AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Ingo Fisher (Rainer Strecker) Co se stalo?
NightDanger


Založen: 13. 08. 2011
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
Ahoj,
nevím asi mi to uniklo, ale jaký měl vlastně smysl Ingo, když odehrál dva díly a konec? Co myslíte? Bylo to schválně? Nebo už třeba na začátku řekl Rainer Strecker že to jde jenom zkusit a nakonec řekl, že se mu seriál nelíbí? Jakým směrem by se seriál ubíhal, nebýt Semíra? Skončil by už? Jaký by měl úspěch? Prostor pro úvahy Wink Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Bones4ever


Založen: 05. 01. 2011
Příspěvky: 404
Bydliště: D?íve pod jménem Gogo a 10 dal?ích ...
Odpovědět s citátem
Inga a Franka jsem nevnímal. Kobru 11 jsem začal registrovat až od dob Erdogana (mého idola). Nebýt jeho, seriál by už neexistoval. Ingo a Frank byly nic moc, přičemž mi přišli nesimpatycký a Frank mi připadal i povahově namyšlený, něco podobného jako Chris (Gedeon). Jsem i rád že tam byly jen 9 dílů, tedy Ingo (Reiner) jen dva.

_________________
Stránky seriálu Kobra 11 :
http://www.cobra11-fanabteilung.de/
http://www.alertecobra.info/

Moje stránka :
150 000 navstev na blogu !!
http://gogokobra11.blog.cz/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Nááhodou, Frank byl dobrej, to se mi právě na něm líbilo, že měl takový sebejistý jednání....jako Chris.... Smile a Ingo tam byl asi opravdu jen na 2 díly, ale nevadilo mi to....jako úvod to nebylo špatný..... Cool

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
James 008


Založen: 27. 05. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Božejovice (Jižní Čechy, okres Tábor)
Odpovědět s citátem
Ta "Kobra 11" měl být původně jen jeden celovečerní film Bomby na 92. kilometru, divakum se to ale libilo a tak zacali tocit dalsi dili a az pak to pojmenovali Alarm für Cobra 11. Myslim, že to je ten důvod, Reiner Strecker chtěl normálně odehrrát film a konec, seriál točit nechtěl.

_________________
Ingo a Frank, Frank a Semir, Semir a André, Semir a Tom, Semir a Jan, Semir a Tom, Semir a Chris, Semir a Ben.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Re: Ingo Fisher (Rainer Strecker) Co se stalo?
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
NightDanger napsal:
Ahoj,
nevím asi mi to uniklo, ale jaký měl vlastně smysl Ingo, když odehrál dva díly a konec? Co myslíte? Bylo to schválně? Nebo už třeba na začátku řekl Rainer Strecker že to jde jenom zkusit a nakonec řekl, že se mu seriál nelíbí? Jakým směrem by se seriál ubíhal, nebýt Semíra? Skončil by už? Jaký by měl úspěch? Prostor pro úvahy Wink Wink

Nevěřím, že by serial skončil, kdyby tam nebyl Semir. Představ si to, že místo Semira je tam Ingo a Ben, to by vypadalo Very Happy Si na Semira zvyklý jenom, proto se to těžko uvažuje..

Bones4ever napsal:

Inga a Franka jsem nevnímal. Kobru 11 jsem začal registrovat až od dob Erdogana (mého idola). Nebýt jeho, seriál by už neexistoval. Ingo a Frank byly nic moc, přičemž mi přišli nesimpatycký a Frank mi připadal i povahově namyšlený, něco podobného jako Chris (Gedeon). Jsem i rád že tam byly jen 9 dílů, tedy Ingo (Reiner) jen dva.

Větší hovadinu jsem tu dlouho nečetl.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ingo Fisher (Rainer Strecker) Co se stalo?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma