AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Ahoj Rayene,

tady Tě nikdo nechce vyhodit. Jen se zkrátka řeklo, jestli chceš mluvit o Miami a podobných kriminálkách, běž do příslušný sekce.

http://forum.afc11.cz/viewtopic.php?t=74

Ono, když se to tady bude pořád plevelit nehodícími se příspěvky, administrátoři budou mít zbytečně práci navíc.... Wink

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Možná to je Gogo, ale možná ne. Jednou mi psal SZ o banner a napsal že je Michal. No to je zase možná SK miso či jak. Už se tu nemluví o kobře, ale o CSI a o blbostech.

Blázinec!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
sasadydzej a Vojto moc krát dík, mal som to napísať hneď tam ale ja som tu len krátko, a ešťe sa tu neviem moc dobre orientovať, tak sa vopred ospravedlňujem, môj príspevok o Miami môžťe zmazať, prípadne presunúť do tej danej sekcie, kde patrí a som to trochu prepísal

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
A je to tu znova. Chyba - omluva. Znova a znova. Confused
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
Ja si musím lepšie preštudovať, čo tu vlastne všetko je, kým začnem čosi písať, tak sa sa na mňa nehnevaj Vojto

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Já se na tebe nezlobím, jenomže mi připomínáš chováním Goga Wink .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Než jsem začal odepisovat na toto téma, tak jsem si přečetl příspěvky všech ostatních a s mnohými názory se ztotožňuju. Postavy, akční scény,... Je toho spousta, co mám na Kobře 11 rád. Co se mi na tomto seriálu ale opravdu líbí je dějová linie postav. Když v 1. epizodě přichází Semir, vypadá jako opravdový zelenáč Very Happy Dnes je to manžel, otec (téměř dvojnásobný) a dal to do kupy s Andreou, s níž má pletky už prakticky od doby, co se v Kobře objevila. Jejich vztah prochází různými etapami plnými lásky, ale jak ukázal díl "Osobní strážce" tak i manželskou krizí. Zkrátka jako v běžném životě.
Scénáristé úspěšných seriálů moc dobře chápou, že k velké sledovanosti nestačí pouze hromada akce, ale k donucení diváka k pravidelnému sledování je zapotřebí něco víc a to "něco víc" Kobra 11 má.
V této souvislosti, ač něktěří mohou namítat, že už je to OT, bych zmínil takovou osobní lítost nad faktem, že pakliže v seriálu zemře některý ze Semirových kolegů, jeho jméno není už nikdy zmíněno. No tedy i vyjímky se najdou, když Semir mluví někde v prvním dílem 4. epizody s Tomem o Andrém, ale to je vše. Vždy je to stejné. Parťák zemře, Semir ho pomstí a konec. Samozřejmě nechci, aby si někde ve 14. epizodě Semir vzpomněl, že před pár lety mu dělal parťáka Tom a on následný díl probrečel, ale aspoň zmíňku. Vsadit do některého z nových dílů vzpomínku. To samé při odchodu Engelhartové. Nebo Jana Richtera, který v jednom díle byl a v druhém najednou ne. Nebýt Schrödera, tak bych řekl, že se scénaristé rozhodli postavu Jana zcela popřít.
No, tím jsem své postřehy zcela vyčerpal. Asi to je nezvyklé, ale děkuju za prostor k tomu si postěžovat Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
uplne stebou suhlasim.

_________________
Kde sú tie casy ked bolo na cestách viac starąích áut a hl. menej áut ?ím sa tvorilo menej zácp. Autá neboli takmer ako Kitt. z Knight Ridera a zvodidlá boli eąte ocelové ako aj v starej Kobre 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Já rozhodně taky souhlasímSmile) že by sem tam ta vzpomínka na bývalé parťáky mohla býtSmile já jsem se do Kobry 11 zažrala cca v 14 letech, nejvíce mě zaujaly díly Kobry 11 s Andrém Fuxem, byl mi moc sympatický a tak jsem začala ve svých cca 14 letech psát Kobru 11 nyní mi je 24let, měla jsem popsanou hromadu papírůVery Happy a svoje první psaní jsem si samosebu nechala a je to úžasná vzpomínka a musím se u ní smátSmile díky Kobře 11 jsem posílila i vztah v hudební oblasti, všimla jsem si skupiny Scooter a pak:-D jsem se stala i věrnou fanynkou téhle skupiny, Kobru 11 jsem si i nahrávala:-D pak přišly díly s Tomem a to už jsem nesledovala až díly s Janem. Chris se mi nelíbil vedle Simíra působil na mě nesympaticky a pak přišel Ben a zase koukám, nové díly se mi moc líbí, ale taky mi tam něco ještě chybí, asi jsme už přeKobrovanýVery Happy takže závěrem na Kobru se divám protože jsou tam prostě fešní chlapi, nebezpečí, napětí, ale i super hlášky:-)) Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Proč se na Kobru díváte ?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma