Andrea Schäferová Gerkhanová
Alarm für Cobra 11 | www.AFC11.cz
<< Anna Engelhardt Frank Traber >>
Carina Wiese

V českém znění: Stanislava Jachnická(více fotografií ve fotogalerii)
Carina Wiese se narodila v Drážďanech 26.2.1970 a se svým talentem to dotáhla až na vysokou školu Hanse Otta v Lipsku, kde studovala herectví. V letech 1991-1993 měla stálé angažmá v Lipském "Hereckém domě".

K jejím koníčkům patří jízda na koníčcích, ale taky na bruslích, ráda hraje tenis a šermuje. V roce 1992 se ji narodil syn, se kterým se snaží být co nejčastěji. Její Andrea Schäferová je ideální sekretářka sboru, která všechno zařídí, zjistí a obstará, ale je zároveň i mladá, atraktivní, pohotová a umí se i prát. Když náhodou dostane příležitost, ráda opustí psací stůl a zapojí se do akce. A tak není divu, že se také občas dostane do nebezpečné situace. Mezi ní a Semirem to stále milostně vře, ale dost nevyrovnaně, což jim vzájemnou každodenní službu trochu komplikuje. Mimochodem si také velmi oblíbila automobily značky Škoda, se kterými se objevila již v několika epizodách.

Andrea Schaferová je sekretářkou, která v Kobře působila velmi dlouho, od poloviny druhé do začátku 10.série, kde otěhotní. Často byla na služebně ve společnosti Semira, se kterým se v díle Na věky věků vzala. Andrea dělala sekretářku i v dílech, kdy vrchní komisaře dělal Frank Traber a Julia Stinshoff, tedy tým 2. Zde musela být také chráněna před Erkhanem Ükulem, který se ji pokoušel zabít. Stejně tak se ji pokusil zabít i její bývalý milenec v díle Láska až za hrob. A aby toho nebylo málo, tak byla v ohrožení života ještě v díle V utajení a ve Městě ve strachu.


Zpět
© 2001 - 2011 www.AFC11.cz | Powered by Aleš Vaněk & Dalibor Štys | všechna práva vyhrazena | online jsou 2 uživatelé | 0.00126 sec