AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Jak se vám zamlouvá Charlotte Schwab v roli šéfové?
Nej šéfová, jakou si člověk může přát.
96%
 96%  [ 57 ]
Volba mohla padnout na lepší představitelku.
3%
 3%  [ 2 ]
Mít takovou šéfovou, tak dám výpověď.
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 59

Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak každopádně jsem ráda, ale doufám, že nenahradí Kim, ale hlavně ať nezemře.

Třeba vyjde najevo, že je Paul její syn, nebo nevlastní. Třeba se mezitím usadila, má poklidné manželství s milujícím mužem zahrnující ji květinami a pozornosti a ten její muž má syna. Kdo ví, každopádně je to velký otazník u jejího návratu ?

Tak se musíme nechat překvapit, ale doufám že ji nezabijí, to by mě naštvaly Evil or Very Mad

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
cebs11


Založen: 03. 10. 2015
Příspěvky: 5
Odpovědět s citátem
Brittany11:

Neboj Kim Krüger nekončí podle informací by měla být Anna jen v 300 epizodě v pilotu na jednu epizodu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Podle všech taky měla Andrea zemřít Razz Wink

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ano Anna bude jen v tom pilotním filmu na jaře na RTL,snad nedopadne jako André (Mark) Laughing Laughing Kim nemá končít Wink Jak sem psal,možná bude učit Paula Rennera nebo tak nějak ..škoda že se nevrátí ve 21 série i její dabérka Jaroslava Brousková na fandovi ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Takže Anču bude dabovat někdo jiný než Jaruška? No to ne! Evil or Very Mad

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Bohužel je to agenturou kdyby byla 18 série teď by ani Saic nemohl Andrého dabovat .. Sad ale to uvidíme až za dva roky i tak ..já už vidím Ančin zakrvavenej výraz před očima jako umírá Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ty z toho máš srandu? Kdyby umřela? Mě to teda moc směšné nepřijde. Si vezmi, že všichni její fandové čekají na její návrat a pak by jí hned jen tak picli pro nic za nic, ještě k tomu v jubilejní epizodě? Jako Andrého chápu, ten už jednou ''zemřel'' tak ho tam poslaly znova, ale Anna jen odešla, radši ať znovu odejde, než ať zemře. To si nezaslouží..

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
cebs11


Založen: 03. 10. 2015
Příspěvky: 5
Odpovědět s citátem
Třeba bude dabovat paní Zlata Adamovská. Tu smrt Andrey bych nechtěl protože Semir a jejich děti by to hodně trápilo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jo, tak to jiná, Zlatka je moc milá a má příjemný hlas, ale zase si ji hned spojuji s Meryl Streepovou, které už dlouhou řadu let vypůjčuje svůj hlásek. Každopádně tak či jinak, bude to veliký nezvyk, stejně jako s Kim a Andreou a konec konců i s Dieterem a celým intrem.

A kolem té údajné Andreiny smrti... Mě by ta smrt také vcelku vadila, protože ty děcka potřebují mámu a Semir ji i tak přes ty všechny překážky miloval, miluje a milovat bude.

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
cebs11


Založen: 03. 10. 2015
Příspěvky: 5
Odpovědět s citátem
Ale možná bude Zlata Adamovská ta hodně na Nově dabuje, ale nejsem si jist a možná že ne. Jsou to ještě dva roky unás Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Chudák Anna. Fakt jsem se toho bála a nemám z toho radost, tu smrt vidím pravděpodobně.
Nějak se bojím, aby ještě někoho nezachraňovala a neumřela při tom.
Hlavně ať z ní neudělají záporačku.
Jsou toho schopni.

Nemyslím si, že semir andreu miluje. Jen je na ní podle mě chorobně závislý - v tom velmi neromantickém smyslu. Ale tohle je téma o Anně.

Nechci Annu zpátky Sad
Fakt jsem si vždycky představovala, že je šťastná a jednou za rok se s Gerkhanem a třeba Benem sejde na večeři.
A povídá o tom, jak je ráda, že z toho vypadla, vyvdala dvě skoro dospělá děcka, co ji berou a má se skvěle s úžasným chlapem.
Neničte mi toooooooooooooooooooo! Embarassed Crying or Very sad Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Wox, úplně s tebou souhlasím. Fakt nechci aby ji zabili, prostě když se vrátí, tak jen aby jim popřípadě něco řekla, nebo ji někde potkají a sejdou se na večeři. Ale ať se k nim nevrací, v žádném případě, protože to by znamenalo jistou smrt. Nebo ji třeba budou potřebovat k nějakému případu, jako tehdy Toma Kranicha. Je to opravdu velký otazník ?

No, o Andree jsem začala já, protože mi tady tvrdily, že se Anča vrací jen na jednu epizodu, ale taky všude psali, všichni říkaly, že Andrejka skoná. Laughing A abrakadavra, Andy je tu pořád...

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Taky paní nevěrnou nemusíte cpát kamkoliv, já se toho pak příliš ochotně chytám, se pak nedivte Laughing Laughing Laughing

Jako jo, kdyby se Anna vrátila na jeden případ a pak zase šťastně odešla s tím, že jí to vlastně díkybohu vůbec nechybí, bylo by to milé ozvláštnění.
Ale věří tomu někdo?
Bojím se o Aničku!
Podepisuji petici, aby byla jediná šéfová, jíž přísluší velké "Š", vždy šťastná a spokojená a žila pěkný klidný život!
Kdo se přidá? Laughing Laughing

Vidíte, já už se na seriál nedívám a novou vedoucí stanice neznám, ale Vy jo. Máte teď raději Aničku nebo Kim?
A natvrdo Wink
Chápu, že každá má něco.
Ale kdybyste si mohli vybrat JEN JEDNU, byla v seriálu Kim či Anna?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Wox, kde to mám pod škrábnout? Laughing

No, na každé je něco, Kim je mladá, ale o dost přísnější. To Anča byla vždy na jejich straně, jasně, třeba v epizodě Město v ohrožení na ně poslala více méně zatykač, ale pořád byla na jejich straně a věřila, že je to celé nedorozumění. To Kim tohle nemá moc v oblibě, je přísná a někdy i chladná. I když v dobách Kim + Sander byla podle mého milejší, nabytá energií i když v tom období byla zaslepena láskou a Semirovi s Alexem nevěřila pomalu ani nos mezi očima. Ale Anča byla vždy energická a je to koneckonců Andělské srdce.

Já bych si nevybírala, jsou skvělé obě, ale podle povahy spíš volím Aničku.

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Krví na imaginární papyrus! Laughing Laughing

Mně se hrozně líbil ten skoro "mateřský vztah," co Anna k policistům měla.
Na druhou stranu, pokud je Kim studený čumák, co nemá ambice jim vymetat cestičku a omlouvat je, taky to může být osvěžující Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
tak asi se jí nic nestane od odchodu Kiefra už kobra nemá být krvák,možná se vrátí stará kobra jako byla s Benem,hlavně tam bude prý více humoru
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Krvák byl jen když tu byl Alex? Tak proč sakra zemřel Tom, Ingo, Chris, Hotte a dvakrát André?! Já si myslím, že můžeme začít spekulovat podle obrázků až budou zveřejněny, ne?

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
ano vraždy partnerů to se nepočítá ale teď to bylo až moc krvavé, v jednom díly i 5 mrtvol, teď se to má prý omezit takže Anna zřejmě nezemře..žeby návrat staré kobry ? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak proč sakra zemřel Tom, Ingo, Chris, Hotte a dvakrát André?!


To je hláška dne, dobře Ty, Brittany Laughing Laughing Laughing Laughing
A myslím, že zároveň plně a dobře vystihuje myšlení scénáristů, kteří jsou schopni naprosto popřít logiku i veškeré zásady férové hry s divákem (viz právě "střelený a utopený André", kterému se jednoduše nějak nechtělo hlásit, že ve skutečnosti přežil XD), takže s odhadem toho, zda Anna s ohledem na nastolený trend přežije, můžeme být všichni mimo Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Díky, Wox Laughing
Tak vlastně pokud by zemřela, mohla by se i tak vrátit, když ti scénáristi nemají problémy s nadpřirozeným oživnutím (nebo jak to nazvat).

Gogo,
no tak fajn, dobře, tak se to nepočítá, ale já si myslím, že i když to má být ta stará humorná Kobra, no i tak nevím... bojím se o ní!

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Dneska nikdo nepřišel s novou teorií o případném Annině návratu / osudu po odchodu / trojnásobné smrti? Sad
Jsem vámi zklamána, dámy a pánové Very Happy Laughing

No tak, to se v zahraničí neobjevily nové drby? Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
No vidíš, i mě se to zdá divné, Wox... i když já osobně na bulvár/drby nekoukám, ale tak kvůli Tobě zapátrám ať je zase o čem psát Laughing

Edit: Tak nic... zatím Idea

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak prý tam bude k jubilejní 300 epizodě asi se jí nic nestane sem fakt zvědav jak vypadá po letech a jestli sestká i s Kim - 2 šéfové v jednom pilotu to tu jěste asi nebylo Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Já se toho děsím i těším zároveň. Prostě smíšené pocity. Annu jsem jako šéfovou měla vždycky raději než Kim, i když s tou už sem se nějak smířila. Na kvality Engelhardtové ale nikdy nedosáhne. Alespoň dle mého úhlu pohledu. Wink

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak sem se nemýlil a přece se tam objevila šéfová Engelhardtová v pilotu Cobra, übernehmen Sie jen na pár sekund ,ale vypadá pořád dobře Wink

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Wow... sekne jí to, vypadá tak krásně, důstojně, elegantně!
A přežila!
Raději pár vteřin bez účasti na zápletce a odchod ve stylu "živa a zdráva" než větší role a smrt.
Za tohle mají tvůrci můj palec nahoru (y)

Jo a porovnání Annina vkusu se výběrem oblečení schäfferové mě škodolibě pobavilo Twisted Evil Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ahoj tak vás potěším. Charlotte Schwab (Anna Engelhardt) se vrátí i na podzim ve 21 série. Mluví se o epizodě Die Chefin (Šéfová) a měla by zde hrát celý díl. Dokonce se mluví o jejím návratu ale to by musela potvrdit odchod nejprve Katja Woywood tak uvidíme co je pravda a jako to dopadne.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André+Anna


Založen: 10. 04. 2013
Příspěvky: 6
Bydliště: vejprnice
Odpovědět s citátem
Tak mě si teda rozhodne potěšil. Návrat naší šéfky, to je jako sen... Very Happy Cool

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
ooooooohhh! tak tohle je mega! Shocked Já ji prostě miluju, klidně ať de Kim k celníkům, já tam Annu chcu!! Problém je, že spíš čuchám nějaké další podlé obětování milované postavy. Chmmmm...

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!

ona tam umře! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak se vrátí na hjeden díl jen Charlotte protože Anna je teď pracuje na prezídiu
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Anna Engelhardtová (Charlotte Schwab)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 4 z 4  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma