AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Hammer & Hart (2006)
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem


Jelikož nás Všelicos upozornila, že tento filmu poběží dnes na SAT1 a jelikož tento program mám, nemohla jsme odolat a musela jsem ho vidět. Nejdřív jsem si řekla, že to vydrždím do scény kde jsou Erdogan a René, ale nakonec jsem ho skoukla celý a nelitovala jsem. Hendrik jako Hart byl skvělý a jeho bratr Hammer byl ještě skvělejší Laughing Dalo by se říct, že tato dvojice byla německou kopii na Terence Hilla (Hart) a Buda Spencera (Hammer), přitom se ještě do filmu přidali automobilové nehody, které známe z Kobry. Hned na začátku mě uchvátila síla Hammera, který dokáže unést třídveřák a ještě se bavit s holkou. Laughing Další obdiv zasloužila babča, která se ve svém malém autíčku hnala za taxíkem snad stovkou, ve kterém Hammer nechal svůji tašku, bezpečnostní předpisy byla tamtam, projela staveniště, kde se naštěstí nikomu nic nestalo, no nestalo, naštvaný muž který zřejmě pospíchal to vlaz též přec staveniště, jenomže jeho auto zůstalo ležet na střeše. Laughing A babča pelášila dál za taxíkem, ve kterém byl Hammerův bratr Hart.

Společně vešli do kostela ve kterém se to hemžilo jeptiškama (ne zrovna v hábitech Laughing ) a vyslechli si přání matky představené a své matky (alespoň tak jsem to pochopila). Zdědili starou a rozpadající se autodílnu ovšem s nádhernou automechaničkou Yüksel. Wink A tak se Hammer a Hart dají do opravy autodílny a schánějí peníze s čímž jim pomůžou jeptišky, které myjí auto na počkání za 200 Euro. Laughing Ale aby to Hammer a Hart neměli tak jednoduché, je proti nim muž, kterého znají ze svého mládí, Němec, který se šprtá italsko-mafiánská slovíčka. Laughing

Poté co banda účetních v čele s Erdoganem a Reném kteří se navzájem doplňují v mluvení a mají své malé kalkulačky Laughing, dala mafiánovi (nevím jak se jmenuje) sbohem kvůli malému problému kterým jsou samozřejmě Hammer a Hart. Když se mu nepodaří Hammera a Harta uplatit 2 miliony Eur tak na ně začne jednom kuse posílat své poskoky, ale představte si deset chapů a proti nim Terence Hilla a Buda Spencera se svým vtipem a sílou, jako nám ukazovali ve všech svých filmech, tak prostě musíte uznat, že nemají žádnou šanci. Laughing

Ale jak Hammer a Hart rychle peníze z umývání aut vydělali, tak je také rychle rozfofrovali (na čemž měla asi největší zásluhu Hartova blonďatá přítelkyně Gina, která miluje růžovou). A aby toho nebylo málo na scéně se objeví právník, který chce po Hammerovi a Hartovi zaplatit pokutu. Právníkem byl G. Vollmer. A tak Hammer, Hartse, Gina a Yüksel přihlásí do automobilového závodu. Nakonec se jim podaří vyhrát první kolo závodu a můžou tedy postoupit dál. Very Happy

Mafián se ovšem nedá a unese matku představenou a tak Hammer a Hart míří na skládku aut, zatím co jejich přítelkyně míří na závodní dráhu. Laughing A jelikož je to velice dobrá německá komedie ktrerá nemá chybu, určitě si všichni domyslíte jak to asi dopadne. V závěru filmu se před autodilnou Hammera a Harta snese helikoptéra ze které vystoupí účetní v čele s Erdoganem a Reném, kteří chtějí s nima podepsat smlouvu. Nakonec nejspíš smlouvu podepíšou pozemek prodají mafiánovi a spolu se svými přítelkyněmi odcházejí. Very Happy (Alespoň tak jsem ten konec pochopila já.)

Takže vy kteří jste dnes tento film nestihli a máte možnost se na něj na SAT 1 podívat určitě tak udělejte, je to sice německy, ale určitě pochopíte o co jde a navíc se pobavíte. (Pohled na Erdogana a Reného s obřími brýlemi na čtení stojí za to. Laughing Laughing Laughing Laughing

Hrají:
Hendrik Duryn jako Hart
Christof Maaß jako Hammer
Susan Sideropoulos jako Gina
Türkiz Talay jako Yüksel
Erdoğan Atalay a René Steinke jako učetní
Gottfried Vollmer jako právník

Arrow https://www.youtube.com/watch?v=SCPcXq8_qhE (ukázka)

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
No film neměl chybu - něco už jsem popsala v tématu Herci v televizi

ten fígl, myslím to byl lak - jak do něj udělala díru a hodila to tomu chlápkovi do auta....na konci taky nemohli chybět naši dva komisaři, tedy v tomto ohledu účetní?!! - vždy museli mluvit stejně Very Happy

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Kromě Erdogana Atalaye a Reného Steinkeho si zde zahrál i Sven Martinek( zahrál si hlavní roli v dílu Pohřbený z 13 řady Kobry 11) a Gottfried Vollmer( V Kobře hraje Bonrata)


_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Proboha.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ty brýle všichni.... Ale Erdymu a Renému seknout náááááhodou.... Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
ZLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁČEK!

*slintá* děkujeme za jeho fotku, paní Loupancová...! *zasněně vrní*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
nebo ten fígl, myslím to byl lak - jak do něj udělala díru a hodila to tomu chlápkovi do auta....na konci taky nemohli chybět naši dva komisaři, tedy v tomto ohledu účetní?!! - vždy museli mluvit stejně


to mi povídej, mě úplně jejich scény dostali, jak pořád mluvili jako jeden, a ten konec jak vystupovali z tý helikoptéry Laughing
a jak se potom podívali na ty holky a jenom se zašklebili Laughing já myslela že umřu Laughing

a ty scény na automobilových závodech byli taky boží hlavně s tím prakem a potom s tím lakem Laughing jak další hodila tomu chlapovi pod kolo a to auto vybuchlo Laughing a potom jak dojeli do cíle, to bylo boží Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing - i když německy jsem pochytila jen něco, vážně, některé hlody by se daly odvodit i z obrázků (jednotlivých scén)...
Mohli by ten film dávat i u nás!!! Laughing

Začátek se mi taky strašně líbil - Laughing Laughing ... já sem se válela smíchem pod stolem furt...
Nebo ta matka představená nebo co to je? Jeptiška? Laughing Laughing Laughing jak jim na začátku předávala ten dopis u sebe v kanceláři...

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
taky jsem si říkala, že by něco takového měli dávat u nás, byla by to náhodou sranda
(a já bych se konečně dozvěděla o čem si to povídají Laughing )

Právě kvůli tomu začátku jsem u toho vydržela až do konce Laughing

vždycky se mi líbilo jak ty chlapi vždycky zmlátili na jednu hromadu
a jak je nakonci naházeli do kontajneru a jak tam ten poslední vlezl dobrovolně a Hammer mu ještě udělal kozu aby se mu tam líp lezlo Laughing
a když unesli matku představenou jak tak strašně zpívala, že jí museli zavřit do trezoru Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing - to sou zážitky!

Ještě se mi líbila ta myčka - sexy dívky a když přijela matka představená či co to bylo, tak se ihned zabalily do těch hábitů a řidiči klečeli u svých vozů Laughing Laughing

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Jak to tady čtu, směju se ještě víc jak u trailerů! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Nemáte náhodou někdo ten film???? Já ho nemůžu nikde sehnat! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
"Ha ha ha," zasmála se buchta a vyhodila tvaroh z podnájmu! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
napišeme otevřeny dopis TV nova at to koupí a nadabujou Very Happy muže to byt zajímave v CZ Very Happy erdu a reneho by dabovali bohdan a alešem Very Happy

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Vypadá to na pořádnou srandu, zkusim ten film sehnat! Twisted Evil

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Dandie: Taky se o to pokouším, zatím bezvýsledně, ale snad se někdo najde, kdo by byl tak hodný a poslal v digitální podobě! Laughing

Jinak s tou novou souhlasím! Laughing Já si myslím, že by se Češi taky jednou zasmáli německé komedii! Laughing

_________________
"Ha ha ha," zasmála se buchta a vyhodila tvaroh z podnájmu! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Ahoj, taky tento film sháním stejně jako Maximum speed, takže jestli něco najdu tak to jsem hodím. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Já jsem tenhle filmík sice neviděla, ale bylo by super, kdyby vyšel ten nápad napsat Nově, držím palce a doufám, že to vyjde. Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Gify Reného a Erdoğana, po některých z nich už nikdy nebudu psychicky v pořádku. (Hendrika a Gottfrieda Vollmera najdete v jejich tématech.)

#1


#2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
SaM, Super gify! Erdoğan a René fakt házejí ksichty Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Spíš mi připadají... no Smile přiblbě, sice jsem ten film neviděla, ale i tak Laughing

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
To je tak trochu záměr. Celý je to parodie, inteligentně to ani působit nemá.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
No jasně, to jsem pochopil Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já taky nereagovala na tebe. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Aha, ok Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Vzhledem k tomu, že jsem si ani nepřečetla děj filmu, tak ani nevím, jestli to bylo vysíláno i v češtině... pak bych to pochopila...

Jinak díky, SaM Laughing

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hammer & Hart (2006)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma