AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Re: (Ne)Obľúbený tým
dvacet


Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
No myslim ze Tom a Semir comeback a pak také Ingo a Frank a nelibil se me moc Semir a Jan (Jan byl v pohodě ale ze Semirem to bylo divny) a
Nasazení týmu 2

kdyz byl Frank a Semir tak Frank mel porad neco proti Semirovi a Chris a Semir nebyli tak sehraní jako treba Semir a Andre
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Semír s Andrém nebo s Tomem byli sehraní... Z Chrise mám pořád pocit, že má radši sólový akce.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
dvacet


Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
André-und-Semír:

máš pravdu
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Moje pořadí:
1. Semir a Tom-jednoznačně
2. Dieter a Hotte
3. Semir a Ben
4. Semir a Chris
5. Semir a Jan
6. Sussana a Frank
7. André a Semir
8. Ingo a Frank
9. Semir a Frank

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
syr28


Založen: 28. 03. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Slovensko-Povazska Bystrica
Odpovědět s citátem
Jednoznacne semir a chris a za nimi semir a tom a po nich asi semir a jan
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
kosino napsal:
Takže: 1. Semir a André+ Semir a Tom. Dle mě byly tyto dvě dvojice k nepřekonání a perfektní lidé i policisté(netvrdím, že ostatní ne, ba naopak!).
2.Semir a Jan + Bonrat a Herzberger:Další dvě povedené dvojky.
3.Semir a Frank. Každá dvojka má něco do sebe a a i tato se mi líbila, navíc mezi dvojicemi(vyjma Semira s Tomem a Andrem)dělám jen minimální rozdíly.
4.Semir a Chris. Chrise zase tolik nemusím, ale i on je dobrý policista a pomohl Semirovi pomstít Toma.
5.Frank a Ingo. Chudák Ingo, moc toho do své smrti nestihl.
6.Tým dvě jsem si sice také oblíbil, ale málo a příliš na něj nevzpomínám(pracovali navíc v době, kdy se Tom loučil a ležel se Semirem v nemocnici).

Mám rád samozřejmě i zbylé důležité postavy, jako Andrea, šěfová, pes Johannes a další.


Stále platí viceméně tohle, ačkoliv prohazuji třetí a čtvrté místo, jen abych přece jen objasnil, jakou dvojici mám z těch dvou uvedených na nejvyšším stupínku opravdu nejvíce v lásce, tak musím říct, že jednoznačně Semir a Tom. A na druhé místo bych ještě přidal Benyho a Semira.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bijec


Založen: 05. 04. 2009
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
Nejlepší Tráber se Susannou a potom aj Andre byl dobrej. Nu Semir je klasika Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
nej tym by podle me byl tom a ingo bo se mi tito 2 zdaj nejlepší (3. je tureček Very Happy) a vubec by mi nevadilo kdyby v rude ruži umřel frank a ingo by žil - byl lepší než mr.Stholte či jak se to piše

z realnych tymu je nej samozdřeme
1.semir,tom
.frank,ingo (oba jsou na 1)
2.semir,andre
3.semir,chris
4.semir,ben
.semir,jan (oba jsou na 4.miste)
5.semir,frank


btw : existuje už tema kde se dávaj jen videa z kobry - ja dal do hladej videa z kobry nic to nenašlo tak nevim

chtel bych tam dat tohle video http://www.youtube.com/watch?v=DKYtyrtPtCA&feature=related

nejlepší je čas 0:30 - 0:49 a pak hned zaber potom 0:50-0:53 jak se porvali Very Happy myslim že kvuli semirovemu bratrankovi nevim jmeno dilu

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Takže...u mě na prvním místě Semir a Tom...jednoznačně
potom na druhých místech..... Semir a Ben
Semir a Jan
A na třetím............................Semir a André
A dál už nebudu hodnotit Wink Wink Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Semir a Frank, Semir a André, Semir a Tom. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ján


Založen: 07. 09. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Podla mna semir a ben sa ksebe najviac hodia .... Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
no tak Bena som si natoľko oblúbil počase,že obsadil umňa druhú priečku

1.Semir a Tom
2.Semir a Ben
3.Semir a Jan
4.Semir a Chris
5.Semir a André
6.Dieter a Hotte
7.Suzana a Frank - Tym 2
8. Semir a Frank Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir46


Založen: 23. 02. 2010
Příspěvky: 112
Odpovědět s citátem
Moje pořadí

Semir-André
Semir-Tom
Sussana-Frank T.
Semir-Jan
Semir-Chris
Ingo-Frank S.
Semir-Frank S.
Semir-Ben

Ben je zatí nejslabší parťák... Díly s ním nedosahují kvalit dílů s Andréem to byla jízda... Laughing Škoda, že tam byl jen dvě řady...

_________________
Liverpool FC till I die!
Stevie G the best player of the world!
Neil Mellor the little genius!
Jerzy Dudek the best goalkeeper ever!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LuUuccy


Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 46
Odpovědět s citátem
Moje pořadí Smile

1.Semir a Ben ( myslím,že je to zatím pro mě nej dvojka)
2.Semir a Jan
3.Semir a Tom
4.Semir a Chris
5.Semir a André
6.Dieter a Hotte
7.Semir a Frank
8.Suzana a Frank

Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Najoblúbenejšia dvojica? U mňa to ani neurčia príliš herecké výkony, ale skôr dej častí. Pretože seriál si vychutnávam, keď je tam akčný a zaujímavý dej. A to v 1. sérií chýbalo.,navyše bol Frank slabý, dlhé sekundy sa dokázal dívať pred seba mez mihnutia oka. Časti s Tomom boli často jednotvárne čo sa obsahu týka-tvorcovia sa držali pravidla spraviť 3 nehody v jednej časti, to ostatné medzi nimi nebolo dôležité...
Jan bol sympatický, no Cobra 11 sa často hrala na sitcom-to samé očakávam aj s benom.
Takže jednoznačne naj dvojica Semir s Andrém a Chrisom.
Dôvod: Akčnosť. Obaja boli pravými drsnými policajtmi, ktorí sa nebáli občas niekoho aj udrieť a používať zakázané spôsobi vyšetrovania.
Pri oboch hral Semir mierne poddanú rolu, predovšetkým pri Andrém-on totiž občas spravil z Cobry one man Show.
V 2. a 3. sérií mali ešte režiséri plno nových nápadov. Potom, ako som to už písal pri Tomovi, to bola nuda. S Chrisom sa ale vrátili nové nápady, Cobra 11 sa ohromne zlepšila čo sa deja týka.
Asi som napíal všetko:D
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
Môj naj tým boli Semir a Chris. Chrisa som zo začiatku nemal rád, kvôli jeho povahe, ale od 12 série som si ho natoľko obľúbil, že Chris má u mňa ako parťák jednotku. A práve naopak Bena Jägera nemusím. A prečo ? je vidieť, že všetky scénky a bitky hrá na silu, sa pritom tak divne tvári, má účes jak poník, je mi proste nesympatický. Chris bol omnoho krát lepší. Tie jeho sólovky som zbožňoval, ako sa Semir naňho hneval. Chris bol veľmi dobrý bojovník, mal dobrý štýl boja, podobný ako napríklad André Fux, alebo Jan Richter, ale na Benovi sa mi nepáči, keď sa s niekym bije, neviem si pomôcť, ale Ben tak divne kope, ako baba, a tie ksichti by si mohol pritom niekedy odpustiť. Akože neni to až tak zlý parťák, ale bitky mu jednoducho nesedia. Jednu bitku naozaj prehnali, a to v bratskej láske, keď sa bil s motorkárom, motorkár udrel do Semira a Ben mu to potom vrátil a spadli obaja na zem. A ešte strúhal pri tom ten ksicht. To bolo vidieť, že to bolo hrané. To sa mi práve teraz na tej kobre nepáči, že už to neni to, čo kedysi, už je to len samá hláška, samá sranda. Od Chrisovej smrti sa skončila éra napínavosti,akčnosti, dramatickosti, zbytočných srandovních scénok, ktorých je tam priveľa. Chýba mi stará dobrá kobra 11, snáď sa to dá časom zase do poriadku a Bena nechajú odísť a dajú tam zase niekoho normálnejšieho. Takže moje celkové poradie parťákov :

Semir a Chris
Semir a Tom
Semir a Jan
Semir a André
Semir a Frank
Semir a Ben

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
veronika147


Založen: 15. 09. 2010
Příspěvky: 1
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
SEMIR A BEN su podla mna najlepsi a druhe miesto by som dala semir a chris a tretie semir a tom Laughing Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Jednoduché...

Semir a André
Semir a Ben
Semir a Tom
Semir a Jan
Semir a Chris
Semir a Frank
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
1. André a Simír ( moje první nej parťácka dvojce, i když u Andrého mě někdy chyběla větší citovost k Simirovi jako k jeho parťákovi)
2. Ben a Simír ( Simir je prostě takový starší brácha Bena)
3. Tom a Simír ( i když jsem viděla velice málo dílů, přišlo mi, že je tam víc dobrých hlášek a vtípků)
4. Jan a Simír ( Jan byl sympaťák a i někdy ty hlášky byly fajn)

Chris se mi moc nelíbil, Frank a Sussane celkem to ušlo, Ingo a Frank nooo nic moc, Frank mě tam nesedl
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
Witchdreams napsal:
1. André a Simír ( moje první nej parťácka dvojce, i když u Andrého mě někdy chyběla větší citovost k Simirovi jako k jeho parťákovi)
2. Ben a Simír ( Simir je prostě takový starší brácha Bena)
3. Tom a Simír ( i když jsem viděla velice málo dílů, přišlo mi, že je tam víc dobrých hlášek a vtípků)
4. Jan a Simír ( Jan byl sympaťák a i někdy ty hlášky byly fajn)

Chris se mi moc nelíbil, Frank a Sussane celkem to ušlo, Ingo a Frank nooo nic moc, Frank mě tam nesedl


Mne zas presne naopak, Chris je u mňa jednotka, dobrá zložka tak sa pripájam aj ja, aj keď kobru 11 moc často nesledujem a ani všetky časti som nevidel, teda okrem s Chrisom,tie som videl všetky tušim nejak 20 ich bolo alebo koľko,takže len tak zbežne :

1. Semir a Chris ( Najakčnejšia dvojka z celej kobry 11 )
2. Semir a Tom ( Druhá naj dvojka kobry 11 )
3. Semir a Jan ( Podobné ako teraz s Benom, kopec hlášok a veľa srandy )
4. Semir a Ben ( Kedysi bol Ben na poslednom mieste ale v SK sa mi zapáčil a dávam mu 4 miesto, tj postúpil o tri priečky hore )
5. Semir a André
6. Semir a Frank
7. Druhý tým ( absolutne odveci, kobra 11 bez Semira sa nedá ani pozerať ), tušim som videl iba ten prvý diel, už neviem ako sa volal, ale prišli tam tí dvaja a Semir s Tomom sa zranili a išli do nemocnice.

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
No je to takhle :

1. Semir + Chris
2. Semir + Tom
3. Semir + André
4. Semir + Ben
5. Semir + Jan
6. Semir + Frank
7. Tým č.2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
U mňa takto:
1 Semir a Tom
2Semir a Ben
3 Semir a Anré
Semir a Chris
4 Semir a Jan
5 Ingo a Frank
6 Tím 2 (to sa možno zmení keď s nimi neakú časť uvidím)
7.Semri a Frank(tí sa mi k sebe nehodili)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Žebříček týmů, hmmmmm ... Ať přemýšlím, jak přemýšlím, zjišťuju, že každý tým má něco do sebe. Mám ráda všechny, dokonce po poslechu 1. série v originále jsem si oblíbila i Franka Stolteho. Je pravda, že na Bena jsem si musela dlouho zvykat, za to ale může jeho dabing. Michal Holán má podle mě naprosto neodpovídající hlas, zní mi to jako sedmnáctiletý adolescent. Tom Beck je mnohem lepší.
)
Ale úplně nejvýš jsou pro mě Dieter a Hotte. To jsou moji miláčci číslo jedna. Smile

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
U mě je to jednou tak jednou tak ale Bena začínám mít plné zuby


Semir a André
Semir a Tom
Semir a Ben
Semir a Chris
Semir a Jan
Semira Frank
Dieter a Hotte
Dieter a Jenny
Frank a Ingo
Tým 2 - nemusel by být ani natočení
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
ty teda děláš veletoče, Gogo Laughing

U mě:

Svobodný Semir a happy Tom před odchodem...
...... a pak jsou mi všichni ÚÚÚÚPLNĚ u levé děravé ponožky Razz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Po novým ...
.
1. Semir a André
2. Semir a Ben
3. Semir a Tom
4. Semir a Chris
5. Semir a Jan
6. Sussana a Frank
7. Ingo a Frank
8. Semir a Frank
09. Dieter a Hotte
10. Dieter a Jenny
11. Semir a Alex

Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
1.Semir a Tom
2.Semir a Ben
3.Semir a Andre
4.Semir a Chris
5.Semir a Jan
6.Semir a Alex
7.Frank a Zuzana
8.Semir a Frank
9.Ingo a Frank
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
chudák Tým 2, ten teda dostává na frak Laughing Laughing Laughing
Taky jsem je neměla ráda, ale musím uznat, že když jsem si ty jejich epizody pustila, kouzlo to má Very Happy a mezi ústřední dvojicí ta chemie funguje Smile tedy podle mě, samozřejmě.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Hartmut asi tak i u mně akorát že André a Semir číslo jedna, Ben a Semir číslo 2, a Tom a Semir číslo 3 - nový team až na samém konci Alex a Semir mi nějak nesedí je to nejhorší team kobry 11 co kdy byl, to už i Ingo a Frank měli větší potenciál. . Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
karikat1


Založen: 29. 07. 2014
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
rozhodně nejoblíbenější a nejlepší tým Semir a Andre
2.Semir Ben
3.Semir Chris
4.Semir Jan
5.Semir Tom
6.Semir Frank
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tess


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ahoj Kobříci.
tak Já Hlasuji takto:
1. Semír a Tom
Jsou každý jiný, voda a oheň, proto to bylo dokonalé partneství. Semirovu vznětlivou povahu Tom s přehledem zvládal a sem tam polechtal nenápadně turkovo ego. Takto to funguje i v reálném životě . Tom nikdy nevyvolal spot jako první a konfliktní momenty zahrával do klidnějších vod s humorem a nadhledem. Pro mě byl a bude vždy 1.

2.Semír a Ben
tak tomuto spojení jsem moc nevěřila. Benův neupravený look působil příliš neseriózně po řadě více méně uhlazených partnerů to byl šok. Musím ale uznat že je to chodící sex-apeel a introvert. Tady taťka Semír plní všechny od něj očekávané role. Moudrý rádce a nenápadný ochránce. Benovo dravé mládí ja dokonalým protokladem stárnoucího hrdiny s mnoha šrámy na těle i duši. Moc jsem si ho oblíbila a mrzí mne že v seriálu končí.

3.Semír a Chris.
Tak tady to nemohla dlouhodobě fungovat. Spojení oheň oheň je nebezpečná v každém vztahu. Jde tady spíše o vzájemnou úctu nežli o přátelství, jakoby s polu soupeřili . V této sérii je patrný Semírův smutek nad smrtí přítele., ale zároveň i citlivá účast Chrise na jeho bolesti. Ač vím že Chris nebyl oblíbený partner u diváků- mě se líbil, protože tam bylo napětí i ve zdánlivě klidných chvílích. Já jej nezatracuji. Myslím že na sebe narazili herci s pořádně tvrdými hlavami a to rozhodlo o Chrisově osudu.

4. Semíra André.
Tady André převyšuje svého partnera nejen výškově. André je pořádně tvrdý a přímý chapík. Rozhodně si nenechal od prťavého partnera nic líbit a spory řeší bez kompromisů. To Semíra upozaďuje, ale není to na škodu příběhu.

5. Semír a Jan
Tady mi chybí humor a nadhled. Nevím, Jan byl pro mě navyzrálý. Možná teď po letech kdyby se vrátil, odhodil nemožný účes a vavlíkl jeansy , využil by nabitých zkušeností....... možná by byl důstojných Semirovým protihráčem. VJeho serii to byl více či méně přicmrdálek bez pořádné dějové linky.

6.Semír+ Ingo+Frank
Tak tady hodnotím nerada. Tady je mlaďoučký Semír policejní elévek bez vlastností, které na něm máme rádi, tedy rozhodnost, odvahu a tah na bránu.

7.Tým 2
Zde hodnotit nechci nejde o klasickou kobru, jen stejné prostředí. Je dobré že v tomto partnerství byla žena. Traber by se Semírem řádne narazil a konflikt na spadnutí už ve dveřích služebny. Jemné love-story bez konce je soli na jinak bezchutném rohlíku.

Tak toto je můj pohled na partnery tureckého hřebce, snad mu nový partner sedne a nebude muset ve služebním voze vozit dudlíky. pokud to takto půjde dál , za chvíli by tam mohla partnera dělat i moje dcera.
Mějte se hezky a užívejte konec léta. Tess
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Trochu jsem přehodnotil žebříček:

1.Semir a Tom
2.Semir a Andre
3.Frank a Susanna
4.Semir a Ben
5.Semir a Chris
6.Semir a pes Johanes
7.Semir a Alex
8.Semir a Frank
9.Hotte a Dieter
10.Dieter a Jenny
11.Semir a Jan
12.Frank a Ingo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
1. Semir a André
2. Semir a Ben
3. Semir a Tom
4. Semir a Chris
5. Semir a Alex
6. Semir a Jan
7. Sussana a Frank
8. Ingo a Frank
9. Semir a Frank
10. Dieter a Hotte
11. Dieter a Jenny


Alex trošku stoupnul Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
jsem si jistá, že je v extázi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já nebo Alex Laughing ?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vždycky jsem byl v tomto ohledu nerozhodný jak cigan před pracákem, tak jsem nad tím popřemýšlel a víte co? Ono se to těžko soudí. Nejlepší je ale asi Ben se Semirem. A vysvětlení je jednoduché, každý tým měl něco do sebe, ono jde spíše o epizody než týmy... A Ben do té Kobry dobře sedl, navíc byl docela sympatický a vtipný. Jsem zvědavý na Alexe.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
No mě by se to stále měnilo ale hlavní je že nejlepšími parťáky byli, jsou a vždy budou: Tom, Ben a André
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Karavan


Založen: 17. 10. 2014
Příspěvky: 7
Odpovědět s citátem
1. Semir a Jan - prostě nejlepší, oba dva pohlední a mladí muži.
2. Semir a André - Taky dobří parťáci, a Semirek je děsně roztomilej
3. Semir a Tom - Taky jsem je měla ráda, ale sama bych si je nepustila
4. Frank a Zuzana - Zuzana je prostě super!!! Kazí mi to Frank ale ona je fakt super.
5. Semir a Ben - Tak Bena moc nemusím, raději bych ho viděla třeba v nějakym Amíckym hororu.
6. Semir a Chris - Hrozná dvojce, nikdy si nevěřili - už tam nefunguje ta chemie
7. Semir/Ingo a Frank - To byla hrůza - jeden díl jsem viděla (Vražda a zabití myslim) a byla to hrůza!!! A jak ještě ten pitomec Frank skočil na to kolo. Jásala sem, když přišel André Rolling Eyes

_________________
Andrea je skvělá, jsem asi sama...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
1. Semir a André
2. Semir a Ben
3. Semir a Tom
4. Semir a Alex
5. Semir a Chris
6. Semir a Jan
7. Semir a Frank a zbytek Very Happy

Alex postoupil po této sezóně na 4 místo Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Gogo: Mám to jako Ty. Jana jsem taky nemusel, ale né, že bych ho nenáviděl - jen prostě nebyl ničim zajímavej Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo no takovej holčičí typ Tom Beck a Christian Oliver a možná René Steinke ale tvrďáci jsou vždy Mark Keller,Gedeon Burkhard a Vinzenz Kiefer..Mark Keller byl prostě nejlepší Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Jo, Mark byl super! Ale ve vzkřísení z něj udělali hnusnýho hajzla a padoucha, a to se mi zhnusil...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Konec Alexa mě dostal ale i tak bude pro mě vždy lepší než Jan nebo Chris. Moje pořadí zůstalo zatím takové - uvidíme na nový tím příští rok..

1 Semir a André
2. Semir a Ben
3. Semir a Tom
4. Semir a Alex
5. Semir a Chris
6. Semir a Jan
7. Semir a Frank Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Tak když se tu píše i koho nemáme rádi tak se přidám:

Naprosto "nedívatelné" jsou díly s Benem! To je prostě jeden nepovedený velký vtip. Joooo na Beníííčka se hezky kouká.... hm ... ok. Mě to moc neoslovilo.
A když už jsem u toho Chris taky nebyl bůhví jaké terno.

André a starší jsou spíše dávná historie.... díly mi nikterak nevadily, ale sama bych si je asi nepustila.


Souhlasím s Wox, která na napsala: že ostatní kolegové Semirovi akorát drze ubírají prostor. Smile

Jo. Souhlasím.

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Takže je mi moc líto Vince že tak brzy končí a vrátl starou dobrou akční kobru a te´d to bude s Danielem jako s Benem,hlavně že když končil Tom že humor není pro kobru 11 jako nechápu je. Alexe semi si natolik oblíbil že je pro mně už 3 nejlepší parťák budu vzpomínat na tuhle akční a temnou kobru Crying or Very sad

1. Semir a André
2. Semir a Tom
3. Semir a Alex
4. Semir a Ben
5. Semir a Chris
6. Semir a Jan
7. Semir a Frank

Nové duo budu hodnotit až další rok po jarní sezóne 2016 na RTL Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Přiznám se, že když sem poprvé viděla "kefírův" gezicht, nevěděla sem esli se mám smát nebo brečet Very Happy. Jasne žádný krasavec z módních časáků, ale časem mě přesvědčil, že jako Alex má své kvality a rozhodně k tomu nepotřebuje napudrovaný xichtík jako to bylo u Benjamina. Ty ostřejší rysy a všeobecně drsnější ráz k nově pojaté Kobře seděl a já měla radost, že se konečně rozhodli dospět.
Když to vemu kolem a kolem, opravdu sem si ho zamilovala.
Nicméně Vinc to měl těžké. Přišel do Kobry, která se hodlala razantním způsobem změnit. A navíc měl nahradit Toma, miláčka publika, u kterého valná většina ještě furt nemůže pochopit, že už se tam nevrátí. Jako wtf lidi. Odešel, konec, zdar, šlus, ende..osobně chápu, že to nemůžete rozdýchat, ale už je pryč dva roky a občas se objeví exot, který se ptá kde je Ben a proč odešel a vrátí se ještě?... Rolling Eyes
Já Vám rozumím, byl milý, ale někdy to bylo fakt přes čáru.

No ale dobře Very Happy sem se zas vykecala z mindráku...
Co se týče mého žebříčku oblíbenosti hlavní dvojjedničky, tak je to takto:

1. Semir+Tom, Semir+André (sorráč, ale tady si fakt nemůžu pomoct Very Happy rozhodovat se jestli dám na první místo Toma nebo Andrého...to je těžko Very Happy )
2. Semir+Alex
3. Semir+Jan
4. Semir+Ben
5. Semir+Chris
6. Semir+ Frank

Ingo a Frank je dvojka, která seriál sice odstartovala, ale v žebříčku jí neuvádím, protože tahle dvojka pro mě zaujímá speciální postavení mimo řadu. Smile
Susana a Frank, tak to už je úplně jiná písnička Laughing jejich díly sem neviděla, snad kromě pilotu, ani jediný Smile

A co se týče toho nového exota Very Happy tak na toho si teda počkám a pěkně si ho vychutnám...to zas bude dílo Laughing

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Wow, překvapila jsi mě, Beretto, netipovala bych Tě na fandu Andrého Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Laughing fakt? A na fandu koho bys mě tipla? Very Happy jen tak z hecu ať vím jak na lidi působím, když píšu ty svoje kydy Very Happy
Pravda je, že André přišel, když já byla na základce a Kobra se dostávala do otáček a z rozpačitého rozjezdu se stávala opravdová jízda nabitá akcí, napětím, humorem ale i dramatem. Je taky pravda, že André upozaďoval svého výrazně menšího kolegu nejen výškou Very Happy ale jako takový přicmrndávač byl Semir o to více roztomilejší Very Happy Vztah těch dvou byl upřímný, přirozený. Prostě jakoby k sobě patřili a to samé sem zažila snad už jen u Toma a o něco méně u Alexe.
Smrt Andrého na Malorce mě tehdy natolik rozhodila, že se sem ze sebe nechápala Very Happy Musela sem si furt dokala opakova "Kurňa šak o co de, je to seriál doháje, co to tak řeším? Klapka, Mark vyleze z vody a jdou s Erdou na pivo no ne?" Very Happy Ale už jen ten pocit, že je André pryč a nejspíš ho okusujou ryby na dně moře...prostě sem byla asi tak sklíčená, jako Semir, když odcházel ze služebny na konci toho ultrasmutného dílu.
Když ho v pilotu 18-ctky pak vrátili zpět, sem myslela že sním Very Happy jako dokážu skousnout všechno, ale sakra díly s Benem prostě NE! To je jako total jiná dimenze Very Happy nic tam nedává smysl, nic. Jediný pilot co se mi s Benjaminem líbil byl konec světa, protože tam mohl zdechnout Very Happy Ale to už sem se zase rozvášnila, takže klid...pardon Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
V pohodě! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Já Tě s těmi emocemi chápu a znám i tenhle pocit:

    "Kurňa šak o co de, je to seriál doháje, co to tak řeším?


To jsem si říkala po andreině nevěře a následném dění taky - ne stokrát, ale MILIONKRÁT. A tak děsně jsem se toho snažila zbavit a vyhnat si to z hlavy - a byla (a jsem) děsně naštvaná a bezmocná, že to tam furt straší. Ale ono když něco zabrnká na nějakou strunu, co máš v sobě, těžko se to dá racionálně smést jako "je to jen seroš a scénáristi jsou tupci" Laughing Laughing

Jo vidíš, k tématu to snad je - ani si nepamatuji, zda jsi komentovala Andrého velmi... um... pravděpodobný návrat ve stylu "ne, sice mě prostřelili a já klesl zjevně mrtvý na dno a daaaaleko od pobřeží si nikdo celé hodiny nevšiml, že bych se vynořil, ale přežil jsem, jen mi přišlo nudný se ozvat, takže čau Semire, jak se vede, woe"? Laughing Laughing

A abych odpověděla: tipla bych Tě na Toma Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Very Happy tak ano, ten comeback sem nechtěla příliš rozpitvávat, ono jako přijít mi na oči někdo, kdo měl být 15 let na dně moře, tak by mě v první řade odvezli na psychiatrii Laughing Semir má ale zjevně nějaký brmbol na vedení, tak než mu to docvaklo, tak přišel André s pohádkou o kouzelném dědečkovi v loďce Very Happy. Takže asi cajk Very Happy (i když teda ne pro mě. Mohli si taky vymyslet něco kreativnějšího, třeba ho tam nevracet vůbec Very Happy Lepší mrtvý na dně moře, než živý, zlý a po pár dnech opět "mrtvý" na dně rokle v horách Very Happy přilepšil si sice o pár metrů nad mořem, ale kurňa, zas taková trapnosmrt, kdy člověk neví esli je živý, položivý, polomrtvý nebo úplně mrtvý Very Happy On je vlastně taková Schrondingerova kočka Laughing)

Už začínám být trochu offtopic, jak tak sleduju Very Happy
No ještě projdu tvoji tipovačku na Toma, dřív, než mě definitivně zabanujou Very Happy
Já teda doufám, žes myslela seriálového Toma Kranicha Very Happy
Toho jsem vždycky měla moc ráda. Ty díly byly krásně vyvážené. Člověk se nasmál, ale humor nepřekračoval kriminální stránku seriálu. S Tomem Beckem alias Benem, to byl trapno humor, sranda za každou cenu a pak možná když vyšel čas, tak honili po dálnici zločince. Pokud se k tomu vůbec dostali. Ta zápletka s Andreou už pak byla jen shnilou třešní na zavánějící hroudě. Chápu, že to chtěli trochu oživit, ale nevím, jestli zapomněli na to, že to není telenovela, ale kriminálka (pokud se tomu tak dá říkat Very Happy). Spíš než z Andrei udělat zahýbající mařenu, tak tam mohli vsadit ultrazáporáka, co by se táhnul celou sérií. Ale ne, na to sou soudruzi moc líní, by chtělo víc uvažování a delší meetingy Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
(Ne)Obľúbený tým
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma