Susanna von Landitzová
Alarm für Cobra 11 | www.AFC11.cz
<< Frank Traber Petra Schubertová >>
Julia Stinshoff

V českém znění: Simona Vrbická(více fotografií ve fotogalerii)
Julia Stinshoffová se narodila 27.12.1974 v Kolíně nad Rýnem.

Měří 177 centimetrů, je sportovně založená blondýnka s hnědozelenýma očima. Vystudovala tanec a drama na umělecké škole v Hamburku (1997-1999). Věnuje se herectví, zpěvu, tanci, lehké atletice, vysokohorské turistice, jezdí na in-line bruslích. Má stálé divadelní angažmá v Bonnu a Hamburku. Její mateřský jazyk je Němčina, ovládá kolínský i bavorský dialekt, mluví také anglicky a italsky.

Její první role byly v reklamách např. na Menthos, Zott a Always. Další role byly v krátkých televizních filmech např. Dumm gelaufen, Sie haben Post. Hrála v seriálech Dr. Stefan Frank, Ein Alptraum von 31/2 Kilo a Ohne Worte. Proslavila se především jako Lene Anschütz v seriálu Bronski & Bernstein. Pro herectví se rozhodla, když před lety ležela v nemocnici s poraněnou nohou, bylo ji totiž jasné, že s kariérou fitness trenérky je konec.

Susanna je dcerou diplomata a pochází ze šlechtického rodu. Její otec byl dlouhá léta německým velvyslancem ve spoustě asijských zemích. Susanna v mládí poznala velký kus světa. Mluví šesti jazyky, je neústupná, cílevědomá, spolehlivá, má organizátorský talent a miluje asijskou kuchyni.

Zpět
© 2001 - 2011 www.AFC11.cz | Powered by Aleš Vaněk & Dalibor Štys | všechna práva vyhrazena | online je 7 uživatelů | 0.00089 sec