AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Proč se na Kobru díváte ?
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak tady přidávám nové téma.Já začnu.

Kdysi jsem viděl Štvanici a ta mě naprosto uchvátila -> akce + hlášky - skvělé.
Postupně jsem si začal oblibovat i herce -> hlavně Semira s Tomem, ale dost mě také zajímali staré série (1.,2.-3.)
Přesto je mojí nejoblíbenější sérií šestá. Dost jsem si oblíbil i 1. a 3. a ani 7. nebyla špatná...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sun


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Nejradši se na ni dívám když je tam Tom Embarassed , ale oblíbila jse si a mám ráda v podstatě všechny hlavní postavy(až na výjimky, hlavně z prvních řad) Samozřejmě hlášky, bez toho by to nebylo ono Very Happy A další důvody-krásná auta(bavoráky, mecedesy, porsche), napětí, akce. Jenom moc nemusím klasiku na začátku-nekonečné řetězové havárky, opakuje se to pořád dokola a nemůžu se dívat na ty hory rozmlácených aut. Confused (strašně mě to deptá)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Hmmm, ja neviem, zeby kvoli Andree? Laughing (to bol vtip, hej Cool ) Asi najvacsim dovodom je Semir ako postava, so svojou povahou, vyzorom a povolanim, nech uz ma akehokolvek partnera, ci manzelstvy stav. A taktiez vidiet v akcii moju lasku BMW a ostatne super vozitka Very Happy Toto v kombinacii s nejakou super zapletkou, ci uz usmevnou alebo tragickou,zmixovane spravnou hudbou ma laka ku kobre uz peknych 10 rokov vzdy znova a znova Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Eron, ty hele toto téma je moje ze starého fóra! Very Happy .

K věci, mě se kobra začla líbit svojí destrukcí, jak auto vybuchne, se rozmete to nikde jinde neuvidíte. Také se mi začla líbit ta hudba u honiček, která mi chybí. Moje oblíbené serie jsou 2 a 3, zbytek je tež fajný ale 2 a 3 je mazec, ale co je škoda, málo nehod.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martina
Moderátor

Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
No takže:

Viděla jsem nějaký díl z první série a řekla si, co je to zase za kravinu... Pak jsem viděla nějaký díl z druhé série a opět jsem usoudila, že koukat nebudu... Leč osud chtěl, abych se podívala ještě na jeden díl a tam už byla-naše milá šéfová Anna. Byl to díl Žolík a od té doby jsem začala nejen Kobru sledovat, ale taky natáčet. A to byl moment, kdy jsem začala sledovat nejen Kobru, ale i ostatní seriály a filmy s Charlotte.

Jinak Kobru sleduji i kvůli akci, hláškám, ději atd. Ale kdyby tam nebyla šéfová, asi bych na ní nikdy nezačala koukat, po první a druhá řada mi doteď nepřirostla k srdci a podle těchto řad bych soudila celý seriál, což by byla škoda...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Míša


Založen: 04. 11. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
Už jako malá sem škemrala abych se mohla dívat na Korbu, kterou kdysi dávno dávali docela v pozdnim čase. Bylo něco neuvěřitelného když sem se na to dívala. Žádný seriál té doby nebyl tak akční se zajímavou zápletklou a dobrými herci.
Takže na Kobru se dívám kvůli zápletkám, skvělým honičkám, ještě lepším hercům, kvůli hláškám, které sou někdy opravdu pikantní no a samozřejmě to bych nebyla já kdybych nepodotkla: a kvůli naší milovalý Šéfový Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Takže prečo Kobra?

Už ani neviem, ktorý diel bol môj prvý. Ale Kobru som si obľúbila hneď. A hlavne najprv kvôli Semirkovi, ale aj deju, vtipným hláškam, akciám na diaľnici a tak ďalej. Okrem Semira sú tam skvelý herci. Very Happy Razz

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hmmm, ja neviem, zeby kvoli Andree?

Biggiiiiii!
Jestli si, Ty provokátérko jedna, myslíš, že mi z Tebe naskáče vyrážka, tak... tak... tak máš pravdu Laughing Laughing Laughing Laughing

-------------------------

Kdy jsem se začala dívat? Proč? Z naprosto stupidního důvodu Laughing Laughing Laughing viděla jsem díl Stopařka a to zrovna v moměntě, kdy André ječel do telefonu ,,Semireeeeeeee!" A já si jen tak pro sebe zvědavě řekla: ,,ó, takové krásné a nezvyklé jméno, které přopomíná rybičku? Musím se podívat, kdo se tak jmenuje..." Nechala jsem kanál zapnutý a za moment už slintala nad fešným Turečkem, který mi ve spojení s úchvatným jménem přišel natolik dokonalý, že jsem se musela začít dívat Cool Cool Cool Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Proč se dívám na Cobru 11? Jednoduše, protože mě baví. Cool
Dívat jsem se začala až díky své sestře, které se Cobra 11 moc líbila. Já jsem ze začátku jaksi přicházela až na konec seriálu, tak mě to zrovna dvakrát nezaujalo. Potom přišel díl Láska až za hrob a hle, Kajuśka se do seriálku zakoukala.
Není překvapením, že se mi od začátku líbil Semirek, ale díky jisté vyděračce Novinářoidní jsem se teď zaměřila spíš na Toma.
Mou nejmilejší a nejlepší řadou AFC11 je šestá a devátá řada. Sedmou a osmou řadu mám hrozně ráda, čtvrtá a pátá jsou také dobré. Smile
Na 11. se již odmítám dívat.

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Proč se dívám na Kobru... Dobrá otázka. Spíš kvůli komu...
Kvůli Erdoganovi, Semira hraje fakt dokonale Embarassed Akce jsou taky moooc povedený, akční seriál no.1 Wink
Dívat sem se na ní začala od 2. řady, díl Nalezenec. Nej. díl: asi Štvanice a Na věky věků, nejhorší díl jednoznačně na Život a smrt. Chudák Tom Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No, vlastně jsem se na Kobru začala dívat kvůli tomu, že to dávali pozdě a bylo to pro mne tedy "zakázané ovoce" Laughing Laughing Napřed jsem si říkala, že to bude nějaká blbost, protože se o tom bavily holky u nás ve škole a znám jejich vkus, ale v tomhle jsem jim křivdila: po prvním výbuchu jsem se do tohoto seriálu zamilovala. A drží mne dodnes, ač jsem se dost přeorientovala. Honičky a efekty mám ráda pořád, ale spíše mne teď dostávají ty vztahy mezi lidmi a jejich osobní příběhy. A místo toho, abych zbožňovala Semira, jsem přesunula své zájmy na zrzavého inteligenta z KTU Smile . Z parťáků jsem měla nejraději Toma, ale na Chrise jsem si docela rychle zvykla, škoda, že tak rychle mizí. Prostě je Kobra skvělá a uŽ se těším, až ji zase budou dávat Smile .

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
tak pro mě Kobra byla ze začátku jen vycpávka mezi M*A*S*Hem a zprávama, a tak, protože jsem byla moc lína zvednout se na těch 45 minut z gauče, tak jsem se dívala dál... ( Wink Very Happy tak ted popravdě, prostě ta televize zůstávala zapnutá a pokaždý, když jsem šla kolem, tak jsem se na chvíli zastavila a koukala se Smile )
tenkrát, tuším, dávali zrovna pátou a pak šestou řadu. A uznejte, Štvanice je jeden z nejlepších dílů a nedá se mu jen tak odolat... takže asi tak to nějak začalo Smile

Momentálně je hlavním lákadlem na Kobře Semir (nebudu vám nic nalhávat), příběh a akční honičky Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Já se na Kobru začala dívat pravidelně až od posledního dílu s Tomem na konci 6. série. Wink A dívám se na ní hlavně kvůli dobrým hláškám a skvělým hercům.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
No já jsem začal Walkrem potom Medicopter 117 a nakonec Kobra 11 . Můj nej tý je Tom Kranich - Semir Gerkhan a Jan s Chrisem . Nejvíce mě baví serie od 7 - 11 . U Kobry mě strašně uchvátil adrenalin a pak postupně jsem se do Kobry zadíval aš po teď . Prostě víc k tomu nemám co říct . Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já jsem Kobru viděla poprvé v 6 letech, ale to jsme to ještě nijak nesledovala. Až pak při 2. repríze jsem se do toho zakoukala natolik, že se stal mým nejoblíbenějším a vystřídal tak Šmouly a Flinstouny! Very Happy Very Happy Very Happy
A nejvíc se mi vždycky líbil tým Semir-Tom. Když dávali ukázky, že budou dávat tým 2, strašn jsem nadávala, al už při první epizodě se mi Sus a Frk zalíbili natolik, že se vyšplhali v mém hodnocení až nejvýš i před Semira a Toma! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Zajímají mne osudy dálniční policie. Prostě se mi to líbí, vidět mé oblíbené hrdiny v akci.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
můj důvod ani nevím, ale asi v tom bude André Fux-Mark Keller Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Můj důvod??? Jednoznačně René Steinke. Embarassed

Ale taky kvuli nádhernejm autíčkum,bouračkám které se jen tak nevidí,bezvadnejm hláškám a pak taky kvuli malýmu Turečkovi.

Tot muj duvod proč sleduji Kobru Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kahn


Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Až na ty úplně první díly s Frankem se mi to líbí!Sice tam jsou dost nereálné věci, ale kde jo?Je to super seriál, který znám už na zpamět!Mno podle názvu ne,ale jak kousek zhlédnu, tak už vím o co jde!
Nejvíc si pamatuju tohu Schumanna, pak díl s tím Olafem...no ale vlastně skoro všechny!bohužel se mi zdá, že to novější díly už nemají takové kouzlo..jako by to už bylo okoukané!Navíc mě štve smrt nejlepších Semirových par´táku Toma a Andrého!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zuzik


Založen: 28. 08. 2008
Příspěvky: 30
Odpovědět s citátem
ja se na Kobru divam uz od svych 6 let a ted je mi 15 a duvod? no protoze me to bavi jsou tam krasny auta a hlavne kvuli Erdoganovi Embarassed kterej tam hraje uplne suprove Embarassed tak se mejte Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Ja som videl Cobru prvvýkrát keď som mal 8.Teraz mám 18:D
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, já přispěju taky svou troškou do mlýna nebo vlastně do fóra. Já se na seriál dívám od jeho prvního uvedení na obrazovky a jak na TV Nova, tak i na RTL ( až po pořízení satelitu), Kobru mám natočnou na videu a nyní i na počítači a následně na DVD. Když zrovna tento seriál nevysílají, koukám na záznamy. Vím, co v kterým díle je, co kdo řekne, ale pořád objevuju nové a nové detaily. A díly se mi jěště neokoukaly. Taky 45 minut, to je pro mě ta správná sledovací délka. A proč se na kobru tedy dívám, jsou tu krásná auta a šikovní chlapi, zajímavý děj a muzika. Jen mi je líto, že na pohled skoro nová auta šrotují, ale to je to, co právě k tomuto seriálu patří. Jinak Erdogan Atalay je pro mě prostě jednička, Wink Wink Wink která ze seiálem roste a stárne. Škoda, že někteří jeho parťáci odešli, ale možná je to dobře a další týmy jsou pro seriál oživení. No kdyby odešel Semir, tak to by mě moc mrzelo, stejně tak, jak je to líto fandům Andrého, Toma, Jana nebo Chrise. Mějte se Wink Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
U mňa je to opačne.Som rád,keď sa zničia nové a drahé autá,pretože vtedy seriál nevyzerá lacne.
Ja ľutujem iba staré autá,a teraz nemyslím na 10 ročné vraky,ale historické vozidlá,ktoré už majú zberateľskú hodnotu a sú nenahraditeľné.
Ľutujem najmä čierny Opel v časti Janina,čierny svadobný Mercedes v pilotnom filme 8.série či modrý mikrobus VW v pilotnom filme 2.týmu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
James 008


Založen: 27. 05. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Božejovice (Jižní Čechy, okres Tábor)
Odpovědět s citátem
Všechny díly jsem viděl v premiéře(v češtině). Zatím jsem ani jeden nevynechal.
Když jsem slyšel že se má vysílat německý film Bomby na 92. kilometru, tak jsem se na něj koukal(v němčině). Moc mě zaujal jako mnoho německých diváků. A tak začali natáčet celou řadu. Na tu jsem se díval v němčině také. Pak, když začali dávat první řadu díval jsem se na ní a bylo to oproti němčině okouzlující. Na tu dobu výborný dabing (i dodnes).
Když začali dávat Kobru 11 znovu od první řady a nahrával jsem si to na video. Měl jsem na videokazetách nahrané všechny díly do 6. řady. Pak jsem si koupil DVD recorder a nahrával na DVD. Teď si nahrávam z premiéry každý díl. Pouštím si díly od 1. řady a baví mě čím dál víc.

A proč se na ní dívám?



Protože lepší seriál jsem neviděl (a to jsem viděl hodně dobrých). A v televizi celkově mě nejvíc baví Kobra 11(hned po zprávách - to byl fór Wink Wink Wink Wink )

_________________
Ingo a Frank, Frank a Semir, Semir a André, Semir a Tom, Semir a Jan, Semir a Tom, Semir a Chris, Semir a Ben.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Kobra je moc fain serial jsem do kobry uplný blázen miluju tento serial už od začátku a proč se na kobru dívam no protože je nejloší Wink
katrina
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mno, mě se libí kvůli nehodám a akcí, které skoro nikde nejsou. Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
ja ju pozeram pre vsetko...Pre auta, buracky, akcie, HERCOV, pre cely dej.Kobra 11 je jednoducho SUPER serial! Very Happy

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Proč se koukám na Kobru? Sama nevím..... Asi protože jiný krimi seriál není tak akční.... Takže kvůli autům, nehodám, rychlé jízdě.... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Na kobru se koukám kvůli honičkám, autům a dobrým nehodám. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Cobra: Jj, to má Wink

Na Kobru se dívám kvůli všemu... lidem, bouračkám, akci, nebezpečí, autům a prostě všemu, co v Kobře je Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
To aj ja. Mne sa pacia vsetky casti od 2.serie až do 10.serie a dobre su aj od 4-10.serie 1., 11. a 12. seria ma tak neocarili. no moje naj serie su 9-10.seria a 13.,14.

_________________
Kde sú tie casy ked bolo na cestách viac starąích áut a hl. menej áut ?ím sa tvorilo menej zácp. Autá neboli takmer ako Kitt. z Knight Ridera a zvodidlá boli eąte ocelové ako aj v starej Kobre 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tess


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ahoj lidi,
předem se omlouvám adminům za dotaz, který sem možná nepatří, ale doufám že oslovím ty pravé kobrohltače a věrné diváky.

Prosím jak se jmenuje díl ve kterém je Tom unesen, a přivázán k židli posazen do pomalu se napouštějícího bazénu¨.
Semir jej samozřejme zachrání. Musí to být někdy v seriích 3-6.

Děkuji moc za pomoc. Pokud ještě mohu požádat, poraďte mi, kde si tento díl mohu stáhnout. Pátrala jsem po něm na www.stahuj.cz a bohužel jsem se nedopátrala.

Tess
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
Ahoj Tess ty si tu asi novacik.Ked uz tak dobre, ale nabuduce taketo nieco pis do vysielania Kobry 11 na Nove alebo Markize.Ten diel sa vola v Krizovej palbe a je to 6.serie tento diel si mozes cz stiahnut z uloz.to http://uloz.to/4336232/kobra-11-06x12-v-krizove-palbe.avi alebo na rapidshare

No najjednoduhsie to najdes Cobra 11/12 interaktivne a potom Cobra 11 download epizod.

_________________
Kde sú tie casy ked bolo na cestách viac starąích áut a hl. menej áut ?ím sa tvorilo menej zácp. Autá neboli takmer ako Kitt. z Knight Ridera a zvodidlá boli eąte ocelové ako aj v starej Kobre 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Tess, je to díl V křížové palbě - 6. řada. Kde ho stáhneš, to ale nevím. Embarassed

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Erdy, Tess je tady o dva roky déle než Ty a byla i na minulých forech Laughing Laughing žádný nováček není Very Happy

Tess, pozítří Ti písnu mail, včera jsem na Tebe myslela Smile

Abych nebyla OT. Proč se dívám na Kobru? Spíš by se mi hodilo téma Proč už se nedívám na Kobru. Nicméně co je na Kobře ještě relativně dobrého a zachraňuje ji to před úplným úpadkem, je nadsázka a vztahy mezi postavami Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
Jo tak promiň Tess moc se omlovam ale každý delá chyby.

_________________
Kde sú tie casy ked bolo na cestách viac starąích áut a hl. menej áut ?ím sa tvorilo menej zácp. Autá neboli takmer ako Kitt. z Knight Ridera a zvodidlá boli eąte ocelové ako aj v starej Kobre 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Však se nic neděje, jen ses jí snažil slušně poradit Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Na kobru 11 jsem se začal dívat od 11.série kdy to vycházelo v novinách za 49 kč Very Happy Velmi jsem si oblíbil partáka Chrise Rittera,i když byl prý méně oblíbený....
Abych shrnul všechny série tak je zhodnotim takto... :

1.série : Slušný piloták,skvělé staré díly..
2.série : Nejdelší série (22 dílů) - díly byly staré,akce méně,ale výborně zpracované,např díly : Uhoď,Překupníci,Děti slunce,Dětské starosti,Nouzové přistání,....
3.série : Byla akčnější,ikdyž měla chybu a to absenci Andrého,který chbyěl v dílech : Stínový bojovník a soudce a v dílech Na mušce a žolík hrál málo...
4.série : Úplná změna,hudeb.skladatele Sheueggera nahradil Gartrenicht a také Lonardoni... parták Tom velmi sympatický,díly solidní
5.série : se může rovnat s 4.sérií
6.série : Ještě lepší než 4 a 5s. skvělý piloták Štvanice a ostatní díly....
7.série : Nový parták Jan celkem v pohodě,díly jsou trochu slabší,tak průměrné,přesto dobrá série..
8.série : Určitě lepší než 7,výborný piloták a skvělé díly např. díly Extrém,Zhrzená lsáka,Kdo seje vítr..
9.série : Jednoznačně špičková série a to hned úvodním dílem Návrat kde se vrátí velmi oblíbený parták Tom.. Skvělé díly např. Návrat,Komisař,Tvrdý bisnis,Sebeobrana,Vysoké napětí,...
10.série : Další skvělá série,je těžké říct jestli je lepší 9 nebo 10.s. - skvělé díly např. Podezření,Záblesk,Frenky,Drsná podmínka,Lepší zlomená noha nežli vaz,...
11.série : Kobra se mění !! - hudbu skládá Kay Skerra a dvojice hudeb.skl. Nik reich a Jaro Messersmichdt.. Pil.film Na život a na smrt je pro mě nej dílem a Chris taky... celkově je 11.série velmi dobrá má rychlý akční spád akčního Chrise,od téhle série se o kobru zajímám Very Happy
12.série : Mnohem akčnější než 11.s - skvělý pil.film Město v ohrožení a díly : Únos,Žít a nechat žít,Oko za oko,... i když má měnší chybičku absenci obou partáků : V díle Infarkt Semir onemocní,v díle Stará škola se Chris zraní , v díle Žít a nechat zemřít je Semir na dovolené a v díle Exodus je Chris doma kvůli proteklé vodě ze stropu. Jinač posl.díl Mezi nepřáteli byl smutný,nebot Chrise jsem si oblíbil..
13.série : Skvělý pil.film a Bena jsem si také oblíbil... skvělé díly : Pod tlakem,Nevěsta,Pohřbený zaživa,Sebevražedné komando a nová šéfová méně sympatičtější,ale už ji snášim lépe...
14.série : O hodně akčnější a lepší série než 13.s - Pil.film skvělý jako vždy a dílů je tu pro mě hodně oblíbených : Operace Gemini,Bratrská láska,Rýn v plamenech,Kartel,Koma,Peníze za hlavu Kreegrové,Doba temna,Beze stopy,Jméno kodu Tiger....

Na kobru se rád dívám,některé scény jsou přehnané,ale dobře spracované - doufám že bude aspon nátačet se do 17.série Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tess


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Erdy: Díky za radu, na fóru nejsem zase tak často, je v pořádku že jsi mě přehlédl.

Proč Kobra? mezilidské vztahy ! Mám ráda sociální vztahy a pravé chlapské přátelství. Proto nemusím kriminální serály, kde jsou smíšené týmy. Příliš sexuálního jiskření nebo naopak feminismu.

Woxys: Budu se těšit na dopis.


Tess
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
marmota-b


Založen: 18. 02. 2010
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Koukala na to kamarádka a pár dílů jsem u ní viděla. Většinou byly s Tomem, takže se mi obvykle líbily... Wink
Teď jsem si na to nedávno vzpomněla, když jsem měla chuť koukat na něco nenáročného, zábavného, napínavého - a bylo to přesně ono. Takže jsem se chytila.
Myslím, že napoprvé, tehdy u kamarádky, mě chytlo to dálniční prostředí - ačkoli autům vůbec neholduju, přišlo mi to zajímavé a nové (tehdy pro mě). A taky se mi líbila znělka s Tomem, ta s těmi větráky. Very Happy
A souhlasím s Tess, to přátelství je na tom bezva. To se mi taky moc líbí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Dali by se sehnat díly ve formátu 3gp či MP4 ?? Samozřejmě v čes.dabingu..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
Ano je to tak chlapcov bavia vacsinou havarie crash atd s autami a dievcatam sa pacia pekny alebo teda sympaticki muzi. Aj pre mna su sympaticki hl. Semir Tom Jan a Ben.

_________________
Kde sú tie casy ked bolo na cestách viac starąích áut a hl. menej áut ?ím sa tvorilo menej zácp. Autá neboli takmer ako Kitt. z Knight Ridera a zvodidlá boli eąte ocelové ako aj v starej Kobre 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
No na kobru 11 sa pozerám hlavne kôli Erdoganovi Atalayovi - Semirovi Gerkhanovi, je to môj dlhoročný idol a vzor. Potom hlavne kôli akciám s autami, ktoré žiadny iný seriál nemá, myslím toľko áut, čo sa zrazí v jednej časti v kobre 11. Potom sa mi na kobre 11 páči aj to, že Semir stále mení parťákov, že skoro vždy po troch niekedy aj dvoch sériach má nového parťáka. Mojim najoblúbenejším je jednoznačňe Tom Kranich ( R.Steinke ). V seriály už nežije, no v mojej obývačke ožíva rok čo rok, vždy rád sledujem staré série hlavne 4,5,6. a potom návrat 9 a 10 sériu, na druhom mieste je u mňa Ben Jäger ( T.Beck ) najnovšia posila v kobre 11, milujem tie jeho hlášky a keď niečo trepňe a Semir jak si robí srandu z jeho účesu. Na tretiom mieste je u mňa Jan Richter, potom André Fux Chris Ritter a na koniec Frank Stolte.. a na samom konci druhý tým, ten nemám moc rád, lebo pre mňa kobra 11 bez Semira neni ani kobra 11. Kobru 11 pozerám pravidelne, každý rok premiéry na TV nova a inak aj svoje DVD mám komplet 14 sérií v češtine, náš dabing sa mi vyslovene hnusí. Mojim životným snom je stretnúť sa s Erdoganom osobne a aby mi podpísal každú sériu . Hádam sa mi to časom podarí Wink Nie že by som bol na kobre 11 závislý, mám napríklad rád aj všetky tri kriminálky, hlavne CSI Miami, milujem Horatia Caina a jeho bryle, a tie hlášky jeho, potom CSI New York Mac Taylor a jeho tým Danny, Lindsay, Stella, Flack, Sid ,Sheldon, a CSI ls vegas mám rád len Grissomov tým ( Sara, Warrick, Nick, Greg, Catherine ) a ešťe v poslednej dobre som si obľúbil aj seriál 24 hodin, Jack Bauer ( Kiefer Sutherland ) je pe mňa druhým Semirom Gerkhanom, tento seriál mám rád preto, lebo sa odlišuje od ostatných, je zobrazený v reálnom čase a jeden deň je ako jedna séria seriálu,ale niet nad kobru 11. Natú nikdy nezabudnem Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
Ja kobru 11 ani moc nesledujem, iba sem tam nové diely, ani neviem, čo tu vlastne na tomto fóre robím, ale zdalo sa mi to fajn, tak som neodolal, a registroval som sa , a www.csimiami.cz som bohužial nenašiel....už asi vieťe, podla môjho nicku, že najradšej zo všetkých mám kriminálku Miami, lebo si myslím, že je to ten naj naj naj naj seriál na svete, ktorý som videl asi 10 krát od začiatku, a môj oblúbený je Ryan Wolfe ( Johnatan Togo ) , potom samozrejme Eric Delko ( Adam Rodriguez ) , samozrejme Horatio Caine ( David Caruso ), dve krásne baby Calleigh Duquesne ( Emily Procter ), a Natalia Boa Vista (Eva la Rue ), je to podla mňa najlepší seriálový tým na svete a žiadna kobra 11 ani nič sa mu nevyrovná

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Předem se omlouvám za OT:

Ryan Wolfe,
1) buďto do příspěvku dávej odkazy na ty obrázky nebo je zmenši, a až pak je sem dávej.
2) tohle vlákno je o tom, PROČ se na KOBRU 11 díváš, ne, čemu dáváš přednost - na toto téma se rozepiš ve vláknu Seriály, které najdeš v OSTATNÍCH. Wink

(Rolling Eyes Mám takový dojem, že Bruckheimer by měl radost, jakou reklamu mu děláš. )

Jak se tak dívám, nejen ty, ale už i Gogo spamoval... Rolling Eyes

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDXD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

Kdybych nevěděla, že Gogo, Ryan Wolfe, Andrej, Dj Andrej, Miso.sk a Shark jsou stejná osoba, myslela bych si, že je Slovensko zemí magorů (sorry, Biggi a Zeti). Tohle bolí XD tohle fakt strašně bolí XD XD XD XD

Ryane Wolfe, nedělej tady bordel a pokud se ti Kobra 11 nelíbí, respektive pokud hodláš diskutovat o jiném seriálu, radím ti, aby ses vzdálil.

P.S.: podle mě jsou všechny ty Kriminálky naprosté kraviny s debilními zápletkami, mizernými herci a trapnými papundelkovými rádobykrasavicemi. Dle mého je to seriálový hnůj. Takže s ním laskavě nezaplácej kobrácká témata.

P.P.S.: ale docela dobrý pokus předstírat, že nejsi gogo, který prohlašoval, že Semira děsně miluje a seriál bez rozbitých aut je velké nic Wink nicméně... docela křeč.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
sorry, ak to patrilo do iného tématu

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Wox, mne to napadlo po 2 prispevkoch, a ten treti ma v tom utvrdil ze Gogodižej nas proste nedokaze opustit, ale uz sa len skvele zabavam na jeho snahe o inkognito Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
a co se nestalo? Gogááááánek mi zcela NÁÁÁÁHODOU hned napsal SZ. Kromě toho, že mi sprostě vynadal, že podezřívám každého nevinného Slováka, co se sem přihlásí, že je to on, taky prohlásil následující: že se sem PO NĚKOLIKA TÝDNECH NÁÁÁHODNÝM KLIKNUTÍM PŘIHLÁSIL a zjistil, že ho tu pořád probíráme a šikanujeme kvůli němu Slováky.

To je ale lež. Viděla jsem tady Dj.Andreje online před pár dny - tuším, že v sobotu nebo v neděli. Ještě jsem se smála, že mu to rozhodnutí se sem nepřihlašovat dlouho nevydrželo. Bohužel nemám printscreen, ale věřím, že nemáte důvod mi nedůvěřovat.

Tímhle se definitivně potvrdilo, že je gogo lhář a je že skutečně schopný se tady přihlásit pod miliony přezdívek. Mám nevýslovnou chuť všechny lidi, co mají stejného poskytovatele IP jako Gogo (shark, miso.sk, ryan wolfie) okamžitě banovat - a to bez upozornění, protože jinak musím pořád tohle řešit.

Tady má někdo štěstí, že je šéf adminem Aleš Vaněk, který bany nemá rád.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
hej ale prečo chcete aj mňa vyhodiť ?

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Proč se na Kobru díváte ?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma