AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
88%
 88%  [ 31 ]
2
5%
 5%  [ 2 ]
3
2%
 2%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
2%
 2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 35

Spiknutí (Das Komplott)
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl byl perfektní!! Laughing Laughing Ale přiznám se, že jsem kapku zaseklá: pořád vidím Bena z počáteční scény (ať s ručníkem, či.. mhm.. bez *necudně se chichotá*) před sebou... a tak mi tak nějak ani nevadilo, že tam nebyl Hartmutt (ne, to není zrada, fakt nee! Laughing on by mi takový pohled určitě dopřál! Laughing)
Perfektní byla honička, kdy skončili Semir a Ben na střeše policejního auta...



A zase byl jednou díl, kdy mi bylo Bena strašně líto Sad Ale ten kluk byl fajn Laughing
Jo a všimli jste si, že Ben dnes NEJEDL? Laughing A zdá se mi to, nebo fakt říká "fuck!" když mu něco nevyjde? Laughing
Jo a šéfová je mi stále nesympatická... snaží se, ale prostě je to jen šéfová a ne Šéfová jako Anna Sad

A nej byl konec... když Semir třískal do bicích Laughing

Velká JEDNIČKA Laughing Laughing


Opět je epizoda týden ke shlédnutí zde: http://rtl-now.rtl.de/cobra.php?film_id=11184&player=1
A počítám, jak dal tip MichalSvabek, že bude brzy ke stažení zde: http://serienjunkies.org/?cat=225

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
diel bol skvelýýý..Ben na začiatku Embarassed Very Happy=DDDD
skor to bolo všetko také smutnee...=(a pri LeaveOutAllTheRest som sa skoro rozplakala=)ha a pokus o útek=Dsemir to vie perfektne=)
a koniec bol bezchybný--semir na bubnoch Laughing Laughing Laughing Laughing šéfka mi tam opäť akosi nejde=/
1

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Výbornej díl, plnej vtipných momentů....Hodnotím za 1. Ben v ručníku byl neodolatelnej. Embarassed Musim s váma kompletně souhlasit, holky...nejlepší scénky jste vypsaly, a nová šéfová mi taky nesedí. Je taková "cizí"... Když Ben dostal padáka, byla taková chladná a nevšimla jsem si, že by se ti dva nějak loučili. Na konci to trošku napravila, ale furt to zdaleka není dobrý. Confused No jsem na ni zvědavá, jak si povede dál a jestli tam vydrží dýl jak jednu sérii. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
MichalSvabek


Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Jojo, nový díly s Benem prostě téměř nemaj chybu. A tenhle byl taky luxusní. Navíc se mi vždycky líbí, jak je to proložený tou pěknou muzikou (btw. Ben má pěknej byteček a ještě lepší kumbál na zkoušení a produkování hudby). Líbili se mi všechny honičky (hlavně ta v noci a jak Semir měl v kufru zásobu falešenejch poznávacích značek Very Happy Very Happy), dnes to hlavně nebylo tolik přitažený za vlasy, jak občas někdy bývá . Very Happy Very Happy Ti zabijaci byli pěkný padouši, hlavně ta ženská byla svině, ale Semir ji nakonci pěkně vodrovnal stejně jako Ben toho druhýho. Hošík byl fajne, rodiče bych na jednu stranu chápal, že na Bena byli naštvaný, měli mu ale alelspoň dát šanci promluvit a nechat ho to vysvětlit, když viděli, že má zájem. Rolling Eyes Co se týče Kim, ze začátku jsem si na ní taky nemohl zvyknout, ale už se mi jeví docela příjemněji. Navíc dnes na konci bylo fakt vidět, že jí je to líto a že udělala chybu, když Benovi nedůvěřovala. A HLAVNĚ SE OMLUVILA !!!!


Všelicos: Jojo, taky se mi líbí, jak se Ben furt cpe, ale dneska jenom bumbal. Jo a pokud jde o to nadávání, tak slyšíš samozřejmě dobře - říká pořád, ale vždycky a vždycky, když je něco na draka, "FUCK" ! Je ostatně pravdou, že řada Němců už takhle běžně mluví a mimo jiných výrazů z angličtiny, které přejímají a nahrazují jejich mateřštinu, i takhle nadávají (Scheisse se jim už asi zdá otřepané Very Happy Very Happy Very Happy ). No a samosebou tak cca v neděli počítejte s tím, že díl bude k sosnutí (viz Všelicos).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Mám k tomuto dílu jeden dotaz. V čase 0:14:00 je pohled na monitor, na kterém je nějaká pošta, s datumem 9.4.2009 - není to nějaké divné? Jenom upozorňuji, že Německy neumím ani slovo, takže nevím v jaké souvislosti to tam bylo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Kubinho: Ajo, fakt...asi jsi objevil další chybu v Kobře, zřejmě plánovali vysílání dílu na pozdějc... Very Happy

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
MichalSvabek: No jo, já si říkala, že to bude ono Laughing Laughing Ben je sprosťák, hehe Laughing

Ohledně data souhlasím s Dandie Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Das Komplott
Daniel


Založen: 13. 01. 2009
Příspěvky: 39
Bydliště: Ostslowakei
Odpovědět s citátem
Aj podľa mňa to bola veľmi dobrá časť,
oceňujem aj naháňačky v meste, takže
tomuto dielu dávam veľkú jednotku s veľkou hviezdičkou
1*

_________________
Keď sa nudíte, môžte sa pozrieť na môj kanál na youtube:www.youtube.com/MrAfc11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Kdopak dal tu pětku? Smile

Jinak že bych byl zrovna z toho dílu nadšen se říct nedá, Ben se v mnoha případech choval jako kretén a uvažoval jako civilista.Dále pak Semir kterému projde napomáhání zločinu a honička s policií.Bordel hadra, ať jsou s takovou nerealičností scénaristi do sedínky..

Za tři Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MichalSvabek


Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Daniel: Perfektní. Díkes za službičku, já jsem byl celý víkend mimo dosah internetu, tudíž bych sem býval dal ti linky teprve teď večer. Very Happy

O. Hnízdil: Ále, nesmíš bejt takovej realista. Víš přece moc dobře, že Alarm für Cobra 11 je seriál, kterej je třeba brát s určitou nadsázkou. Nicméně rozhodně jsou daleeeko horší a trapnější díly než byl zrovna tenhle. Na 3 bych to zrovna neviděl. Mně třeba víc štvou scény, kdy je pronásledování pachatele zakončeno tím, že se auto s řidičem strašlivě rozseká a než stačej komisaři vylízt ze svého vozu, zjistěj, že záporák zmizel neznámo kam...

Confused
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
konečne sem ho videl i v CZ dneska musim uznat Ben se mi tam začina libit a je to moc vtipny ..a bylo mi ho moc lito když prejel toho malyho chlapce a na konci mne pobavilo to bubnováni takže davam 1 Smile

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Hezkej díl. Po minulým díle mi zlepšil pohled na sérii.
Absolutně geniální honička, kdy BMW skončilo na střeše pol.auta. Perfektní.
Výborné provedení zápletky, pasti, ty zatracené pasti. V kůži Bena se zblázním.
A Krügerová zas musela se někomu omluvit, klasika. To jsem si vzpomněl na díl Sestřička a s tím na Annu. Kde je ta hodná šéfová teď?
A ty bubny na konci, Semir to dobře na těch bubnech ovládal ale nejlepší bylo to "a" když přišla šéfová.

Určitě za 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Velice povedený díl. Po předchozím díle konečně pořádná zápletka, charismatická záporačka i ještě trochu nesnesitelná šéfová. Super. Prosil bych linky na stažení v češtině...

A KTERÁ PÍSNIČKA TO HRÁLA V ÚVODU DÍLU?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Skladba se jmenuje Linkin Park - "Leave Out All The Rest" tu hrali když Ben odchazdzel Sad ale naštestí se vrátil Smile

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
Musím říci, že tonto díl byl velice povedený

nemám sice ráda když z policajtů dělaj blbe, ale tady to nebylo zas tak hrozný Embarassed
šéfová mě tedy zatím docela zklamává, místo toho, aby se za své lidi postavila tak na ně jenom řve, ale nakonci se omluvila, takže doufám, že to odpříště už s ní bude lepší.

docela dobré hlášky, nejvíc se mi líbilo:
Ben: Se omlouvám.
Semir: Omlouvám se, omlouvám, to vždycky říká moje dcera když už je pozdě
Laughing

a mile mě překvapila Susanna, jak vykřikla, že má nápad Cool

a závěrečná scéna a Semirova hra na bicí tomu všemu dala pořádný šmrnc Laughing

Navíc se mi líbí, že Kobra jde s dobou, že jsem slyšela Linkin park
Dávám za 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
vy jste optimisti. klise klise klise . jedomu z hrdinu ostatni neveri to uz tu bylo nadruhou stranu co chcete po xxx dilech vymyslet noveho.jinak zaporaci dobri.

vahal jsem mezi 2 a 3 ale muj oblibeny linkinpark na konci rozhodl. takze dneska 2

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Díl skvělý, měli dobré káry- hlavně ta červená tříkolka Very Happy , zajímavý děj a akce. Určitě 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
to mf. studio: Myslíš tuhle?
http://www.youtube.com/watch?v=lh5_Wdd80lE Wink (Thhird Eye Blind - Semi charmed life) Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Skvělý díl Smile Dobrá zápletka. Určitě za jedna.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
LuUuccy


Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 46
Odpovědět s citátem
Ahoj mno musím říct že se mi tenhle díl mocinky líbil a dávám za 1 Smile Byla skvělá zápletka a naštěstí to dopadlo dobře Smile dáte to jsem pls někdo ke stažení Smile zatím hoj
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Spiknutí
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Úžasný úžasný nejhezčí dílek moc se mě líbíil děj akce . Benovi to tam hrozně slušelo ! Wink Jak ben odcházel ze služebny když se loučil tak mě ho bylo moc líto ! Smile Jinak akce a děj superrrrrrrr Wink Takže dávám za 1 a kdo bude chtít fotogalerie ze včerejšího dílečku najdete zde ! www.kobraa11.blog.cz
budu ráda za návštěvu pá Katrina

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Naprosto super díl! Smile
Jak už bylo néjednou zmiňováno... Beník byl k nakousnutí Laughing Embarassed
V celém dílu mu to seklo naprosto perfektně... Smile
A zase mi sem nejde ta šéfka a říkala jsem si: "Kdyby tam byla stará dobrá šéfka, stála by na straně Bena...
A prostě scéna, která se nedá vypustit... Ben na elektrickou kytaru a Semir "hrál" na bicí Laughing
Prostě super Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Spiknutí je náhodou dobře promyšlený díl.
Ale na začátku tam teda nemuseli cpát toho červenýho šmejda - rikšu, někdy mi přijde, že už nevědí co tam dát, no na druhou stranu je to aspoň jiný.
Díl dějěm i akcí byl skvělý 1.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jo a taky tam hrala jedna ze serialu GSG 9 http://www.youtube.com/watch?v=ijx3J3xpqXM&feature=related ta copata blondyna hrala tu zlou a v GSG 9 hraje sekretarku neco jako Suzana Smile

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
samozrejme aj ja dakujem za linky...z rapidu to už ani mne nejde velmi tahat, free je to preťažene.
a k dielu.Skvelý!dej zaujimavy...Semirov nápad, ako zdrhnúť vlastným kolegom akosi nevyšiel xD xD koniec bol super..Linkin park vlozeny super..bezpochyby 1

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Dobrý díl, děj a Benova lítost. 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Docela mám z tohoto dílu smíšené pocity Confused . Začátek byl dobrý, bystří si taky mohli všimnout, že Ben se občas rád proběhne "naostro" Smile.

Všeobecně takovéto díly nemám v oblibě, ale ještě to nebyl takový extrém, kdy od začátku až do konce je nějaký hl. hrdina obviněný. Tady to aspoň byla jenom část dílu. Velké plus dávám za to, že závěr zbytečně neprodlužovali a odpustili si typickou honičku.

Chtěla jsem dát za 2, ale závěrem si polepšili, takže 1- Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Perfektní díl, vtipný, dobrý bylo to pronásledování Semira.

1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Spiknutí (Das Komplott)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma