Anna Engelhardtová
Alarm für Cobra 11 | www.AFC11.cz
<< Horst Herzberger Andrea Schäferová >>
Charlotte Schwab

V českém znění: Jaroslava Brousková(více fotografií ve fotogalerii)
Charlotte Schwab se narodila v Basileji ve Švýcarsku, kde 17.12.1952 přišla na svět.

V Bernu vystudovala hudebně dramatické oddělení Státní konzervatoře a poté zahájila úspěšnou kariéru na švýcarských, ale i německých jevištích. V televizi zahájila kariéru v Chaosu na Gotthardtě, dále se objevila ve Faustovi, Bratru Eselovi, v detektivním seriálu Místo činu a naposledy ve filmu z produkce ZDF "Konkurentka".

Z prvního manželství (s Petrem Simonischkem) má syna Maxe, podruhé se provdala za kolegu a režiséra Svena-Erika Bechtolfa, se kterým má syna Hanse. Jejími největšími koníčky jsou psychologie a vaření. Její Anna Engelhardtová je velmi energická, rozhodná a působí chladně, proto je hodna svého jména "Andělské srdce".

Anna Engelhardtová je energická šéfka, která je velmi atraktivní (viz díl Krtek nebo nový díl Zrada s Benem Jägerem). Šéfová se s kolegy spíše přátelí a je velmi oblíbená, i přesto, že někdy mívá hodně špatnou náladu (a někdy oprávněně, třeba, když Bonrath s Hottem sešrotují Porsche). S týmem drží pohromadě a pomáhá, i když musí překročit zákon, což ukázala například v díle Těžká Volba nebo Štvanice.

Diváky je Anna Engelhardtová nejoblíbenější šéfkou v Kobře 11, také možná proto, jak dlouho vydržela v Kobře působit (celých 11.sérií). Anna Engelhardtová se několikrát dostala do těžké situace, ale vždy ji dovedla do úspěšného konce. Charlotte Schwab se rozhodla ukončit účinkování v Kobře a ve 188.díle Zrada odchází. Ve 192.díle 14.série ji nahradí mladá Katja Woywood, která bude hrát Kim Krügerovou.


Zpět
© 2001 - 2011 www.AFC11.cz | Powered by Aleš Vaněk & Dalibor Štys | všechna práva vyhrazena | online jsou 2 uživatelé | 0.00104 sec