AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Ospravedlnenie a poďakovanie
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
V prvom rade by som sa chcel ospravedlniť najmä Woxys, za to ako som sa k nej choval, je pravda, že som to prehnal, ale ona ma vtedy podozrievala že som ja na viacerých nickoch, ktorých som nebol ja. Takže do budúcna, priznávam sa, že tu mám ešte niekoľko starých nickov, môžeš zabanovať aj Semir Gerkhan, to som tiež ja. A ospravedlňujem sa aj Alešovi, aj keď naňho som nikdy krivého slova nepovedal, no mrzí ma, ako som sa choval nielen k Wox, ale aj všetkým, ja inak taký v skutočnosti nie som, nechápem to, ja sám seba niekedy nechápem aký som strašný ..ale ona ma proste vtedy tak nahnevala, že som jednoducho nemohol a nevydržal som to v sebe, tak sa jej ešte raz ospravedlňujem. Chcel som sa sem vrátiť, myslel som si, že keď sa mi preinštaluje windovs, že sa mi zmení IP adresa a že nikto nato potom nepríde, omyl z mojej strany. Sú tu proste ludia, ktorý ma už dobre poznajú a prekukli ma ( Vojto,mf.studio ) a niektorý si to ani nevšimli, o to mi aj išlo. A Vojto a mf.studio nehnevajte sa na mňa, ja si môžem za to sám, že som taký ...Nechcem sa sem vrátiť, ani nič, len sa chcem poslední krát poďakovať hlavne ( Alešovi a mf.studiovi, prepáč zato intro, ja som spravil svoje ale to tvoje sa mi páčilo viacej, preto som ho dal na youtube, a pajesakecke za krásny nový dizajn blogu. Tak to by bolo odo mňa asi všetko. Už to nechám len na Wox, kedy mi dá BAN na všetky moje nicky, už ani neviem, kolko ich tu mám, len prosim nemaž sk.miso.sk to zaručene nie som ja, to si kludne zisti podla tej IP adresy, ja si snim ppíšem na pokeci. (www.azet.sk )

Dovi a zbohom, váš Gogo Wink

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
řekněte mi, že se mi to jen zdá. Klidně políbím andreu, pokud by to byl jen sen.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ou jé.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Myslel sem si to
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Všichni jsme věděli, že Ryan Wolfe je Gogo, ale toto už je moc.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
BAN na všechny jeno nicky?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
ja sa nenahnevám ak mi ich zmažete, to čo som musel, som urobil, ospravedlnil som sa, kludne môžeťe dať BAN na tie nicky, ale chcem ešte aby si toto prečítal aj Aleš, tak to dovtedy nemažťe. Ďakujem

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
No, ehm, k tomu není co dodat že... Very Happy poměrně trapné... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Fajn, adresoval jsi to očividně hlavně mně, takže jsem se rozhodla ti (malé "t" má svůj význam) odpovědět.

Zaprvé. Chci říci, že jsi mě touto omluvou rozhodně nedojal - to, že jsi pod těmi různými přezdívkami ty, gogo, vím dávno a také jsem ti to naprosto jasně dávala znát, dokonce jsem ti to přímo psala. Ty jsi ale buď rozhodně zapíral (s nadávkami na mou osobu), nebo jsi zbaběle mlčel. Tohle odhalení pro mě není vůbec žádné přiznání. Jakou cenu by taky mělo doznání kapsáře, kterého chytilo pět lidí za ruku přímo při činu? Nulovou. Stejně tak tvoje přiznání - všichni jsme dávno věděli, že jsi gogo, jen ty ses nás dále pokoušel ohlupovat.

Zadruhé. Jsi jediná osoba v historii fora, která sem dává obrázky se sexuální tématikou (ten avatár byl opravdu vrchol), popřípadě sem hází sexistické příspěvky. Je mi jedno, jestli je ti jednou uváděných 23, nebo jindy zmíněných 15, popřípadě zda v obou případech lžeš. Nadrženost si řeš jinde - ne na tomto velmi slušném foru. Jen nám to tady kazíš.

Zatřetí. Nikdo tady není zvědavý na tvé prudké změny nálad, kdy ze sebe jednou vychrlíš neuvěřitelné vulgarismy, abys za deset minut psal rádoby kajícnou omluvu a za další dvě hodiny nadával zase. A vyhrožovat adminům fyzickým násilím je skutečně třešničkou na dortu tvého jednání.

Začtvrté. Nazval jsi toto forum stupidním forem plným zasraných malých děcek, takže opravdu nechápu tvou věčnou snahu o návrat. Vulgární lidé, kteřé jen dělají nepořádek a uráží, tady nejsou vítáni. POCHOP TO UŽ!

Zapáté. Přestaň říkat, že za tebe MŮŮŮŮŽEME něco smazat, uklidit, uspořádat, prostě napravit to, co jsi zvoral. Je to asi tak, jakoby zločinec říkal vyšetřovatelům, že ho MŮŮŮŮŽOU zavřít. Pekelně mě to tvé "MŮŽEŠ mi zrušit složku, co jsem si bezdůvodně založel a jen ti tím přidělal práci", ,,MŮŮŮŽEŠ smazat téma, co jsem zbytečně založil", "Můžeš mi zabanovat nick, pod nímž jsem jen dělal bugr" irituje.

Zašesté. Mně samotné už jsi se omlouval asi čtyřikrát pětkrát - netrvalo dlouho a zase jsi mě v nějakém výbuchu vzteku urážel.


Takže suma sumárum: tvou omluvu NEPŘIJÍMÁM a dost pochybuji, že někdo jiný z fora ano. Byli bychom rádi, kdyby ses tady už neukazoval. Věř, že jakékoliv tvé přezdívky poznáme, takže nemáš šanci a skončíš s novým banem. Promeškal jsi všechny šance, co jsme ti dali - a nikdo jiných jich tady kromě andy tolik nedostal. Opusť tedy laskavě toto forum. A malé doporučení na závěr, které neber jako urážku, ale jako zcela vážně míněnou dobrou radu: kontaktuj nějakého psychologa a běž se léčit.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
já taky omluvu nepřímám, protože mě velice štve že jsem se za tebe několikrát přimluvil a pak ses mi nechtěl ani přiznat že jsi to ty, kopírovals moje videa a vydával je za svoje...to je prostě moc. Radím ti aby ses odsud pakoval, a psal si na ten svůj blog ve kterém se již kvůli hromadě nesmyslných koláží a neustále stejných trapných videí nedá orientovat (to je kapitola sama o sobě - dokud jich bylo tak 5 tak to bylo super - když je jich 500 tak už je něco s tebou špatně). A navíc jestli jsi opravdu takhle nadával jak popisovala Wox, tak bez špetky lítosti říkám Pa Pa GoGo Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Gogo, tímto svým prohlášením jsi mě mile překvapil. Nicméně, co je moc, to je moc, a že toho tolerujem hodně. Taky jsem tě několikrát hájila, ale to jsem ještě nevěděla některá podstatná fakta, která mě přiměla přehodnotit postoj.
Je samozřejmě dobře, že ses konečně přiznal a omluvil, ale zvykej si, že omluva nenapraví všechno a nevymaže lidem pamět. Navíc, čím častěji ji používáš, tím víc ztrácí na významu. Mysli na to příště, než někomu zase začneš nadávat. Tady už to ale nebude.

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ty voe, to je vtipné Laughing A ubohé. Nemyslím Woxyn příspěvěk, ale to co Wox o Gogovi zmínila. JAk se chová, to je šílenost. Nejvíce mně pobavilo todle:

Woxys napsal:
(..)Jsi jediná osoba v historii fora, která sem dává obrázky se sexuální tématikou (..)

(..)vyhrožovat adminům fyzickým násilím(..)



To jako on fakt prováděl?
Tohle je už moc Shocked Jak tohle může někdo vypustit a k tomu v podstatě za nic Laughing VždyŤ je to "jen" forum, které je navíc virtuální. To už tví kámoši musí být mrtví ne, jak tě naštvou. Nestřílel jsi v tom SLovensku ty? Twisted Evil Nedivil bych se Exclamation

Zkrátka, jednou debil, vždy debil = omluva nepřijata Wink


EDIT: Lze smazat účet? Doslova.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jde, Cobro, ale já raději banuji tak, že blokuji psaní příspěvků a odesílání sz - pak totiž zůstanou již odeslané komentáře a já podle nich srovnávám IP Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
No já bych mu spíše smazal účet - naplevelil toho hodně. Wink

Jo a měl bych dotaz - proč andy nemá v podpise že má BAN?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Uf, nevím, protože jí tam prostě nikdo o tom banu nenapsal, nu Smile detailisto Laughing jsem jí to tam dopsala, když Ti to tak vadí Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Nevadí, ale je lepší když to tam je. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nebylo by lepší mu zkrátka vymazat účty? To by mělo smazat všechno, co tady udělal.

Myslím, že bany do podpisu se psát nemusí. Stejna Andy zde nemá mmoc příspěvků Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ne, nebylo. Once more - chci raději znát poskytovatale jeho IP a IP samotnou, taky potřebuji jeho příspěvky, abych po čase, kdy se určitě zase registruje, poznala styl, jakým píše.

Už toho nechce, jeho příspěvky prostě potřebujeme, abychom ho příště poznali. Hotovo, konečná Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
Ďalší krát sa sem už určiťe nebudem registrovať, to si môžeťe byť istý, a všetkých vás chápem, že sa namňa hneváte, kto by sa aj nehneval, ale Wox to trochu prehnala myslým tým

(..)Jsi jediná osoba v historii fora, která sem dává obrázky se sexuální tématikou (..)

(..)vyhrožovat adminům fyzickým násilím(..)

to som adresoval len na jej adresu vtedy, keď som bol na ňu strašne nahnevaný, už som to oľutoval milión krát, a vôbec som to tak vtedy nemyslel, len ma prosťe hnevalo, že podozrievaľa ľudí, že som to ja, že každý druhý slovák som tu ja, bez dôvodne, to ma vtedy dosť vytočilo, preto som bol vtedy naňu aj taký, aký som bol, ja som už prosťe raz taký, a už sa asi nezmením, aj keď sa snažím. Je mi to naozaj veľmi lúto, sú tu dobrý ludia, a ja medzi vami určite nepatrím. A Woxys má pravdu, že by som sa mal ísť liečiť, to s ňou súhlasím, musím sa zmeniť. A tie avatary, to nebolo myslené tak, ale zo srandy, ale Wox asi nevie, čo je to čierny humor, asi nepozerá seriál dva a pol chlapa ...ale čouž, nech to pochopila ako koľvek, ja sa naňu nehnevám, ani na nikoho s tohto fóra, a máťe všetci pravdu, že si nezaslúžim odpustenie, už som toho napáchal až až, takže poporsím ak by sa dalo zmazať všetky moje účty. Ak by som spomenul ešťe na nejake stršie, čo tu mám samozrejme dám vedieť cez SZ Woxys alebo inému adminovi. To už odomňa naozaj všetko. Ale na fórum neprestanem chodiť, len sa už nebudem prihlasovať, lebo kobru 11 mám moc rád, už 12 rokov. Mojim veľkým snom je byť policajtom, a už sa chystám aj na policajnú školu, chcem byť ako môj idol Erdogan, samozrejme, musím popracovať na mojom správaní. Tak to je už asi naozaj všetko, už sa sem po tom to príspevku neprihlásim tak sa tu majte, žiťe svoj život a ja budem svoj. Myslite si o mňe všetci čo chcete, ale ja vážne taký nie som, ako si myslí Wox. Ale to by ste ma museli poznať aj osobne.

A ďakujem ešťe raz Alešovi za viac násobnú zmenu prezývky, a za odmenu za Klauna, dúfam, že časom sem pribudne celý, nejaké diely som sem už dal. A ďakujem ešťe raz aj pajesekacke sa krásny dizajn blogu, ďalej mf.studiovi sa skvelé recenzie na diely ktoré boli nedávno na nove, vedel si ich písať dobre, ale tak čo už, keď sa na mňa hneváš, blog si udržím aj sám, láme totiž rekordnou nášťevnosťou, píšem vlastné články i recenzie, od teraz už žiadne kopírovanie, len vlastné veci, ale aj tak ti ďakujem za tých pár skvelých recenzí, vydieť že to vieš lepšie než ja, snáď sa to aj ja niekedy tak naučím, aspoň sa zdokonalým v češťine.

Ahojte

Prosím zmazať tento príspevok potom. Díky

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
A tie avatary, to nebolo myslené tak, ale zo srandy, ale Wox asi nevie, čo je to čierny humor, asi nepozerá seriál dva a pol chlapa ...ale čouž, nech to pochopila ako koľvek, ja sa naňu nehnevám

Robertek na avataru mi vtipný nepřijde (a seriál Dva a půl chlapa taky ne). A to mám poněkud zvrácený smysl pro humor.

Cobra: Ano, prováděl. Ale třeba avatar jsme mu smazali hned, jak jsme ho viděli a milý Gogo pak dostal ne zrovna milou sz, protože mne to neskutečně vytočilo Smile



Prosím zmazať tento príspevok potom. Díky

A ne a ne a ne a ne. Pokud to chceš smazat, proč jsi to vůbec psal? XD Rolling Eyes

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Ou jeeee.....keď sa už raz ztrapniť, tak poriadne, že.....
Inak skutočne by ma zaujímalo, že koľko to máš vlastne rokov Question Ale v skutočnosti.

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Kdy si Gogo nastavil ten sprostý avatar?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vojto, nemyslíš, že je to jedno? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Rayene!!!! Já příjdu z Čáslavi a nestačím valit čočky...


Recidiva....jen jedno slovo.

A recidivisté se NĚMĚNÍ A NEZMĚNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ty se hlásíš na policejní školu???? :shocked: Na policejní školu???? *doufám, že neumím číst a zároveň brečí!!*

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
šmarja, Saso, uklidni se Wink

gogo je narušené individuum se sklonem k agresivitě a disponující neschopností se ovládat - a tam se dělají psychotesty Smile pokud se o něco takového pokusí, pošlou ho rovnou do oploceného pavilonu XD
a pak, vždyť on očividně kecá! Jednou tvrdí, že je mu 15, podruhé kecá, že je mu 23 - kam si myslíš, že ho s takovým věkem vezmou? Na jakou policejní školu? Smile

Tak klid a nenech se jím rozhodit Wink a pak, on je Slovák, české školy jsou mimo hru.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Alééé, já vím že kecá...cítím ho až moc dobře...(Při mé smůle)...jen, mě to trošku vzalo..mno Very Happy
Přece jenom, vysněný cíl..a když těď očividně se snaží hlásit na onen "Vrchol"...rozezlilo mě to...neboj..PS testy...tam mnohdyx nevezmou, ani normální..natož goga... Laughing

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Myslim, ze uz stacilo... Holky uz k tomu rekly sve, ja s nimi souhlasim a nejdulezitejsi je, ze stejny nazor maji i ostatni navstevnici.

Pravidla byla porusena nekolikrat hrubym zpusobem a me (ani ostatni adminy) uz nebavi furt dokola resit problemy s jednim uzivatelem.

Mazat ucty se zatim nebudou. Hlavnim duvodem je, ze by pak prispevky v mnoha diskusich na sebe nenavazovaly a alespon vsichni maji moznost videt, za co konkretne ten ban dostal.

Uz to radsi nebudeme dale rozebirat, tohle je forum o Kobre 11 a ne o Gogovi... Zamykam a dekuju vsem za vyjadrenou podporu Wink

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Ospravedlnenie a poďakovanie
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí