Susanna Königová
Alarm für Cobra 11 | www.AFC11.cz
<< Kim Krügerová Dieter Bonrath >>
Daniela Wutte

V českém znění: Lucie Juřičková(více fotografií ve fotogalerii)
Daniela Wutte se narodila v roce 1977 v Kolíně nad Rýnem, kde dodnes žije. Mluví anglicky, německy a dvěma dalšími dialekty. V televizi jsme ji mohli vidět ve filmu Sigfried nebo Pastewka, hraje také v divadle. Vystudovala školu činohry arturo v Kolíně, studium ukončila v roce 2005.

Daniela Wutte se v seriálu Cobra 11 jmenuje Susanna Königová a v 11.sérii v epizodě V nejlepším úmyslu (In bester Absicht) nahradila na pozici sekretářky Petru Schubertovou. Susannu do Cobry 11 doporučila její kamarádka a bývalá sekretářka Andrea Schäferová. Zpočátku byla podle našeho názoru Susanna poměrně opomíjenou sekretářkou, pouze u počítače pomáhala Semirovi, Chrisovi a nově také Benovi řešit případy. Větší roli si zahrála až v epizodách Krysí hnízdo (Rattennest) a Okno (Im Aus).

Za pozornost určitě stojí, že si Daniela už dříve zahrála v Kobře 11, navíc relativně brzy před rolí sekretářky, a to ke konci 10.série v epizodě Poslední velká rána (Der letzte Coup) jako Falcova přítelkyně Lena.

Zpět
© 2001 - 2011 www.AFC11.cz | Powered by Aleš Vaněk & Dalibor Štys | všechna práva vyhrazena | online je 7 uživatelů | 0.00061 sec