AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Aktualizace webu a doplnění informací
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
Zdravím, Kobry 11 se to přímo netýká, ale jelikož tahle stránka se Kobře věnuje, tak i tohle patří k tématu.

Jsem si jistá, že už se zde o aktualizaci stránky hovořilo, ale už je duben a pomalu začátek května a ani se to tady nehne.
Jen chci vědět, zda se nějaké té aktualizace dočkáme, Kobra 11 je pořád populární a s ní i její představitelé.

Dle mě je a byla by velká škoda, kdyby tahle super stránka upadla v zapomnění, tak jako spousta dalších webů, které jejich majitelé opustili, z různých důvodů.

Semir už má třetího parťáka, nejdříve měl Bena, pak Alexe a nyní Paula. Stránky se zakously někde po odchodu Bena a nástupu Alexe. Rubriky jsou zastaralé
a chybí v nich spousta informací.

Stránka spí tvrdým spánkem, design a vše bych nechala jak to je, je to zažité, dobře přehledné, ale bylo by načase vymést pavouky ze skříně...

Je mi jasné, že práce spousta a času málo, tak postupně obnovovat, nebo když na to majitel nestačí, tak si může přibrat pomoc.

Prosím nenechme tuhle super stránku takhle zahynout... Kdo je pro, ať se přidá, pište odpovědi, čím více se nás ozve, tak tím dříve to snad tým zvedne ze židlí...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ahoj ja sem taky psal Alešovi že bych s blogu pomohl doplnit věci nebo klidně i nový design s Paulem a Semirem ale admin team tady nějak zaspal dobu nebo se jim do toho moc nechce, Já bych to všechno nahodil kdyby se dalo ale nejde to už sem taky psal o pomoc s aktualizací nebylo nutno nové vlákno je nato tohle

Arrow http://forum.afc11.cz/viewtopic.php?t=910
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
Upps, tak to sorry, no právě, tady je takový bugr, že už se v tom člověk pomalu ztratí a pak udělá zbytečně duplikát, tak to mě mrzí, protože zase zbytečně přibylo
stejné téma, právě i tohle je další z problémů, proč by se hodila aktualizace, kvůli nefunkčním linkům a tématům, které se nepoužívají a jsou dvakrát...

Tak to mě opravdu mrzí. Embarassed Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jedná se o forum, takže je i na uživatelích a jejich zájmu, aby věci doplňovali Smile
My jim k tomu rádi poskytneme prostor (Aleš placením, já správou).
Myslím, že příspěvky jsou důležitější než úvodní stránka s informacemi o tom, jaká je série či jaká byla používaná auta.

Ale pokud do toho chce někdo šlápnout a připravit i aktualizace hlavní stránky, třeba bude mít Aleš čas to nahrát Smile
Doporučuji se s ním předem domluvit, abyste nic nedělali zbytečně Smile

Každopádně díky za zájem!

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aktualizace webu a doplnění informací
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma