AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Kobra 11 a Semir Gerkhan v porovnání s ostatními seriály
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
Není žádným tajemstvím, že Erdogan Atalay aka Semir Gerkhan debutoval v Kobře 11 v roce 1996 hned ve 3. epizodě 1. řady a v seriálu je dodnes. V poslední době mi proto vrtá hlavou otázka, kolik dalších postav (ať už hlavních či vedlejších) z jiných hraných seriálů strávilo v nějakém seriálu 20 a více let stejně jako náš nesmrtelný Semir, aniž by byl herec té postavy přeobsazen? Byl bych i docela překvapen, pokud by Semirových současných 23 let byl rekord. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Máš naprostou pravdu. Erdogan Atalay jako Semir Gerkhan je tváří tohoto seriálu a vlastně všechno stojí na jeho postavě. Jak sám Erdogan řekl, že nemůže odejít ze seriálu, protože by ostatní lidé, co na seriálu pracují, ztratili svou práci. Erdogan je do role Semira zaškatulkovaný, sám by si rád zahrál ve filmu, ale tento sen se mu ještě nesplnil. Natočil jen několik televizních filmů. Ve filmech, které jsou určeny do kin si zahrál jen epizodní role. Jinak Kobra 11 se natáčí od roku 1995, takže Erdogan je v seriálu již 24 roků. A to v Německu ještě nikdo nedocenil, i když seriál přináší obrovské zisky jak RTL tak Actionconceptu. A ještě něco, všichni herci, kteří zde hrají nebo hráli se dostali do povědomí na celém světě. Takže třeba z málo známých herců se staly hvězdy doslova přes noc.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
Jo, to je fakt, že tehdy to točili o rok dřív, takže vlastně už v roce 1995, ale já to bral v rámci seriálu, že je rok 1996. Ostatně, tohle by měl být povinně zapamatovatelný letopočet velké události - debut Semira Gerkhana v Kobře 11. Very Happy

Jinak tohle není zrovna odpověď na to, co jsem se ptal, ale to nevadí. I tak díky za info.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Božena Loupancová: Opravdu stále přináší Kobra 11 zisky? Sledovanost stále klesá.

Mannoroth: Upřímně mě žádný seriál, který by se vysílal tak dlouho ani nenapadá.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
Ona ta sledovanost obecně klesá skoro všem a to všude. Je to prostě tou dnešní dobou a taky tím, že se většinou všichni opakují a neumí přijít s něčím novým.

Já taky nejsem nějaký extra milovník seriálů - za celý svůj život jsem dokoukal do konce akorát tak Ztraceni a Útěk z vězení a pak mám ještě na kontě minisérie Lizzie Borden Chronicles a Černobyl. No a samozřejmě Kobru 11, ale zhlédnout všechny díly se mi fakt nechce, takže si jenom pečlivě vybírám ty zásadní. Kdyby to byl seriál, kde díly na sebe navazují, tak bych se i na všechny díly klidně podíval, ale tady tyhle separované epizody s minimálním vývojem děje, to není nic pro mě. Navíc je to pořád to samé dokola podle stejného scénáře.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mannoroth: Já teda viděl vše a musím ti říct - o nic si nepřišel Very Happy Ale bacha. Od dob Alexe na sebe díly začaly navazovat. Třeba státní návladní se řeší téměř celou serii Wink S Paulem už to taková hitparáda není, ale semtam jsou díly, kde se řeší jedna věc i ve třech epizodách. Díly s Alexem ti ale můžu doporučit.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
Neboj, vím o tom, že od Alexe začínají díly docela navazovat a že Kobra hodně zvážněla. Smile A největší brutus byla ta dvojepizoda s Bonrathovou smrtí a pak to, jak Sänders nahradil Schrankmannovou na pozici státního návladního. To byl pěknej h*jzl...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Kobra 11 a Semir Gerkhan v porovnání s ostatními seriály
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Mannoroth napsal:
Není žádným tajemstvím, že Erdogan Atalay aka Semir Gerkhan debutoval v Kobře 11 v roce 1996 hned ve 3. epizodě 1. řady a v seriálu je dodnes. V poslední době mi proto vrtá hlavou otázka, kolik dalších postav (ať už hlavních či vedlejších) z jiných hraných seriálů strávilo v nějakém seriálu 20 a více let stejně jako náš nesmrtelný Semir, aniž by byl herec té postavy přeobsazen? Byl bych i docela překvapen, pokud by Semirových současných 23 let byl rekord. Very Happy


On bude tak dlouho hrát až budou šeky chodit, zatím se tak ještě překroutí desetkrát jeho postava že ve finále bude připomínat svoji parodii.

Což se už stalo...

Přiznám se že tohle snad dovolí jenom herci ve venezuelských telenovelách. Možná i těch tureckých, ty jsou taky výživné.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
Co jsem se tak díval po internetu, tak není až tak neobvyklé, že některé seriály mají přes 1000 epizod, ale ještě jsem nenarazil na žádný, kde by hlavní postava typu Semir Gerkhan debutovala hned v první sérii a až na pár dílů to prostě jela v kuse přes 20 let dodnes.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Mannoroth napsal:
Co jsem se tak díval po internetu, tak není až tak neobvyklé, že některé seriály mají přes 1000 epizod, ale ještě jsem nenarazil na žádný, kde by hlavní postava typu Semir Gerkhan debutovala hned v první sérii a až na pár dílů to prostě jela v kuse přes 20 let dodnes.

A co si budeme povídat v seriálu typu Kobra 11. Přeci jenom nároky na některé scény jsou jiné než třeba u nekonečných nováckých seriálů.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kobra 11 a Semir Gerkhan v porovnání s ostatními seriály
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma