AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoďte tuto postavu/herce, prosím, známkou jako ve škole:
1
87%
 87%  [ 43 ]
2
10%
 10%  [ 5 ]
3
2%
 2%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 49

ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing tak teď si to wox opravdu rozsekla Laughing Laughing klobouk dolů
je fakt že když se zmateně usmívá vypadá líp Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tichooo!! Laughing A ty hadry se dostávaj u fotografa, co to fotí Smile To je jako kdybyste řekli, že se televizní hlasatelé oblékají podle svého Laughing Ale jo, v oblečení tam ránu má, to uznávám Laughing Laughing No, teď fotil nový fotky, tak netrpělivě čekám, jak se povedou a jaké budou Embarassed Laughing Laughing

Ale jo, zmatený vypadá roztomile, ale musíme myslet na to, že Hartmutt není jediná role kterou má Laughing Hošík Nie Kurvin se od něj dost liší Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Tichooo!! Laughing A ty hadry se dostávaj u fotografa, co to fotí Smile To je jako kdybyste řekli, že se televizní hlasatelé oblíkají podle svého Laughing Ale jo, v oblečení tam ránu má, to uznávám Laughing Laughing No, teď fotil nový fotky, tak netrpělivě čekám, jak se povedou a jaké budou Embarassed Laughing Laughing

Ale jo, zmatený vypadá roztomile, ale musíme myslet na to, že Hartmutt není jediná role kterou má Laughing Hošík Nie Kurvin se od něj dost liší Laughing Laughing



Jak se ho zastáváááááááá *smalík s pěstičkou* Všeli, aby ho nevyfotili v baletní sukénce a piškotkách... Cool Cool Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Woxys: Tou by se asi moc nechlubil, i když... *horlivě hledá ve složkách fotku Nielse prince*



*hledá....*



*hledá...*



Yattaaa!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing (samozřemě byl až v té poslední Mad )


Fotografie pochází z divadelní hry Emilia Galotti, myslím, že byla zasazena do doby baroka...


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak na tento kostým se dá říci jediné....



,,Mořííííííííííííííííííííííííšššššššššššško.............!"


----------------


http://data.heimat.de/tools/image_toolkit.php?do=resize&width=220&file=http://new.heimat.de/hpg/media/11570.jpg
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Woxys: Ty mne zabiješ, telátko! Shocked Laughing Laughing Náhodou... takovej princ si pro mne přijet na bílém koni (nebo mercedesu... no i červená Toyota Supra B Turbo by stačila Cool Laughing ) tak se nerozmýšlím a skáču kolem krku!


--------------------------
Jík, tu ještě nemám!!!

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tada lidi... všimli jste si?


Všelicos napsal:
Woxys: Ty mne zabiješ, telátko! Shocked Laughing Laughing Náhodou... takovej princ si pro mne přijet na bílém koni (nebo mercedesu... no i červená Toyota Supra B Turbo by stačila Cool Laughing ) tak se nerozmýšlím a skáču kolem krku!


Ty materialistická Všelicos! Shocked Shocked Shocked Shocked já myslela, že Nielse miluješ natolik, že bys mu skočila kolem krku, i kdyby Ti nabídl garsonku v jednom... ééé... známém sídlišti Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Woxys: Tak to zase ne... tam by mne nikdo nedostal Laughing Laughing Ani on Laughing Laughing A sice ho zbožňuji, ale ono vše odsaď pocaď, ne? No jo.. co chceš po někom, kdo je vychován ve stylu Pretty woman a komu ve škole vtloukají poučky typu "Láska na první pohled neexistuje. Na první pohled totiž nepoznáš, kolik má ten druhý na kontě..." Laughing Laughing Laughing


Opět rodinka Smile


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
už se tu nějak dlouho nic neobjevilo.......
to se muší napravit Very Happy Smile




_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tady je jako kuřátko Laughing



_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Nezdá se vám, že je tenhle jezdec F1 tak trochu podobný Hartymu? (jo mimochodem, Sebastian Vettel. už sme o něm slyšela, ale fotky našla až ted)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jéééé, takový rybízek! Harty junior! Laughing Laughing Laughing nebo spíš mláďátko Harty!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Jéééé, takový rybízek! Harty junior! nebo spíš mláďátko Harty!

Naprosto s tebou souhlasím , celí Harty junior.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
ta podoba Very Happy Smile
To je Hartyho levoboček???

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Neeeeeeeeee! To snad neeeeeeeee!! Shocked Shocked Chudákk Harty Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tom ho tady neodolatelně vyhecoval... "Škoda, Semir se vsadil, že to nezvládneš..." Jo jo, takhle na něj Laughing




VIII. série, epizoda Wer Wind sät




Červenáááá se, line zááááře... Aneb VIII. série, epizoda Extrem


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Panečku, Harty vypadá pořád lépe a lépe... už se mi o něm i zdají sny, ve kterých jsme do sebe zamilovaní, úlet *47* Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Dva obrázky Nielse z filmu Final contract: Death on delivery, kde si zahrál recepčního

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Být tak hezký by mu měli zakázat Díky za fotky, Cobro12... tyhle neznááám!

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Souhlas, je tam nádherný, díky, Cobři! Měl tam nějakou výraznější roli?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Tak jeho role moc výrazná nebyla Sad jen řekl tři věty objevil se ve třech záběrech a už se neukázal
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
To je normální, hraje jen pidi roličky... ale stejně je tam skvělý Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Našla jsem pár fotek, co jsem ještě neměla Laughing Laughing Laughing


Divadelní představení "Tod eines Handlungsreisenden" (Smrt obchodních cestujících)





Jako Victor v divadelním představení "Gestochen scharfe Polaroids" (Velmi ostré polaroidy)





V "Norway Today" (Norsko dnes)... hm drsoň, ne? Laughing Laughing






A NAKONEC TŘI NEJLEPŠÍ KOUSKY: NELEKNOUT SE!!! Laughing Laughing Laughing Laughing


Jako Rookie Lee v "Howie the Rookie"

[img]Nelze zobrazit, možná někdy XD[/img]


(Tady mi připomíná Williho Wonku XD) Kornelius v "Cymbelín"




A - TADÁÁÁ - ako Eddie v "Rocky Horror Show" (Kamenná hororová show) (Tady bych ho opravdu nepoznala Laughing )

[img]Možná někdy opět naleznu a hodím sem XD[/img]

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
pěkné pěkné Laughing
Červenáááá se, line zááááře...
peče ruce, pálí tváře.... Laughing Laughing
Chudáček se asi pěkně zapotil a ty si děláš sradnu Laughing

Hrozně se mi líbí v té přilbičce, ta mu opravdu sluší, měl být třeba profi vojáček Very Happy





tak to je prima výraz Laughing Very Happy Smile absolutně k sežrání Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Zapotil? To jo, strachy o Lucy XD Hrdina, zachaňuje auto a málem přitom zahyne XD
A profi voják.. no tak airsoft už hraje, tak proč by ne? Laughing Laughing

Dvě minifotky z "Magic Afternoon" kde hraje Smile




_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ahojda, po velkém úsilí jsem přeložila článek, který se objevil na německém fóru a sice malá recenze na hru režírovanou Nielsem... plus malý rozhovorek s ním! A pro ty, co se dohadovali, zda je, či není ženatý.... NENÍ Laughing Laughing Těm co rozumí německy perfektně, se omlouvám: snažila jsem se vše přeložit tak, aby to v češtině dávalo smysl. A část o hře je mými slovy úplně, protože jsem ten dlouhý sloup textu nechtěla překládat doslovně Embarassed Laughing

Rozhovor: Niels Kurvin má „Chuť na něco jiného“

Zastihly jsme Nielse Kurvina, herce a režiséra, kterého dobře známe díky jeho roli Hartmutta Freunda v televizním seriálu Kobra 11.

Setkal se s námi a jeho divadelní skupinou uprostřed odlehlého předměstí, na Boxhageneském náměstí v Berlíně-Friedrichshainu, v ten samý večer, kdy se konala inscenace „Chuť na něco jiného“, která je pod jeho režií.

Hra se zaobírá tématem, které je trnem v oku mnoha Němcům: problémem soužití Němců s Turky. Je to příběh dívky Ayse (Aylin Esener), která z Anatólie emigrovala do Německa: sledujeme tedy problémy imigrantů. (Pokud vás tato hra zajímá, na stránkách http://aeneki.de máte video s Aylin Esener, o které se dále, hehe, dočtete v textu Wink .)

Stephanie: Nielsi, jak jsi na toto téma přišel?
Niels: Z vlastní zkušenosti: jako poloviční Američan znám situaci rozpolu mezi kulturami; nejhorší je to především mezi Turky a Němci. Má přítelkyně je napůl Turkyně, a tak jsem s problémy seznámen a setkávám se s nimi. Myslím, že se mi povedlo dát do hry věci, které se v divadlech ještě nehrály.


Stephanie: S Aylin žiješ již 6 let a pracujete přitom v konstelaci herečka – režisér. Není to těžké? Necítíš se jako hadr na holi?
Niels: (směje se) Jo, občas jo. Musím pořád kritizovat a motivovat a po představení musím vše zhodnotit, protože jako režisér poznám, jestli všechno klapalo. A když je všechno v pohodě, mohu se teprve uvolnit a užívat si.



Stephanie: Kde jsi s „Chutí na něco jiného“ zatím vystupoval?

Niels: V Aachách, Karlsruhe a v Berlíně. V tomto roce jsou plánovaná představení v Hamburku a eventuelně opět v Berlíně.



Stephanie: Nejen, že jsi získával zkušenosti na jevišti, ale i za jevištěm. Jakým směrem se vydáš dál?
Niels: Vlastně bych chtěl raději dělat tu režii a dal ruce pryč od herectví. Ale myslím, že u divadla jde stejně herectví s režií ruku v ruce.

Rozhovor vedly: Dagmar Engelhardt a Stephanie Jammer
Přeložila: Všelicos


(Zdroj: http://cobra11-fanclub.de/community/wbb/index.php?page=Thread&threadID=4902&s=32664cd87124e62df1bbb988f7edd041f2214a30 )

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Děkujeme za vyšťourání a překlad rozhovoru, Všelinko! Víme, že Ti to dalo spoustu práce, je fajn, že jsi to sem dala Smile
Panečku, Nie je vážně moc sympatický klučík, líbí se mi čím dál víc - i tím, že ta jeho přítelkyně rozhodně nepřipomíná typickou krasavici. Niečák je šikula... škoda, že není víc ve starých dílech Kobry. A to jsem ho dřív FAKT nemusela...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
jsem ti vděčná za překlad Laughing protože umím německy jen hilfe Laughing a to jak jsem si všimla, se v textu kupodivu nevyskytlo ani jednou Laughing
On je tak neskutečně šikovnej Laughing Very Happy no já jsem z něj sama vedle sebe Laughing
A že chce už jen režírovat?? Tak to bychom ho pak vídali už jen v titulcích Laughing Very Happy to snad ne...

Klidně by si uhořel - a to kvůli autu! hrůza,, to už nemá s hrdinstvím nic společného Laughing to je spíš úchylka Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Není zač, rádo se stalo Very Happy Jsem ráda, že si to alespoň někdo přečetl Laughing Laughing

Wox: No jo, škoda Laughing Laughing No, alespoň jsi nedopadla jako já: já šílím vždycky při Kobře, jestli někde nezahlédnu rezatý vlas a když ano, tak nepokrytě hysterčím Laughing Laughing Embarassed Embarassed Laughing Laughing

ReeR: Je Smile Docela by mne zajímalo, jak působí ve skutečnosti... z toho jak mluví je mi sympatický... ale jde o to, jaký je, že (no, já vím, že je krapet nezodpovědný a má sklerózu Laughing Laughing Laughing ). A s tou režií... to myslím, že platí jen pro divadlo, o filmu tam nemluvil. V Kobře snad ještě nějaký ten pátek vydrží... Laughing

A... no, pro Lucy vše, ne? Laughing Laughing



Se Semirem a Tomem, díl a sérii jsem úspěšně zapomněla Laughing


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Pár shotů.. už nevím z jakého dílu (ach, ta skleróza Embarassed Embarassed Embarassed ), ale přijde mi tu nesmírně roztomilý





Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Souhlas, je na těch fotkách překrásný, k popetování!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Dva super výrazy ala "Za jak dlouho že to chceš mít? Nooo... to teda nevím." Laughing Laughing





_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tady je naprosto k sežrání! Ten plachý úsměv! Shocked Shocked Shocked Aylin, uhni! Všela se říííííítíííííííííí! (aneb ANO, mám záchvat.. no, nebojte, do Vánoc mne to přejde Laughing Laughing Laughing )

Zdroj: Agentur LUX







_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tvému záchvatu se nedivím, je úžasný... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ode dneška je Niels Kurvin i na serveru osobnosti.cz Smile Že jim ale trvalo, než ho autorizovali a ještě je tam pár chyb, ale to se brzy napraví.
Říkám to, abyste mohli vstoupit do jeho fanklubu (kvůli tomu ne, ale samozřejmě můžete Laughing Laughing ), ale především se juknout na videa s ním Smile Protože se tam mohou přidávat, hurá Smile A budou přibývat... až bude čas a já nebudu líná přehrát si díly Kobry do pc a sestříhat je Laughing Laughing Laughing

Mějte se, náhodní zbloudilci! Laughing Laughing

Odkaz ZDE: http://www.osobnosti.cz/niels-kurvin-1975.php

S pozdravem
Všelicos

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Och, ich, ach Shocked Very Happy Laughing tolik překrásných foteček Hartyho Laughing Very Happy musím odsud odejííííííííííít a to okamžitě Laughing Very Happy
Bohužel sem nemám co dát - všecky fotky jsem poslintala Laughing Very Happy Laughing
na osobnosti.cz se určo mrknu Wink

Chjo, jemu by měli vymyslet vlastní seriál - Třeba mister PC Laughing Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
ReeR: Něco jako Stockinger nebo Joey? Laughing Laughing Laughing Podle mne by měl hrát v The Big Bang Theory (http://www.youtube.com/user/thebigbangtheory) Sice by Leonardovi (jo, to je něco jako Harty, mám ho ráda Very Happy) ubyly (nebo se ubily? Laughing ) fanynky, ale pro Nieho vše Laughing Laughing

A o fotkách mi mluv.. uah, po matuře sem zase nějaké hodím Smile Mám jich fůůůůruuu Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Jojo, něco takovýho, jen mnohem lepšího Laughing Very Happy a Semír by tam sem tam mohl mít nějaký ten štěk Laughing

Big Bang Theory vypadá zajímavě Laughing Very Happy ale tam už jeden truhlík je......... Laughing Very Happy
Stejně si myslím že zahrát truhlíika vyžaduje víc práce a námahy než hrdinu 1. kategorie Laughing Very Happy a Niels to zvládl dokonale Cool Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Co dělá Hartmut v Team 2 ? V dílu Výbušná směs z 2 serie přišel na centrálu, kvůli výbuchu motoru Frankova auta Smile . Hned mě to překvapilo Smile .

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Ohoho, skvělá fotka! :heart: Laughing
I to oblečení. Cool Drsoň Niels!!! :heart: Muňka, v tom obleku mu to děsně sekne! Embarassed Embarassed Embarassed

Cobra, třeba se šel jen podívat, co Frk a Zik. Laughing

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
To asi ne Smile

Jinak je to komik jako vždy. Andrea měla něco s počítačem a on to spravil. U toho si řekne ,,Hartmut vždy pomůže" Bouchne se hlavou do stolu a počítač se zase vypne Wink .

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Cobra: Jo, scény v Týmu 2 patří do zlatého věku Hartmuttova účinkování... Very Happy A co tam dělá? Nu, přeci jen na KTU musí čas od času všichni a Tým 2 se natáčel, když už bylo stanoveno, že hlavním technikem na technickém bude právě on Very Happy

kajusia: Jo, zbaštila bych ho samou láskou Laughing Laughing Laughing Viva la agentura LUX, její fotky jsou bájo ^^

Díl Heldentage, IX. série


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
(video, na které se reagovalo, již neexistuje, ale Harty v něm přejel na dálnici zločince...)

EDIT: Tak jsem se zeptala - možná si někdo všiml v sekci Erdogana Atalaye, ale dám to i sem: cituji paní Loupancovou a ještě jednou jí moc děkuji za odpověď.

Ahoj jedná se o epizodu Infarkt, zde Erdogan hraje jen chvilku, protože jako Semir je nemocný ( nemá infarkt, jen rýmu, ale jako chlap to nese velice těžce) zbytek dílu leží v posteli, ošetřovaný Andreou. Akci řídí pomocí telefonu. Ve skutečnosti měl asi Erdogan jiné povinnosti, proto tento scénář.



Takže, epizoda Infarkt, XII. série, kdy vyšokovaný Hartmutt vyleze ze stříbrného BMW, které řídil




Plus dva shoty Hartíka v podivném oblečku, který se poprvé objevil v XI. sérii Laughing Laughing (který je ale správný, opravdu by ho měli všichni nosit Laughing I Semir Laughing )




_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Dva snímky z dílu, který budou vysílat v pondělí.

Epizoda Schuld und Sühne, série XI.


S padělanou 50 Eurovkou




Snímek ala "právě mu řekli "děkuji" a on se za nimi zasněně dívá a v duchu si uděluje Nobelovku" Laughing


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Úžasná fotka! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Píchnout do něj parátkem, praskne Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Je špatné kvality, ale protože je to z http://rtl-now.de, tak jsem to musela vyfotit foťákem Embarassed Laughing Laughing Laughing Těším se na pondělí, až to budou dávat na Nově Cool Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Všelčo, nalákala jsi mě na pondělní Cobrušu. Budu netrpělivě očekávat odkázek na stáhnutí dílečku. Cool
(Ještě že tu taková možnost je! Embarassed )
To nás zase určitě budeš zásobovat novými picy s Hartym, že? Laughing

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
kajusia: Káji, mám jich v pc asi milion (!!) s Hartíkem Laughing Laughing Laughing už teď Laughing Laughing ale nemám čas je protřídit a kvalitka stejně není nic moc Embarassed Laughing neboj, každý díl poctivě číhám s ovladačem v rukou a zběsile tahám shoty, jak rychle to jen jde, byť se tam objeví jen jeden zrzavý vlásek Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Rozhodla jsem se udělat takový malý fotoseriál (kdo zná Kusmu, už ví, kdo nezná, pochopí Smile ). Všimli jste si někdy, jak často Hartmutt telefonuje? Jak často sedí u počítače a jaké košile se u něj střídají? A co brýle, víte, kolik jich na sobě za jeho krátkou a ne příliš častou účast v seriálu měl? Smile Pokud ne a zajímá vás to, můj projekt je tu přímo pro vás.
Bude rozdělen na části:

1. Telefon zvoní a zvoní a zvoní...
2. Podivuhodné brýle
3. Počítač, nejlepší přítel technika


Jako první jsem se rozhodla pustit do oběhu právě telefony, které zvoní a zvoní a zvoní a Hartmutt se bez nich zdá jako ztracený Smile Pokud pomineme jeho nejslavnější černý mobil z epizody Explosiv (IX. série... pro ty, co zapomněli, jako vyzvánění měl znělku Indiana Jonese Laughing ), jsou tady stejně důležité pevné linky a jednou z nejnepostradatelnějších věcí poslední moderní doby stává handsfree. Mnohdy Hartmutta s tímto přístrojem v jeho dlouhým prstech ani nespatříme, pouze se dozvíme od Andrey/Petry/Zuzany, že volal a hlásil se s výsledky jeho expertíz. Nač ale zbytečně řečnit, přejdeme rovnou k ukázkám.

Heldentage (Hrdinské dny), IX. série: V tomto díle se zamilovaný Hartmutt snažil zachránit Natalii, blonďatou krásku z bistra, kam ho nezapomněli doprovodit s povzbudivými úsměvy ani naši dva staří známí kolegáčci, Kranich a Gerkhan. Chuděru blondýnu ale unesli a tak se zrzek mohl utelefonovat na všechny směry, jen aby ji opět získal zpět. Pokud je počítač nejlepším přítelem technika, pak je telefon nejlepším přítelem zaláskovaných bláznů Very Happy

Byl dostupný všude. Ať již byl na stanici dálničních kolegů....



Či pokud stál vedle auta a čekal na příkazy únosců.



(Tuhle fotku jsem dlouho schovávala, takříkajíc na zvláštní příležitosti - a už je to tady... Aneb ušlechtilý krček Laughing )




Für immer und ewig (Na věky věků), VIII. série: Jo, oznamovat kámošovi, že jeho nevěsta nejspíše umře, to není nic pro slabé povahy, natož pro někoho tak citlivého, jako je náš milý pan Freund. Pamatujete na jeho kníkavý hlásek? Na rozklepanou ručku? To vám zde sice ukázat nemohu, ale fotka vám to zajisté připomene. Je stříbrný a mám pocit, že véčko, zatímco později bude používat mobil černý a obyčejný... že by se mu tak rychle měnil vkus (pokud za rychle považujete 2 série Laughing )? Smile




Auf Leben und Tod (Na život a na smrt), XI. série: Příchod Chrise Rittera přivítal netradičně (a tím nemyslím to, že se nám konečně odhalilo jeho ctěné jméno), bez telefonu, zato s krásným handsfree na hlavě. No posuďte sami, nevypadá jako profík? Laughing




Unter Feuer (Pod palbou), X. série: Ano, stačí jedna série, aby se vrátil zpět k véčkům. Nu, co se dá dělat, hlavní je, že to volá, že? A že se to volá krásně. Zvlášť, když vás někdo napálí, abyste se vyhecovali k větším výkonům. Ale stálo to za to a rejpal Tom si zaslouží náš obdiv. Ovšem Hartmutt taky. Jak jinak.




Naposledy "záhadné foto" - kdo mi řekne, z jakého je to dílu, dostane sušenku Laughing Co je ovšem jisté je, že KTU dostalo nové telefony (ty dřívější nikde nemám, ale po vzhledové stránce za moc nestály), tmavěmodré barvy, která krásně ladí k technickým plášťům. No uznejte, musí se tak jim pracovat mnohem lépe! Laughing Laughing Cool




Tímto se prozatím loučím Smile Snad vás to moc nenudilo.. a nezapomeňte: neberte si z Hartmutta příklad a netelefonujte pořád! Kam byste za chvíli přišli (a odpověď "na KTU" neuznávám Laughing )?
Příště přijdou na řadu brýle, takže se máte na co těšiti ^^

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmut Freund (Niels Robert Kurvin)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 7  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma