk to stačí Smile

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
tak aj ja sa teda pridávam volám sa Andrej, už som tu mal dve prezývky Andrej21_87 a Gogo,teraz je to už určite posledná, pochádzam zo Slovenska, mesto Trenčín ( známe ako mesto módy )
Vyštudoval som strednú odbornú školu v Trenčíne,ukončenie s maturitou,momentálne som zatial bez práce,sem tam hrám ako Dj na rôznych akciach,mám 23 rokov,výška – 168 cm,váha 55 kg,
farba vlasov – tmavo hnedá
barva očí – svetlo hnedá, ževraj sa podobám na Erdogana ..na takých 85 percent.. mám priateľku,psa,medzi moje záľuby patrí rozhodne seriál Kobra 11 ( už 13 rokov ) mám komplet zbierku v CZ od 1 po 14 stu seriu, aj vďaka tomuto skvelému fóru ..Kobru 11 pozerám každý deň.Môj idol je jednoznačne Erdogan Atalay ..podla neho mám aj štýl a dosť sa nanho podobám ...obliekam sa ako on,vždy ked má nejakú novú bundu snažím sa zohnať podobnú, už mám celý jeho šatník doma asi,mám rád kávu ( 3 krát denne ),nepijem,nefajčím,mám dobré srdce,viem ľudí pochopiť ..neznášam namyslených ľudí, ( hlavne baby ),do kostola nechodím,, jedine keby sa všetci modlili k Erdoganovi,...to je pemňa Boh...moje obľúbené jedlo ( rezňe a zemiakový šalát a hemendex a nápoj Coca Cola ..( milujem nezdravú stravu ) ..
Wink a štýl no tak čo sa hudby týka jednoznačne TECHNO Dance a Trance pretože mám rád hudbu pri ktorej sa nedá sedieť Wink potom ma ďalej bavý robiť videá ( Ktoré dúfam ocenia aj adminovia a dajú ich do sekcie videogaléria ) najradšej pracujem klasickým move makerom ..tu jedna ukážka : http://www.stream.cz/video/14/433837-kobra-11-jizda-smrti-linky-834 alebo cez profesionálný program Sony Vegas 9 ukážka http://www.youtube.com/watch?v=w862HW-QapA ..ked sa nudím tak niekedy spravím aj 5 videi zadeň Wink a inak čo sa mňa týka ..no meriam tolko čo Erdogan, vypracovaná postava ,ak chcete vedieť viac,kludne mi napíšte na www.pokec.sk / uživatelia Andrej21_87 Wink
To by bolo asi tak všetko ...zdravím všetkých Wink

a kedže tu nik nemá svoju foto rozhodol som sa ju dat sem,kedysi som ju mal i v avataru ale tam chcem mat svojho idola Semira Gerkhana



MOJE MOTTO : [/b
[b]Jsem aký sem,komu se to nelíbí,ať mi p...l políbí !!!!

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir46


Založen: 23. 02. 2010
Příspěvky: 112
Odpovědět s citátem
Tak já se taky přidám
Jmenuju se Honza. Jsem z Opavy. Chodím na ZŠ do 9.třída a brzy půjdu na gympl. Mluvím: česky Wink anglicky, francouzsky a trochu italsky. Mám rád auta, formule 1, sport, PC hry. Rád jezdím na kole.
Mám rád Fiaty, Renaulty, Alfy... Wink. To by mohlo na úvod stačit.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Káča.Motorkářka


Založen: 03. 02. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Český ráj
Odpovědět s citátem
Zdravíčko všem.
Konečně jsem se odhodlala napsat nějaké informace taky o sobě Wink. Takže jdeme na to. Jmenuji se Karolína Svobodová. Narodila jsem se 28.7. 1984 v Praze. Už mi je 25 let.Toto letí ale vypadám na 15 takže paráda.Má to svoje výhody. Nick Káča Motorkářka vznikl tak že doma se mi říká Káča na Karolínu bývám alergická Very Happy a miluju motocykly. V hlavním městě jsem žila 12 let jednu dobu ve Vršovicích poslední dva roky na Spořilově.Nyní žiji 14 let v Českém ráji na samotě u lesa 3 km od Turnova směrem na Semily. Co se týče studia tak to se mnou bylo trochu problematičtější Laughing . Po základce jsem měla jít na učební obor kuchař ale o tento obor jsem neměla zájem díky mamce která si tento obor prosadila a tak jsem tuto školu opustila. Po roce
jsem se přihlásila na školu do Prahy ve Velké Chuchli do učiliště na obor Jezdec a ošetřovatel dostihových koní. Protože koně jsou moje hobby tak jsem doufala že budu dělat práci která mě bude bavit. Opak je ale pravdou. Prostředí a hlavně lidé mě donutili k tomu abych školu opustila protože v takových podmínkách nebylo možné být. Otřesné. Po dalším roce jsem se už konečně vyučila. Vystudovala jsem obor Cukrář. Takže klasické zákusky,dorty je moje specializace. Snažím se pracovat doma ale už se to nedá utáhnout lidi nemají peníze a krize dělá svoje.Takže hledám práci už jak dlouho. Ráda bych jezdila náklaďákem ale jsem holka a nemám praxi v Česku hrozná kombinace.I uvažuji o tom že si nechám udělat biometrický pas a na podzim odjedu do USA.Potřebuji změnu. Moje záliby jsou: sport ( motorismus,snowboard,kolo,běh,badminton,stolní tenis,běžky,hokej,florbal někdy i fotbálek). Miluji auta hlavně sportovní ne luxusní kromě limuzíny Lincoln a veterány, motorky,náklaďáky. Ráda chodím do divadla na výstavy. Cestování,fotografování,počítače i hry,hudba 80-90léta,rock,knihy,zvířata mám doma jedno morče měli jsme i psa Smile,houbaření,sbírání borůvek,dobré jídlo.
Moje znamení v horoskopu je Lev. Jsem noční můra takže vydržím dlouho do noci být vzhůru.Zmíním tady svoje špatné vlastnosti mezi které patří: tvrdohlavost to je klasika:-D lenost a občas i ta blbost. A mezi dobré vlastnosti patří no jsem dobrák od kosti, pohodářka. Nemám ráda lidskou zlobu.Ta mě dokáže hnout žlučí.Takový kamarád do deště jsem no. Nejsem namyšlená nerada křičím pokud mě k tomu dotyčný člověk nedonutí. Mám ráda srandu, smích to je nejlepší lék. Jinak vlastním řidičský průkaz na neomezený motocykl,auto,náklaďák+přívěs a traktor jediný autobus mi bohužel chybí.Na náklaďák a přívěs mám profesní průkaz. Pokud bych mohla napsat něco o svém snu tak ten je mít závodní licenci a závodit a to buď v autě nebo na motorce.To je jeden sen. Druhý sen je jezdit dostihy a časem se věnovat hipoterapii tedy léčit nemocné děti po úrazech,postižené díky koním.
Teď k tomu nejlepšímu.Proč jsem se stala fanouškem Kobry 11. Byla to náhoda a náhoda je blbec. V kolika letech jsem viděla poprvé Kobru nedokážu říct protože nevím.Ale tak od 19-20 let jsem se na ni tak střídavě koukala ale nikdy mě to nebralo tak jako teď. Co mám na seriálu ráda tak to jsou honičky bouračky, herecké obsazení,příběh,akce,dynamika,střih,hudba a krásné záběry na město Köln,Düsseldorf. Jednoduše řečeno Kobra 11 je moje droga a pokud drogu nemám tak mám absťák Very Happy Takže velký dík patří těmto stránkách které jsou vynikající Je tady plno zajímavých věcí nad kterými se člověk kochá. Lidem kteří se o stránky starají a přispívají. A vůbec mít možnost o seriálu debatovat. Mějte se hezky zdravím Káča Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
Dobrý deň. Volám sa Filip a pochádzam zo Slovenska.Bývam v Bernolákove to je blízko od hlavného mesta vzdialenosť asi 20 km.Rád pozerávam Kobru 11, je to môj najobľúbenejší seriál na celom svete aký existuje.Pozerával som už ako malý asi keď som mal 3 roky ani neviem ako a proste sa mi zapáčil a pozerám ho až do dnes.Ľúbilo sa mi, keď staré pilot. filmy dávali spolu. No keď ju vysielali o 15:00 tak sa mi nepáčili prvé 3. série hl. prvá , pretože ma bavili iba parťáci Semir a Tom ,Jan.Moja prezývka vychádza z môjho priezviska.Moje priezvisko je nemeckého pôvodu a podľa názvu existuje aj rieka ktorá sa tak volá.Hovorím slovensky česky, anglicky a zdokonaľujem sa v nemčine.Túžim sa stretnúť hl. s A.Erdoganom.To je môj sen a dúfam, že sa mi splní.Keď už spomínam sny, tak sa mi aj prisnili nejaké sny o Kobre 11.Napr. so šéfkou Annou E. alebo s Kim Krúgerovou niečo také ako bola časť Koniec Sveta.Obľubujem Semirov CZ dabing hl. od vtedy od kedy u nás začal dabovať Erdogana Atalaya Dušan Szabó, ktorého hlas môžete počuť od 11.série aj na Markíze na upútavky či dokonca na komentáre.V budúcnosti túžim mať BMW (E36) striebornú ako aj E46 a E90 no a + asi X5 a asi Mercedes CLK I.generácie modrý ako mal André, Tom a Jan.Keby som niečo z toho mal tak by som si asi založil aj také SPZ aké mali oni.Kobre 11 budem verný do konca života a budem ju pozerať do vtedy do kedy ma bude baviť alebo do vtedy kedy neskončí.Počúvam Pop, Rock a Techno + pesničky hercov z Kobry a + soundtracky.Ak chcete vedieť niečo viac, tak mi napíšte SS/SZ. Váš Erdy.

_________________
Kde sú tie casy ked bolo na cestách viac starąích áut a hl. menej áut ?ím sa tvorilo menej zácp. Autá neboli takmer ako Kitt. z Knight Ridera a zvodidlá boli eąte ocelové ako aj v starej Kobre 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shark


Založen: 25. 05. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovakia - B.B
Odpovědět s citátem
Ahojte volám sa Tomáš, mám 17 rokov som zo Slovenska, Banská Bystrica, studujem, tento rok maturujem, na toto forum chodím už asi 5 rokov ale registroval som sa až teraz, poznám tu osobne Dj Andreja, je to môj bratranec, on ma sem zaregistroval, a som mu velmi vďačný a prikázal mi aby som si prečítal pravidlá tak snáď sa ich budem držať mám ich preštudované od a do z, nebudem sem chodit často, nebudem zbierat príspevky ani zbytočne vypisovať, nemám zatial internet doma,tak vždy keď sem prídem to značí že som práve u Andyho zatial cafte neskôr si vyplním i profil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Shark: U Andy? Very Happy Prosím používej tady Andrej a né andy. Andy tu dostala jako jedinná BAN tak to tu prosím nepoužívej. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shark


Založen: 25. 05. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovakia - B.B
Odpovědět s citátem
Áno, u Andreja, ale aj tak nám neveria, myslia si, že ja som on, tak sa tu snažím písať menej, a nie tak často, aby kvôli mne nedostal Andrej BAN od Aleša, on sa mi snažil vážne len pomôcť, keby že viem, že kvôli mne dostane BAN radšej sa sem ani neprihlasujem a Vojto sorry že píšem až teraz ale ja nemám doma internet, ja som tu fakt len minimálne, len keď si potrebujem stiahnuť nový diel a tak, šak keby čosi tak SZ no nezaručím, že odpíšem hneď ten deň

_________________
Maturita Formalita Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Shark: Ani Ty ani Andrej nedostanete ban od adminů za to, že píšete příspěvky ze stejné IP adresy. Vysvětlili jste, že jste bratranci, takže je to úplně v pohodě, můžeš být v klidu. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Dandie konečne ti môžem odpísať lebo už mám po mesačnom BANE, som rád, že to chápete môj bratranec sem skoro vôbec nechodí lebo nemá doma net, vždy len keď príde ku mne, a teraz ani nemá čas, lebo má reparát z matematiky a keď ho nespraví, tak nemôže ísť na maturu, snáď sa tu časom ešťe niekedy zastaví, no tiež asi len cez môj PC

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Ahoj všem,
Naznala jsem, že tu jsem už přece jen nějaký pátek, a tak by bylo vhodné se představit. Very Happy

občanské jméno zní Alena K. a jsem zatím stále svobodná a bezdětná.

V záchvatu pubescence jsem si jako své životní poslání zvolila „pomáhat lidem“ a započala studium zdravotní školy. Velmi brzy jsem ovšem prozřela a s ohledem na mé nekonečné zdravotní problémy, které vyústily až k dočasnému přerušení studia, jsem se rozhodla vydat jiným směrem. Ihned po maturitě jsem se přihlásila do vzdělávacího projektu a přeškolila se na „kancelářskou krysu“, čímž jsem získala kontrolu nad moderní technologií, též zvanou jako Microsoft Office pro Windows. Díky tomu a mé lásce k cizím jazykům jsem zanedlouho poté nastoupila do pracovního procesu na Turistické informační centrum města Jihlavy. Od podzimu se mi k práci ještě přidá dálkové studium vysoké školy v o boru Finance a řízení.

Je mi 23 let, cítím se na patnáct, vypadám na třicet.

Jsem narozena ve znamení Blíženců, takže jsem pěkné „třeštiprdlo“ a tak trochu schizofrenik.
Mám problém dotáhnout věci do konce, lítám od jednoho k druhému, a ačkoli nesnáším nepořádek, jsem až neskutečný bordelář. Jednoduše jsem sama sobě protikladem. Rolling Eyes

Když vyprávím nějakou historku, ráda ji maličko přikořením, abych pobavila společnost.

Ze zásady se nerada hádám, ale když si někdo naběhne, neodolám a rýpnu si. Twisted Evil
Zastávám heslo „Jak ty mě, tak já tobě“.

Již od střední školy mám problémy s uznáváním autorit. Můj obdiv a respekt člověk získává až ve chvíli, kdy mi dokáže, že si jej skutečně zaslouží. Věk či společenské postavení jako rozhodující faktor uznání rázně odmítám.

Jsem velký lenoch a nemůžu se dočkat, až se konečně přestěhujeme z bytu do rodinného domku, kde budu moct spokojeně krtkovat na zahrádce, či lenošit na lehátku pod rozkvetlou jabloní. Cool

Nevlastním TV.
Miluji pivo a tatarák. Tabulku mléčné čokolády bych nevyměnila za nic na světě. Laughing
Největší radost mi dělá každoroční pozorování Perseid. Smile
Nesnáším vyndávání kostiček z rybích filet a dršťkovou polévku.
Rozčilují mne hloupí lidé, růžová barva, ponožky v sandálech, do očí bijící pravopisné chyby, a když se musím opakovat. Evil or Very Mad

Ve volných chvílích si čtu, maluji, fotím, zpívám (i když to vůbec neumím), učím se hrát na nějaký hudební nástroj, procházím se, spím, studuji cizí jazyky, či sportuji (ačkoli na to vůbec nevypadám).

S přítelem chováme doma 2 psy, 2 ještěrky, gekona a jednoho středně velkého hada.

Tak a teď už víte, kdo je Ajka.
Žijte dlouho a blaze, přátelé… Wink

EDIT: Největší záhadou je pro mne Inteligentí plastelína Shocked Laughing , nepochopim? XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A má ráda ST, jak koukám Laughing Laughing Laughing Laughing




Jé, Ty máš gekona? Laughing paráda! Miluji je, vždycky hledám ty divoké Very Happy velmi zajímavé představení, jen o jednom bych se hádala - o ponožkách v sandálech Laughing Laughing sama je nenosím, ale neskutečně mě iritují lidi (neříkám, že Ty mezi ně patříš), kteří z nich dělají hrdelní zločin Laughing

A turismus v Jihlavě, ju? Muchacha, hlavně něco udělejte s těmi lístky, byla jsem tam přded pár dny a při odjezdu jsem si vrčela ,,Nenávidím Hittlera, Stalina a jihlavskou MHD" XD měj se, Ajko Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
tak já taky něco přidám do mlýna

Jmenuji se Dana Berková, mým rodným městem je Ústí nad Labem. Je mi 20 let, narodila jsem 25.11.1989, znamení střelec. Loni jsem úspěšně maturovala v oboru Management cestovního ruchu v Ústí a teď studuji vysokoou školu UJEP (Unverzita Evagelisty Purkyně), přírodověcká fakulta - obro Geografie+historie, škola sídlí v Ústí.

Jinak moje koníčky jsou: cestování po ČR i zahraničí, lyžování, jízda na kole, plavání, tenis si občas zahraji s tatínkem na zahradě naší chalupy, turistika, chování hlodavců,...

Moje přezdívka: Tina11 - Tu jsem si převzala od svého jména v povídkách, které píši od 1. ročníku na střední škole. Povídkám jsem se dostala tak náhodou, nevím proč mě to napadlo, napsala jsem povídku ve škole při hodinách, pak moje kamarádka napsala nádledující povídku a pak se to jenom povídkami hemžilo. I ted na vysoké píšu povídky, nějak jsem do toho zabrala. Ještě mám jednu přezdívku Mišútka, tu jsem dostala na dovolené na Slovensku v Nízkých Tatrách, podle jedné malé osady v Bobotech.

Kobra11: té jsem se dostala někdy kolem 6. a 7. třídě na základní škole, kdy jsem si oblíbila Erdogana a v pozdějším čase RENÉHO STEINKEHO a mám ho ráda do dnešních dnů. A hned jsem musela mít nejrůznější články, fotky atd, tak to začalo velkým plakátem Erdogana a Christiana v nějaké časopise, který mi visí na zdi nad televizí, kam později přišla velká fotka Reného a ještě René s Erdoganem. No prostě jsem propadla, i ve svých 20 letech se někdy chovám jako malá holka. Mimo jiné v pokojíčku se ještě nacházejí vystříhané obrázky aut, které mám nalepené na zdi okolo postele, takže to je dobrá tapeta Very Happy

Moje povaha: jsem spíše tichá osůbka, která se tak trochu schovává v ústraní. Moc nechodím na diskotéky, nějak pro to nejsem, ale s kamarádkami si ráda vyjdu do města si někam sednou či na nákupy. Jsem někdy dosti citlivá,ale někdy si umím i trochu dupnouti. I homurem nepohrdnu.

Myslím si, že by to mohlo stačititi. S pozdravem Danča alias Tina11 alias Mišútka

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Asi je na čase abych se taky představil.
Jmenuju se Jakub Neuwirt a pocházím z Karviné. Narodil jsem se 4.4.1990. Tento rok jsem dostudoval střední školu obor strojník požární techniky, v současné době si hledám práci, škoda, že není místo u dálniční policie:D. Mezi moje koníčky patří určitě Kobra 11, rád řídím auta a hlavně mě baví komiksy, hlavně ty s Batmanem. Moc toho tady na fóru nepíšu, jen tak nenápadně pozoruju, myslím, že je zbytečné jen tak bezhlavě psát.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Kdo je kdo?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma