O stránkách
Alarm für Cobra 11 | www.AFC11.cz
Ačkoliv vývoj těchto stránek začal zhruba v polovině roku 2001, založeny a poprvé zveřejněny na internetu byly až v sobotu 1.9.2001 a to na adrese www.cobra11.web2001.cz. Stránky vytvořil správce Aleš Vaněk, který je spravuje dodnes. Zanedlouho byly tyto stránky přesunuty na novou doménu www.cobra11.euweb.cz.

Později, konkrétně od 1.2.2003 se na stránkách začal podílet i nový spoluautor Petr Najvar. Začátkem roku 2004 byl mezi nás přijat další spoluautor a to Mark Penc. Obojí rozšíření Admin Teamu přineslo stránkám postupné zvyšování kvality. Za tu dobu stránky prodělaly mnoho změn, mimo jiné přesun na doménu www.cobra11.euweb.cz, kompletní změnu designu a několik desítek drobnějších, celostránkových úprav.

Dalším důležitým dnem pro tyto stránky byl čtvrtek 22.7.2004, kdy došlo ke sloučení našeho diskusního fóra se stránkami oficiálního českého FanClubu seriálu Cobra 11 (www.afc11.wz.cz). Téhož dne jsem se se spoluautorem Petrem Najvarem dohodl na ukončení vzájemné spolupráce, kterého nahradila Jana Vaňková. V období od úterý 9. do soboty 13.11.2004 jsme naše Diskusní fórum pro malou kapacitu databáze na serverech WebZdarma (www.webzdarma.cz) přesunuli na placené servery společnosti Reflex (www.site.cz). Se "stěhováním" nám výrazně pomohl D.I.Luke (www.lukepage.wz.cz), kterému touto cestou děkujeme. Od pondělí 6.12.2004 se na naše stránky můžete dostat také zadáním adresy www.afc11.site.cz, pod kterou již od poloviny listopadu 2004 jede i naše Diskusní fórum.

V polovině února roku 2005 se náš Admin Team rozrostl o další spoluautorku a to Danielu Noskovou, která na naše Diskusní fórum často vlkádá mnoho novinek, týkající se Cobry 11. Po nějaké době náš Admin Team opustil Marek Penc...

Vzhledem k vysoké zaneprázdněnosti a minimálního časového prostoru autorů v roce 2006 neproběhla na stránkách www.afc11.site.cz jediná aktualizace, ale počátkem roku 2007 se vše dohnalo: byly doplněny a aktualizovány spousty informací, design stránek www.afc11.site.cz prošel grafickými úpravami (tzv. faceliftem), výrazně se přepracoval zdrojový kód, aby se stránky načítaly rychleji a aktualizace se prováděly snadněji.

Pro velmi častou nedostupnost našich stránek, neuvěřitelnou neschopnost a lhostejnost provozovatelů placených serverů občanského sdružení Reflex (www.site.cz), kde byly v období od listopadu 2004 do září 2007 umístěny naše stránky, diskusní a povídkové fórum (pod adresou www.afc11.site.cz), jsem se rozhodl změnit hosting a všechno přesunout jinam. Proto od října 2007 naše stránky naleznete na nové adrese www.afc11.cz.

V průběhu roku 2007 s našimi stránkami www.afc11.cz často spolupracoval Dalibor Štys (v diskusním fóru známý pod přezdívkou Eron), který založil rubriku Testy, kde si můžete prověřit své znalosti o seriálu Cobra 11. Koncem roku 2007 se stal našim plnohodnotným spoluautorem.

Naše stránky se postupně přizpůsobují k obsazení v seriálu a drží krok s dobou. Mimo jiné spolupracujeme se serverem TVserialy.com (www.tvserialy.com) a oficiálním českým FanClubem seriálu Cobra 11 (www.afc11.wz.cz).

Stránky nejsou oficiální ani komerční a autoři z nich nemají žádný finanční zisk. Jsme velkými příznivci seriálu Cobra 11.
Stránky založil a po celou dobu spravuje Aleš Vaněk, který zároveň financuje webhosting pro tyto stránky (www.afc11.cz) a obě fóra - diskusní (forum.afc11.cz) a povídkové (povidky.afc11.cz).
Nejstarší design,
stránky rozděleny do 4 rámců
První bezrámcový design Sesterské stránky o seriálu
Cobra 11: Nasazení týmu 2
Předchůdce současného designu
Vyhrazujeme si právo kdykoli měnit obsah stránek. Veškeré obrázky v rubrikách Herci, Služební vozy a Fotogalerie (kromě obrázků z natáčení a Action Conceptu) jsou vlastní tvorby a majetkem serveru www.afc11.cz.
Šíření obrázků pro jinou než osobní potřebu v jakékoliv podobě bez našeho souhlasu je nezákonné.

Tato webová prezentace byla testována v prohlížeči MS Internet Explorer 8.0 CZ, rozlišení obrazovky 1280x1024 pixelů, při TrueColor (32 bitů) a frekvenci 60 Hertzů.
Obsah stránek serveru www.afc11.cz je chráněn autorským zákonem

Autoři serveru si vyhrazují právo chyb zápisu a omylu
Za případné chyby se omlouváme

Copyright © 2001 - 2011

Všechna práva vyhrazena
© 2001 - 2011 www.AFC11.cz | Powered by Aleš Vaněk & Dalibor Štys | všechna práva vyhrazena | online jsou 3 uživatelé | 0.00146 sec