Katharina Lamprechtová
Alarm für Cobra 11 | www.AFC11.cz
<< Ingo Fischer Regina Christmannová >>
Almut Eggert

V českém znění: Dana Syslová

Almut Eggert se narodila 7. června 1937 v Rostocku. Věnuje se i režii dabingu a píše scénáře.

V prvním a druhém natáčecím období hrála v Cobrě 11 šéfovou Katharinu Lamprechtovou. Je přísná, ale pro své zaměstnance spravedlivá. Tím si získala jejich respekt. Do akce se nikdy nezapojila - řídí je z bezpečí kanceláře.

Katharina Lamprechtová začala v týmu Kobry 11 už v pilotním filmu Bomby na 92.kilometru. Společně s Frankem Stoltem a Ingem Fischerem vyřešili případ "Rascara Capaca", výrazněji zasahovala do konečné akce, ale také vyslýchala podezřelého nebo obstarávala inzeráty či denní tisk. Šéfka Lamprechtová řídila oddělení vždy a pouze z kanceláře, nikdy se akce neúčastnila jako šéfka Engelhardtová, pouze chodila k zubaři. Šéfka výrazně pomohla vyřešit také případ Konečná pro všechny, byla na své podřízené přísná a zasloužila si respekt. Narozdíl od Anny Engelhardtové dodržovala policejní pravidla. V týmu Kobry 11 zůstala do poloviny druhé série, kde odchází společně s Reginou Christmannovou a Manfredem Meier-Hoferem.

Zpět
© 2001 - 2011 www.AFC11.cz | Powered by Aleš Vaněk & Dalibor Štys | všechna práva vyhrazena | online je 5 uživatelů | 0.00122 sec