AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
73%
 73%  [ 25 ]
2
23%
 23%  [ 8 ]
3
2%
 2%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 34

Panter (Der Panther)
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Zajímavý díl, ale na můj vkus to bylo už moc ujetý... ještě s tou Monou Lisou na závěr tomu fakt dali korunu.. Rolling Eyes
Nicméně místama jsem se dobře bavila. Např. jak číhali v noci v té výstavní síni a Ben si zpíval... Very Happy
Taky bylo dobrý když vzbudili toho vrátnýho, jak jim ukázal přes sklo vizitku...prej "was soll das sein?" - "Idiotenhotline!" Laughing A pak to šéfka pěkně projela skrz to sklo... Smile

S tou známkou zatím nevím, ještě si to rozmyslím. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Der Panther
Daniel


Založen: 13. 01. 2009
Příspěvky: 39
Bydliště: Ostslowakei
Odpovědět s citátem
Mne sa tento diel celkom páčil, aj keď je pravda, že bol trochu uletený.
Dosť mi pripomínal diel Čierna Madona z predchádzajúcej série.

Ale aj tak mu dávam jednotku,

_________________
Keď sa nudíte, môžte sa pozrieť na môj kanál na youtube:www.youtube.com/MrAfc11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Já jsem hodně zlý filmový kritik, proto tomto dílu dávám za 2. Sice se mě líbila ta nadsázka, která neměla daleko od bondovek, nicméně děj mě moc nezaujal... Operace Gemini se mě líbila mnohem víc. PROTO 2

PŘEČTĚTE SI MOJE CELKOVÉ HODNOCENÍ CELÉ SÉRIE (od nejlepších dílů, po ty nejhorší)

1. Operace Gemini (1) (Skvělý díl. Temná atmosféra, vypilované vtipy a skvělé akční scény v lese)
2. Konec Světa (1) (Dokonalá parodie na klasické americké filmy...)
3. Kartel (1) (Velice povedený díl, kde se ze Semira stal James Bond Very Happy)
4. Panter (2) (Mírné zklamání, chabý děj, ale skvělé vtípky)
5. Bratrská Láska (4) (Tento díl se mě vyloženě hnusí, nesympatické hlavní postavy, slabá zápletka a vtipy taky nic moc)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Anit


Založen: 02. 05. 2009
Příspěvky: 10
Odpovědět s citátem
tak se mi zdá, že maji v celku akční šéfovou Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Tak tohle byla zase komedie, tak jak je u dílů s Benem zvykem... Průlet cisternou s hnojem neměl chybu. Moc se mi líbila v kanclu ta kytka ověšená voňavejma stromečkama, když hotte prohlásil, že je to tam jak na sedláckym dvoře Laughing . Potom jak si Ben zpíval Mission Impossible nebo jak si hrál se soškama a pak je roztřísknul Laughing . Skvělá byla hláška Hotteho, když najeli s Octávkou do toho hovnocucu. Das ist Scheisse! Ještě chci říct, že Tom hraje opravdu výborně, díly s ním mají šťávu a moc mě to baví.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Tak tady jsem se nasmál dost i když jsem rozumněl asi jenom 10 slovíček.

Nejlepší bylo jak po Bonrathově autě se rozprsklo to hnědé Laughing Laughing . A pak kdo šrotuje auta, když šéfová taky.

Jinak myslím, že se tam objevilo předchozí BMW. A starší maják, který byl do 12.série.
Hodnotit budu až to uvidím v češtině.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Pro zajímavost - Tento díl měl v Německu sledovanost 4,27 mil. diváků

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
tzv


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Pardubice
Odpovědět s citátem
Nemůžu říci, že by se mi díl nelíbil, obzvlášť trefné srážky s jednou nejmenovanou kategorií vozidel technických služeb.
Na konci by mě pak zajímalo, jak Kim sundali, nebo jestli spadla sama... Holt to, co by mohl být zajímavé, tam není.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No, musím říct, že podle mého je tenhle díl zatím nejlepší ve 14. sérii Laughing Laughing
Když na začátku byl havran a chlápek s "harpunkou", tak jsem se napřed lekla, že je to nějaký potrhlý lovec havranů, fakt Laughing Laughing Rozhodně mne dostala klasika - Semira - zamilovaného do svého stříbrného krasavce, následné kolo na kapotě a stěrače, stírající poněkud nevábnou spršku... a samozřejmě dárek od Hotteho a Dietera Laughing Laughing (a o to víc mne dostalo, že se jim pak stalo to samé Laughing Laughing Laughing Laughing )
Rozhodným plusem pro mne byl kolega Miller... a HARTMUTT. Uah, já toho kluka žeru. A že přehlédl papírek? No to se stává při jeho pracovním vytížení, chudinka můj malej Laughing Laughing (zajímavé, že se vždycky objeví ve chvíli, kdy se začnu bát, že skončil Shocked Laughing )
V tomto díle jsem se taky našklebila u Bena, balícího každou sukni co vidí Laughing Laughing Laughing A NAPROSTO mne rozsekalo jeho pobrukování si znělky z Mission Impossible, přesněji řečeno jeho druhá část. Myslela jsem, že umřu Laughing Laughing

Také mi tu byla sympatická Kim. Bylo mi líto, že očividně nemá dobré vztahy s rodinou a když brečela v kanceláři tak jsem měla chuť vstát, poplácat ji po rameni a dát jí kapesník Sad

Semirův trik s pizzou byl blbýýýý XD Jaj, na to bych mu neskočila ani já XD A Ben se soškama je kapitola sama pro sebe. Ale stejně má odvahu, já bych je asi neroztřískla Laughing Laughing
Banka byla také fajnová, konečně byla šéfová akční Laughing Laughing Ale ten zhnusený pohled na jelínka si mohli všichni odpustit Laughing

Co však vyčítám je onen frajerský skok z budovy. Já takhle skočit, tak už mám zlomený obě nohy Rolling Eyes A že bych si lehla před jedoucí auto? No to ani náhodou! Laughing
A Mona Lisa? Kde to jsme? Rolling Eyes Laughing

No, i přes pár výtek... je to opravdu výborný, vtipný a napínavý díl, co si moji jedničku skutečně zaslouží Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
ale jo dam jedna. Benuv zpev u sosky , dojak , sefova v akci , vtipy , pizza a mona lisa (to bylo trapne Very Happy Very Happy Very Happy )

pokud nepocitam pilot tak se mi zase radovy dil libil

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
za svým prvním hodnocením si stojím. Za 2. Povedení hlášky, ale děj trochu slabší... už se těším na příští Operaci Gemini, která je podle mě nejlepší díl 14. série
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
Neviem čo tam Hotte povedal v originále po nemecky ale po česky to znelo statne dobre ..... " To jsou h*vna" Laughing Laughing Laughing Príbeh slabší ale na pobavenie vcelku dobrý... "Řidičský a technický prúkaz!".."Co?".."Jo, aha promiňte síla zvyku" Laughing ... u mňa za 2

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Dílek se mi líbil, ale víc se těším na "Kartel" a "Operace Gemini". Vtipy se povedli, Benovo prozpěvování - úžasné. A ta akcička s pizzou byla skvělá Laughing

Jen, co mi přišlo fakt trochu ujetý byla Mona Lisa... to "trochu" přehnali. Být to Mona Lisa tak se tam nashromáždí X lidí a rozhodně by ji nevezli v Beníkově autě Laughing

Ale i tak, díl super, dávám jedničku Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Díl dost dobrý, třeba pizza nebo zastavení Dietra a Hotteho a pak následující rozhovor... Very Happy Dávám 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Super díl, Benovo blekotání se soškami nebo jeho výraz nad tím jelenem. 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Christ


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zpočátku v té vile jsem si myslel, že dávají Kriminálku Maimi. Když se objevila dálnice, tak jsem byl konečně doma. Jinak hlášky super.... třeba Semir se stromkem, Benova věta "Visíte často ze stropu Spidermane?" a Bonrath s Hottem.. Laughing Akce byly taky moc dobré. Jenom ten konec s Monou Lisou jsem nějak nepochopil.

Tento díl se mi celkem líbil, ale dávám 2.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Skvěá epizoda. Klígrova postřelila otce, skvělá akce, hlášky a i Hotte a Bonrath si zahráli. Jednička.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Úžasný
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Úžasný dílek dávám jedničku akce hlášky děj prostě skvělí Wink Nová kobra 11 je fakt úžasná Smile a Beníček je taky fain Smile ... Takže hodnotím za 1 . Jinak bych vás chtěla pozvat na můj blog kde najdete hkášky fotky ze včerejšího dílečku
adresa je www.kobraa11.blog.cz
Mějte se pěkně Katrina Wink

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Crups


Založen: 08. 02. 2010
Příspěvky: 41
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pěkný díl Smile honička s Hottem a Dietrem neměla chybu Very Happy Very Happy Very Happy. Šefová mi připadala celkem (říkam celkem) normal oproti jiným dílů. Dávám 1- Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Tenhle díl si rozhodně jedničku zaslouží. Nevěděly jsme, kdo se skrývá pod maskou toho falešného Pantera, o to bylo vyšetřování zábavnější. Epizoda měla svěží průběh a děj rozhodně nenudil. Když tomu přičtu ještě tentokrát vydařenou nadsázku a vtip, tak není důvod snižovat hodnocení. Oproti piloťáku to je příjemné překvapení.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Tak nakonec hodnotím 1-. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Hodnotil jsem verzi v němčině a teď bude hodnocení v češtině.

Velice vtipný díl. Semir dostal nové auto a hle zase do šrotu, nojo to je Semir. Ben a jeho mluvení se soškami Laughing . Octavia u cisterny s výkalama *trochu slušně*. A ta stará u Kimina otce, televize. Very Happy

Povedený díl za 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Na tomto diele sa mi páčila hlavne šéfka .tuším že prvý krát sa motal diel okolo nej a Benov mission impossible a ešte začiatok jak tam napálili dotoho hovnocuca jak to nazval Hartmutt a ešte Dieter a Hotte jak tam nanich tie hovna vystrekli a Hotte že --- to jsou Hovna ...já som mal dosť Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Určitě dávám za 1 a český dabing tentokrát taky na výbornou, moc jsem se u toho nasmála Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marmota-b


Založen: 18. 02. 2010
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Je mi trapné uvádět se tady na fóru zrovna kritikou, ale s tou Monou Lisou se jim to vážně moc nepovedlo - jeden z důvodů je i ten, že, jak jsem se kdesi dočetla, skutečná Mona Lisa je namalovaná na dřevěné desce...
No, ale jinak se mi díl celkem líbil, i když mi přišel dost jiný, než většina dílů Kobry, které jsem viděla (zatím jich moc nebylo). Přišel mi přes všechnu tu akci tak nějak příjemně poklidný.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Musím říct, že jsem se u dílu dost nasmála. Semirovo "Nevšímej se toho zlého strýčka, miláčku." mě málem stálo život. (Od příště radši nebudu pít ani jíst), průlet cisternou za jedna. Benovo pobrukování Mission Imposible, Hotte a Dieter s tím, že bůh existuje a má je rád, následováno hnědou sprchou úžasný. Akční šéfová se mi taky líbila, jen si na ni pořád nemůžu zvyknout, nedávno jsem viděla díl s Engelhardtovou a zastesklo se mi.
Souhlasím s ostatními, Monu Lisu si mohli tvůrci odpustit. Poslední dobou mi přijde, že řeší případy, které by asi normální dálniční policie něřešila, viz. pilotní díl Konec světa.

Sečteno podtrženo, na pár detailů se mi díl líbil, tak to bude 1-

_________________


a samozřejmě FAN OF TEAM 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Koty 11


Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 22
Odpovědět s citátem
Díl byl super.Až na ten záběr z dílu únos kde je vidět i kousek Chrise.
Takže dávám 1-

_________________
Mercedes-Benz E500 Coupe,Bmw 328i
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Tenhle díl na mě příliš nezapůsobil.
Šéfová tady byla sice lepší ale jinak tady toho neni moc zajímavýho.
3

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Nejlepší bylo, jak se srazil Hotte a Dieter s tím hovnocůcem. Very Happy Takže celkem dobrý - za 1 Wink .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Trochu nevšední díl - myšleno pohledem děje, pro mě byl trochu netypický v tom, že se odlišoval od scénářů typu zločin - hledání pachatele - našli jsme pachatele.. zde pachatel byl nalezen poměrně rychle a snadno. Všechno tam šlo nějak snadněji než v ostatních dílech. Každopádně, i přesto mě to bavilo.

Spousta humoru, vtipných průpovídek, šéfka ukázala svou akčnější tvář (mnohem více se mi líbila jako ochránkyně tatínka, než když ho chtěla za každou cenu dostat za mříže Wink). Jen bych vypustila scénu ve které byl Hotte s Dietrem zaveleni obsahem hovnocucu - opakovaný vtip není vtipem Wink.

Závěr s Mona Lisou mi taky moc nesedl, ale chápu, že chtěli ukázat to, jaký skvost zachraňovali Smile.

Ale celkově mám z dílu dobrý pocit, takže 1- Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Panter (Der Panther)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma