Epizody
Alarm für Cobra 11 | www.AFC11.cz
Tuto rubriku budeme postupně doplňovat
Epizody jsou v pořadí, ve kterém byly odvysílány na TV Nova

<< 15.série | Zpět | Nasazení týmu 2 - 2.série >>
Nasazení týmu 2 - 1.série (2002)
Most Smrti (Countdown auf der Todesbrücke)
Novými členy týmu se stávají Susanna von Landitz a Frank Traber. A hned od začátku se musí pustit do pořádně ožehavého případu. Vyděrač Walter a jeho bratr Kalle umisťují na odpočívadle nálož. Jakmile se přiblíží Tom se Semirem, bomba je odpálena. Oba policisté jsou s těžkými zraněními převezeni do nemocnice. Tentokrát je čas na straně zločinců. Kalle požaduje tři milióny Euro, v opačném případě budou následovat další smrtící exploze. A na ty není skutečně třeba dlouho čekat. Kalle požaduje dalších šest miliónů. Zdá se, že si nebezpečný pyroman začal ve svém koníčku pořádně libovat. Ale skutečný motiv jeho běsnění může být trochu jiný: když seděl ve vězení, Walter se stačil oženit s bývalou snoubenkou svého bratra. Tedy pomsta? Zřejmě ano. Kalle vyhodil do povětří půlku mostu a zmocnil se rukojmích. Mezi nimi i Frankovy manželky a jejich dcery. Podaří se policistům nebezpečného šílence zneškodnit dříve, než své zajatce pošle na jistou smrt?

Hlavní role: Hendrik Duryn, Julia Stinshoff
Režie: Michael Kreindl
Režie akce: Matthias Barsch
Napsal: Dieter Tarnowski

Zpět na epizody
Očitý svědek (Der Augenzeuge)
Johnas získá od svého strýce kartu od bezpečnostní schránky a krátce na to je strýc zastřelen a Johnas přitom kartu v lese ztratí. Když chce Johnas strýcovým vrahům v autě uprchnout, způsobí na dálnici hromadnou havárii a Johnase se ujme Frank a Susana. Mezitím zločinci hledají peníze, které chlapcův strýc ukradl svému šéfovi. Johnas uprchne Susaně a vezme jí kabelku. Do lesa se vrátí k mrtvole strýce a pro kartu od bezpečnostní schránky. Strýcovu mrtvolu najde také policie a Frank a Susana musí chlapce najít, aby ho mohli ochránit. Johnas u motorestu použije Susaninu kreditní kartu, ale než ho Frank chytne snaží se ho unést vrazi jeho strýce. Na noc vezmou Johnase k Frankovi domů. Ráno jedou zjistit něco o Johnasově minulosti do jeho sirotčince a svěří ho Dieterovi a Hottemu, kterým Johnas samozřejmě uteče. Susana, Frank, vrahové a Johnas se potkají na nádraží kde je bezpečnostní schránka penězma. Zločinci jsou zatčeni ale Johnas peníze z kufříku rozhází, protože v něm hledá fotky svých rodičů a otcovu medaili z automobilových závodů.

Hlavní role: Hendrik Duryn, Julia Stinshoff
Režie: Michael Kreindl
Režie akce: Sebastian Vigg
Napsal: Jörg Schnitger a Sven Ulrich

Zpět na epizody
Únos (Verschwunden)
Snoubenci Tanja a Wolker jedou po dálnici a vymýšlí jméno pro své dítě. Tanja je ale na odpočívadle unesena. Případ řeší Susana a Frank, ale protože Tanja a Wolker nejsou zámožní, nenapadá je žádný motiv únosu. Andrea zjistí, že Tanja byla kdysi vdaná za Stefana Rodinskiho, který po návratu z vězení Tanju unesl a chce od ní vrátit 60 000 DM, které si nechala. Tanja ale už všechny peníze utratila, a proto se únosci obrátí na Wolkera, který nic netuší o hříšné Tanjiné minulosti. Chce-li jí ale zpět, musí těch 60 000 sehnat. Susana a Frank zjistí, že únosci se ukrývají v jednom dole. Wolker ukradne 60 000 z banky, ve které pracoval a jde je vyměnit za Tanju. Rodinski ale oba snoubence v dole sváže, rozmístí okolo nálože a své pomocníky zastřelí, protože se o peníze nechce dělit. Do dolu dorazí Frank a Susana, kteří zde také zůstanou uvězněni, ale stačí ještě zastavit výtah, kterým Rodinski uprchá. Osvobodí spoutané snoubence a před výbuchem utečou větrací šachtou. Rodinsky umírá, když ho s výtahem katapultuje výbuch.

Hlavní role: Hendrik Duryn, Julia Stinshoff
Režie: Michael Kreindl
Režie akce: Sebastian Vigg
Napsal: Horst Wieschen a Andreas Sölken

Zpět na epizody
Láska a smrt (Tödliche Träume)
Betty, dcera bohatého továrníka, znechucená citovou vyprahlostí a pokrytectvím svých rodičů, uteče z domova. Zamiluje se do mladého delikventa Joa a sní o tom, že spolu odjedou do Amsterodamu. Mladý pár si obstarává peníze okrádáním mužů na veřejných záchodcích. Jednou přepadnou benzinovou pumpu a Betty při tom neúmyslně zastřelí policistu.

Hlavní role: Hendrik Duryn, Julia Stinshoff
Režie: Sigi Rothemund
Režie akce: Sebastian Vigg
Napsal: Ralf Ruland

Zpět na epizody
Přeloženi za trest (Strafversetzt)
Při transportu vězňů, který doprovází Frank Traber, uteče jeden z vězňů, nebezpečný Manfred Kosinski. Frank a Zuzana se ho snaží zadržet, ale Kosinski sebere Zuzaně pistoli a zmizí. Frank a Zuzana jsou za trest odvoláni z případu a pronásledování uprchlého zločince přebírá zemská policie. Frank se Zuzanou dostanou za úkol sledovat bývalou Kosinskeho milenku Rosannu.

Hlavní role: Hendrik Duryn, Julia Stinshoff
Režie: Sigi Rothemund
Režie akce: Sebastian Vigg
Napsal: Ingo Regenbogen a Horst Wieschen

Zpět na epizody
© 2001 - 2011 www.AFC11.cz | Powered by Aleš Vaněk & Dalibor Štys | všechna práva vyhrazena | online je 5 uživatelů | 0.00093 sec