Dieter Bonrath
Alarm für Cobra 11 | www.AFC11.cz
<< Susanna Königová Horst Herzberger >>
Gottfried Vollmer

V českém znění: Jaroslav Kaňkovský(více fotografií ve fotogalerii)
Gottfried Vollmer se narodil 7.7.1953 v Göttingenu a se svými dvěma metry patří k nejvyšším hercům vůbec.

Vystudoval v Berlíně a v roce 1980 poprvé vynikl na jevišti. V 90. letech natočil čtyři celovečerní filmy a nyní spolupracuje prakticky se všemi německými televizemi. V roce 1979 získal svou první roli Harryho v seriálu Parole Chicago od televize ARD.

Mluví výborně anglicky, dobře francouzsky, domluví se i Italsky a navíc se třináct let učil latinu a řečtinu. Gottfried je sice rozvedený, udržuje si však velmi intenzivní vztah se svou bývalou ženou, s níž má dceru Marlene. Je hudebně nadaný, výborně hraje na klavír a na kytaru. Profesionálně se věnoval i tanci. Kondici si udržuje pravidelnými návštěvami ve fitness centru, plaváním, hraním košíkové a tenisu.

Dieter Bonrath je od druhé série kolega Herzbergera. V epizodě "Poslední šance" dostal Porsche 996 jako služební automobil. Na začátku si s autem nerozumí, ale pečuje o něho jako o své dítě. V jedné epizodě šesté série jsme ho mohli vidět dokonce ve Škodě Octavii. Spolu s Herzbergerem je opěrný detektiv v Kobře 11.


Zpět
© 2001 - 2011 www.AFC11.cz | Powered by Aleš Vaněk & Dalibor Štys | všechna práva vyhrazena | online je 6 uživatelů | 0.0008 sec